Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 10:42
Reklama
Reklama

Nie chcą "totalnej" inwigilacji

23 lutego lokalni działacze Ruchu Narodowego zorganizowali przed biurem poselskim Roberta Telusa z PiS konferencję prasową z związku pierwszym czytaniem w Sejmie projektu nowego Prawa Komunikacji Elektronicznej. Ich zdaniem mamy do czynienia z ustawą o totalnej inwigilacji polskich obywateli

W tej gigantycznej ustawie liczącej (wraz z uzasadnieniem) trzy i pół tysiąca stron zaszyty jest jeden krótki przepis - artykuł 43. Na podstawie tego przepisu Policja i osiem innych służb mają uzyskać pełny wgląd, w czasie rzeczywistym, we wszystko, co przesyłają Polacy przez komunikatory internetowe i pocztę e-mail, a także do lokalizacji wszystkich smartfonów. PiS chce mieć wgląd we wszystko, co wysyłamy przez Internet: przez Messenger, Whatsapp, Gmail, Discord i dziesiątki innych komunikatorów, portali społecznościowych i usług poczty e-mail. Dostęp do każdej wiadomości, filmu i zdjęcia, które kiedykolwiek komuś wysłaliśmy! Składamy w biurze poselskim Pana Roberta Telusa petycję o głosowanie w tej sprawie zgodnie z interesem narodowym. Wzywamy wszystkich posłów PiS i Solidarnej Polski do wykazania się realnym patriotyzmem i do głosowania PRZECIWKO tej skandalicznej ustawie!- mówią działacze RN., przypominając, że Rząd PO usiłował już wprowadzić cenzurę i inwigilację Internetu pod przykrywką umowy międzynarodowej ACTA.  

W pierwszym czytaniu ustawę poparli wszyscy posłowie PiS i Solidarnej Polski. Ustawa wróci wkrótce do Sejmu, prawdopodobnie już w tym tygodniu.

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ajdejano 27.01.2023 18:18
Szanowny Panie Mariuszu: jeżeli tak wygląda Ruch Narodowy, to niech Pan znajdzie dla nich chociaż trochę szacunku. Niech Pan sam popatrzy na to zdjątko, które Pan zamieścił powyżej: przecież ci ludzie wyglądają, jak życiowe niedorajdy. Wg mnie, to jest jawna antyreklama tego całego Ruchu Narodowego. Jakiś chopok z tablicą "STOP" , jakiś łysy z tymi książkami, ten starszy łysawy, który "cóś" mówi, ale nie wiadomo do kogo, no i ten (chyba) szef tych Narodowców: wygląda, jak Pimpuś sadełko.... Czy w tym Ruchu Narodowym w naszym grajdole, to już cała "elyta" ?!

Polski mały biznesie, nikt po tobie nie będzie płakał. 24.01.2023 00:40
„Konferencja prasowa” konferencją - są śmieszni, ale budynek dawnej straży pożarnej który jest tłem zdjęcia , ten budynek jest symbolem tomaszowskiego prywaciarstwa. Na podartej, brudnej elewacji nas.ra.ne „rekalm" na które nikt i tak nie zwraca uwagę. Kojarzę to miejsce w obecnym stanie jedynie z jakimiś warsztatem samochodowym ponieważ oczekujący na usługę (bądź zgłoszenie reklamacji), gruzy zwykle blokują przejście pieszym, ale niedawno przechodząc tamtędy nagle otworzyły się jakieś drzwi i zapachniało papierem. Przystanąłem, włożyłem głowę do tej nory a tam sklep (hurtownia?), papierniczy. Reklama pewnie też tam gdzieś wisi, ale tak z ręką na sercu, ktoś z Państwa kto nie zna właściciela wie, że coś tam takiego jest? Hahaha xD. Jest tam pewnie oprócz PiSu jeszcze dziesiątki kanciap podobnego sortu, a normalny, cywilizowany człowiek wie że jeśli potrzebuje zeszytu czy długopisu to: – jeśli w okresie przed szkołą czyli lipiec - sierpień to idzie do Biedronki lub Lidla; — przez pozostałą część roku Action ale też wcześniej jakiś najbliższy osiedlowy market. Byznes? No wątpie by ktoś zaopatrywał w tomaszowskich foremkach. Księgowość zwykle wyrzucona jest na zewnątrz, a ci jeżdżą do Łodzi. Gdy to Ojca było większe też jeździliśmy do Łodzi. Wtedy Makro Cash & Carry. Szczerze powiedziawszy to tryliard razy byłem wtedy w Łodzi (bo mi kupował wtedy coś, a Makro można już było brać pojedyncze sztuki), ale miasto od strony kultury, historii i zwykłych ludzi musiałem poznać już na własną rękę. Z Ojcem to było Makro potem McDonalds na Widzewie i do domu. Często niestety w niedziele :( Dziś kwituje to krótko: plebs i bleeeee. Co do mechanika samochodowego, trochę dziadostwa wytrzebią wymuszenia unijne czyli zakaz rejestracji aut spalinowych. Wcześniej czy później to wejdzie. Ale zanim też przydałaby się jakaś ogólnokrajową (najlepiej niepolska), sieć warsztatów ze swoimi standardami. Coś na wzór RAC w Wielkiej Brytanii. Nie jestem samochodziarzem i zwyczajnie mnie to nie interesuje ale jest kilka większych firm jedna francuska z zielonym logo, ale nie pamiętam jej nazwy. Mieli 2 czy 3 warsztaty w Warszawie jakoś z z 15 lat temu ale chyba zawinęły się. Podejrzewam, że tam jest jednak też trochę drożej. Tak jak hamburger w Maju jest droższy od hamburgera z budy. Ale firma na pewno istnieje bo czasem w zagranicznych mediach mognie mi ich reklama. Ktoś z tym rynkiem zaznajomiony a jednocześnie (mający łeb otwarty), na pewno kojarzy. Zielono-biala identyfikacja wizualna. W Niemczech też coś nam pewno jest. A nie Bangladesz w centrum miasta i wraki z drechami w środku. Nieraz tam stoi po pięć tych gruzów.

Ajdejano 24.01.2023 16:21
Z całą sympatią dla Ciebie, ale nie tylko do Ciebie: ludziska! Jak już decydujecie się "cóś" beknąć na jakimkolwiek forum, to starajcie się, aby to Wasze pisanie było składne i zrozumiałe dla tych, co to czytają. Jeżeli w Waszym tekście jest totalny bałagan, to każdy czytelnik Waszego tekstu, po przeczytaniu dwóch zdań, klika i się wyłącza, albo przerzuca się na bardziej strawny tekst. Poza tym: język polski ma wiele: przecinków, myślników i wiele innych znaków. Chodziliście, kur..., do szkółek, czy na te szkółki kamieniami rzucaliście ? Szanujcie trochę nas - Polaków i nasz- polski język!!!

Czytelnik 25.01.2023 09:32
Cóż za absolutna klasyka "w d*pie byłem, g*wno widziałem, nie znam się, ale się wypowiem". Kocham internet jako medium, ale niestety dzień za dniem unaocznia mi, jak wielu ludziom wokół (eufemistycznie rzecz ujmując) daaaleeeko do bycia tytanami intelektu - albo po prostu smalą kocopoły, których średnio inteligentny pies by się powstydził. Przykre, że nawet w takim małym Tomaszowie takie "mózgi" aż nader często się zdarzają...

Ajdejano 25.01.2023 16:43
"Czytelniku": przybijam Tobie piąteczkę. Ja nie jestem jakimś-tam wielkim intelektem, ale do szkółek chodziłem i na te szkółki kamieniami nie rzucałem, ale, nie mogę ścierpieć tego ogólnego, totalnego badziewia, analfabetyzmu w naszym narodzie. Pisze taki jeden z drugim, co jemu do tej pustej łepetyny wpadnie i potem pisze bez składu i ładu. I, weź potem odgadnij, co takiemu bezmózgowi chodzi...... Pazdraw dlia tiebia.

Pamięci Hilarego Ml ok n 27.01.2023 08:07
Ok, nigdzie nie byłem, nic nie wiem, ale wystarczy wejść jednego dnia do Biedronki czy Dino i do małego gow.na, nawet ppzrzeszamwgo w jakieś syf.owa.te pseudo sieci. Drożej, baby za ladą niemal przezroczyste (do małych sklepów trafiają ludzie którzy nie mają już na prawdę żadnej innej opcji), oczywiście zero ubrań roboczych, jakoś przechodzony przez... 15 lat fartuch po piętnastu poprzedniczkach. Transport do tych sklepów wrakami, zwykle niegdyś białymi dziś brudno-szarymi blaszakami z typami którzy stają na chodnikach dewastując co kilka miesięcy a to słupek oddzielający od ulicy a to latarnie a to jak przy cukierni vis a vis kościoła całą reklamę cukierni. Nieowoe że praca w Biedronce to raj, no ale jednak widać tam osoby młodsze, nawet po twarzach oceniając nie do końca zdesperowane. Jeśli ktoś nie ma rodziny jeszcze, mógłby wyjechać a pracuje w Biedronce to jednak place nie są takie źle. A do roboty do Lidla to ponoć nawet trudno się dostać. W małych co chwilę jakieś ogłoszenia oferujące pracę. Mam poczucie banału, każdy doskonale o tym wie, zapierać się może jedynie właściciel / właścicielką tych zbędnych interesów. W handlu jak i w przemyśle wcześniej powinny być pomostowki, masz 60 lat pracowałas tylko w takim sy.fi.e to dostajesz emeryturę. Pozostali spokojnie znajdą sobie pracę gdzie indziej. Wlas.ci.cieli syf.kow rozgonic podatkami, odebraniem koncesji na wödè itd. W przeciwnym razie patologia będzie się tlić jeszcze dekadami. Wiadomo, że taki sklepikarz jeśli może wygodniej żyć na czyjejs krzywdzie to będzie to robił. Oj brakuje Hilarego Końca, bradzo brakuje.

Ajdejano 23.01.2023 15:48
Dodatek ode mnie: czytałem te głupoty powyżej, ale nie zauważyłem, że data tego protestu, to 23 lutego 2023 r. Chłopoki: to nie pryma aprilis ? Chyba, że Admin zrobił Wam taką "aszibkę"....

Ajdejano 23.01.2023 15:45
Ci z Ruchu Narodowego, chyba z ch..... się urwali. Dlaczego tak brzydko piszę? Dlatego, że oni doskonale wiedzą, iż już od dawna, wszystkie służby, które chcą o nas wszystko wiedzieć, nie maja najmniejszego problemu. I ustawiło się czterech cwaniaczków, tylko po to, aby ludziska dowiedzieli się, że istnieje jakiś-tam Ruch Narodowy. I co ? I ten protest przed biurem posła Telusa (za którym specjalnie nie przepadam, chociaż jestem na prawo) przyniesie taki efekt, że jesienią tego roku, Ruch Narodowy uzyska 0,01 %, a Pan Poseł Telus wejdzie do Sejmu RP.

Aa 24.01.2023 01:18
xD Ajdejano widzę, że w formie. Będę Cię pamiętał Brachu. Ten cały frontman, jakieś tam nawet naukowe ambicje pamiętam były gdy się przyglądałem kto to jest, oczywiście na poziomie takiego oręża tomaszowskiego, jakiś Lublin, tego typu metropolie. Jak dla mnie to on wygląda jakby lubił grzyby. Czy nie? xD. A co tam słychać u niejakiego Adriana Sęka. Nie planuje kandydować? „Depresja”? Bo na studiach nie wyszło? Czy, że nie ma gdzie mieszkać? Zwykle tutaj to są takie depresję. Coś o czym było wiadomo już 20 lat temu. No ja byłem uprzedzony. Nigdy nie miałem depresji. Coś nie halo? Depresja. Nie wiem czy nie wyszło, ale podejrzewam. Masę miałem takich „kolegów" tutaj. Sens życia na poziomie nowych butów, wyjazdów na czyjś koszt (mój Tatuś tak woził jako „święty Mikołaj”, strasznie to nam z Mamą przeszkadzało zawsze, bo z jakiej racji? Zap.ier.dal.alismy oni przychodzili się nażreć. Czasem nawet nie kojarząc okazji. Jak tam Sławuś, też masz depresję że się skończyło prezesowania bez studiów?). Zawsze na koniec kłopotliwe było jak się pozbyć takiej kuli u nogi. W sensie tych kolegów, pseudorodziny Człowiek gdy się chwilę zastanowił zawsze miał poczucie, że jest wykorzystywany. Gdy mówił nie, była nienawiść a w najlepszym razie krzywe gYmby. Jak to? Przecież dobrze było. Lata mijają a oni ta sama muzyka, kobity nawet nie widząc, nie poznawszy też można powiedzieć jakie. Zakonserwowani. Trzydzieści lat minęło (bo o podstawówce myślę), potem w Tomaszowie na szczęście nie miałem kolegów, trzydzieści lat minęło oni tacy sami. Świat się zmienia? Wrrrrrr spiseGGG! Świat ma się zmieniać w gadżetach, w masce gruza ściągniętego z niemieckiego szrotu przez „zaprzykazniomego” Heńka warsztaciarza, no i w fasonie drecha. W niczym innym. Gdy się jednak zmienia świat im się wali. Oj Boziu, jak dobrze, że w żadne bliższe relacje się tu nie zaplątałem.

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama