Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 06:59
Reklama
Reklama

Zbierają pieniądze i boją się pytań. Czy Malinowe Nosy działają legalnie?

Zapewne mało kto, wpłacając pieniądze w związku ze zbiórkami organizowanymi na rzecz skrzywdzonych zwierząt zastanawia się czy organizacje lub osoby je ogłaszające działają w sposób legalny i przede wszystkim transparentny. Poruszeni współczuciem, wywołanym obrazkiem lub filmem w internecie robimy przelew na mniejszą lub większą kwotę i natychmiast o nim zapominamy. Czy ktoś zadał sobie trud by daną zbiórkę rozliczyć lub poprosić o jej rozliczenie? Tymczasem wcale nie rzadkie są przypadki osób, które przez zbiórki znalazły sobie sposób na zarobkowanie. Czy należą do nich również działające na terenie Tomaszowa Mazowieckiego "Malinowe Nosy"? Na to pytanie staraliśmy się szukać odpowiedzi przez kilka tygodni. Niestety nie udało nam się jej znaleźć a osoby posługujące się tym "szyldem" milczą i nie odpowiadają na zadawane pytanie. Zamiast odpowiedzi w internecie pojawiają się kolejne ogłoszenia i kolejne próby pozyskiwania pieniędzy. W sklepach zoologicznych ustawiane są nawet puszki, do których można wrzucać pieniądze? Czy organizatorzy takiej zbiórki wiedzą, że powinni mieć na nią zgodę Ministerstwa i że podlega ona urzędowej rejestracji?

Zacznijmy od tego, że w Krajowym Rejestrze Sądowym nie znajdziemy organizacji o takiej nazwie. Może funkcjonuje ona jako stowarzyszenie zwykłe nie podlegające rejestracji w KRS ale powinno być ono w takim razie w rejestrze stowarzyszeń prowadzonym przez Starostę. Niestety i tutaj takiego podmiotu nie udało nam się odnaleźć. Co to oznacza? Że nazwa "Malinowe Nosy" ma całkiem nieformalny charakter a zbiórki pieniężne organizują całkiem prywatne osoby, starające się stworzyć wrażenie, że działają jako podmiot publiczny. 

Pytanie nasuwa się więc samo: na czyje konto w takim razie wpływają pieniądze, wpłacane przez poruszonych krzywdą zwierząt darczyńców? Czy są to konta osób prywatnych? A może zupełnie innych organizacji, które zdecydowały się pośredniczyć w transferze zbieranych środków? W tej sprawie wysłaliśmy maila z zapytaniem na adres, który MN podają na swoim profilu Facebookowym. Podobne wysłaliśmy za pośrednictwem messengera. Odpowiedzi do dzisiaj jest brak. 

Zapytaliśmy też ile zbiórek pieniężnych zorganizowano w okresie od 1 stycznia ubiegłego roku na rzecz zwierząt a także w jakiej formie były one prowadzone. Organizatorów zbiórek zapytaliśmy też o wskazanie kwot dla poszczególnych zbiórek organizowanych w tym okresie oraz poprosiliśmy o przekazanie rozliczeń dotyczących każdej ze zbiórek a także dokumentów (umów - faktur) potwierdzających rzetelność rozliczeń. Chcieliśmy zapoznać się również ze sprawozdaniami finansowymi i merytorycznymi z działalności. Mimo upływu kilku tygodni odpowiedzi i na te pytania nie uzyskaliśmy. 

W związku z tym, że "Malinowe Nosy" zbierają pieniądze na bardzo konkretne zwierzęce nieszczęścia zainteresowaliśmy się tym, ile obecnie zwierząt przebywa pod opieką osób posługujących się tą nazwą. Chcieliśmy dowiedzieć się, gdzie te zwierzęta się znajdują. Zażądaliśmy kopii opisu stanu zwierząt, gdy trafiły pod opiekę i obecnie

Byliśmy też ciekawi ile zwierząt ile zwierząt przekazano innym, działającym legalnie fundacjom czy Schroniskom w przypadku gdy nadal prowadzone były zbiórki na te zwierząt. Zainteresowało nas też  o potwierdzenie przekazania zebranych środków dla organizacji czy instytucji do których zwierzęta trafiły 

Pytań oczywiście jest więcej. Ile interwencji prowadziła ta nieformalna grupa w 2023 roku .Ile zgłoszeń na policję i do urzędu miasta lub gminy dokonano w związku z prowadzonymi czynnościami Ile zwierząt odebrano na terenie Tomaszowa i powiatu. Co stało się ze zwierzętami z tych odbiorów? Ile zrzeczeń własności zwierząt podpisali ich właściciele po przeprowadzonych kontrolach?


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Zibi 01.04.2026 12:49
Komuś udało się adoptować psa z tej organizacji? Od tygodnia nie jesteśmy w stanie doprosić się adresu hoteliku w którym można zapoznać pieska... przy takim problemie bezdomności zwierząt taka postawa jest niepoważna, przecież oni tak naprawdę krzywdzą tylko te zwierzęta odbierając im szanse na dom

ixi 22.11.2025 18:28
Ludzie, którzy tutaj piszecie. Tych waszych wypocin nie da się czytać. To jest takie pierd#lenie o Szopenie. Gdyby ten pies umiał czytać te wasze dyrdymały, to umarłby, ku#wa na zawał serca.

Marta 22.11.2025 11:30
Ja się też nie mogę dowiedzieć gdzie przebywa piesek, tylko karzą wypełniać formularz adopcyjnym. Na drugi Polski nie pojadę. A w formule jest zbyt dużo drażliwych danych może są one do cze go od wykorzystywane?

Staszek 28.06.2025 17:47
Co to za pała napisała ten paszkwil? Bo nie widzę podpisu. Wczoraj adoptowaliśmy pieska przyjeżdzając specjalnie zza Warszawy do Tomaszowa .Byliśmy ujęci niezwykle profesjonalnym i empatycznym podejściem wolontariusza opiekującym się pieskiem Amigo. Bez pracy tych ludzi którzy zajmują się bezinteresownie pomagając w tym miejskim schronisku byłby słabo z pieskami. Życzę powodzenia i proszę o dalszą pomoc darczyńców. Pozdrawiam

Kamil 18.03.2025 19:53
Szanowni Państwo, dziękujemy za zainteresowanie adopcją oraz za rozmowę z naszym wizytatorem i behawiorystą. Doceniamy Państwa chęć przygarnięcia psiaka i stworzenia mu kochającego domu – to piękna postawa, którą ogromnie szanujemy. Z przykrością informujemy, że otrzymaliśmy kilka zgłoszeń dotyczących tych psiaków i, kierując się ich dobrem, podjęliśmy decyzję o wyborze domu znajdującego się w bliższym otoczeniu. Jednocześnie bardzo doceniamy i podziwiamy Państwa gotowość do adopcji psa ze schroniska. Każdy taki gest to szansa na lepsze życie dla zwierząt w potrzebie. Mamy nadzieję, że wśród naszych podopiecznych znajdzie się psiak, który skradnie Państwa serca. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania, chętnie pomożemy. Dziękujemy za wyrozumiałość i serdecznie zapraszamy do dalszego przeglądania naszych psiaków. Z pozdrowieniami, Szymon 10 min po napisaniu na fb komentarza Szymonek mnie zablokowal na stronie po czym wyslal taka wiadomosc

Joanna 21.10.2024 22:52
Ale przecież Malinowe Nosy to po prostu filia (lokalizacja) PTZ Arkadia KRS: 0000 345 382 Moglibyście najpierw sprawdzić, zanim zaczniecie robić niepotrzebnie złą renomę - mam od nich psiaka i pewnie gdybym przeczytała taki artykuł wcześniej bez weryfikacji, to bym zrezygnowała z adopcji, a nie ma ku temu powodu!

anonim 24.01.2024 00:07
Byli u mnie ostatnio w domu, rzekomo dostali jakiś anonimowy donos o moje zwierzaki, i to nie jeden :D Ale w gruncie rzeczy chodziło o to, że mój kot zaginął, a miałam go od ich prawdopodobnie znajomej, z którą podpisałam kiedyś umowę o tego kota. Oburzona tym faktem była właścicielka nasłała więc na mnie pseudofundację... Wiedząc, że mam jeszcze inne zwierzęta w domu potrzebowali pretekstu, żeby zajrzeć mi do mieszkania. Akurat musiałam wychodzić do weta, to zaczęli mi grozić, że jak nie wpuszczę ich na oględziny, to policja się tym zajmie i nie będzie tak polubownie, jak z nimi. Mieli nawet koszulki firmowe, takie chyba różowe, z nazwą fundacji. Wpuściłam ich, zaczęli mi prawić morały co do misek dla kota na parapecie, pytać się, co jedzą, poprosili o okazanie książeczek zwierząt. Nawet zaoferowali pomoc w znalezeniu domów dla moich nowonarodzonych kociąt :P W życiu nie przyszłoby mi do głowy, że to oszuści. Zostawili mi numer telefonu i od tamtej pory ani śladu po nich. Dobrze, że nie zgodziłam się na tę pomoc, bo jak czytam artykuły o nich to i moje koty by pewnie przepadły.

B. MAJZEL ( nie anonim ) 29.01.2024 14:34
Kinga J. SWIETNA JESTES W NACIAGANIU FAKTÓW. WSTAWIAM LINK DLA ZAINTERESOWANYCH TA SYTUACJĄ .https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0Eh9QZUU1ECjJFEyjzZByWmCogp7NbxT9R3wFrBC96Ltmoxz4wBSvuHicexBmTweDl&id=100000651093464

Kotek 23.01.2024 21:02
Nigdy nic nie dałem nikomu i nie dam i radzę nie dawać to sami oszuści , są od tego instytucje, do roboty czas

Lucyna 23.01.2024 13:09
Czy nie warto zająć się też tematem przekarmiania psów które póżniej cierpią na stłuszczenie wątroby i cukrzycę. Sama widzę jak paniusia daje pupilowi drogie czekoladowe cukierki czy kupuje roladę śmietanową. Pies głupi wcina to wszystko ze smakiem a póżniej cierpi, dostaje nawet zaćmy, jest ociężały leniwie ospały zamiast radosny niczym sarenka. Ratujmy te stworzenia przed takim obżarstwem! i ludzką tępotą umysłową.

nieufam 23.01.2024 10:53
wpłacałam ale już nie wpłacam bo się faktur żadnych nie doczekałam tylko paliwo i paliwo a gdzie oni tak jeżdżą pracy nie mają młodzi ludzie sobie sposób na zarobek znaleźli

marysia 23.01.2024 15:13
ja tez wole wspierac innych przynajmniej wiem na co idzie, faktury sa i opisy od weterynarzy z kwotami a tutaj nic tylko na prywatne konto wszystko bez sensu to a teraz jeszcze ze nie pracuja? to rzeczywiscie smierdzi

Patrycja 02.02.2024 22:56
Co za brednie ! Znam i Szymona i Nikole,obydwoje pracują . Nie są to ludzie żyjący z czyiś pieniędzy , zbiórek robią polowe na tyle zwierząt ktorym pomogli

Tomasz 18.03.2025 19:00
Znasz Szymona? Fajnie zwykly oszust i klamca!!! Oni nie chca zapewnic zwierzeta lepszych domow!!!Ludzi maja w dupie i tyle w temacie! A jezeli nie wierzycie zapytajcie pana Szymona jak wyglada telefon do nich jak tydzien czasu nieodbiera tylko smsy oddzwonie ale za to juz z innych numerow odbiera odrazu ...ale spokojnie sprawa trafila w odpowiednie miejsce

Mieczysława Goździk-Belina 22.01.2024 23:27
Zbióreczki prowadzone na fundacyjne konta też pozostawiają wiele do życzenia."Malinowe Nosy"czyżbyście wygarnęły komuś prawdę?Czy może źródełko przyschło? I tylko jak zwykle psiaków żal😢

Elżbieta 23.01.2024 10:54
pani to się powinna nie odzywać za pani kadencji psy na łańcuchach, syn się dobierał do dziewczyn nieletnich i nieprzyzwoite sceny można oglądać do dziś ale mądrować się pierwsza

Mieczysława Goździk-Belina 24.01.2024 22:23
Widzę,że Elżunia prosi się o kłopoty przed wymiarem sprawiedliwości...Kolejny raz sprawdza się stara maksyma:"uderz w stół,a nożyce się odezwą"

Olka 23.01.2024 15:11
Niech odpowiedzą na pytania - każda zbiórka powinna być rozliczana jeżeli ktoś chce działać czysto. Wystarczy odpowiedzieć i już. Jakoś inne fundacje potrafią faktury publikować

krystyna 23.01.2024 15:15
jakie? zarejestrowane legalne fundacje i stowarzyszenia a tutaj osoby prywatne i zbieraja na konto prywatne ludzie w fundacjach normalnie pracuja zawodowo i fundacja dodatkowo probono zbiorki na konto fundacyjne, a tu bez pracy mlodzi bez szkoly a rachunki oplacic trzeba i kasa na prywatny blik dziekuje za takie dzialania

Hmmm 22.01.2024 20:34
Czekamy na odpowiedzi - żeby wszystko było transparentne

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama