11 lutego w Nu-Med odbył się wyjątkowy koncert. Wydarzenie miało na celu stworzenie atmosfery pełnej otuchy, wsparcia i wzruszeń dla pacjentów.
Młodzi artyści pod kierownictwem i opieką artystyczną Pani Beaty Niedzielskiej, zaprezentowali repertuar, który poruszył serca i dostarczył chwil wytchnienia. Ich występy były wyrazem solidarności i ciepła, które niosła muzyka tego dnia.
11.02.2025 21:34
.
1/32
2/32
3/32
4/32
5/32
6/32
7/32
8/32
9/32
10/32
11/32
12/32
13/32
14/32
15/32
16/32
17/32
18/32
19/32
20/32
21/32
22/32
23/32
24/32
25/32
26/32
27/32
28/32
29/32
30/32
31/32
32/32
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze