Już jutro Tomaszów odwiedzi Prezydent Andrzej Duda. O godzinie 16 spotka się z samorządowcami w budynku Areny Lodowej. Spotkanie będzie miało charakter zamknięty. Około godziny 17.30 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami na pl. Tadeusza Kościuszki. Warto przzypomnieć, że poprzednią kampanię urzędujący Prezydent zingaurował właśnie w naszym mieście
red.
17.06.2020 18:36
(aktualizacja 17.08.2023 21:48)
.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
klug
18.06.2020 19:23
WYpad2020.
Aaaa
18.06.2020 14:57
Dramat
nowytrzask
18.06.2020 14:42
A czy wogóle tomaszowianie będą dopuszczeni do manifestacji , bo jak widać na tor z padem przyjechało kilkanaście autokarów ze swoimi klakierami!
nowytrzask
18.06.2020 14:07
No jak widzę i słyszę to pad pryjechał na tor na 14 a nie na 16. Czyżby się bał "serdecznego przywitania " mieszkańców miasta i dlatego mylnie poinformował o wizycie?
Stempel
18.06.2020 16:13
Szczególnie ciebie się wystraszył. Dlatego zmienił godzinę wizyty
trz
18.06.2020 13:24
..wpisz sobie w wyszukiwarkę...korzenie ue wezwanie do prawdy...dla ambitnych..NAZISTOWSKIE KORZENIE UNII EUROPEJSKIEJ...
...lub..."Eksperyment Kentlera". Władze Berlina przez 30 lat przekazywały bezdomne dzieci pod opiekę pedofilom...
Andrzej z Tomaszowa Maz.
18.06.2020 10:36
Andrzej Duda świetnie się spisuje jako prezydent wszystkich polaków,daje nam utrzymanie przywilejów emerytalnych w których brał udział i obniżył nam wiek emerytalny na wiek przejścia na emeryturę 60/65, utrzymuje nasze przywileje dla naszych dzieci,podpisując ustawę 500+300+ ,dąży do szybkiego rozwoju naszego kraju, by polak miał więcej kasy w swojej kieszeni,Już ma dla nas nowe propozycje, jest coraz więcej inwestycji dających nam pracę.Andrzej Duda na następne pięc lat prezydentury, idę z rodziną i głosujemy 28 czerca 2020 roku na Polskę na Andrzeja Dudę
,,,
18.06.2020 13:06
I to wszystko z moich podatków....z mojej ciężkiej pracy.
Pisior
18.06.2020 13:17
Taaa, od kiedy zasiłki z MOPS są opodatkowne?
LGBT
18.06.2020 14:38
No to skąd kasa jest? Jak nie z ludzkich podatków?
Miejscowy
18.06.2020 14:24
I on ci to wszystko dał? a co dał zwykłemu robolowi co na to zapierdziela, co jest dla pracowników po odchowaniu dzieci a przed emerytura, wszystkim daje bo ma swoje? Zapytaj tych ludzi co na to zapierdzielają co im doszło do pensji. Każdy widzi swoje także nie wypowiadaj się za wszystkich, Weź się za pracę i zarób godziwie i niech Ci nikt nic nie daje. Bo w ten sposób jesteś od niego zależny!
olrajt
18.06.2020 15:19
podpisał też dotacje , 2 mld na propagandę. Jesteś Andrzeju jej adresatem. Duda też w nią uwierzył.
m.
18.06.2020 18:20
Dobrą zmianę widać na każdym kroku. Np. oprocentowanie konta oszczędnościowego na poziomie 0.05%.
Ale pewnie Ci co kochają A.Dudę nie mają oszczędności za to mają dzieci.
Bon na wakacje miał być pierwotnie dla ludzi, którzy pracują (chociaż też niesprawiedliwie bo tylko na etacie), ale widać przeanalizowali, że ludzie którzy pracują zazwyczaj również myślą, więc zmienili i stwierdzili, że lepiej dać tym co mają dzieci, a niekoniecznie splamili się pracą. Tacy będą wdzięczni.
pielęgniarka
18.06.2020 10:04
Zapraszamy do szpitala niech cała świta nas odwiedzi covid za darmo
wujek dobra rada
18.06.2020 13:20
Zmień pracę.
Służba zdrowia
18.06.2020 14:10
Pójdę za ciebie
Pielegniarz
18.06.2020 14:39
Kto ci wtedy pampersa zmieni??? Można jak w sejmie powiedzieć, żeby za granicę wyp....
M.D.
18.06.2020 14:50
Dokładnie zmień pracę ja pracuję w markecie i też jestem narażona i nie marudzę
kiki
18.06.2020 10:03
Bóg nam daje takiego Prezydenta. uszanujmy to !
lp
23.06.2020 12:38
Bóg nam daje raka. Uszanujmy to!
$
18.06.2020 08:38
Duda ,, ja też,,??? :)) https://www.facebook.com/101920034778891/posts/147996930171201/
Domi
17.06.2020 23:51
Najlepszy prezydent. Mam nadzieję że nie będzie drugiej tury bo szkoda czasu na to.
Antek
18.06.2020 07:18
Haha będzie jak się nie załapie do drugiej tury.
Andrzej
18.06.2020 10:37
Popieram Andrzej Duda na następne 5 lat prezydentury w naszy kraju.
jajecznica na głowie
17.06.2020 22:23
Zdałoby się wziąć jaja. Na lemingów.
Rt
18.06.2020 11:42
Jak się ma jaja
hodowca kur
18.06.2020 13:21
Czaskoskie LGBT nie mają.
mieszkaniec
17.06.2020 21:50
Ludzie sie zbiorą na wiecu i zaraza bedzie się szerzyc
Andrzej
18.06.2020 10:43
Andrzej Duda jest świetnym prezydentem Polski,głosujemy na Andrzeja Dudę w dniu 28.06.2020 roku.Koniecznie idziemy głosować ,nie dajcie kopać i gnoić naszej Polski i polaków ,totalnym opozycjonistom z partii PO SLD Wiosna w PE i w naszym kraju.
tom
17.06.2020 20:32
To jakaś kara dla miasta - bardzo lichy Prezydent aż wstyd...
Brad
17.06.2020 21:16
Sam jestes lichy
Domi
17.06.2020 23:48
Jak tak można ... Polska się zmieniła na lepsze kto tego nie widzi to ma klapki na oczach. Aż żal mi ciebie
BB
18.06.2020 08:21
Polska się zmieniła na lepsze ale nie w ostatnich 5 latach. Te ostatnie 5 lat to lata stracone. Dużo czasu będzie potrzeba i wysiłku żeby to nadrobić.
Adrian
18.06.2020 08:33
tak z ciekawości podasz jakieś przykłady tego że Polska zmieniła się na lepsze?
$
18.06.2020 08:40
prawda boli
Malgosia
18.06.2020 09:03
A co zmienił Duda na lepsze? Jeszcze bardziej podzielił Polaków w ostatnich dniach? Taka jego rola? Co on tak naprawdę może ? Lans i jazda na nartach?
Grzesiek
18.06.2020 10:39
Lichy prezydent to był Komorowski taki popychacz Tuska niszczył nasz kraj.
Tomaszowianka
17.06.2020 20:26
Wiadomo ciagnie do swoich tu nie pozwola wygwizdac
Napisz komentarz
Komentarze