Artystę przedstawił Janusz Dziubałtowki, który na wstępie powiedział o nim kilka słów. Tomasz Stockinger, to znany aktor, znany przede wszystkim z takich filmów jak: "Znachor", "Lata dwudzieste, lata trzydzieste" czy z serialu "Klan", który już od ponad dwudziestu lat gości na antenie telewizji. Aktor odtwarza w serialu rolę lekarza z czym związanych jest wiele opowiadanych przez niego anegdot.
Aktor zaśpiewał też kilka piosenek z wydanej w 2003 roku płyty pt. "Melodią wrócisz do mnie". Rozpoczął od "Bądź moim natchnieniem", piosenki znanej z wykonania Andrzeja Zauchy. Była piosenka z repertuaru Jerzego Połomskiego "Jak to dziewczyna", z filmu "Małżeństwo z rozsądku" - "Miłość swe humory ma", która w filmie śpiewał Bogdan Łazuka, Jednak najwięcej utworów pochodziło z repertuaru Wojciecha Młynarskiego np. "Absolutnie" - piosenkę z serialu pt. "Droga".
Po koncercie Tomasz Stockinger wyszedł do publiczności, chętnie dawał autografy, rozmawiał z fanami. Każdy miał możliwość zrobić sobie z aktorem zdjęcie.
Tomasz Stockinger również popiera budowę Hospicjum w Tomaszowie Mazowieckim






![23 marca 2026 – najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie. Polityka, historia, sport i gospodarka [PRZEGLĄD DNIA] 23 marca 2026 – najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie. Polityka, historia, sport i gospodarka [PRZEGLĄD DNIA]](https://static2.nasztomaszow.pl/data/articles/sm-4x3-23-marca-2026-najwazniejsze-wydarzenia-w-polsce-i-na-swiecie-polityka-historia-sport-i-gospodar-1774249256.png)























































Napisz komentarz
Komentarze