- W obliczu powodzi jaka nawiedziła południe Polski chciałbym podziękować wszystkim mieszkańcom, firmom oraz instytucjom, które tak ofiarnie angażują się w pomoc powodzianom. Akcje, które są prowadzone, czyli zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy przerastają moje najśmielsze oczekiwania. Z tego względu, że jestem z Wąwału chciałbym bardzo podziękować strażakom z OSP, którzy pojechali w rejon powodzi nieść pomoc. WIELKI SZACUN DLA WAS CHŁOPAKI - napisał na swoim FB, radny Mordaka.
Pan Kazimierz uważa, że w kryzysowych sytuacjach umiemy się zjednoczyć i razem możemy zrobić bardzo wiele dobrych rzeczy. - Potrafimy stawić czoła największym przeciwnością losu. Jestem dumny, że żyje w takim kraju i wśród takich ludzi. Jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim za pomoc i zaangażowanie, otwórzmy nasze serce, razem możemy zrobić bardzo wiele - czytamy
Zadaje też pytania jakie działania związane z powodzią podjęło Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim i Pan Mariusz Węgrzynowski i z tego powodu skierował zapytanie do lidera lokalnego PiS. Jak się okazuje do dnia 18.09.2024 Starostwo nie podjęło żadnych działań na rzecz powodzian. - Ustaliłem to w rozmowie telefonicznej z wydziałem zarządzania kryzysowego - podkreśla radny.






![Dziś w kraju i na świecie ([niedziela, 1 lutego]) Dziś w kraju i na świecie ([niedziela, 1 lutego])](https://static2.nasztomaszow.pl/data/articles/sm-4x3-dzis-w-kraju-i-na-swiecie-niedziela-1-lutego-1769893141.png)



















![Dziś w kraju i na świecie ([niedziela, 1 lutego])](https://static2.nasztomaszow.pl/data/articles/sm-16x9-dzis-w-kraju-i-na-swiecie-niedziela-1-lutego-1769893141.png)



































Napisz komentarz
Komentarze