Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 01:15
Reklama
Reklama

Wandalem zajmie się Sąd

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 20-latka, który uszkodził sygnalizator drogowy. Wartość strat oszacowano na 2.000 złotych. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Tomaszowscy policjanci z wydziału kryminalnego pracowali nad sprawą uszkodzenia sygnalizatora drogowego u zbiegu ulic Warszawskiej, Barlickiego i Konstytucji 3-go Maja. Zdarzenie miało miejsce 11 lutego 2020 roku w godzinach nocnych. Po wnikliwej analizie zebranych w sprawie dowodów funkcjonariusze ustalili, iż sprawcą tego czynu nie był kierowca pojazdu, jak pierwotnie zakładano, lecz pieszy.

Sprawca podniósł z jezdni znak ostrzegawczy i uderzył nim kilkukrotnie w sygnalizator świetlny, umyślnie go uszkadzając. Wartosć strat została oszacowana na 2.000 złotych. Kryminalni ustalili, że sprawcą tego czynu był 20-letni mieszkaniec Tomaszowa. 29 maja 2020 roku pojechali do miejsca zamieszkania wytypowanego mężczyzny. Widząc policjantów nie krył on swojego zaskoczenia i od razu przyznał się do uszkodzenia sygnalizatora. Wyznał, że zrobił to pod wpływem spożytego w nadmiarze alkoholu. 20-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Za swój chuligański wybryk mężczyzna odpowie przed sądem.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Jimmy 02.06.2020 20:59
Zrobił to od nadmiaru dziur w mózgu, a nie alkoholu. Wiele razy w życiu byłem "pod wpływem", a jednak jakoś nigdy nie miałem w tym stanie ciągot do demolowania czegokolwiek i innych zachowań niezgodnych z normami społecznymi.

Nie niszczcie latarni! Idzcie do wyborow! Macie prawo i szanse na godne zycie! #DobraZmiana 03.06.2020 12:03
Bo miales dokad wracac. A to sa ludzie, ktorym nigdy w zyciu nikt nie zrobil kanapki do szkoly. Ile on tam ma? 20? No to akurat - podstrawowka w czasach gdy oboje z rodzicow, zwabionych (wlasciwie nie wiadomo czym - do dzis nie rozumiem dlaczego w polowie lat 90-tych Tomaszow mial najwiecej mieszkancow w historii(?) Lata 80-te to wg podrecznikow, kryzys gospodarczy, chwile potem zamykanie wszystkiego. Zatem rodzice zwabieni ze wsi - czasem to sa nawet okolice takie jak Wysokie Mazowieckie, sa ludzie stamtad w Tomaszowie - bidne piachy wschodniego Mazowsza przy ktorych te nasze wsie w łódzkim, są calkiem przyzwoite. Polecam przejechac sie. Tylko wolno, bo drogi juz w standardzie bialoruskim bo "a ch... z Polską wschodnią" Te standardy zaczynają sie juz 50 km na wschód, na północ od Warszawy) Wracając do nas, w 2000 roku, gdy on sie urodzil matka pewnie juz nigdzie nie pracowala, bo nie bylo gdzie ("Aaa szczYnke se otworz na rynku" Ile tych "szczYk" Tomaszow potrzebowal?) 7 lat pozniej do szkoly raz chodzil raz nie chodzil, gdyby nie przymus pewnie by w ogole nie chodzil (By sie nie wstydzic musisz sie umyc, jakies od czasu do czasu czyste majtki zalozyc. Slina na knape kolezanki nie powinna ci zwisac do pasa b od kilkunastu godzin nic nie jadles... Takie drobiazgi) W szkole w sumie bylo najlepiej, ale - jak to z takimi "gorszymi" dziecmi, belfer - zwyrodnialec zawsze gdy mial gorszy dzien, walil go po twarzy. Czasem z kopa, gdy maly nie zdazyl uciec, lub nie slyszal ze zwyrol jest za nim (Pamoetacie "Psy"? I jak traktowano te przyszlą kochankę Lindy i Kondrada w szkole? Na poczatku "Psów" Jeb w dziewczęcą szyję ciężką spasłą lapą! Nieśmiałe pytanie wyszeptane ze łzami w oczach (resztki godnosci): ale za co? Za jajco! Pamietacie? No Pasikowski to wzial z obserwacji. Tak wygladala postkomunistyczna Polska. No coz, etosu juz nie ma w zadnym zawodzie, jest rynek = przemoc. Skoro tak, to tez nie patyczkowac sie ze elastycznymi warunkami pracy dla zwyrodnialcow. Jestes potrzebny to jest Ci placone, a gdy jest mniejszy rocznik - to co nas twoj los obchodzi? Wypier... Panie nauczycielki? No jak to takie kretynki na poczatku w szkolach - powod do wszydzania z niedomytego, posiniaczonego dziecka zawsze sie znjadzie. Nawet jesli okrutny, no to kto sie o niego upomni? Pijana matka? "Hahahaha" Policja ja wyprowadzi, kolegium (byly jeszcze wtedy?), czy tam grzywny i tak nigdy nie splaci, no ale zrec tez nie bedzie miala za co. Na wódę zawsze starczy. 5 zlotych na malpke zarobi chocby obciagajac w szopie na jakims TTBSowskim podworku. Ten od latarni jest takim samym czlowiekiem jak kazdy z nas, nie zyl w izolacji, patrzyl. Teraz oddal, cośmy mu wczesniej dali. Agresja i zero godnosci. Nie szacunku, godnosci. Robole tego nie zrozumieja bo jak micha jest pelna, a paliwo tanie - to je dobrze. Na kilka lat i to przewaznie niezaleznie od od polityki tego czy innego rzadu w kraiku z innych kontynentow nawet nie rozpoznawalnego. Nie ten czy inny premier RP taksuje za brałkę ropy (wiekszosc to podatki? Co z tego te sa w miare stale), nie ten czy inny Premier RP decyduje ile Nimce beda potrzebowac u nas monterow, wspolczesnych kowali (swojego losu :)) nie ty paprochu o tym decydujesz kim beda w przyszlosci Twoje dzieci. Konczyc se mozesz nie wiadomo co, zazewyczaj niedaleko pada jabłko od jabłoni - takim kowalem swojegp losu jestes. Otylej babie mozesz kolorowe klapki kupic w Kauflandzie - tyle ukowalisz) Pomoc sobie, pomoc wiekszosci Polakow mozna jedynie utrxymujac kurs korekty bezwzglednego kapitalizmu. Łapiąc go w panstwowy kaganiec. Wtedy owszem mozesz myslec o PRAWDZIWYCH studiach, z akademikiem, ze stołówką przy nim. Wtedy owszem, mozesz myslec bez codziennego strachu o jutro. Z tanimi mieszkaniami (jak jest obecnie w Niemczech...). Wtedy owszem, mozesz bez strachu czy oprych wyplaci ci pensje po miesiacu tyrki, czy nie wyplaci, wtedy owszem. Wtedy owszem. Szli tatanem, glosowali po nocach, a budowali to co inni przez 5 lat oni w ciagu kikkunastu miesiecy. Na szybko, czesto po omacku, czasem z bledami. Inaczej sie nie dalo. Tak tez byla wyrywana z pańszczyzny, przeludnionych, biednych wioch do "szklanych domow" 20 lat po Żeromskim czyli przez komunistow w PRL, co na tych ziemiach bylo epokowym donioslym zjawiskiem, o ktorym jedynie ponizani, uwazani za oszolomow mowia wprost, a wiekszosc po cichu tęskni. Jesli zgadzasz, nic nikomu nie mow i idz po prostu glosowac. Posmomunisci beda utrydniac przeprowadzenie wyborow, wiec moze bedzie konieczny wiekszy wisilek. Odebranie, wypelnienie i odeslanie karty do gloswania - jeszcze nie wiadomo. Sluchamy w pierwszej kolejnosci komunikatow Rządu RP i powaznych mediow - TVP, Polskie Radio. Jak te wybory nie bylyby przeprowadzone, glos za utrzymaniem zmian spolecznych jakie zachodza w Polsce po 2015 rokiem, jest bardzo, ale to bardzo wazny. Jesli prostkomunisci wroca juz teraz, szybko wszystko odkrecą. Pod dwoch kadencjach PiSu z PiSowskim prezydentem, pamięć społeczna o refromach socjalnych bedzie trwalsza. A to jest bardzo wazne.

Gdzie na ciężary (komentarz z cyklu: Kapitalizm? Znam :( i NIE, dziękuję) 01.06.2020 16:10
Podklasa. W PRL, ale nawet i w międzywojniu ratowano tych ludzi zrzeszaeniami kultury fizycznej trochę powiązanych ideologicznie (endecki „Sokół”, PPSowski „Strzelec”), ale nie sądzę by wszyscy trenowali w nich z pobudek politycznych. Były oczywiście też cięary organizowane na podwórku. Zawsze były, ale były też właśnie takie gdzie cywilizowno i kierunkowano siłę, bo nie trzeba jej wcale ujarzmiać. Natomiast gdy wracamy do stanu natury – czyli (kapitalistycznej) dziczy, gdzie wygrywa ten kto ma cięższą łapę, to jest pakernia nad obiektem handlowym blisko maka i sklepu z małpkami (jedna małpka na takiego konia to chyba mało? No to jeszcze jakieś prochy), i latarnia (przy Lutrach na św. Antoniego znowy zbita bomba :( ), latarnia staje się ad hoc wrogiem, czasem przechodzący pies, czasem człowiek. Odstrzelić? Tak niektórzy chcą. Kara śmierci, policja odstrzeliwująca natychmiast po zingorowaniu czy tam nie dosłyszenia polecenia itd. Wydaje się, że w tym duchu działał ostatnio policjant w Minneapolis (to jest Minnesota – pólnocny niby demokratyczny stan USA, żadne tam kuklux kalny z Alabamy), zdaje się, że w tym duchu działał policjant który udusił czarnego George'a Floyda dociskając kolanem krtań. Nie sądzę by był socjalistą. Cokolwiek by ten duszony zrobił, policjant nie jest katem. To wszystko. Związać, spętać, tym bardziej, że nie był sam. Ale właśnie to tak, jest dzisiaj. Te miejsca które są napiętnowane, uważane powszechnie za rasistowskie, jest lepiej niż w „cywilizowanym świecie” gdzie paprochy społeczne – zwyrole w mundurach, czują więcej luzu w okazywaniu co naprawdę myślą. PS kulturystyka przed wojną należała do sportów skrajnie plebejskich. Wśród elit modny był tenis – również w Polsce. Gdzieś po środku była piła. Jeśli pomyliłem się w tym komentarzu, będę wdzięczny za uwagi.

Q 01.06.2020 15:33
Tego sk....la w łeb walić tym sygnalizatorem.

Krać! Jeszcze raz karać! Nie poza tym! 01.06.2020 18:48
Tak jest (wymowa „ta jeee”) A potem narzekać, że nie ma kto robić. Nie było porządnej szkoły, nie było domu. Nie było właściwie niczego. Są skutki. A urodził się jak każdy z nas jako niezpisana tablica.

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama