Waldemar Flajszer, Łódzkim Kuratorem Oświaty jest zapewne ostatnie już dni. Zapewne już niedługo czeka go los małopolskiej kurator oświaty. Zapewne dlatego Starosta Węgrzynowski postanowił wyróżnić go tytułem „Przyjaciel Powiatu Tomaszowskiego”. Przyznanie tytułu ma na celu uhonorowanie osób, które w wyjątkowy sposób przyczyniły się do rozwoju i promocji Ziemi Tomaszowskiej. Do tej pory wyróżniono 90 osób. W obecnej kadencji tytuł ten został mocno zdewaluowany przez Starostę Mariusza Węgrzynowskiego. Wcześniej wyróżnienia wręczano w trakcie uroczystych Gali. Teraz w czasie skromnej konferencji prasowej, na której obecnych jest zaledwie kilka osób.
21.12.2023 16:56
.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Jarko z moskwy
14.01.2024 15:19
Jezus mstyja Józef zlituj się nade mna
Ajdejano
27.12.2023 13:58
No - nie!!! Ile razy patrzę na to zdjątko powyżej z tym "Przyjacielem powiatu" i widzę minę tego przyjaciela powiatu, to ta Jego mina mówi wszystko i jest to mina, nadająca się praktycznie do każdego kabaretu. Ta mina mówi wszystko. Np.: "co ten powiatowy wygibus mi tu odpier.... ?! Za kogo ten powiatowy wygibus mnie, kur..., ma ?!".
Ajdejano
25.12.2023 21:56
Jednak jestem wredny. Te trzy dziewczyny na tym zdjątku powyżej - ubrać w zakonne habity i posadzić w sekretariacie starostwa. Sory: tę pierwszą z lewej strony na zdjęciu, najpierw rozliczyć z dotychczasowych finansów starostwa.
-.-
25.12.2023 03:34
Oddajmy Bogu, co boskie, a staroście ..... przypomnijmy (po raz kolejny !!!!!), że starostwo to urząd państwowy a który ten Pan reprezentuje jako "szef regionu" - zatem niech go nie ośmiesza swoją przesadną estymą wyznaniową, niech nie obraża uczuć religijnych innych ludzi.......
A w ogóle ..to .. brak słów ... i jeszcze te zdjęcia zażenowanych ludzi ...Starosta jednak z siebie zadowolony ....- to od dłuuuugiego czasu dziwny stan .. chyba objaw depresji zawodowej, lub efekt szybko i krótkotrwale podbijanej niskiej samooceny lub ... jakiś kompleks ....
Pozdrawiam radnych .....bo dobrze się "szefem"opiekują" i dobrze przy takim "szefie" ..... być !!!
Ajdejano
23.12.2023 18:24
Zadaję takie ogólne pytanie: jak miał się zachować tez, tzw. "przyjaciel powiatu", który dostał ten obrazek i ... - co jeszcze dco tego obrazka. Chłopina nie wiedział, że trafił na taki, powiatowy, wieśniacki samorząd. Ogólna bryndza!!! PS. Pytanie jest następujące: do kiedy ci powiatowi radni ( totalne, przygłupiaste, baranie łby) zaczną normalnie myśleć.. Jestem przekonany, że .... długo, bardzo długo się to nie zmieni. Swołocz, to jest jednak siła i potęga...
Dobry człowiek
23.12.2023 07:55
A dlaczego na zdjęciu nie ma uśmiechniętej pani naczelniczki? Przecież to jej merytoryczny przełożony :-))
Qra Tor
27.12.2023 11:17
Podobno, od 01 stycznia zastąpi tego człowieka na stanowisku.
TM
22.12.2023 08:16
Już niedługo nowi, będą rozdawać wibratory, jeszcze chwila i wszyscy będą zachwyceni .
Normal
22.12.2023 14:33
Tak jest ciemnogród
TM
22.12.2023 19:18
Ciemnogród już niedługo przyjmiesz do swojego domu,4 muskularnych wykształconych kolegów,twoja żona córka matka na pewno będa zadowolone*:)
oczekująca
23.12.2023 13:13
Trzeba być gościnnym, chlebem i solą a także wódeczką powitać przybyszów w dalekich krajów, okazji do pogawędek będzie co nie miara i wymiana obopólnych doświadczeń.
Archanioł G
23.12.2023 00:45
Ale się rozmarzyliście. Teraz to wasze żony i wy musicie za to płacić, a w przyszłości może za darmo to dostaniecie.
Pawełek
23.12.2023 11:11
Jasne... widać obeznany w temacie archanioł_g pajacyk-kolor, pewnie bierny, to i przyjmuje wszystko i wszystkich za grosiki, ku swej marnej uciesze.
Byle zdrowych... i jazda :-))
Niewyzwolony
23.12.2023 13:58
Rozumiem archanioł, że bierzesz gdzie popadnie, cieniutkie jakieś te twoje przyzwyczajenia.
Karlo
25.12.2023 14:00
Czy będą też prezenty dla kochających inaczej???
Miś
22.12.2023 02:05
Fajny obrazek, chyba Iron Man, nie?
Dziedzic Ruski
21.12.2023 17:43
Ten z obrazem minę ma nietęgą. Szkoda, że nie dostał figórki Antoniego. Tego, od badania parówek chrabiego Barykęta.
Ajdejano
21.12.2023 18:53
Ten z obrazem i pozostali, za wyjątkiem jednego brzuchacza, patrzą w jednym kierunku, tzn. obok fotografa. Natomiast, ten jeden, jedyny brzuchacz patrzy prosto w aparat fotografa. Dla tego brzuchatego człowieka, aparat fotograficzny,ta jest uosobienie osobistego sukcesu brzuchacza. To jest jakby jakieś fotograficzne zboczenie.
Ewelina
22.12.2023 13:37
Pan obdarzony nie kryje niezadowolenia z otrzymanego podarku, jakby nie w jego guście. Natomiast pan starosta wniebowzięty w pełnym zadowoleniu.
Chyba
23.12.2023 18:02
pan z obrazem został nim obdarowany przez starostę, ponieważ obdarzonym może być tylko przez naturę.
Polska język, trudna język.
Teraz ma chłopina dylemat.
26.12.2023 13:29
Gdzie ten okazały prezent umieścić? W pracy czy też w domu?
Napisz komentarz
Komentarze