"Dopalacze - życia wypalacze" i "Droga donikąd"
W piątek, 17 listopada 2017 roku, w Miejskim Centrum Kultury, filia "Tkacz" w Tomaszowie Mazowieckim, odbyło się drugie spotkanie pod nazwą "Dopalacze - życia wypalacze". Organizatorami byli: Wydział Polityki Społecznej Urzędu miasta w Tomaszowie Mazowieckim i Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim.
20.11.2017 11:23
Komentarze