Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 17:31
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Kronika policyjna:

Kradzież

Udawał hydraulika. Ukradł pieniądze i biżuterię

Udawał hydraulika. Ukradł pieniądze i biżuterię

Ofiarą oszusta i złodzieja padła wczoraj 91 – letnia mieszkanka Tomaszowa Mazowieckiego. Kobieta dała wiarę mężczyźnie, który podawał się za pracownika wodociągów. W trakcie fałszywej kontroli instalacji wodociągowej ukradł oszczędności seniorki oraz pamiątkową biżuterię. Policjanci ostrzegają przed oszustami i zalecają daleko idącą ostrożność przy rozmowach telefonicznych i wpuszczaniu do mieszkania obcych osób. 04.01.2024 18:42
Ukradł torebkę. Został zatrzymany przez policjanta na urlopie

Ukradł torebkę. Został zatrzymany przez policjanta na urlopie

Policjant z wydziału kryminalnego tomaszowskiej jednostki udowodnił, że policjantem jest się bez względu na okoliczności. Przebywając na urlopie namierzył na terenie Tomaszowa sprawcę kradzieży torebki z pieniędzmi i dokumentami. 53-letni złodziej został zatrzymany przez mundurowych i usłyszał zarzut kradzieży i posiadania zabronionych prawem środków odurzających. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 20.10.2023 22:11    1
Trzy kapuściane głowy w beczkach z kiszoną kapustą

Trzy kapuściane głowy w beczkach z kiszoną kapustą

Policjanci z tomaszowskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w nocy z niedzieli na poniedziałek włamali się do pomieszczenia gospodarczego jednego ze sklepów spożywczych na terenie Tomaszowa, skąd skradli… trzy beczki kiszonej kapusty. Za popełnione przestępstwo może im grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 12.12.2022 17:40    6
Dwóch tomaszowian zatrzymanych za włamania i kradzieże

Dwóch tomaszowian zatrzymanych za włamania i kradzieże

Jak informuje oficer prasowy tomaszowskiej Komendy Powiatowej Policji nasi "kryminalni" ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 35 i 37 lat, odpowiedzialnych za włamania, kradzieże i usiłowanie kradzieży elementów metalowych o łącznej wartości ponad 50 000 złotych do jakich doszło od września do listopada 2022 roku na terenie powiatu tomaszowskiego i opoczyńskiego. Za popełnione przestępstwa grozi im nawet do 15 lat więzienia, ponieważ dokonali ich w warunkach tzw. recydywy. Decyzją sądu i na wniosek prokuratora wobec młodszego mężczyzny zastosowano tymczasowe aresztowanie na najbliższe trzy miesiące. 25.11.2022 16:36
Przyjechał z Radomia okradać działki w Tomaszowie

Przyjechał z Radomia okradać działki w Tomaszowie

Tomaszowscy policjanci zatrzymali na terenie Radomia, 49-letniego sprawcę kradzieży. Przestępstw dopuścił się w lipcu 2022 roku z terenu ogródków działkowych w Tomaszowie Mazowieckim. Policjanci odzyskali również replikę karabinu Mauser, który padł jego łupem. Mężczyzna usłyszał już zarzut wskazujący na kilka czynów ,za który grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O jego losie zadecyduje sąd. 08.11.2022 12:38
Złodziejska szajka w rękach policji.

Złodziejska szajka w rękach policji.

Policjanci z komisariatu w Rokicinach po zgłoszeniu dotyczącym kradzieży w jednym z marketów w gminie Ujazd, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 23 lat oraz dwie kobiety w wieku 21 i 31 lat, którzy wspólnie i w porozumieniu okradali sklepy na terenie województwa łódzkiego. Ich łupem padły towary o łącznej wartości ponad 4 tysięcy złotych. Usłyszeli zarzuty, za które grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Według śledczych sprawa nadal ma charakter rozwojowy. O losie przestępczego kwartetu zadecyduje sąd. Kradzieże sklepowe są prawdziwą plagą w Tomaszowie Mazowieckim. Okradane są zarówno duże markety, jak i małe osiedlowe sklepiki. Złodzieje okazuj się często bardzo wyspecjalizowani. Jak twierdzą policjanci i właściciele sklepów nie ma jakiegoś jednolitego profilu sklepowego złodzieja. Na kradzieżach łapani są często ludzie dobrze ubrani, zamożni i wykonujący zawody zaufania publicznego. Łupem padają drobne rzeczy codziennego użytku ale i markowe kosztowne perfumy i ubrania. 24.08.2022 11:37
Złodzieje budowlani przez policję zatrzymani

Złodzieje budowlani przez policję zatrzymani

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w nocy 30 lipca 2022 roku włamali się na teren budowy. Sprawcy ukradli dwa opakowania płytek gresowych o wartości 370 złotych. Cała trójka usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem, za które grozi kara nawet do 10 lat więzienia. 01.08.2022 15:48
Chciało mu się pić... Pragnienie zaprowadzi go do więzienia

Chciało mu się pić... Pragnienie zaprowadzi go do więzienia

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy ustalili i zatrzymali 23-latka, który ukradł ze sklepu alkohol o wartości niecałych 5 złotych, a następnie by zatrzymać łup, użył siły fizycznej wobec pracownika sklepu. Agresor odpowie za kradzież rozbójniczą. 08.07.2021 12:20    3
Przyjechali z Bydgoszczy ukraść 50 zł

Przyjechali z Bydgoszczy ukraść 50 zł

Dzięki szybkiej reakcji tomaszowskich policjantów zatrzymano dwóch sprawców włamania do jednego ze sklepów przy ul. Jerozolimskiej. Mężczyźni zostali zarejestrowani przez kamery monitoringu miejskiego w momencie kiedy jeden z nich otwierał drzwi sklepu, a drugi stał „na czatach”. Sprawcy zdołali ukraść 50 zł. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozorów policyjnych. 19.04.2021 16:27    1
Pasjonaci motoryzacji. Na tych felgach daleko nie zajechali

Pasjonaci motoryzacji. Na tych felgach daleko nie zajechali

Policjantem jest się przez całą dobę, w służbie i poza nią. Dowiódł tego funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji Łódź -Wschód. W czasie wolnym od służby zatrzymał na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy kradli felgi samochodowe z terenu zakładu wulkanizacyjnego w Rokicinach Kolonii. 16.04.2021 15:22
Wpadli na kradzieży kabli

Wpadli na kradzieży kabli

Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli kable z nieczynnej sieci energetycznej o wartości 3800 zł. Całość skradzionego mienia odzyskano i zwrócono prawowitemu właścicielowi. Podejrzanym, którzy byli już wcześniej notowani za podobne przestępstwa, grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 07.09.2020 11:59    1    1
Kradli i... wpadli

Kradli i... wpadli

Policjanci z referatu patrolowego tomaszowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w nocy z 9 na 10 sierpnia włamali się do domu w budowie na terenie gminy Inowłódz. Mężczyźni wpadli w ręce policjantów 24 sierpnia 2020 kilka minut przed godziną 02:00, kiedy to... wracali z kolejnego włamania. W samochodzie, którym się poruszali mundurowi znaleźli dwie kosiarki, kosę spalinową, odkurzacz i szlifierkę. 26.08.2020 20:31    3    4
Koneserka, czy kleptomanka?

Koneserka, czy kleptomanka?

36-latka kradła markowe ubrania w jednym z tomaszowskich sklepów. Jej łupem padła odzież o wartości ponad 500 złotych. Tomaszowscy policjanci odzyskali całość skradzionego mienia. Kobieta usłyszała już zarzut, za który grozić może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 05.08.2020 15:11    7
Starsza Pani zgubiła, starsza Pani znalazła, starsza Pani usłyszała zarzuty

Starsza Pani zgubiła, starsza Pani znalazła, starsza Pani usłyszała zarzuty

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 67-letnią kobietę, podejrzewaną o przywłaszczenie portfela z pieniędzmi i kartą bankomatową. Amatorka cudzej własności usłyszała, zarzut za który grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. 05.03.2020 18:00    1    1
Wybrali się do kina. Skończyli z zarzutami

Wybrali się do kina. Skończyli z zarzutami

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy powiatowej policji zatrzymali 19-letniego mężczyznę i 18-letnią kobietę podejrzanych o dokonywanie płatności za pomocą skradzionej karty bankomatowej. Sprawcy wydali prawie 200 zł płacąc za zakupy i wejście do kina. 13.11.2019 15:33    6    5
Policjant także na urlopie. Funkcjonariusz zatrzymał złodziei

Policjant także na urlopie. Funkcjonariusz zatrzymał złodziei

Policjant z tomaszowskiej komendy, będąc na urlopie, ujął sprawców kradzieży sklepowej. Policjant zauważył jak mężczyźni wybiegają ze skradzionym towarem z jednego z marketów przy ul. Konstytucji 3-go Maja i uciekają przed pracownikiem ochrony. Jak się okazało podejrzewani w ostatnim czasie kilkukrotnie okradli także inne sklepy, a ich łupem padał głównie alkohol. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat więzienia. 14.08.2019 15:47    7    17
Ujęci dzięki kamerom monitoringu

Ujęci dzięki kamerom monitoringu

Policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego tomaszowskiej komendy, w wyniku skoordynowanych przez dyżurnego działań prowadzonych wspólnie z pracownikami monitoringu miejskiego, zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli cztery krzesła i stół z techno-ratanu o wartości 800 zł. Prawowity właściciel odzyskał już zrabowane mienie, a sprawcy kradzieży usłyszeli policyjne zarzuty za które grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 18.04.2019 12:01    4    1
Złodzieje w rękach Policji

Złodzieje w rękach Policji

Kryminalni z tomaszowskiej komendy zatrzymali sprawców kradzieży przewodów elektrycznych o wartości 3600 zł. Odzyskane przez policjantów mienie, wróciło już w ręce prawowitego właściciela, natomiast zatrzymani tomaszowianie za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. 15.04.2019 18:11
Znalazł, zapłacił... będzie miał problemy

Znalazł, zapłacił... będzie miał problemy

Wielu policjantów w czasie wolnym od pracy zatrzymuje osoby, które postępują niezgodnie z prawem. Tak było też w przypadku zatrzymania 63-letnigo mężczyzny, który w poniedziałek, 11 marca 2019 roku, próbował zapłacić nie swoją kartą kredytową w punkcie usługowym na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. 13.03.2019 03:49    3    1
Energetyczni złodzieje

Energetyczni złodzieje

Tomaszowscy policjanci w reakcji na zgłoszenie włamania do skrzynki energetycznej, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 35 i 37 lat, przy których ujawnili skradzione bezpieczniki. Amatorzy cudzego mienia usłyszeli zarzuty, za które grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 08.03.2019 19:30    1
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Wózek inwalidzki elektryczny z amortyzowaną ramą

Wózek inwalidzki elektryczny z amortyzowaną ramą

W naszej ofercie dostępny jest wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, zaprojektowany z myślą o wygodzie, bezpieczeństwie i większej samodzielności użytkownika. To sprzęt, który może realnie poprawić komfort codziennego funkcjonowania – w domu, podczas spaceru, wizyty u lekarza czy załatwiania codziennych spraw.Model posiada amortyzowaną ramę z dwoma amortyzatorami kół tylnych, co zwiększa komfort jazdy na nierównym podłożu. Wózek wyposażono w szarą, oddychającą i demontowalną tapicerkę oraz poduszkę siedziska. Dostępne szerokości siedziska to 16” i 18”.Dla wygody użytkownika zastosowano regulowany kąt nachylenia oparcia, regulowane i demontowalne podłokietniki, możliwość odchylenia joysticka oraz uchylne, demontowalne podnóżki z regulacją długości. Bezpieczeństwo podczas jazdy zapewniają hamulce elektromagnetyczne, regulowane tylne kółka przeciwwywrotne oraz pełne oświetlenie drogowe LED.Wózek posiada kontroler VS/PG50A, koła przednie 9”, koła tylne 14”, prześwit 8 cm, a jego waga bez akumulatorów wynosi 49 kg.To urządzenie przeznaczone jest dla osób, które potrzebują wsparcia w mobilności i chcą zachować możliwie największą niezależność. Przeciwwskazaniem do użytkowania są przeciwwskazania do pozycji siedzącej.Z pełną ofertą można zapoznać się w naszym punkcie zaopatrzenia medycznego:Twój Sklep MedycznyTomaszów Mazowiecki, ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Honorujemy Tomaszowską Kartę Seniora. Na terenie miasta zapewniamy transport gratis.
Reklama

Komentarze

Autor komentarza: Julia Treść komentarza: Zapraszamy do Będkowa, tu się dzieje. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:33 Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Dawno nie zaglądałem do tego portalu. Ale po przeczytaniu tej informacji muszę pochwalić Burmistrza Inowłodza. Dobra robota Szanowny Bogdanie. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:10 Źródło komentarza: Inowłódz z nadwyżką i absolutorium. Radni udzielili burmistrzowi Bogdanowi Kąckiemu wotum zaufania Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Mistrzu: ani wojewoda ani komisarz nie zmieni czerwonej mentalności wyborców. Tak już mają i z tym czerwoniastym poglądem zejdą z tego świata. Ktoś będzie im pluł w oczy, a oni będą mówić, że deszcz pada. Tak ich wychowała komuna. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:02 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Samorządowe szumowiny uratowali ten samorządowy wrzód na d... I tak będzie w Polsce jeszcze długo. Te samorządy, to zwykła spolaczana szmira. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Znacznie poważniejsze jest pytanie czy tzw. fachowcy dobrej zmiany mają kwalifikacje i kompetencje zawodowe do zajmowania stanowisk na których pobierają wynagrodzenia? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:48 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 19:59 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama