Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 10:44
Reklama
Reklama

Samochodów elektrycznych na naszych drogach coraz więcej

W ślad za ich ilością nie idą jednak inwestycje w publiczne stacje ładowania "elektryków". W Tomaszowie Mazowieckim takie instalacje praktycznie nie istnieją

Z prośbą o podjęcie działań dotyczących zapewnienia możliwości szybkiego ładowania samochodów elektrycznych, poprzez utworzenie publicznego punktu szybkiego ładowania, zwrócił się niedawno w formie interpelacji, złożonej do Prezydenta Marcina Witko, radny Koalicji Obywatelskiej w Radzie Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego, Michał Jodłowski. 

- W związku z bieżącą sytuacją gospodarczą, czynnikami środowiskowymi, rozwijaniem świadomości i wiedzy ekologicznej, trendami w rozwoju aut elektrycznych, ich systematycznym upowszechnieniem a także przyjmowanymi zmianami prawnymi w zakresie elektromobilności zachodzi konieczność aby nasze miasto wyszło naprzeciw oczekiwaniom zarówno tomaszowian jak i przyjeżdzających do Tomaszowa Mazowieckiego posiadaczy aut elektrycznych. W chwili obecnej nie ma możliwości szybkiego naładowania w publicznej przestrzeni tego typu pojazdów, co stanowi istotną lukę na mapie Polski. Przyjmowane zmiany prawne w tym ustawa o elektromobilności, nakładają obowiązek tworzenia miejsc parkingowych w nowych obiektach, które wyposażone mają być w ładowarki elektryczne i przyłącza do instalacji tego typu urządzeń - czytamy w złożonej interpelacji

Radny zwraca się o przeznaczenie środków w budżecie miasta (włączając pozyskane środki zewnętrzne) na powstanie stacji szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych w okolicach centrum miasta – Plac Kościuszki, parking przy ul. ks. Stanisława Grada czy terenie przy Arenie Lodowej. 

- Będzie to zarówno działanie o charakterze prorozwojowym i ekologicznym, wyrażające dbałość władz miasta o środowisko ale także kształtującym świadomość mieszkańców w zakresie bezemisyjnego transportu. Wierzę, że będzie to również walor zewnętrzny, który przyczyni się do poprawy wizerunku naszego miasta, wpłynie zarówno na pozyskiwanie i zaufanie wśród inwestorów jak i turystów, zwiedzających Tomaszów Maz. i jego okolice - podkreśla Jodłowski 

Miasto robiło już analizę kosztów wynikających z instalacji czterech stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Podpisano już nawet umowę z firmą, która miała je instalować m.in. na Placu Kościuszki oraz na parkingu przy Arenie Lodowej. Niestety państwowy gigant i jego spółka córka, PGE Nowa Energia, poinformowali, że przeprowadzono audyt opłacalności inwestycji, którą w całości PGE miał sfinansować i okazało się, że przedsięwzięcie nie ma uzasadnienia ekonomicznego.

Kolejną próbą było nawiązanie współpracy z Fundacją Lepsza Jakość, która organizowała konkurs na instalacje stacji ładowania. Aplikowano o ustawienie ich w dwóch wyżej wspomnianych miejscach. Miasto zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu (finansowanego z środków UE) i zaakceptowało projekt umowy i...  kontakt z Fundacją się urwał. Nikt nawet nie odpowiada na wysyłane maile. 

W ostatnim czasie do magistratu zgłosiła kolejna tego rodzaju organizacja, z podobną propozycją. Miasto szuka jednak możliwości innego rodzaju sfinansowania montażu stacji. Co z tego wyjdzie? Czas pokaże 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Zatroskany 10.03.2023 13:53
Nasuwa się pytanie. Kto płaci za ładowanie samochodu(ów) pod TCZ?W zeszłym tygodniu widziałem jak naprzeciw wejścia głównego ktoś ładował elektryczny samochód. Oznaczenia żadnego niema ,wiec przynosi to na myśl ,że to proceder nie do końca legalny. Może ktoś to wyjaśnić?

Archanioł G 09.03.2023 14:33
Ajdejano, gdybyś żył w czasach przed motoryzacyjnych do byś mówił, że tylko idiota zainwestuje w automobile bo tylko konie są warte uwagi. Konia łatwo wyhodować i napasiesz wszędzie byle trawa rosła, a benzynę trzeba kupować w aptece (na początku tak było). Tak mają stare dziady konserwatywne, że lubią tylko to co znają. A tak w ogóle samochód na wodór to też elektryk, tylko zamiast akumulatorów ma ogniwa wodorowe produkujące energię elektryczną.

Ajdejano 09.03.2023 16:42
Z pewnością, masz 100 - 200 % racji z tym końskimi zaprzęgami. Jednak, podam tobie pewien cytat z internetu na temat wodoru: "Przykładowo Toyota Mirai zużywa wg. danych producenta 0,84 kg wodoru na 100 km. Co sprawia, że z zapasem 5,6 kg tego gazu daje to zasięg ponad 600 km. To więcej niż jest w stanie uzyskać jakikolwiek samochód elektryczny na baterie. Ogniwa paliwowe pozwalają natomiast na uzyskanie zasięgów porównywalnych do samochodów spalinowych. Podczas jazdy z napędem wodorowym pojazdy te nie emitują spalin." Więc pytam: czy gadam głupoty o tym wodorze i czy rzeczywiście piszę głupoty o tym, że jednak wole jeździć swoim ropolem. Swoją drogą: umieram z ciekawości, jaki złomem ty jeździsz, "nowocesny" wielbicielu elektryków z ładowanych baterii przez co najmniej 3 godziny, po przejechaniu zaledwie 350 kilometrów. Jeszcze tylko napisz nam, jakie są koszty tego ładowania baterii. Pozdrawiam wszystkich pajaców z miodem w uszach.

Taxi 08.03.2023 23:07
W naszym biednym mieście jest może kilka takich aut i dopóki będzie zmowa w niypłat wśród pracodawców czyli najniższa krajowa to takie auta nie szybko się nie pojawią na naszych drogach więc po co budować stacje które będą generować straty

. 09.03.2023 11:38
W powiecie tomaszowskim jest już zarejestrowanych ponad 100 aut w pełni elektrycznych. A to dane jeszcze sprzed dwóch lat. Plus na pewno tomaszowianie i tomaszowianki pracujący zagranicą ale pochodzący stąd. Bo spotyka się nawet zimą w Tomaszowie tesle np. na norweskich tablicach rejestracyjnych. Oni oprócz pieniędzy, przesyłają swoim tomaszowskim rodzinom również nową mentalność. Zmiana jest już na horyzoncie. Również na prowincji. Jesteśmy świadkami historycznych zmian społecznych. Dla mnie to fascynujące.

Ajdejano 09.03.2023 17:12
Odpowiedz nam, cwaniaczku z miodem w uszach, skąd masz informacje, które nam przedstawiasz. Poza tymi, twoimi rewelacjami, to te twoje wypociny, to zupełne dno.

@Ajdejano 11.03.2023 09:51
Wydział komunikacji Urzędu Miasta to publikował. Ale dane dotyczące całego powiatu więc stamtąd mieli. Kłamali by ci zrobić na złość? xD. Nie jesteś dla mnie kimś specjalnie ważnym, więc nie będę ci teraz szukał. Ja wiem o tym albo z tego Portalu, albo z Naszego Miasta, więc to nie jest zakopane, trudne do odnalezienie. Było na pewno ponad 100 samochodów z napędem jedynie elektrycznym w Tomaszowie. Zdaje się, że tam było jeszcze precyzyjniej podane i są to osobówki.

Ajdejano 12.03.2023 13:49
W tak sam sposób odpowiem: wg ludzi, ja mam na pewno ponad 70 lat i jest to gdzieś nawet zapisane, ale nie potwierdzę, gdzie to jest napisane, bo nie będę ci tego teraz szukał. Więc, tra moja odpowiedź jest tak samo gów...... warta, jak i twoja.

Ajdejano 08.03.2023 18:37
Elektryki ? Jest ich coraz więcej, a stacji doładowania nie ma ? Kto to pisał ? Może i redakcja, ale za dobre pieniądze od loby elektryków. Szanowna redakcja powinna wcześniej pogadać z ubezpieczycielami i użytkownikami elektryków o przypadkach stłuczek lub wypadków tych elektryków oraz dowiedzieć się ile warsztatów samochodowych od elektryków jest w Polsce i ja wygląda droga przez mękę tych, którzy mieli pecha z tymi stłuczkami i wypadkami. Ten materiał powyżej, to czyste badziewie. To wygląda tak: wciskać ludziom te elektryki i wciskać inwestorom, aby budowali stacje doładowania tych elektryków. A za moment wybuchnie informacyjna bomba na temat tego, że te elektryki, w niedługiej perspektywie, to będzie złom w porównaniu z technologią pojazdów np. na wodór, o czym pisze się i mówi coraz częściej. Kupujcie elektryki i ciszcie się (ha! ha!), że jesteście tacy super cool........ A ja będę jeździł, tak, jak od 30 lat - ropolem.

. 08.03.2023 22:35
Kupują to ludzie zamożniejsi, bo nieużywany samochód o takim napędzie to jest minimum 100 koła. Zatem są to ludzie którzy mieszkają w domkach (ta część domkowców, którzy rzeczywiście wylądowali za miastem z własnego wyboru, bo jest też domkowa bida i nieco wyżej ale niewiele wyżej domkowcy–hochsztaplerzy trochę stać trochę nie stać jeśli palę legalnie to szambo na pole albo na odrót szambo legalnie ale palę nieleganie. Przykłaowo), zatem elektryki ma narazie arystokracja domkowa. A jesli masz podwórko to publiczna stacja ładowania nie jest już barierą bo to można podłączyć po prostu do gniazdka domowego. Jeśli masz już garaż to stawiasz sobie własną mini stacje i wtedy ładujesz szybciej. Ale nawet z gniazdka to jest ok 8 godzin by starczyło na dwa dni po mieście (praca, dom). Nie zgrywam fachowca, bo nim nie jestem, ale jakieś pojęcie już o tym mam ponieważ przyglądam się rynkowi co najmniej od 4 lat. Trudno ukrywać, że jest to trochę moda, jednak w moim odczuciu bardzo pozytywna. Panele fotowolataniczne też wchodziły z oporami, ludzie pukali się w głowę, a jednak teraz spowszedniały. No i jest ok.

Gorzka ale nie cyniczna perspektywa. 08.03.2023 14:31
Jeśli to nie będzie przesunięte w UE, to przeciętny Polak czyli jednak nadal małomiasteczkowiec (skoro 40% to mieszkańcy wsi), wpadnie we wsiekłość i to a nie żadne euro jako waluta, stanie się powodem PolExitu, a właśnie autko. Już nie za PiSu (który jeśli nadal w ogóle będzie, to będzie małą partyjką). Po likwidacji transportu publicznego przez 3RP, zniszczeniu (w wielu przypadkach złodziejskiej prywatyzacji, przez ludzi którzy mieli mniejsze pojęcie o tym czego się podejmują niż PZPRowscy politruycy), i skzania przeciętnych ludzi na posiadanie grata spalinowego po to by żyć, to będzie wstrząs. Elektryki przez 10 lat nie potanieją na tyle, by przyzwoity (jeżdżacy nie wymagajcy poważnejszych napraw), samochód z perspektywą używania przez 5 lat kosztował poniżej dzisiejsych 20 tysięcy, a to jest (wbrew pozorom, podliczając wszystkie koszty stałe jakie ma taka nawet z jednym dzieckiem rodzina), te dzisiejsze 20 tysięcy to olbrzymia suma. Robota na skraju województwa, szkoła po drugiej częsci miasteczka pod którym się mieszka (bynajmniej nie z wyboru, ale bo nie stać na mieszkanie w bloku, a matka/babka nie chce jakoś umrzeć), ...i bez samochodu. To nie jest moja perspektywa na szczęście, ale zdaje sobie z tego sprawę. Wbrew pozorm – w przeciwieństwie do większości z Was – nie interesuje mnie jedynie czubek wałsnego nosa. Tylko, no trzeba mieć warunki na taką refleksje. Nie tyrać 70 godzin w tygodniu, nie drżeć o wszystko, mieć na abomanet w Legimi i takie tam.

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama