Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 01:24
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Właściwie to klient jest zbędny

Tuż przed świętami odwiedziałam z dzieckiem jeden ze sklepów obuwniczych w naszej galerii handlowej.

Chciałam kupić buty, nawet jedne zdążyłam przymierzyć. Na zakupy wybrałam się z dzieckiem. Mój syn Jakub, lat 5 był więc ze mną. Przecież wszystkie centra zachęcają do rodzinnych zakupów, a wiele z nich oferuje nawet strefy zabaw dla dzieci. Chyba nie wszędzie jednak dzieciaki są mile widziane.

 

W trakcie mierzenia następnych butów usłyszałam, jak ekspedientka mówi do mojego dziecka, aby zostawił buty, które zdarzyło mu się dotknąć na półce, bo jak jeszcze raz je ruszy, to dostanie od niej klapsa. Na początku nie reagował, pźniej jednak się przestraszył. Mój syn jest grzecznym chłopcem, chcoiaż buty stojące na półce postawił w innym kierunku, to chyba nie powód, by się do niego w ten sposób odzywać.  

 

Następnie przyszła koleżanka ekspedientki. Zrobiło się jeszcze ciekawiej. Mało sympatyczna pani stwierdziła "popatrz, ta sobie przymierza buty a chłopiec robi co mu się  podoba, co za matka". Nie wytrzymałam i poprosiłam,  by nie wypowiadała się na temat mój oraz mojego dziecka i że przecież praca nie jest przymusem, jak jej się nie podoba to niech się zwolni. W odpowiedzi usłyszałam, że pani nie jest zatrudniona do układania butów.

 

Nie chciałam dłużej dyskutować. Odłożyłam buty i wyszłam. Po ok 5 minutach jednak wróciłam aby zapytać o numer telefonu lub dane właściciela. Uzyskałam informacje, że ekspediantka nie wie kto jest właścicielem... Nie wie u kogo pracuja ani w ogóle co tam robi...


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

multi99 27.04.2017 18:41
Czytam wpisy 30 i 31 i nie dobrze mi się robi z powodu waszej głupoty ... Zastanawia mnie jedno dlaczego żadna z was nie zgłosiła tych sytuacji ochronie lub paniom z obslugi sklepu ????

27.04.2017 20:58
Jakiej naszej głupoty? A gdzie jest ta ochrona i obsługa tego sklepu? Siedzą gdzieś w kącie i nieraz szuka się kogoś z obsługi, aby udzielił jakichś informacji odnośnie towaru. Nawet często pani z informacji prosi przez mikrofon obsługę, aby raczyła dostarczyć koszyki, które stoją przy kasie na puste miejsca przy wejściu. Mają podgląd na monitoringu to niech baczniej obserwują klientów, bo to jest ich obowiązkiem i za to mają płacone, a oprócz tego mają możliwość zakupu towarów po tak bardzo obniżonych cenach, że nie dałbyś wiary (np.żelazko z nawilżaczem za 5 zł.). Uważnie też trzeba sprawdzać paragony i wydaną resztę. Inna cena na towarze, a inna na paragonie. Reszta też już kilka razy nie była zgodna ze stanem faktycznym. Kiedyś miałem przypadek, że aż 5 zł zniknęło po drodze od kasjerki do mnie. Po prostu za mało mi wydała. Ja powiadomię ochronę, a taka złodziejka, bo inaczej nie można tego nazwać, napuści na mnie swoich kolesi i gdzieś w drodze do domu przefasonują mi tak twarz, że znajdę się w szpitalu.Jesteś taki odważny, bo ja nie. Dziękuję za taką przyjemność.

27.04.2017 16:45
Potwierdzam, tak bywa. A co powiesz na to, że jedna z klientek Kauflanda kupując grejpfruty dwa włożyła do foliówki, a trzeciego trzymała w ręku. Po zważeniu tych dwu i naklejeniu metki dorzuciła do torebki trzeciego? Zapłaciła za te dwa owoce, a trzeci miała darmo.

Włodek 27.04.2017 16:05
Podam przyklad z Kauflanda akurat przyobserwowałem mamuśkę z dzieckiem... gdy żona robiła zakupy na warzywniaku. Mamuśka z zamiarem kupna cukierków dla rozkapryszonego dzieciaka, krążyła nad boksami i po jednym próbowała, synku jeszcze tego spróbujemy, minęło ładne kilka minut i pewnie z kilkanaście spożytych cukierków nie zadowoliło mamuśki. Odeszli w kierunku słodyczy w paczkach... szkoda słów. Taką powinni ważyć przed wejściem i po wyjściu z marketu i pobierać należność.

antek 27.04.2017 12:42
Zdarza sie ze w naszej galerii w niektórych sklepach jest nie miła obsługa, ale sa tez takie gdzie naprawdę człowiek jest bardzo fajnie obsłuzony np. Pralni Panda fajne i miłe dziewczyny

Sowińska Maria 22.04.2017 19:09
nie wiedziałam panie Mariuszu, ze pana gazeta internetowa jest dla wybranych pozdrawiam

A Galeria miałabyć nową rajem 22.04.2017 07:02
Ludzie myśleli, że jak otworzą galerię, to te ekspedientki im będą nadskakiwać :)) Każdemu by się przydało pomieszkać kilka lat w większym mieście. Nie we wszystkim jest ono lepsze od Tomaszowa. Dziwczyny pracują po 11-12 godzin, dzień w dzień - zaznaczam nie pomyliłem się. Stawki? A i dziś poniżej 13 zł. Sklepy najbardziej rozpoznawalnych marek. Pieniądze to jedno, dalej atmosfera. Manager - zwykle chamek po niepaństwowej szkółce, zwykle też zarabiajaćy niewiele więcej. No ale obdarzony jakaś władzą, zachowuje się jak kapo. Jedyne wyjście - nie kupować.

Stachu 22.04.2017 09:53
Racja! tylko u nas na Ryneczku panuje pełna kultura, miła obsługa i zero chamstwa.

Do pięterka - A.Piotrowska 20.04.2017 18:35
"... kiedy ja chcę przejść z mim dzieckiem na rekach ( rzeby nie rozrabiało ) , zabrońmy im chodzić do galerii .Jeśli przeszkadzają Ci dzieci widzę proste rozwiązanie , nie wychodź z domu bo dzieci to tacy sami ludzie jak dorośli i maja tak samo prawo wyjść na zakupy ." Mim dzieckiem na rekach RZEBY nie rozrabiało? No tak, dzieci chodzą na zakupy z mimami. Ciekawe czym płacą? " ... gdyby to mojemu dziecku ktoś pogroził klapsem ( czyn karalny ) , to na pewno bym nie odpuściła ." Mylisz się samo grożenie klapsem nie jest karalne. Natomiast jeżeli ty przyłożysz klapsa swojemu dziecku, to jest czyn karalny i ty możesz ponieść konsekwencje. " Współczuje dziecią mam dla..." Chyba dzieciom matek? "... ekspedientka w sklepie nie ma prawa straszyć dziecka klapsem , jeśli ej coś nie odpowiada" Oczywiście powinna podejść do matki, klęknąć na obydwa kolana i poprosić pokornie, żeby mamcia raczyła swojego potomka ustawić do pionu, aby ten nie robił "porządków" na półkach.. Może zamiast biegać po sklepach i przymierzać buty puszczając samopas swego "grzecznego chłopca" zainteresowałabyś się słownikiem (mam na myśli ortografię), przepisami dot. obowiązków rodziców wobec dziecka (przede wszystkim uczeniem go zachowania się wśród ludzi), czy za powiedzenie "bo dostaniesz klapsa" coś komuś grozi? Podejrzewam, że jesteś matką jedną z tych, które 5-cio latka wsadzają w markecie do wózka zakupowego, aby się dzieciątko nie męczyło chodzeniem i masz w nosie to, że ono przed wejściem do marketu zaliczyło wszystkie kałuże po drodze, rozdeptało wszelkiego rodzaju plwociny leżące na chodniku, sprawdziło zawartość psiej kupy za pomocą buta, itp rzeczy. Radzę wszystkim klientom marketów nie bierzcie wózków zakupowych lepiej wziąć koszyk, bo wiadomo, że tam żadne dziecko z ufajdanymi butami nie siedziało i nie pozostawiło żadnych bakterii, które przynosicie wraz z opakowaniami do domu.

Ja 22.04.2017 15:16
Serio uważasz, że nie jest? To chyba czas sie dowiedzieć czegoś nowego:) § 1." Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego."

<> 27.04.2017 15:05
Uwazasz ze powinno sie powsadzac do wiezienia wszystkich ekspedientow ktorym nie podoba sie zachowanie rozberbelonego dzieciaka ktore mysli ze mu wszystko wolno. Rzucasz paragrafami dot. kar dla tych osob . Poszukaj lepiej paragrafow dot. obowiazkow rodzicow takich dzieci. Chyba nie wiesz ze do 13 roku zycia maloletni nie odpowiada za swoje czyny tylko jego rodzice i w przypadku uszkodzenia towaru wystawionego w sklepie to ty ponosisz konsekwencje i musisz zaplacic za uszkodzony towar.

porażające wasze opinie 19.04.2017 21:49
Byłam wtedy w Galerii. Dziecko dotknęło buta i odstawiło o 180 stopni odwrotnie. Ekspedientka nie wytrzymała i zagroziła że jeszcze raz dotknie buta to SPIERZE GO NA KWAŚNE JABŁKO. Nienormalna jakaś. To już z dzieckiem nie można przyjść na zakupy? Takie zachowania trzeba tępić! To dziecko było bardzo grzeczne!!! Jeśli nie widzieliście i piszecie głupoty że dziecku zwrócono uwagę? Zastraszono go i to w sposób niedopuszczalny! za takie groźby to idzie się do więzienia.

janko 20.04.2017 02:19
Nigdy nie uwierzę, że dorosła pracownica sklepu groziła dziecku, czy to klapsem jak w tekście, czy tym o czym Ty mówisz. To jest tak absurdalne, że nawet w tym chorym kraju nie możliwe.

Ng 20.04.2017 08:55
Baju Baju babce w raju. A może pobiła je, ukręciła główkę i wydłubała oczka? No i historia już żyje własnym życiem xD

marek 20.04.2017 09:47
Czy to ladnie jest tak trolowac?

Romek 19.04.2017 15:26
Miałem przypadek u mnie na wsi że w czasie robienia zakupów przez matkę, dzieci pędzlowały batoniki biorąc je z niskiej półki. Spytałem ile już tego zjadły żeby za nie zapłaciła a ona na mnie z gębą że robię z jej pociech złodziei, ech.

Ewa 19.04.2017 15:20
Dzieci są rozberbelone to prawda, rodzic nie potrafi nauczyć takiego skrzata jak sie ma zachowywać wśród obcych ludzi i póżniej wychodzą takie cyrki. Wszystkiemu winna ta rodzicielka co nie dopilnowała tego niesfornego chłopca. A ekspedientka nie jest do pilnowania dzieci tylko do doradzania w zakupach.

do Ewy 22.04.2017 19:53
Masz słuszną rację. Ja wyprosiłam z mieszkania pewną znajomą, która odwiedziła mnie ze swoim grzecznym dzieckiem. W czasie gdy ja robiłam kawę, dziecko zaczęło mi z fototapety, która się w jednym miejscu akurat nad ławą troszkę odkleiła, po kawałeczku oddzierać dalej. "Mamusia" w tym czasie oglądała gazetki reklamowe. Cała fototapeta do wymiany, a znajomość się skończyła. I bardzo dobrze. Dziecko to nie zwierzątko hodowlane, któremu da się żreć i ono samo rośnie. Dziecko trzeba wychowywać, a nie hodować. Od najmłodszych lat tłumaczyć jak się ma zachowywać w miejscach publicznych. No, ale dzisiejsze mamuśki zamiast uczyć dziecko kultury to włączają mu bajki w TV, aby mieć święty spokój i tylko od czasu do czasu wyprowadzają je na spacer do galerii. Nie do parku czy też lasu, bo to za daleko.

ja 19.04.2017 14:40
A inni piszą głupie komentarze, nic nie wnoszące do tematu

Ng 19.04.2017 14:24
I nie groził a groziła... Jeśli już

Ng 19.04.2017 14:14
Matka Polka po zwróceniu uwagi rozpętała aferę. Wcześniej nie dostrzegała nistosowności w tym, że dziecko biega po sklepie i robi co chce. Gdyby dorosła osoba wpadła do sklepu i zaczęła zrzucać towar z półek to na nią zostałaby wezwana policja. A gdyby ktoś do takiej osoby powiedział "przestań, bo ci oklepie japę" to wszyscy biliby brawo. Tak lubicie podkreślać, że dziecko to też człowiek. Więc traktujcie dzieci jak ludzi a nie księżniczki na ziarnku grochu. Dziecko ma w miejscu publicznym zachowywać się odpowiednio. W domu może mamusi srać do talerza z zupą. Jej sprawa. Ba wychodnym ma umieć się zachować, by nie uprzykrzać życia innym ludziom, dla których nue jest pępkiem świata a jego kupka nie pachnie Jadore To zwykła zasada interpersonalnych zachowań

Nilu 19.04.2017 14:10
W Tomaszowskich sklepach obsługa stoi za karę , sprzedawczynie są wiecznie nabzdyczone i niezainteresowane klientem . Od kiedy to nie można buta dotknąć ? Co się takiego stało ? Będzie musiała jedna z drugą , posprzątać po kliencie ? Po to przecież jest zatrudniona ! Na miejscu właściciela nie miałabym żadnych skrupułów , żeby taką zwolnić , przynosi przecież straty .

Ala 19.04.2017 13:59
Pracuje w branży odzieżowej do dziesięciu lat. Byłam świadkiem najróżniejszych sytuacji zarówno w wykonaniu dzieci jak i rodziców. Uważam jednak, ze w tej sytuacji ekspedientki wykazały sie kompletnym brakiem kultury i wyczucia. Wiadomo, ze dzieci sa ruchliwe, ciekawskie i trudno im ustać w jednym miejscu czekając np. Aż mama zmierzy buty. Jesli chłopiec rzeczywiście przekładał buty i bałaganil, ekspedientki powinny były zwrócić mu uwagę ale nie w sposób jaki opisała matka. Wielokrotnie zdarzało mi sie upomnieć dziecko, ale zawsze tłumaczyłam dlaczego tak nie powinno robić albo zwracałam jego uwagę na cos innego. W takich sytuacjach pytam np. Gdzie jest mama i prowadzę do rodzica z prośba, aby uważało na dziecko, bo moze mu sie cos stać, cos spaść itp. Żeby pracować w sklepie, trzeba lubić ludzi. Przywołane przez autorkę tekstu Komentarze pan sprzedających wpływają zle na wizerunek firmy i szefostwo powinno in zapewnić jakiś kurs z obsługi klienta.

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Wczoraj, 14:59 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 5
Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama