Sobotni poranek to możliwość spaceru po zrewitalizowanym parku im. Solidarność. Zgodnie z zapowiedziami Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego, wszyscy ci, którzy zdecydowali się wstać w sobotę nieco wcześniej, mieli okazję przespacerować się po parku w towarzystwie Marcina Witko, a przy okazji zadać pytania, na wszelkie interesujące ich tematy. Nowe, alejki, ławki, fontanna z misiami, oczywiście amfiteatr.
12.04.2025 17:31
.
1/16
2/16
3/16
4/16
5/16
6/16
7/16
8/16
9/16
10/16
11/16
12/16
13/16
14/16
15/16
16/16
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Miłośnik spacerów po parku.
15.04.2025 16:24
Dla mnie przez park tylko na rowerze. Przydałyby się zraszacze alejek. Dla starszych osób, które już tylko szurają butami nawierzchnia nie do zaakceptowania.
Jadwiga
15.04.2025 12:21
Czyste powietrze dla Tomaszowa, zieleni zieleni! Przybyła nam już Muszla a wkoło obszerna trawa, niech rośnie zielony Tomaszów. Mieszkańcy Browarnej bardzo cenimy widok z balkonów na odnowiony park, w końcu gawrony przestały krakać przed oknami i można dłużej pospać.
Ella
12.04.2025 22:03
Jestem za ale kilka punkter do natychmiastowej poprawy. Muszla bez lawek ( byly dobre, wywieziono w niewiadome) totala porazka. Miejsce piknikowe przed muszla bez wypozyczalni kocykow i lezaczkow totalna porazka. Muszla gigant az prosi sie o zmniejszenie o ten jeden przedni segment. Gdzie sa wierzby placzace przy stawie, ktore nam obiecano? No gdzie? Ukradli w transporcie? Zlorzueja zlapac a wierzby placzace zasadzic. Brak oznak, gdzie jest toaleta. Mozna bylo zasadzic wiecej drzew. Reszta ok, akceptuje.
Myślący
13.04.2025 13:49
Zawsze znajdzie się ktoś kto zobaczy same błędy a nie doceni tego , że coś się zmienia. Zamiast narzekać warto się ucieszyć. Droga Ellu, pewnie znajdą się osoby które będą Tobie wdzięczne za akceptację. Nominuje Cię do nagrody Prezydenta miasta w kategorii specjalistka od architektury krajobrazu i przestrzeni publicznej.
Ewa Em
13.04.2025 20:18
Ella 12.04.2025 22:03
Jestem za ale kilka punkter do natychmiastowej poprawy. Muszla bez lawek ( byly dobre, wywieziono w niewiadome) totala porazka. Miejsce piknikowe przed muszla bez wypozyczalni kocykow i lezaczkow totalna porazka. Muszla gigant az prosi sie o zmniejszenie o ten jeden przedni segment. Gdzie sa wierzby placzace przy stawie, ktore nam obiecano? No gdzie? Ukradli w transporcie? Zlorzueja zlapac a wierzby placzace zasadzic. Brak oznak, gdzie jest toaleta. Mozna bylo zasadzic wiecej drzew. Reszta ok, akceptuje.
Głosowano już na ten komentarz.×
Pomyliłam się i dałam łapkę w górę na komentarz pani Elli , chodziło mi o łapkę w dół, mnie osobiście wszystko się podoba ,wszystko jest pieknie ...
nowicjusz
12.04.2025 19:27
Nie żle, tylko czemu tak mała toaleta?
Ad
12.04.2025 23:15
a gdzie się. Znajduje?
Romek
13.04.2025 10:38
No właśnie wielu latało po parku jak kot z pęcherzem i nie odnalazło toalety.
m
12.04.2025 19:09
Zdjęcie 6. Patrząc od wejście do parku o strony ul. Mościckiego widzimy fontannę przypominającą posąg w kształcie krzyża.
m
12.04.2025 19:05
Zdjęcie 8. A gdzie są kocyki dla gawiedzi.
Myślący
13.04.2025 13:52
Kocyki przy przymrozkach 🤭 Co trzeba mieć w głowie… może poczekajmy do lata?! 🤣
Napisz komentarz
Komentarze