Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 07:06
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Co jest doktorku? 500+ na wino i dymek

Celebryci. Kim bylibyśmy bez nich? Celebryta pomoże ci wychować dziecko, Celebryta nauczy cię kultury, Celebryta jest ci w stanie nie tylko współczuć, ale patrząc na twoje krzywdy dręczą go nawet wyrzuty sumienia z tego powodu.

W ostatnim czasie nasi niezastąpieni Celebryci mają nową modę tj. na swoich fanpejdżach dzielą się nami swoimi wywodami dotyczącymi Polaków i polityki. Aktywność ta nabrała szczególnie dużego tempa od zeszłorocznych wyborów parlamentarnych.

 

 Do napisania artykułu skłoniła mnie wiadomość od mojej znajomej dotycząca niejakiego Doktora. W wiadomości tej umieszczony był link z odnośnikiem do jednego z jego kont na portalu społecznościowym. Złota myśl celebryty, którą miałem odczytać brzmiała:

 

„Czytam o Programie 500+ i rodzą się moje przemyślenia (dotyczące częstej patologii !!!)
Jak pijaki narobią dzieci, dostaną nawet po kilka tysi na miesiąc, przechleją i przepalą kasę i nie myślą żeby iść do roboty bo się nie opłaca. Ojciec dla dziecka nie ma na cukierka bo wóda i papierosy lepiej smakują...


Paczka fajek 10 zł X 30 dni = 300 zł. Butelka taniego wina 7 zł X 30 dni = 210 zł. Czyli łącznie wsparcie na jedno dziecko przechlane i przejarane z dymem.


Jak ktoś umie robić dzieci to niech się też nauczy na nie zarabiać i ponosić odpowiedzialność. Najłatwiej jest brać od nas z podatków i pić wino czy wódę w barze zamiast ruszyć zapijaczoną dupę do roboty. I niech nikt nie mówi że jest bezrobocie. Bo co jak co ale teraz latem można dorobić w polu, tylko nie ma chętnych do pracy.


Jestem za tym aby wspierać faktycznie potrzebujące pomocy rodziny, samotne matki - te które wiążą koniec z końcem, które wychowują samotnie ciężko chore dzieci, na które wychowanie faceci nie płacą alimentów. Żeby wspierać ich wychowanie, często leczenie, rehabilitację ale i edukację, bo szkoła i studia dzieci kosztują.


Jestem też za pomysłem Rzecznika Praw Dziecka aby wspierać dzieci z domu dziecka bo one mają często najmniej perspektyw na przyszłość - można im odkładać na konto aby miały lepszy start w życie.

 

Patrząc na imię i nazwisko autora tego postu nie wiedziałem, kim jest ten Pan. Moja koleżanka dokładnie mi wytłumaczyła, iż to jakiś młody doktorek – gwiazda wyprodukowana przez TVN, która zajmuje się medycyną estetyczną wielu gwiazd w Polsce, czyli prościej pisząc Doktorek wciska plastik w policzki, piersi, usta, czy też buduje od nowa nosy naszych celebrytów – istny Bob Budowniczy.

 

 Nie zważając na gramatykę, ortografię, interpunkcję (sam błędy robię) - powyższy tekst przeczytałem jeden raz, drugi raz, trzeci raz, czwarty raz i powiem szczerze nie za bardzo zrozumiałem co autor ma na myśli pisząc patologia. Nie miałem też pojęcia co ten pan ma na myśli pisząc w jednym akapicie o pijakach, a w kolejnym o  rodzinach potrzebujących – jak w olbrzymim procencie jedno ma wiele wspólnego z drugim.  Cenowo też nie trafił. Pomylił się o blisko 30 procent wartości.

 

Doktor Celebryta od pompowania botoksem rozbawił mnie niemiłosiernie. Pan chyba sam był pod wpływem pisząc te bzdury. Co ciekawe Pan chyba się zorientował, że z jego wpisem jest coś nie tak, gdyż kolejne jego treści przekazane dość wulgarnym językiem, były tłumaczeniem, o co tak naprawdę mu chodziło. Jego wpis oczywiście podchwyciła także prasa internetowa. Nie żałując sobie pan doktorek publicznie nazwał jednego z dziennikarzy „marnym dziennikarzyną” „Żałosnym Pismakiem”, a kolejne wpisy określił łagodnymi zwrotami takie jak m.in. „skur..syństwo” itp. Itd.  Dodam jeszcze że w jednym z wywiadów doktor od Celebrytów opowiadał o tym że seks uprawia dwa razy dziennie, gdyż spala kalorie (taka porada od doktorka).

 

Druga mądra rada z facebooka od naszych celebrytów, która w ostatnim czasie stała się sławna to wypowiedź Pani Agaty Młynarskiej – tej co w TV oglądali jeszcze nasze dziadki.

 

 

Podróż samochodem z Helu do Trójmiasta w lipcowy dzień potrafi trwać 6 godzin. We Władysławowie jest totalny armagedon - zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi, jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre - ryby smażone na nieświeżym oleju, królują gofry i fryty. Wszędzie gra muzyka, w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciąży opędzają się od swoich dzieci i umęczonych żon. Wiadomo, dobry browar to podstawa! Wieje, pada deszcz i bywa zimno. A jednak w przebłyskach łaskawego słońca wieczorna joga na tarasie, spacer brzegiem morza, rower wzdłuż Zatoki , zachód słońca w Juracie, zapach sosen wynagradzają wszystko! Szukam miejsc bez ludzi, z dala od tych, którzy niszczą ten rajski kawałek Polski, bez samochodów, co jest prawie niemożliwe. Jak wiemy szczęście i spokój są zawsze w głowie, a wakacje nad naszym morzem doskonałym wyzwaniem, by taki stan osiągnąć. Dobrego odpoczywania życzę bez chamstwa i hałasu.

 

Komentować tego nie zamierzam, bo żeby zrozumieć ten tekst trzeba go rozłożyć na czynniki pierwsze. Spróbuje to zrobić dla was:

 

„We Władysławowie jest totalny armagedon - zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi” –  Władysławo jest w ruinie to już wiemy, taki Armagedon. Jeżeli chodzi o Kiepskich z rodziną i przyjaciółmi nie za bardzo wiem co Pani Młynarska miała na myśli. Wiele wpisów pod tym postem wskazuje że ludzie odebrali to jako Plaskacz w kierunku tych co biorą 500zł na dziecko i wyjechali nad morze.

 

„jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre - ryby smażone na nieświeżym oleju, królują gofry i fryty” – z tekstem o rybach wątpliwości, co do intencji Pani Agaty nie mamy, ale nie możemy się połapać czy frytki i gofry też są niedobre, czy też tylko królują, ale złe nie są.

 

 „Wszędzie gra muzyka, w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciąży opędzają się od swoich dzieci i umęczonych żon” –  ze Słów Celebrytki Agatki wychodzi na to że muzyka gra w knajpie, obok knajpy, na ulicy no i kto wie czy słynna przyśpiewka też jest grana na plaży cyt: „Jagodzianki jak wiatr halny budzą popęd seksualny. Gdy ci dzisiaj stać nie może, to ci bułka dopomoże”. Wiemy już także, iż Agatka celebrytka obok tłuszczu w jedzeniu, widzi też tłuszcze u innych – wszędzie tłuszcz w oczach Agatki. Co za biedne wakacje. Jednego wciąż nie rozumiem, w jaki sposób mężowie opędzają się od dzieci i żon. Agatka Celebrytka chyba jest z plemienia Kazi Szczuki, bo jakimś lekkim feminizmem tutaj śmierdzi.

 

„Wiadomo. Browar to podstawa” – fakt. Agatka Celebrytka chcąc nie chcąc trafiła w sedno. Zimny browar na urlopie w towarzystwie bliskich osób, w promieniach zachodzącego słońca, nad polskim morzem, w którym na krótką chwilę opuszczają nas problemy życia codziennego -  zimny browar to jedna z podstaw zdrowego urlopu.

 

 

Ostatnie ze słów Celebrytów, jakie chciałem tu przytoczyć są chyba najbardziej zdumiewające. Okazuje się że celebryci potrafią nam współczuć. O tym, że Pani Krystyna Janda nie lubi nowej partii rządzącej wiemy już od bardzo dawna. Ostatnio oliwy do ognia dodał fakt, iż prywatny teatr naszej bohaterki zamiast 1,5 mln. dotacji otrzymała zaledwie 150 tysięcy, czym reżyserka prowadząca do 2015 roku działalność na koszt państwa mocno się zniesmaczyła.  Wracając jednak do facebookwego wpisu, który przysłany został prosto z Włoch, można się zastanawiać, czy Pani Krysi nie jest potrzebna emerytura, albo dobry lekarz zamiast wyższej dotacji. Cytujemy wpis:

 

Czytając wiadomości z Polski, każdego dnia drżącymi rękoma otwierając w tej sprawie Internet, chce się przepraszać za te wakacje, że my mamy dookoła spokój, miłych ludzi, beztroskę i serdeczność, w każdym razie tak to wygląda z zewnątrz. Drodzy Rodacy, życzę nam wszystkim spokojniejszej jesieni, ja zbieram siły, przepraszam.

 

Z szacunku dla twórczości Pani Krysi nie skomentuje tego, ale mogę przesłać jedynie pozdrowienia z wakacji, a po powrocie proponuję dobrego psychologa - bo tu już pachnie jakimś lekkim stanem depresyjnym.

 

 

 Na planie piękne uśmiechy, a po drugiej stronie kamery jeden z aktorów potrafi do drugiego z taką wiązanką skoczyć, że nawet nie rzadko ta rzekoma „patologia” Pana Doktorka wypada blado. Wina też leży po naszej stronie, gdyż te piękne sztuczne uśmiechy, te miłe gesty w stronę naszych ekranów powodują sympatię do ludzi, którzy (w nie małym procencie) nami gardzą. Kiedyś pewien scenarzysta powiedział mi mądre słowa:

 

„W TV nic nie dzieje się przypadkowo, nawet jeżeli są to programy na żywo. Celebryci to dzisiaj sztuczny twór wykreowany na potrzeby zarabiania pieniędzy przez koncerny medialne. Niestety wciąż jeszcze bardzo skuteczny. Dzisiaj Zakościelny, jutro Cichopek, pojutrze jeszcze ktoś inny. Grunt żeby zarabiał na stację, która go promuje"

 

 

 

źródło własne; facebook

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

28.07.2016 14:29
To się nazywa myślenie stereotypami. Czy niesłuszne? Wątpię. Na ogół stereotyp potwierdza regułę. Ja mam jeden obraz polskiej rodziny za granicą: brzuszaty pan z tatuażem na łydce, białe skarpety podciągnięte w stronę kolan, czarne adidasy, obok żona prowadząca wózek i ciężką siatą zakupów. Drugi obrazek to Ukrainiec w Polsce: dziwnie ubrany, zaniedbany mężczyzna, na ogół roztaczający nieświeżą woń potu i papierosów.

he-man 27.07.2016 22:06
Poprostu te gwiazdeczki aby nie zniknąc z eteru, aby zwykły lud o nich nie zapomniał stosują jedną, starą zasadę: Nie ważne co, ważne by mówili. I w związku z tym co jakis czas otworzą usta i już ludzie, którzy się nimi interesują mają pole do popisu, licznych komentarzy. A celebrytki cieszą się, że się o nich mówi. Bo wtedy i kolorowe pisemka chcą wywiadów, i do TV zaproszą. A może i reklamę zaproponują. A z tego wszystkiego jest kasa.

..celebryci 27.07.2016 14:11
to też zwyczajni ludzie . Ja nie widzę w tym żadnej nowości . Od podwórka życie może szokować , a na tym podwórku to wszyscy się bawimy bez względu ,,na humory,, Napisali tak jak czują i ,, trawią ,, bez obrazy dla wszystkich może dla nich samych ,że wcześniej tego nie odkryli . Człowiek to tak różnie jest przez Najwyższego obdarowany talentami ... czasami nawet daje mu szansę ustawiając go w pozycji takiej , czy innej . Dla kogoś kogo to ,, wzrosza,, -to sugestia do naprawy własnego ego ..Czy będą to jacyś ,,celebryci,, czy może też człowiek zajadający frytki z olejem z ustami pełnymi botoksu nie ważne . Wszyscy jedziemy na tym samym wózku - jedni z miękką poduszką inni bez .

AK-47 27.07.2016 16:39
"..celebryci: to też zwyczajni ludzie."- tylko weź im to wytłumacz tak żeby zrozumieli.

moherek77 26.07.2016 21:10
Takie teksty pomija się milczeniem

Celbryta 26.07.2016 21:51
Etam.

Opinie

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Dzisiejsze głosowania nad udzieleniem absolutorium i wotum zaufania dla Starosty Powiatu Tomaszowskiego trudno nazwać inaczej niż... cyrkiem. Ostatecznie, Dariusz Kowalczyk zarówno jednego, jak i drugiego nie uzyskał, bo... Mariusz Węgrzynowski i radni PiS zagłosowali przeciwko budżetowi, który sami... realizowali. Z kolei radni Koalicji Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co de facto oznacza również głosowanie przeciw), mimo że wcześniej budżet i jego zmiany przyjmowali właściwie bezdyskusyjnie. Węgrzynowski przy okazji potwierdził, że odwołanie go było jak najbardziej uzasadnione. Dyskusja toczyła się głównie wokół peanów na własną cześć, wygłaszanych przez Węgrzynowskiego. Data dodania artykułu: Wczoraj, 16:49 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 1
Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Żar nadciąga nad Tomaszów. NFZ ostrzega: upał może zabić Nowe ekopracownie w Tomaszowie. Dwie szkoły z dofinansowaniem na nowoczesne wyposażenie Jak zapewnić dziecku opiekę w wakacje, gdy rodzice pracują? Sprawdźcie ofertę półkolonii! Wianki popłynęły Wolbórką. Biesiada Świętojańska połączyła tradycję, muzykę i rodzinną zabawę Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Filmowy początek wakacji w Heliosie. Supergirl, Minionki, horrory i wielkie powroty na ekran Biznesowe spotkanie na wysokości: jak nowoczesny taras widokowy w Warszawie robi wrażenie na klientach? 24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jeśli ktoś interesuje się losami swojej SM to nie głosuje przez pełnomocnika tylko osobiście przychodzi na zebranie i świadomie podejmuje decyzję. Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Marek Treść komentarza: Prezes który nie jest nawet członkiem Spółdzielni wypowiada się jakby był udzielnym księciem ,a SM to jego własność. A to tylko menedżer wynajęty przez członków. I nikt więcej. Kampania na Walne tylko dla swoich ekipy trzymającej władzę to jawne już łamanie wszelkiej przyzwoitości. Ale najlepszy hit to pracownicy Przodownika dzwoniący i pukający po ludziach by przyjść i im robotę ratować, bo im teraz tak dobrze i miło :) . Powariowali niektórzy w tej Spółdzielni :) Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Mieszczuch Treść komentarza: Mozna dodać zapytanie. Jaka kwota została wydana na kolorowa kartke, która dostarczona została do mieszkańców spółdzielni z nazwiskami obecnej rady i systemem głosowania? Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama