Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 21:31
Reklama
Reklama

250 tysięcy złotych od Owsiaka dla tomaszowskiego szpitala

We wtorek, 17 października 2017 roku, w szpitalu na ulicy Niskiej w Tomaszowie Mazowieckim, w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym, odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu zakupionego dla tomaszowskiego szpitala przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Tomaszów Mazowiecki co roku organizował sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez wszystkie lata znajdował się on w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, dawnej "samochodówce", a w tym roku w Galerii Tomaszów. W ostatnich latach zebrana w naszym mieście kwota przekraczała sto tysięcy złotych. Ponad 100 tysięcy złotych każdego roku było przekazywane dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka. 

Na pomysł, żeby poprosić WOŚP o podarowanie nowoczesnego sprzętu  wpadła Krystyna Wilk, prezes Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wymyśliła to i szybko napisała do sekretariatu Fundacji. Natychmiast otrzymała odpowiedź, że należy przesłać zapotrzebowanie. Razem z prezesem Tomaszowskiego Centrum Zdrowia, Krzysztofem Zarychtą napisali zapotrzebowanie i WOŚP wydal zgodę na zakup sprzętu do Oddziału Pielęgnacyjno Opiekuńczego przy ulicy Niskiej. Orkiestra posiada komisję, która weryfikuje wysyłane do nich zgłoszenia. Z tomaszowskiej listy usynięto jedynie elektroniczną bieżnię. Wartość otrzymanego sprzętu: łóżka, szafki, materace przeciwodleżynowe, wózki inwalidzkie, sprzęt do kąpieli i bieżącej opieki i inne niezbędne przedmioty, wynosi ponad 250 tysięcy złotych. 

- ZPO to wyjątkowe miejsce, osoby, które tutaj trafiają są najczęsciej w ciężkim stanie. Wiele z nich nie wstaje z łóżek. Potrzebują ciągłej pielęgnacji, która jest naprawdę bardzo ciężką pracą. Zakupiony przez Fundację Jerzego Owsiaka sprzęt to wygofa nie tylko dla chorych ale także duże udogodnienie dla personelu. Po ostatnim finale WOŚP w Tomaszowie organizatorzy narzekali na to, że Starostwo Powiatowe odmówiło w sposób oficjalny udzielenia wsparcia akcji. Mam nadzieję, że w styczniu już taka sytuacja się nie powtórzy. Jest to tym bardziej ważne, że Jerzy Owsiak zapowiedział zbieranie funduszy na doposażenie oddziałów dla noworodków. Nasz oddział bardzo takiego wsparcia potrzebuje - mówi przewodniczący komisji Zdrowia Rodziny i Spraw Społecznych Rady Powiatu Tomaszowskiego, Mariusz Strzępek. 

Z kolei wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Paweł Łuczak zwraca uwagę na zmiany, jakie zaszły na oddziale w okresie minonych dwóch lat. To właśnie zasługa pozyskanych od WOŚP środków finansowych. 

Już w momencie przyznania sprzętu zostało uzgodnione, że w szpitalu zostanie przeprowadzony niewielki remont. I tak się też stało. Jak zapowiada prezes Krzysztof Zarychta, to dopiero początek prac remontowych w budynku szpitala. Całkowity remont, termomodernizacja, wymiana okien, wymiana centralnego ogrzewania są planowane na przyszły rok.  Zainwestowane zostaną pieniądze powiatu i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Łodzi. Rozpoczęcie prac rozpocznie się wiosną 2018 roku i zakończą się też w 2018 roku. Na oddziale przebywa stale 40 osób. Na czas remontu oddziały z Niskiej zostaną przeniesione do szpitala ulicę Jana Pawła II. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

fogo.. Dziadowie , a dziadowanie 24.10.2017 20:37
to wielka różnica . O co chodzi w tym miszmaszu ? Jaki jest kapitał moralny ,wizerunkowy i duchowy .Miało być ,,fisio,, a tu łóżka ,remonta na rata ???!!!! i lekarze wkrótce z Wolynia . Wstyd ! Hańba ! Przy takim wydatkowaniu , rozrzutności pieniędzy podatników na nierozważne cele , rzeczy - tak hołubić się ideą , którą przed momentem wybitnie negowano. To już nie wizja - miasto obrośnięte ,,stara grzybnią ,, na pochodów czele kłaniają się Jesiony https://www.youtube.com/watch?...-eFW39TrZ0 a młodzi kołaczą na końcu orszaku.

24.10.2017 07:50
No Gomułka to rzeczywiście prawdziwy idol. Gratuluję.

& 24.10.2017 02:33
To nie były źle czasy dla Polaków. Polecam wydań rok temu biografie Gomulki Anity Prażmowskiej

i w tym temacie 23.10.2017 10:58
bardzo przypominaja komuchow z lat szescdziesiatych

Normalne... 23.10.2017 09:23
pisuary wszędzie węszą żydów... Są w tym lepsi niż najlepsze myśliwskie psy !

Wikipedia: Adam Bromberg 23.10.2017 04:52
Bo to są żydowscy autorzy najczęściej. Kościół Rzymsko-Katokicki bym dla nich zawsze konkurencja, jedyna z którą nie mogli sobie poradzić, więc trudno by pisali pozytywnie. W Polsce Wikipedie też organizują Żydzi.

A na drzewach zamiast lisci 23.10.2017 04:48
Ci których wasi rodzice pozbawili mieszkań, a wy kończycie to dzieło w ramach reprywatyzacji. "Bo po co hołota ma mieszkać w centrum miasta? " Ale będzie wam "podziekowane" Konflikty są dziedziczone i zwykle bardziej ostre niż w pokoleniu uczestników danych wydarzeń. Na pohybel. Waszym rodzicom, wam samym i waszym dzieciom.

Dlaczego? 23.10.2017 04:41
"Orkiestra posiada komisję, która weryfikuje wysyłane do nich zgłoszenia. Z tomaszowskiej listy usynięto elektroniczną bieżnię" Heh :( Ciekawe dlaczego? Przecież to są 2-3 tysiące złotych... Druga sprawa, dlaczego Panie Redaktorze tak Pan lobbuje za wsparciem WOŚP przez Starostwo? Jak zostało wykazanie we wcześniejszych komentarzach do Owsiaka dokładamy, to mamy jeszcze dokładać więcej? :O Kto chce niech zbiera, ale bez przymuszania instytucji.

??? tylko czy napewno 22.10.2017 17:55
w kościele katolickim??? Wszystkie encyklopedie mówią o pomocowej działalności kościoła...ale protestanckiego i anglikańskiego. O KATOLICKIM KLERZE NIE MA TAM ANI SŁOWA!!!

zamilcz waść 22.10.2017 10:23
bo cię czytać hatko jak mówił Sienkiewicz ustami Podbipięty ...

slawek 22.10.2017 06:02
przecież w Polsce już nie ma głodu, nie ma bezrobocia to kto w tych kolejkach po zupę stoi.?

. 22.10.2017 00:46
A ja nie.

Nie widzę cię w kościele 22.10.2017 00:42
Popisujesz się cytatami z Biblii na wzór mojej profesorki - ateistki od historii w szkole średniej. Ona też się popisywała, żeby udowodnić, jak miernymi jesteśmy katolikami, skoro nie znamy treści zawartych w Piśmie Świętym. Problem w tym, że jej bożkiem był Lenin, Katyń był niemiecką prowokacją, a gdyby nie Polska Ludowa, to byśmy świnie pasali. Widzę analogie w tym co robisz.

22.10.2017 00:08
Rafał pitolisz. Dla Was czasem jest wygodnie mówić, że religijna, czasem, że patriotyczna. Ani z jednym ani z drugim nie ma kompletnie nic wspólnego tak naprawdę. Obóz rewolucji narodowej? A co to niby takiego? Tych paru sfiksowanych fanatyków wierzących we wszystko, co guru sekty z podstawionego taboreta im podpowie? A niby czemu uważasz, że naród jest tam, a nie tu? Po której stronie policyjnego kordonu się znajduje? Przyjmując twoje założenie, to naród obejmuje jakieś 5-10 procent społeczeństwa. Przy czym i tej grupie w zmienionych okolicznościach moglibyście prawa do nazywania siebie narodem odmówić. Bo tropiciele z piso-NKWD mogliby w trzecim pokoleniu babkę Żydówkę wytropić. Wytykasz ludziom rodziny i pochodzenie. Wszak nikt nie wybiera tego kim był jego ojciec, matka, czy też dziadek. Nie masz wpływu na to, czy ojciec spłodził jakiejś obcej kobiecie dziecko, a matka puszczała się z Brzeżniewem. Za to ludzie mają możliwość dokonywać samodzielnych wyborów jak na przykład towarzysz Piotrowicz komunistyczny prokurator ścigający opozycjonistów i działacz PZPR. Sam sobie zawód wybrał, sam też akty oskarżenia przygotowywał i podpisywał. Tak więc ten komuch jest dobry, tamci są źli? Sory, jeśli mam do wyboru ludzi dotkniętych komuną takich jak Owsiak i takich jak tow. Piotrowicz, to sory, ale wybieram Owsiaka.

. 21.10.2017 23:53
Dobrze, dobrze. To jest manifestacja patriotyczna, nie tylko religijna. Padają postulaty polityczne, odniesienia do bieżącej sytuacji w kraju. Zgłoszona, przeprowadzana pokojowo. Modlitwa na ulicy póki co nie została spenalizowana. Może kiedyś do tego dojdzie. To jest potrzebne, bo integruje obóz rewolucji narodowej. By wprowadzać radykalne zmiany ludzie muszą mieć poczucie, że sa we wspólnocie. Która mogą wesprzeć swoim uczestnictwem i na którą mogą liczyć. Już samo poczucie bezpieczeństwa daje ogromną wartość.

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność 21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia Bezpłatne zajęcia o laktacji w Tomaszowie. TCZ zaprasza do Szkoły Rodzenia
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama