Trenują do mistrzostw Europy
Polscy siatkarze przygotowują się w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale do wrześniowych mistrzostw Europy, które odbędą się m.in. w Polsce. Biało-czerwoni po wpadce na igrzyskach olimpijskich w Tokio, gdzie odpadli w ćwierćfinale, chcą się zrehabilitować w europejskim czempionacie.
24.08.2021 18:03
Komentarze