Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 01:32
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Sztab Komitetu Małgorzaty Kidawy Błonskiej w powiecie tomaszowskim powołany

Radny Sejmiku Województwa Łódzkiego: Arkadiusz Gajewski jest osobą wyznaczoną do koordynowania kampanii Małgorzaty Kidawy Błońskiej na terenie okręgu senackiego 29 czyli powiatów: Rawski, Skierniewicki, Opoczyński, Tomaszowski.  Kontakt: 509564588 , email: [email protected] 

Na terenie Powiatu Tomaszowskiego wyborczym pełnomocnikiem kandydatki na Prezydenta Polski Małgorzaty Kidawy Błońskiej jest Radna Rady Miejskiej Pani Agnieszka Walasik.  

Zarazem informuję, że na teren Powiatu Tomaszowskiego powołany został Powiatowy Sztab Wyborczy kandydatki na Prezydenta Polski Małgorzaty Kidawy Błońskiej w składzie

1. Przewodnicząca: Barbara Klatka - radna Rady Miejskiej Tomaszowa;

2. Wiceprzewodnicząca: Beata Szczukocka;

3. Kontakt z mediami lokalnymi: Adrian Witczak - radny Rady Miejskiej Tomaszowa;

4. Kontakty z samorządami i organizacjami społecznymi: Paweł Łuczak - radny Powiatu Tomaszowskiego;

5. Media społecznościowe: Adam Pierzchała;

6. Akcja banerowa i plakatowa: Mirosław Wojciechowski;

7. Sprawy programowe: Bogna Hes - radna Powiatu Tomaszowskiego.

8.-12 Członkowie: Sylwia Koszarna "Nowoczesna", Ewa Poniatowska "Inicjatywa Polska", Beata Bilska "Zieloni". Piotr Zimny, - radny Gminy Ujazd;, Piotr Krotosz - radny Gminy Inowłódz. 

 

Prosimy osoby chętne do pomocy i wsparcia kampanii prezydenckiej Małgorzaty Kidawy Błońskiej o kontakt z Powiatowym Sztabem pod adresem email:  [email protected] lub [email protected] lub bezpośrednio z członkami Sztabu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Czyny nie cuda,Bosak nie Duda. 05.03.2020 21:12
Tomaszowianie to zgrana paka, wyczuli nadchodzące lato i będą głosować na Bosaka.:)

Mojego głosu nie będzie miał, 06.03.2020 22:14
bo ja oddam swój głos na Roberta Biedronia. Przynajmniej nasza I dama, nie będzie nas uczyć jak jeść bezy i na jej widok będziemy mogli patrzeć z wielką przyjemnością.

T.m 03.03.2020 15:21
Czy pan budka jest w bokserkach bo nie widze jest zasloniety?:)

Klepsydra 02.03.2020 08:28
Do sztabu MKB i elektoratu bronka w spódnicy (czyli MKB dla tych mniej domyślnych) - skoro tak bardzo wierzycie w zwycięstwo, tacy jesteście pewni to udowodnijcie swoją wielką wiarę i załóżcie się ze mną o sto tysięcy złotych. Ja twierdzę, że kandydatka tak zwanej koalicji przegra i gotów jestem postawić na to prawdziwe a.k.a realne pieniądze - jeśli ktoś z KO uważa, że będzie inaczej to zapraszam do zawarcia zakładu (u notariusza, a jakże, koszty biorę na siebie). Czekam na odzew.

Macierewicz 23.02.2020 17:11
No wiadomo ze lepsza już Kidawa by była niż ten pucybut Kaczyńskiego Duda !!

Pawełek 23.02.2020 22:13
A to twoja ciocia jest, czy jak? :-))) A może ktoś z rodziny, że masz taką pewność? I nie wycieraj sobie gęby pucybutem - zawód jak każdy inny. Aczkolwiek obecnie raczej na wymarciu liberalny inteligenciku.

prof Marchewka 22.02.2020 11:25
Ta Kidawa to taki Komoruski tyle że w spódnicy. Jak AG poprowadzi kampanię to klapa murowana. Ha ha będzie z czego się POśmiać

Maciek 10.02.2020 14:56
To Krotosz znow w Platformie?

Wyborca Prawicy 10.02.2020 07:17
Aż się ciśnie na usta "GDYBY NATURA CHCIAŁA, TO BY ROZUMU DAŁA,, Tyle w temacie kandydatki antypolskiego peło

Ajdejano 09.02.2020 22:21
Do Mariusz Wiskowicz. Twierdzisz, że "PO nie wierzy w zwycięstwo Kidawy Blonskiej", jestem ciekaw, jaki byłby odzew, gdyby ktoś zadeklarował też 10 tysięcy złotych każdemu, kto już teraz zadeklaruje na tym forum (autentyczne dane, podane na tym forum) swoje przekonanie, że ta Kidawa-Błońska wygra wybory. Wypłata gotówki - po wyborach, wygranych przez tę kandydatkę. Myślę, że też tłoku by nie było.

Ja 10.02.2020 12:48
Zakład stoi. Kidawa wygra w 2 turze. Nawet wygra w Tomaszowie. Nie ma znaczenia czy ci się to podoba czy nie.

Oczywiście, 10.02.2020 13:22
że Baronessa Małgorzata Kidawa Błońską wygra, ale nie wybory, tylko już po wyborach, na fujarce linię melodyczną "Gorzkie Żale"

SA. 10.02.2020 20:27
Buahhaahha, prawdziwy kabareciarz. To byłaby dopiero porażka w kraju i na arenie międzynarodowej. Byłoby się za kogo znowu wstydzić. B.Komorowski vel 'Bul' dał już przecież nie raz czadu. A M.Kidawa kidawi jeszcze lepiej niż on.

...) 09.02.2020 07:46
kto to jest na tym zdjęciu??

Mariusz Wiskowicz 09.02.2020 01:28
Założę się o 10 tysięcy złotych, że Kidawa nie wygra. Ktoś chętny na zakład? :D Bawi mnie to, że ww nie chcą podjąc politycy PO :D Tacy pewni siebie, a śmiesznych 10k boją się postawić. To tylko pokazuje, że PO nie wierzy w zwycięstwo Kidawy Blonskiej.

Ajdejano 08.02.2020 11:54
Do"@Acid" na różowo z godziny 15:27 dwa dni temu. Stawiasz tomaszowskich wyborców w rzędzie pazerniaków, którzy zagłosują "za", ale tylko wtedy, kiedy im cokolwiek zostanie obiecane. Uciekasz od oczywistego stwierdzenia: ta cała PO, to ideologiczny i programowy pustostan. Jedynym "programem" pustaków jest: A N T Y P I S !!! (w tyle głowy:odzyskanie władzy). I zupełnie N I C w zamian. Więc, w wyborach zwycięży nie tylko "mój brzuch", ale również trzeźwość umysłu tych z tym "moim brzuchem", ale i pozostałych.

Ajdejano 07.02.2020 21:32
I znów zaczyna się cyrk, albo inaczej: zabawa dzieciaków w piaskownicy. Chłopoki i dziewuchy powybierali się do jakichś-tam "wyborcych kumitetów": ten przewodnicuncym, tamta wice, inny od mediów - takich, śmakich i owakich. Jakie to piękne - co? Jeszcze tylko dopowiedzmy, za czyje to pieniądze ten cały cyrk. Oczywiście - za nasze (podatników) pieniądze, no - może nie u wszystkich. U niektórych - może i spod stołu (ciekawi mnie ten H.).

miło Cię widzieć 07.02.2020 21:58
Witaj Brachu! Dawno Cię nie było, a brakowało Cię tutaj nasz Czekisto :)

Ekolog 08.02.2020 08:58
Ekologia...jak całe poko

Wypowiedź internauty, a nie moja 03.03.2020 15:46
PO KO mendzi, PO KO szczuje, PO KO judzi , PO KO pluje, PO KO zdradza, PO KO knuje, W PO KO siedzą same .....!!!!!

czy to ta? 07.02.2020 15:49
Poprawcie mnie jeśli się mylę, Agnieszka Walasik to jest ta, która lobbowała na rzecz wycięcia drzew w na Muszli (park za osiedlem bogaczy – Browarna), motywując, bo „skrzypią w nocy”?

tak 09.02.2020 22:53
Jeżeli to jest osiedle dla bogaczy...

Raczej chyba 07.03.2020 08:45
pseudo bogaczy. Bogaczem to "był" J. Kulczyk.

Acid 07.02.2020 15:07
Nie wiem kogo byście powołali i tak nici z tego. Wizerunkowe newsy nic nie pomogą. Praca praca i praca. Jak to mówią od samego gadania nic jeszcze nie wyrosło.

@Acid 07.02.2020 15:27
Aż tak to nie. W Tomaszowie nie wygra bo Miasto zawdzięcza Dudzie mocny impuls. Oczywiście chodzi o Arenę ale prede wszystkim w sensie symbolicznym. To jest „efekt Bilbao” na naszą lokalną skalę (Google: Efekt Bilbao – Rafał Kasprzak) Ale programy rządowe przecież finansują masę tych siłowni na świeżym powietrzu,finansuje się infrastrukturę zapomnanych, wcześniej skazanych na wymarcie dzielnic takich jak Ludwików. Przecież tam jednej cwylizowanej droghi nie było do niedawna. W końcu coś się zaczyna REALNEGO robić na Zalewie Sulewjowskim. 30–letniego procesu likwidowania życia, nie da się napawić w ciagu 5 lat, ale to co się zmienia widzi każdy z nas. Kompletnie inne jest podejście do ludzi. Te spotkania Witko co miesiąc po szkołach... no tego nie było w Tomaszowie nigdy. A to nie jest przecież lokalne, bo w Tomaszowie dominowała i nadal jest silna mentalność „by moje brzucho pełne było, reszta mnie nie obodzi” Wzroce przyszły z góry i tak w pozaborowej Polsce będzie jeszcze długo. Niektórzy z postkomunistów próbują się przystosować do demokratycznego myślenia – i dobrze, jeśli tylko mogą pomóc niech pomagają (oczywiście patrząc im skrupultnie na ręce :) ich i ich rodzin ), innym z systemem nierozerwalnie złączonym nie pozostaje nic innego jak podważanie i podkopywanie Państwa Polskiego, które wreszcie próbuje coś robić. Pamiętajmy o jednym lyberalizm = postkomunizm. Likwidacja Państwa Polskiego, sporwadzenie go jedynie do słabiutkiej szykanujcej jedynie babki hadlujce jajami na chodniku policji, mikrej armii z wyposażeniem jeszcze od Ruskich reszta decyzji w łapy zamożnych UBbywteli. Także w Tomaszowie nie, ale w innych miastach, w których PiS nie miał takiej swobody w inwestowaniu warszawskich pieniędzy, może wygrać. Senat to memento. A postkomuniści mają w nim większość jedynie dlatego, że na Śląsku zawiązali pakt „Wszyscy przeciwko PiS” W pojedynke mogliby sobie w gaciach pogrzebać.

Polak 07.02.2020 12:52
Przecież ta baba nie umie się wypowiedzieć

Baronessa Kidawa - Blonska 09.02.2020 19:10
Nie wazne, nie wazne tez ze potrafi powiedziec podczas oficjalnego wystapienia "ci ludzie nie umiOM", wazne ze baronessa, ze prawwnuczka prezydenta Wojciechowskiego, ktorego sedziwy juz przeciez Marszalek Pilsudzki" obalil jedna szpada. Bo ludzie bo ulica byla w 100% za Marszalkiem. Troche czasem tak jak teraz. Nic nie jest wazne jesli jestes po "wlasciwej" stronie. Mozesz nie miec gornej czworki startujac na prezydentke 60-tysiecznego miasta, mozesz miec problemy ze skleceniem jednego zdania na zywo. Wszystko to ***rele jesli nie jestes "PiSiorem" Jesli nie podchozisz do wszystkiego co PiS wprowadza krytycznie, to wszystko zaczyna przeszkadzac. Reklamowka zony podczas nieoficjalnego (!) wejscia do samolotu, bezdzietnosc i koty kolesia, ktory prywatnie nikomu nic nie zrobil, a cudzym dzieciom w calym Kraju pomogl jak malo kto. Wszystko potrafi przeszkadzac i kwalifikowac do "ciemnego brudasa"

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep MEydczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama
Łóżko rehabilitacyjne  Elbur PB 636

Łóżko rehabilitacyjne Elbur PB 636

Cena: Do negocjacji Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż gratisNa zdjęciu: Łóżko PB 636 w kolorze dąb sonoma z dzielonymi barierkami po jednej stronie łóżka. Akcesoria: Lampa przyłóżkowa. Szczególną cechą modelu łóżka PB 636 jest możliwość opuszczenia leża do poziomu 29 cm. Niska pozycja pozwala na większy komfort użytkowania osobom o niższym wzroście oraz redukuje w znacznym stopniu możliwość odniesienia urazu w sytuacjiprzypadkowego wypadnięcia. Zakres regulacji wysokości, pozwala na pracę opiekunów w optymalnych warunkach. Możliwość stosowania dzielonych barierek powoduje, że użytkownik nie musi być na stałe ograniczony barierami w przestrzeni łóżkaKolory standardowe: Kolory niestandardowe*: DETALE PRODUKTU:1. Położenie leża 29 cm od podłogi4. Pilot z blokadą poszczególnych funkcji2. Dekoracyjna osłona leża5. Podwójne koło z hamulcem3. Nowoczesny napęd podnoszenia leża6. Dzielona barierka (opcja)OPCJE:zmiana długości i wypełnienia leża • zmiana kolorystyki • dzielone barierkiPODSTAWOWE DANE TECHNICZNEBezpieczne obciążenie robocze175 kgMaksymalna waga użytkownika140 kgRegulacja wysokości leża:od 29 do 72 cmRegulacja segmentu oparcia pleców:0 ÷ 70°Regulacja segmentu oparcia podudzi:0 ÷ 20°Wymiary zewnętrzne długość × szerokość:207 × 106 cmPrześwit pod łóżkiem:ok. 16 cmCiężar całkowity:118,6 kgKółka jezdne:100 mm z hamulcem FUNKCJEDO POBRANIA: Karta produktu PB-636 [PDF]
Wózek inwalidzki Meyra Nano X WERSJA STAB

Wózek inwalidzki Meyra Nano X WERSJA STAB

Aktywny wózek inwalidzki na stałej ramie otwartejW naszej ofercie dostępny jest wózek inwalidzki na stałej ramie otwartej, przeznaczony dla osób, które oczekują lekkości, wytrzymałości i bardzo dobrego dopasowania do indywidualnych potrzeb użytkownika.Rama wózka wykonana jest z wytrzymałego aluminium, stosowanego również w przemyśle wojskowym. Dzięki temu konstrukcja łączy trwałość z niską wagą i sprawdza się w codziennym, aktywnym użytkowaniu.Wózek można dopasować do sylwetki oraz sposobu poruszania się użytkownika. Dostępna jest szerokość siedziska od 30 do 50 cm, głębokość od 38 do 50 cm oraz wysokość oparcia pleców od 25 do 45 cm. Istnieje również możliwość regulacji wysokości siedziska – z przodu od 45 do 53 cm, a z tyłu od 36 do 51 cm. Różnica między przednią i tylną wysokością siedziska może wynosić do 10 cm, a kąt siedziska do 13 stopni, w zależności od długości ramy.Dużym atutem modelu jest płynna regulacja środka ciężkości, która pozwala lepiej dostosować wózek do poziomu aktywności i techniki jazdy. Wózek może być wyposażony w boczek aktywny, aluminiowy – stały lub wyjmowany. Jednoczęściowy stopień podnóżka wykonano z lekkiej i wytrzymałej płyty aluminiowej, a jego wysokość, głębokość i kąt można regulować.Model posiada wytrzymałą tapicerkę, przednie kółka w rozmiarach 4”, 5” lub 5,5”, a w wersji standardowej dostępne jest oparcie z rączkami do pchania lub bez nich.W ramach dodatkowych opcji można dobrać elementy stabilizacji, takie jak peloty, pasy piersiowe, kamizelki oraz zagłówki. Dostępne są także regulowane na wysokość rączki do pchania, szeroka gama modeli i kolorów kółek przednich oraz tylnych, bogata paleta kolorów ram i tapicerek, stopień podnóżka z oświetleniem drogowym LED, kółka podporowe oraz tylne wąsy.Z pełną ofertą wózków inwalidzkich można zapoznać się w naszym punkcie zaopatrzenia medycznego:Twój Sklep MedycznyTomaszów Mazowiecki, ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż i dostawy bezpośrednio do domów pacjentów.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama