Memoriał Wagnera - Polska - Niemcy 3:2
Polscy siatkarze pokonali Niemców 3:2 (20:25, 22:25, 25:19, 25:21, 15:12) w swoim drugim meczu rozgrywanej w Krakowie 21. edycji Memoriału Jerzego Huberta Wagnera. To było drugie zwycięstwo biało-czerwonych w tym turnieju. W piątek wygrali z Egiptem 3:0. W niedzielę zmierzą się ze Słowenią.
13.07.2024 21:58
Komentarze