Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 02:10
Reklama
Reklama

Policja wizytuje placówki handlowe i prosi o dobrą wolę

Od kilku dni po Tomaszowie jeżdżą radiowozy policyjne odtwarzające komunikaty przedstawiające w przystępnym skrócie najważniejsze punkty rządowych rozporządzeń związanych gromadzeniem się.

Chodzi przede wszystkim o powstrzymanie się przed przybywaniem do sklepów (każdej wielkości), w godzinach przeznaczonych dla osób najbardzie narażonych powikłaniami związanymi z COVID-19, oraz zachowanie odległości podczas oczekiwania w kolejce przed sklepem lub przed kasą. 

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

rydzyk 11.04.2020 12:44
policja niech zajmie się tym co potrzebne a nie zagladaniem ludziom w torby.To ze polski rzad to *** i złodzieje to wszyscy wiedza ale zeby policja sie tak zeszmaciła ?

Czy kolki grubo ciosane beda nam definiowqc sfere publiczna? Tzn na razie tak jest. Czy zawsze? Dziekuje POLICJI . Jestescie profesjonalni 13.04.2020 10:06
Ale oni nawet nie wyszli z tego radiowozu. Tak, wlasnie od tego sa. Pojedz sobie do jakiego skandynawskiego kraju, czy nawet do Niemiec zobacz jak sie zachowuje policja w wiekszosci przhpadkow. To nie Ameryka i oby nigdy Polska nia nie byla, gdzie yrzeba do lidzi od razu strzelac, albo tluc. Ciebie agresywny, zero-jedynkowy plebsiku moze inaczej nie da sie przekonac, ale sa ludzie do ktorych wystarczy sie odezwac. Grzecznie odezwac.

Napoleon 10.04.2020 22:44
Przyjechały po kiełbasę? Co w tym kraju się wyprawia...? Ludzi zastraszyli niby wirusem który jest przeważnie w dpsach i temu podobnych gdzie dużo ludzi słabych odpornie i leżących. A zdrowych nastraszyli i pozamykali w domach. Takimi łatwo rządzić...

Lolex 11.04.2020 08:27
Dupoleon.

Obserwatir 10.04.2020 00:50
Ludzie o czym wy piszecie.Wielkie fory dla seniorow,i policja bedzie sprawdzac.Smieszne.Przeciez ci seniorzy maja wiecej sily i czasu od nas wszystkich.Przejdzcie sie po miescie na 10 osob 9 to seniorzy.I nie tylko w godzinach od 10-12.A czy ktos pomysli o tych pracujacych,ze wychodza z pracy i nie moga nic kupic bo wszedzie kolejki.Zostaja im sklepy osiedliwe.

Jeżeli dożyjesz do wieku 10.04.2020 04:54
75+ to sam się przekonasz, ile ile będziesz mieć siły i czasu na zrobienie podstawowych zakupów. A zresztą dam ci przykład. Wczoraj musiałem iść do banku, bo zaskórniaki się skończyły i nie było za co kupić podstawowych rzeczy. W kolejce do banku przede mną stało 5 osób i tylko 2 seniorów. Czas oczekiwania na wejście do banku trwał 2 godz., a gdzie czas na zrobienie zakupów? Senior nie przytarga do domu 10 kg zakupów na raz (litr oleju. 2 chleby, coś do chleba, coś na kilka obiadów, mleko, 2 kg ziemniaków, 1 kg cukru, 2 kg owoców - to już 10 kg, więc musi iść 2 razy. Młodzi wyjechali za granicę do pracy, a rodzice pozostawieni sami sobie muszą jakoś przetrwać i myśleć czy zobaczą jeszcze swoje żywe dzieci.

...) 10.04.2020 08:03
zamiast pisać o tej porze mogłeś sobie iść do sklepu otwartego całą dobę i kupić co tylko byś chciał

Marek 10.04.2020 18:24
Egoista

Kierownik pilota TV 09.04.2020 21:37
Kabaret

... 09.04.2020 19:50
A dlaczego stoja z wlaczonym silnikiem przez dluzszy czas?

LP 09.04.2020 20:14
radiowóz przemawiał, z wYłączonym silnikiem.

Opinie

Reklama
Reklama

Polecane

Wygrana 2:1 z Legionovia Legionowo i kolejne sygnały przed wiosnąSpotkanie z przyrodą i biznesem. Lasy uczą, jak myśleć ekologicznie i przedsiębiorczoRemont klatek schodowych przy ul. Piłsudskiego 26 w Tomaszowie MazowieckimDziś w kraju i na świecie ([niedziela, 1 lutego])Ekstraklasa piłkarska - trener Widzewa: porażka 1:3 to zbyt wysoki wymiar kary27 stycznia: Regionalne Akademickie Targi Edukacyjne w TomaszowieCharytatywny koncert dla Jakuba i Adama. Tomaszów Mazowiecki zagra, żeby zostać z nimi na dłużejEPiC: Elvis Presley in Concert – film, który zabierze Cię za kulisy legendy rockaDzień Gumy do Żucia, czyli święto ludzi, którzy zawsze mają plan B… pod językiemDziś w kraju i na świecie (sobota, 31 stycznia)Wizyta w Urzędzie Marszałkowskim – rozmowy o zdrowiu, edukacji i drogachBal Karnawałowy w MCK Tkacz – parkiet, który nie chciał zasnąć
Reklama
Tomaszowskie TBS Spółka z o.o. poszukuje osoby na stanowisko DOZORCY.

Tomaszowskie TBS Spółka z o.o. poszukuje osoby na stanowisko DOZORCY.

1. Podstawowym obowiązkiem dozorcy jest dbałość o powierzone jego pieczy budynki i ich wyposażenie w urządzenia techniczne.2. Niezwłoczne zawiadamianie zarządcy nieruchomości i właściwych służb technicznych o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu instalacji i urządzeń technicznych.3. Podejmowanie doraźnych działań w zakresie ochrony mieszkańców przed niebezpiecznymi skutkami uszkodzeń lub wadliwego działania urządzeń wspólnego użytku.4. Niezwłoczne usuwanie skutków opadów śniegu i gołoledzi w okresie zimowym.5. Sprzątanie, konserwacja i właściwe utrzymywanie przydzielonych terenów zielonych w okresie letnim.6. Udział w organizowanych akcjach sanitarno-porządkowych, odśnieżania, odgruzowywania itp.7. Dbałość o należyty stan wyposażenia nieruchomości, sprzętu ppoż. oraz pojemników do gromadzenia nieczystości, zawiadamianie zarządcy nieruchomości o konieczności ich wymiany.8. Niezwłoczne zawiadamianie zarządcy nieruchomości o konieczności wywozu nieczystości.9. Czuwanie nad sprawnym działaniem wszystkich punktów świetlnych w budynkach mieszkalnych i gospodarczych.10. Zgłaszanie do administratora faktów o samowolnym zajmowaniu lokali.11. Zawiadamianie zarządcy nieruchomości o rażących przypadkach naruszania przez mieszkańców regulaminu porządku domowego.12. Wywieszanie flag z okazji świąt i uroczystości oraz utrzymywanie ich w czystości.13. Rozklejanie ogłoszeń, dostarczanie lokatorom korespondencji dot. zmian wysokości czynszu, upomnień itp.14. Wystawianie pojemników na odpady komunalne, selektywne i biodegradowalne zgodnie z harmonogramem wywozów przedstawionych przez firmę zajmującą się wywozem odpadów; wstawianie opróżnionych pojemników w wyznaczone miejsce.15. Sprzątanie pozostałości odpadów w miejscu składowania pojemników.16. Dbałość o należyty stan sprzętu i narzędzi przeznaczonych do utrzymywania porządku i czystości posesji.17. Wykonywanie innych czynności nieobjętych niniejszym zakresem obowiązków, a wynikających z umowy o pracę, obowiązujących przepisów oraz poleceń administratora. 
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: AntolinTreść komentarza: Uprzejmie proszę nie żartować sobie z pana radnego, kazali mu iść to poszedł.Źródło komentarza: Wizyta w Urzędzie Marszałkowskim – rozmowy o zdrowiu, edukacji i drogachAutor komentarza: EchTreść komentarza: Wszyscy rolnicy z Armir tam trochę ich przechowali ,prezes poprzedni też tam zgłębiał wiedzę.Długo nie pobędzie juz i tak coś jest na rzeczy!Źródło komentarza: Grzegorz Franczak nowym prezesem MZKAutor komentarza: TomaszówTreść komentarza: Czekam na efekty pracy tych nowych wykształciuchów!Źródło komentarza: Epidemia wśród działaczy PiS w Tomaszowie.Autor komentarza: KibicTreść komentarza: To się nazywa pompowanie balona przez ludzi związanych z Widzewem (działaczy.,kibiców) a boisko weryfikuje, bo w innych klubach też są piłkarze którzy mają ambicje, marzenia o wielkiej piłce, trenują za wiele mniejsze pieniądze. Tyle w temacieŹródło komentarza: Ekstraklasa piłkarska - trener Widzewa: porażka 1:3 to zbyt wysoki wymiar karyAutor komentarza: CzłowiekTreść komentarza: Mylisz się " Tomaszów". Jak najbardziej, sprawy trzeba założyć ale tym niedouczonym cwaniakom i pdeudodyrektorom, którzy sp....li wszystko czego się dotknęli i zmarnotrawli pieniądze podatników. Najpierw pod pregierz a potem niech wyskakują z kasy.Źródło komentarza: Epidemia wśród działaczy PiS w Tomaszowie.Autor komentarza: CzaroTreść komentarza: Wspaniała inicjatywa zarządu szkoły aby wesprzeć młodzież z problemami, w tym zaangażowanie państwa Goliatów, którzy nie pierwszy raz pokazują ogromne serca dla wsparcia społeczności lokalnej. ZSP nr 1 będąca największą szkołą w naszym powiecie wjedzie prym w dobroczynności. Podziękowania zarówno dla państwa Goliatów jak i Dyrekcji szkoły. DziękujęŹródło komentarza: Charytatywny koncert dla Jakuba i Adama. Tomaszów Mazowiecki zagra, żeby zostać z nimi na dłużej
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama