Mieszkaniec Inowłodza zwycięzcą w „Jeden z dziesięciu” w TVP1

  • 08.11.2019, 20:56 (aktualizacja 20.11.2019, 22:04)
  • Mariusz Strzepek
Mieszkaniec Inowłodza zwycięzcą w „Jeden z dziesięciu” w TVP1
Piątkowy teletruniej TVP1 „Jeden z dziesięciu” wygrał mieszkajacy w Inowłodzu Marek Miziak.

Pytania, zarówno w serii ogólnej jak i w finale były bardzo trudne, a rywalizacja niezwykle wyrównana, co spowodowało przedłużenie programu. 

Pan Marek brawurowo pokonał finałowych konkurentów zdobywając ostatecznie 151 punktów. Marek Miziak jest emerytem i pasjonatem historii. W Inowłodzu jest przewodnikiem po lokalnych zabytkach.

Według badania telemetrycznego Nielsen Audience Measurement nową edycje „Jednego z dziesieciu” nadawanego od jesieni, ogląda średnio 1,72 miliona widzów. Popularność teleturnieju wpłynęła na decyzje władz TVP, by przed kilkoma laty przenieść go z TVP2 do Jedynki i wyemitować tuż przed „Wiadmościami”

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

szkoda
szkoda 06.12.2019, 20:01
No niestety nie udało się.

Moim zdaniem miał bardzo trudne pytania. Jakieś wojny wojny maoryskie, post Estery w judaiźmie. Podchwytliwym też było pytanie o gruczoł łzowy.

W stosunku do pytania o atmosferę, czy kto jest autorem sentencji „Jeśli nie mają co jeść, niech jedzą ciastka” jakie dostali inni, to są jednak trudne pytania.

Występ Pana Marka można obejrzeć albo jutro o 5 rano w TVP1 gdy będzie nadawana powtórka, albo na YT w dużym skrócie, który zrobiłem telefonem.

Na You Tube należy wkleić frazę:
„Marek Miziak w finale Jednego z dziesięciu TVP1”

Panie Marku i tak za dojście tak wysoko w tym trudnym teleturnieju, myślę, że nie tylko ja jestem z Pana dumny.

Dziękuję Panu.
UWAGA to chyba juz dzis!
UWAGA to chyba juz dzis! 06.12.2019, 12:39
Pewnosci nie mam bo ze strony TVP trudno sie czegos dowiedziec, ale wczoraj Sznuk mowil ze to jest ostatni odcinek przed Wielkim Finalem. Zatem nastepny odcinek czyli dzis lub w poniedzialek bedzie final a w nim - to na pewno - pan Marek Miziak. Wszedl na pewno bo ma czwarty najlepszy wynik.

Warto wlaczyc TVP juz o 18.50!
Jest czlowiek od nas, kibicujmy razem!
18:55 ale warto miec juz wlaczone o 18:50
18:55 ale warto miec juz wlaczone o 18:50 06.12.2019, 12:40
w TVP1
To już za pół godziny
To już za pół godziny 06.12.2019, 18:25
Wg programu TV jest dziś „Jeden z dziesięciu” w TVP1, zatem chyba dzisiaj będzie wielki finał tej edycji.
?
? 03.12.2019, 18:07
Codziennie siadam przed telewizorem ok 18:55 i oglądam TVP1 aż do 20, a Wy?
1 z 10 w TVP1 z mieszkancem Inowlodza
1 z 10 w TVP1 z mieszkancem Inowlodza 24.11.2019, 09:35
Pan Marek jest obecnie na drugiej pozycji do grand finalu 1 z 10
Miziak nadal pierwszy w 1 na 10
Miziak nadal pierwszy w 1 na 10 14.11.2019, 20:57
Po dzisiejszym odcinku nadal Miziak pierwszy - 161 punktów.

Może tak być, że teraz trafi się po rząd parę osób które natłuką po 200, ale na razie zwycięzcy kończą odcinki poniżej 100.

Także, jest bardzo duża szanse, że znajdzie się w finale sezonu.
Wiesław
Wiesław 11.11.2019, 15:06
Gratulacje trudnykonkurs ale jak się ma dużą wiedzę to maly pikus
To nie koniec
To nie koniec 11.11.2019, 21:29
Jest pierwszy na liście do grand finału. I to z olbrzymią przewagą nad przeciwnikami, więc Pana Marka jeszcze zobaczymy w TVP1.
Ziomki
Ziomki 10.11.2019, 18:58
Zaczyna się 1 z 10 a tam...."Marek Miziak z Inowłodza". No wiec cała chałupa przed tv i trzymamy kciuki. Brawo Panie Marku, jestesmy z Pana dumni
Inowlodzanka
Inowlodzanka 09.11.2019, 13:19
Super BRAWO????Gratuluję Pan z mojej rodzinnej parafii ?
as
as 09.11.2019, 09:45
Gratulacje! To jest trudny teleturniej, bez czasu na rozmyślanie, bez podpowiedzi.
.
. 09.11.2019, 12:40
...bez koła ratunkowego i telefonu do przyjaciela. Człowiek zdany jest jest tylko na (potęgę) swojego umysłu.
Gość
Gość 09.11.2019, 08:33
?????????
AK-47
AK-47 08.11.2019, 21:03
Gratuluję!....
Brawo!
Brawo! 08.11.2019, 21:45
Wymiatał. Naprawdę :O

Wiele pytań brał na siebie, mimo, że mógł szybciej wyeliminować rywali. Nieraz jest tak, że zwycięzca kończy program majac 80-90 punktow, ale nie On! Pan Marek zdobyl 151. To jest wejscie smoka!

Dla manie to nie tylko duma, ale poczucie, że mieszka się wśród ludzi bardzo mądrych. W Inowłodzu jest pewnie encyklopedią na temat przeszłości miejsca. Widze, ze pisuje na portalu gminy Inowłódz.

W programie przedstawił się podając również nazwę rzeki - "z Inowłodza nad Pilicą" Niby drobne, ale ważne. Nikt przed telewizorem nie ma wątpliwości o który Inowłódz chodzi. Bardzo dobrze!

Emeryci! Zgłaszajcie się do "1 z 10" Wiedzy Wam na pewno nie brakuje, a regionowi taka sława jest potrzebna!

Dzięki!
I dużo zdrowia Panie Marku!

Pozostałe