Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 22:03
Reklama
Reklama

Ceny paliw na rynku tomaszowskim - 29 marca 2011

Wygląda na to, że galopująca podwyżka cen paliw zatrzymała się (przynajmniej na chwilę) w miejscu. Ceny utrzymują się na poziomie z ubiegłego tygodnia

 

Pb95

Pb98

ON

ON(2)

LPG

Dworcowa

4,99 (4,99)

--- 

4,97 (4,97)

--- 

2,48 (2,48)

Św. Antoniego

5.09 (5,09)

5,35 (5,35)

5,09 (5,09)

5,29 (5,29)

2,54 (2,54)

Warszawska (BP)

5,09 (5,09)

5,37 (5,37)

5,09 (5,09)

5,30 (5,30)

2,59 (2,54)

Warszawska (KA)

5,09 (5,09)

5,30 (5,20)

5,09 (5,00)

 ---

2,49 (2,49)

Warszawska (Orlen)

5,09 (5,09)

5,35 (5,35)

5,09 (5,09)

5,29 (5,29)

2,59 (2,59)

Mireckiego

4,99 (4,99)

5,20 (5,20)

4,99 (4,99)

 

2,45 (2,45)

Oskara Lange (Bliska)

5,09 (5,09)

5,25 (5,19)

5,07 (5,07)

 

2,54 (2,54)

Ujezdzka (Bliska)

5,09 (5,09)

5,16 (5,16)

5,09 (5,09)

 

2,52 (2,52)

Szeroka

5,07 (5,07)

5,25 (5,25)

5,07 (5,07)

5,25 (5,25)

2,49 (2,49)

Wysoka

5,09 (5,09)

 

5,09 (5,09)

 

2,49 (2,49)

Zawadzka

4,97 (4,97)

 

4,95 (4,95)

 

 

Fabryczna

4,99 (4,99)

 

4,95 (4,95)

 

 

Kolonia Zawada

 

 

 

 

 

Spała

5,05 (4,99)

5,20 (5,15)

4,99 (4,99)

4,96 (4,96)

2,48 (2,48)

Tobiasze gmina Ujazd

5,09(5,09) 

5,37(5,37) 

5,09(5,09) 

5,30 (5,30) 

2,59(2,54) 

((Studzianki (Orlen)

5,09 (5,07)

5,29 (5,29)

5,05 (5,07)

5,29 (5,19)

2,59 (2,59)

Rokiciny

4,99 (4,99)

5,09 (5,09)

4,99 (4,99)

4,29 (4,29)

2,45 (2,45)

Olszowiec

5,19 (5,19)

5,24 (5,24)

5,12 (5,04)

4,62 (4,62)

2,61 (2,61)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Racjonalista 30.03.2011 17:16
W pełni popieram komentarz @3, jednak takich rewolucjonistów jest w naszym kraju naprawdę niewielu. Ludzie narzekają nawet ci którym wiedzie się dobrze, ba nawet ci jeszcze bardziej potrafią biadolić. Jednak jak przyjdzie co do czego siedzą wszyscy cicho i tylko nieliczni potrafią głośno krzyczeć i pluć w ten złodziejski Sejm i resztę bandyckich budynków. A jak już powstaje jakiś oddolny ruch okazuje się że każdy liczy tylko na łatwą kasę, rodzinne i nie tylko konszachty i wówczas wychodzi takie coś jak Samoobrona. Założenia cudowne, ale wyczyny już nie. Należy pamiętać, że naród polski jest najmniej solidarnym wbrew pozorom społeczeństwem na tej planecie. Dobrze to można zobaczyć zagranicą. Tam inne nacje szanują się. A u nas? Jeden drugiego by żywcem utopił by przejąć lepszą pracę i statut społeczny. To samo jest w polityce. Tam liczy się tylko kasa i to jak ogłupić lud by za bardzo nie podskakiwał. Do tego służy m.in niski poziom edukacji, podziały społeczne, zastraszanie w czym u nas akurat kościół jest najlepszy. Media również maja duży wpływ na kształtowanie opinii publicznej. Są i inne metody które ogólnie rzecz ujmują sprawiają, że i tak to wszystko trzyma się jakoś kupy. Zapytaj się pierwszego lepszego napotkanego przechodnia czy by nie chciał ruszyć na Sejm ku zmianom. Odpowie ci, że i tak to nic nie pomoże. Tak myśli większość niestety, a ta większość jest bardzo wygodna dla władzy. Popatrz chociażby na ostatnie zmiany w OFE. Bandycki ZUS weźmie teraz od bandyckiego OFE część pieniędzy. Tak naprawdę nic zwykłemu obywatelowi nie polepszy się. Dlaczego ten kto w końcu lat 90-tych wymyślił ten cały system OFE nie siedzi w kicu. Tak naprawdę powinien być przez społeczeństwo zlinczowany. Uchwalono ustawę gdzie wielkie towarzystwa zarabiają z naszych marnych pensji krocie! Czemu ustawowo nie wprowadzono, prowizji od wypracowanych zysków tylko są pobierane miliony od wpłacanych składek? Tak naprawdę te same pieniądze gromadzone na osobistych kontach po tych 11 latach mają dużo wyższą wartość niż te zgromadzone w OFE. W rozsądnym banku nie dość, że nie ma prowizji to jest jakiś tam procent. A w OFE? Czy zarobią czy stracą,to i tak pobierają prowizję. Czy to jest mobilizacja do pomnażania pieniędzy przyszłych emerytur? Dziś jednak żadne ugrupowanie głośno o tym nie mówi. Wszystkich tak naprawdę interesuje tylko kasa. W taki lub inny sposób wyciągnięta. Ludzie boja się zmian...bo sami kochają kasę!

Październik z Królestwa Kalendarza 30.03.2011 10:43
Ludzie! Czy my jesteśmy wszyscy jak to bydło na dzikim zachodzie? Dojne krowy, które kowboje zaganiają i robią co chcą? Chyba już pora dać im w mordę - i to dosłownie - tylko wtedy poczuliby bat społeczeństwa, który wisiałby nad nimi jak miecz nad głową Demoklesa. Kiedy podjeżdżamy na stację benzynową i płacimy za paliwo, to w cenie za ów surowiec jest jeszcze podatek drogowy, który przeznaczany jest na drogi. Proszę szanownych rodaków! Wskażcie mi, do cholery, gdzie te drogi? Dlaczego po Tomaszowie jeżdżę jak po polu - wszędzie dziury i kocie łby! Gdzie są pieniądze z naszych paliw? Przecież średnio, dziennie, taki Orlen, ma około 45 tyś złotych wpływu - z czego ileś tam procent idzie na ten podatek od dróg - łatwo obliczyć, że w skali miesiąca to są ogromne pieniądze, które w jakiś dziwny sposób znikają! A dziury jak były, tak są a nawet jeśli ktoś je łata to robi się to w taki sposób, że szlag człowieka trafia. Nie dalej jak wczoraj przechadzałem się Jana Pawła II obok wodociągów, gdzie dwóch (a w zasadzie to jeden) panów łatało drogi. Wyglądało to tak, że jeden siedział w starze/jelczu i jarał szluga a drugi, jakimś wężem z którego wysypywały się jakieś grudki, zasypywał (dosłownie!) dziury. Takim gównem dziury łatać? Gdzie są nasze pieniądze do ... pana!?? To ja płace za to, żeby jakiś jeden nierób z drugim odwalali fuszerę? Wracam tą samą drogą za godzinę i co widzę? Kilka dziurek zasypanych a 10-15 metrów dalej znowu tor przełajowy! Po jaką cholerę oni w ogóle łatali te dziury skoro robią 1/23947823489389 a resztę zostawiają! To jest chore, niedorzeczne, nienormalne, sprzeczne z wszelkimi normami! Wniosek jest jeden - powinniśmy jako Naród zebrać się pod sejmem a wcześniej zyskać sobie przychylność wojska i policji - to też są ludzie, którzy tak jak my mają tego dość, no i uderzyć na to gniazdo złodziejstwa i idiotyzmu na nieznaną dotąd skale! Jak by dostali po mordach od wściekłych ludzi to z miejsca by zaczęli myśleć o nas, normalnych, szarych obywatelach - i nie ma znaczenia z jakiej partii, bo nie znam żadnego polityka zasiadającego w sejmie, który by nie zasługiwał przynajmniej na kopa w ryj - powinniśmy spuścić im łomot i zapowiedzieć, że jeśli jeszcze raz będą sobie z nas kpić i kraść nasze pieniądze, to wrócimy i ich najzwyczajniej gołymi rękoma ukatrupimy a potem sami sobie poradzimy - co to, mało mądrych ludzi w Polsce? Co, politycy myślą, że są wyjątkowi? Pokażmy im, że to MY, obywatele jesteśmy wyjątkowi a oni, politycy, to nasi niewolnicy, sługusy i nic więcej - mają robić tak by nam żyło się lepiej a nie zabierać nam pieniądze, z roku na rok co raz więcej! Albo się wszyscy przebudzimy, zostawimy spory polityczne na boku i ruszymy albo będziemy gnić w tym syfie do końca naszych dni...

czesiek 30.03.2011 00:46
tragedia!!! jak jade na stacje i widze ile mam zaplacic to normalnie jak bym dostal kijem w plecy.

Racjonalista 30.03.2011 00:45
Na tym samym poziomie? Nawet LPG od zeszłego tygodnia na części stacji podrożał! Może niewielki, ale wzrost dopadł także pozostałe paliwa. Cukier z tego co widzę od zeszłego tygodnia już nie wzrasta jeśli chodzi o ceny. Nawet w marketach stogi są wysokie w przeciwieństwie do kilku tygodni wstecz kiedy były pustki na półkach jak za komuny. Niema jednak czemu się dziwić. Prymitywy porobiły zapasy jak na wojnę, ponoć przeciętny Polak ma teraz w domu 15 kg cukru w zapasie. Niemcy teraz wprowadzają reglamentacje dla Polaków. Tam w Kauflandzie kosztuje około 2,55 w przeliczeniu na złotówki. U nas w tej samej sieci marketów i nie tylko kosztuje 4,89 zł!!! Jednak na takie ceny przyczynili się przede wszystkim sami polscy klienci. Prawo rynku-im większy zbyt tym wyższe ceny. Prawdą jest też to, że limity produkcji cukrów na Polskę są za małe. W Niemczech mają wiele tysięcy ton nadwyżki natomiast u nas limit ustalony jest dużo niższy niż zapotrzebowanie. Podziękujmy jednak i tym, a przede wszystkim poprzednim rządom kiedy to limity w UE były przydzielane. Inne kraje walczyły o jak najwyższe limity, gdzie nasze kochane watażki wówczas walczyły o Gruzję z watażką Saakaszwilim na czele!!!

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność
Festiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026

Festiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026

Święto miasta pełne koncertów i atrakcjiFestiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026 odbędzie się w dniach 26–28 czerwca 2026 roku. Przez trzy dni na mieszkańców i gości czeka bogaty program koncertowy, wydarzenia towarzyszące oraz liczne strefy aktywności przygotowane z myślą o całych rodzinach.Program wydarzeniaW piątek, 26 czerwca, obchody rozpoczną się o 19:00 przemarszem Tomaszowian z Placu Kościuszki ulicami miasta. Tego samego dnia o 20:00 w Parku Miejskim „Solidarność” wystąpią TM Orchestra i Maciej Balcar.W sobotę, 27 czerwca, na Tomaszowskich Błoniach zaplanowano koncerty od godziny 16:30. Na scenie pojawią się Kazzu, wokaliści MCK, Teatr Piosenki MCK, Chór Artis Gaudium, Sarius oraz Happysad.W niedzielę, 28 czerwca, również na Tomaszowskich Błoniach, od godziny 17:00 wystąpią Akcent Zenek Martyniuk, Michał Szczygieł z Zespołem oraz Fun Factory. Przed koncertami odbędą się także pokazy akrobatyki powietrznej przygotowane przez Fundację Astra Fly Academy.Dodatkowe atrakcjeW sobotę i niedzielę w godzinach 17:00–20:00 działać będą specjalne strefy na Tomaszowskich Błoniach oraz na Przystani. W programie znalazły się m.in. Strefa Przedszkolaka, Strefa Mieszkańca, Strefa Mundurowa oraz Strefa Sportu.W ramach wydarzeń sportowych zaplanowano także Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta oraz Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.Informacje organizacyjneWydarzenie skierowane jest do mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego i wszystkich gości, którzy chcą wspólnie świętować dni miasta. Główne koncerty i atrakcje odbędą się na Tomaszowskich Błoniach, a inauguracja rozpocznie się przemarszem z centrum miasta. Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu

Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Tomaszowskiego, gdy rozstrzygano sprawę wygaszenia mandatu radnej Pauliny Sochy, usłyszeliśmy opowieść o fachowości, ratowaniu szpitala i rzekomo usuniętych danych po odejściu poprzedniej księgowej. Teraz do redakcji zgłosili się pracownicy działu finansowego Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Twierdzą, że żadnych danych nikt nie kasował, a informacje przekazywane radnym są — ich zdaniem — nieprawdziwe. Przekazali redakcji zdjęcia zbiorów danych prowadzonych od 2019 roku. Sprawa wymaga pilnych wyjaśnień, bo w tle nie chodzi już tylko o mandat jednej radnej, ale o wiarygodność informacji, na podstawie których radni podejmują decyzje. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 18:41
Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Pijany za kierownicą. Sprawa radnego Leona Karwata zakończona w sądzie. Redakcja występuje o akta Dzień tych, którzy nie mają działu PR, ale mają telefon zawsze pod ręką Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Halina S. Treść komentarza: Powinno się oznakować pasy na przejściu dla pieszych Źródło komentarza: Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Autor komentarza: ixi Treść komentarza: Chłopie. Nie dziwię się, że obrałeś ksywkę jako :Zdziwiony". Czy Ty rzeczywiście nie rozumiesz tego, że ci, którzy niedawno zostali utopieni, będą robić wszystko , aby uwalić swoich następców?! Więc, koleś: nie wal głąba. Tu nie chodzi o żadną logikę, ale o totalną, lokalną wojnę lokalnych sitw. I to wszystko. Tak to trudno zrozumieć?! Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Jednym słowem, wyrok sądu w drugiej instancji podtrzymuje wyrok sądu pierwszej instancji..... Bardzo dobrze, że chcecie obejrzeć akta sprawy. Skomentuję to krótko: niech żyje piotrkowsko-tomaszowski, lokalny zaścianek. I zapytam: co tu się, kur..., dzieje ?!?! Źródło komentarza: Pijany za kierownicą. Sprawa radnego Leona Karwata zakończona w sądzie. Redakcja występuje o akta Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: I jeszcze dorzucę. W młodości byłem ministrantem, ale totalnie nie cierpię takich świętoje..liwych hipokrytów. Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Młody człowieku: i tak, kur..., trzymaj !!! Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Mariusz Strzępek Treść komentarza: Panie Janku, czas powiedzieć STOP. Ten człowiek robi to nie tylko na profilu, o jakim mowa, ale także próbował na tym portalu, całkiem anonimowo, ale jak Pan wie, mam tu nieco szerszy dostęp do danych użytkownika. Pana Goskę czekają też procesy cywilne i karne dotyczące znieważenia i stosowania pomówień. Wystąpiłem też o zakaz zbliżania się do mnie na odległość mniejszą niż 50 metrów. Ja wytrzymam jeszcze chwilę ten hejt. Już nie takich typów sprowadzałem na ziemię Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu
Reklama
Reklama
Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Cena: Do negocjacji Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientówWygodna pozycja siedzącaOchrona przed napięciami mięśniowymiOdciążenie kręgosłupaSeat Comfort to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu i prawidłowego ułożenia ciała podczas siedzenia. Dostosowująca się do ciężaru użytkownika pianka z pamięcią kształtu umożliwia właściwą pozycję i równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Dzięki temu odciążony jest kręgosłup, co niweluje odczucie zmęczenia podczas czynności wykonywanych na siedząco. W zajęciu prawidłowej pozycji pomagają dodatkowe wyprofilowania pod uda.Poduszka uniwersalna ze względu na swoją elastyczność i możliwość dopasowania do miejsca, w którym jest stosowana. Idealna do wykorzystania w domu, pracy, samochodzie lub na wózku inwalidzkim. Spód wykonany jest z materiału antypoślizgowego, dzięki czemu poduszka nie przesuwa się i w przeciwieństwie do innych tego typu wyrobów, doskonale działa ze śliskimi powierzchniami (np. metal, tworzywo sztuczne).Wskazania: Profilaktyka w powstawaniu odleżyn, przeciążenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, wymuszona długotrwała pozycja siedząca.Przeciwwskazania: Nie stwierdzonoKonserwacja: Pianka z pamięcią kształtu nie nadaje się do prania. Pokrowiec zewnętrzny jest zdejmowalny i może być prany w temperaturze do 30°C/ 86°F. Ze względu na sposób transportu, poduszka po wyjęciu z opakowania może mieć "zapach fabryczny". Aby zniknął, przed pierwszym użyciem, wystarczy przewietrzyć poduszkę.Skład:Poduszka: 100% PUPoszewka (góra i boki): 93% poliester, 7% spandex, z uchwytem z bokuPoszewka (spód): 100% poliester z kropkami antypoślizgowymiWymiary: 45X 37X9cmGęstość: 45kg/m3

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama