Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 10:44
Reklama
Reklama

Nowa droga ekspresowa do Łodzi i nie tylko

Wiceminister Rafał Weber podpisał dziś w Tomaszowie Program Inwestycji związanych z budową nowego odcinka drogi S12! Droga ekspresowa będzie prowadziła od węzła Łódź Południe do wsi Kozenin w woj. łódzkim, a przechodzić będzie przez Tomaszów Maz.

Pełniący obowiązki Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad Tomasz Żuchowski zapowiedział dziś, że jeszcze w lutym ogłoszony zostanie przetarg na studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe, które ma określić najlepsze warianty przebiegu ekspresówki. W 2025 roku planowane jest złożenie wniosku o decyzję środowiskową. Następnie zostanie już tylko przystąpić do realizacji inwestycji. 

- Chcemy z tego miejsca przekazać bardzo ważną informację zarówno z punktu widzenia rozwoju tej części województwa łódzkiego ale także rozwoju komunikacyjnego całej Polski. Rząd podjął decyzję o budowie nowej drogi szybkiego ruchu. Podjęliśmy tę decyzję 13 grudnia ubiegłego roku. Przy okazji pragnę zaznaczyć, że nie rezygnujemy żadnej z planowanych wcześniej do budowy dróg szybkiego ruchu w Łódzkiem. W tym odcinek drogi S12 między Piotrkowem a Sulejowem. Chcemy inwestować w drogi, ponieważ są one silnikami rozwoju gospodarki - mówił dyrektor, podkreślając, że w najbliższych tygodniach możemy spodziewać się ogłoszenia pierwszych przetargów. Przypomniał też inne zrealizowane u nas inwestycje. 

- Mamy w końcu realną szansę na wyprowadzenie ruchu samochodów ciężarowych z naszego miasta! Poprawi się bezpieczeństwo, skróci się dojazd do Łodzi, do województw świętokrzyskiego, podkarpackiego czy dolnośląskiego. Region i Tomaszów Mazowiecki staną się bardziej atrakcyjne dla potencjalnych inwestorów. Mam to tym większe znaczenie, że wiele osób przestało już wierzyć, że ta inwestycja, będzie mogła dojść do skutku - powiedział w czasie konferencji prasowej Prezydent Marcin Witko, posłom z naszego okręgu wyborczego za wsparcie starań o lokalizację obwodnicy miasta.  

Zgodnie z założonym harmonogramem w tym roku powinien zostać wyłoniony wykonawca, a kolejne dwa lata to prace projektowe orz trasowanie ostatecznego przebiegu drogi. W roku 2025 powinien zostać złożony wniosek o wydanie decyzji środowiskowej. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pan Ogórek 31.01.2023 12:03
Mój sąsiad stary furman, ubolewa że dzisiaj wieś schodzi na dziady, próżniactwo jakiego nigdy nie było. Robić młodym się nie chce, pola po ojcowiżnie pozalesiane by dotacje z unii brać. Każdy by chciał tylko samochodem jeżdzić i minować się jaki to łun bogaty. Te ekspresówki ku uciesze tych próżnioków, gada stary furman a i to dobrze nie wróży bo taki gad lubi się rozpędzać ile maszyna da.

Adaś 02.02.2023 08:43
Zły bo furmanki na wpuszczą na ekspresówkę.

Gminny 30.01.2023 14:46
Niech droga w końcu powstanie ,wtedy pogadamy kogo to była zasługa,a widzę że wg niektórych wszystko powinien robić powiat,drogi w mieście powiat ,obwodnicę powiat trasy szybkiego ruchu powiat,a czy np ktoś napisze jaki budżet ma powiat na infrastrukturę?a jaki np.poszczegolne gminy? Niestety wielu z tego zdjęcia robi tylko przedwyborczy show!żeby nie było jestem za droga,obwodnica ale przypisywanie sobie zasług za to czego jeszcze nie ma to lekka przesada.

Ajdejano 30.01.2023 16:26
Gminny: nie kombinuj, jak koń pod górkę. ta dróżka, to ma być przynajmniej wojewódzka lub krajowa, a nie powiatowa lub gminna. PO-wiacy chodzili za tą obwodnicą i nic im z tego nie wyszło. Nawet za ryżowatego wnuczka dziadka z wehrmachtu. Pan Kowalewski zęby na tym temacie zjadł, ale to był jeden (i może jedyny) z lewicowej strony, który wiedział, co może znaczyć dla Tomaszowa ta obwodnica. Ty wtedy siedziałeś na du..... cicho i zza węgła śledziłeś, co z tego wyjdzie. Teraz, znalazł się kolejny mundrol, który wszystko wie......

Gminny 30.01.2023 19:54
Ajdejano 30.01.2023 16:26
Gminny: nie kombinuj, jak koń pod górkę. ta dróżka, to ma być przynajmniej wojewódzka lub krajowa, a nie powiatowa lub gminna. PO-wiacy chodzili za tą obwodnicą i nic im z tego nie wyszło. Nawet za ryżowatego wnuczka dziadka z wehrmachtu. Pan Kowalewski zęby na tym temacie zjadł, ale to był jeden (i może jedyny) z lewicowej strony, który wiedział, co może znaczyć dla Tomaszowa ta obwodnica. Ty wtedy siedziałeś na du..... cicho i zza węgła śledziłeś, co z tego wyjdzie. Teraz, znalazł się kolejny mundrol, który wszystko wie......
Nie to ty jesteś znawca wszystkiego ,droga ma powstać super niech powstanie cieszę się,ale po co wywolujesz starostę tomaszowskiego?on ma tyle do gadania co starosta Łódzki wschodni ,piotrkowski i opoczyński przez które powiatu miała by biec tą drogą ale oczywiście ten tomaszowski tylko je be.Tak siedziałem cicho za to ty jesteś zawsze głośno i z wszystkiego robisz gownoburze;)

Aneta ze wsi 30.01.2023 12:15
Okazuje się że wszyscy by chcieli mieć tę dwupasmówkę. Mieszkańcy Twardej już spode łba spozierają na tych z Unewla gdzie ponoć szosa ma iść. Każdy by chciał szybko się przemieszczać a tu figa, jednych ominie drugich uszczęśliwi.

Strzałw10 30.01.2023 05:05
Którędyś trzeba się dostać z tych milionów mieszkań milionami elektryków bu polecieć z CPK lub popłynąć przekopem mierzei wiślanej. Zatem inwestycja jak najbardziej trafna tym bardziej że przez ostatnie kilka lat z uwagi na panujący dobrobyt rozmnażamy się jak króliki.

Tm 29.01.2023 18:08
Widzę ,że jest też jeden,który tak zagorzałe prostował S8 ze śmietanką popsl:)

Ajdejano 28.01.2023 22:23
Niestety, nikt z powiatu nie raczy mi odpowiedzieć na moje pytanie z mojego wpisu poniżej. Dlatego sam muszę sobie odpowiedzieć. Otóż, te wysiłki w sprawie tej obwodnicy naszego grajdołu, to głównie zasługa Prezydenta Miasta Tomaszowa, anie jakiego, zapyziałego urzędniczyny ze starostwa. Bo, włodarzowi miasta zależy na tym, aby mieszkańcy tego miasta mogli odpocząć od ruchu tranzytowego pojazdów, mimo, że ta obwodnica nie będzie drogą miejską, powiatową, wojewódzką, a drogą krajową. Teraz rodzi się taka refleksja: miasto Tomaszów jest częścią powiatu tomaszowskiego, więc mieszkańcy miasta są również mieszkańcami powiatu tomaszowskiego. Szefowi miasta zależy na tym, aby mieszkańcy miasta i powiatu mieli łatwiej. W takim razie, dlaczego prezio miasta zabiegał o te obwodnicę, a katecheta miał to głęboko w du.....żym poważaniu ?! Dodatek specjalny: a co na tę inicjatywę Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, słynny, rozrabiający jak pijany zając - radny Adrian Witczak ???

POZ 30.01.2023 05:35
Biedny jesteś, taki za....y że sam za sobą konwersujesz ? A czy to już nie objawy czegoś bardziej niebezpiecznego ?

Ajdejano 31.01.2023 17:02
Miałem Tobie, też takiemu za....emu, odpowiedzieć, ale nie mam czasu, bo właśnie piję kolejny browar. Jednak, spytam Ciebie: nie wkurza Ciebie to sakramenckie milczenie tego po.....ego radnego Adriana na ten, niewątpliwy sukces jego przeciwnika w postaci Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Marcina Witko ?!?! Jak Ty wyglądasz przy takich wydarzeniach....??? Jak taki, mały lokalny, zawistny człowieczek.... Jednak, muszę Ciebie zmartwić: wygra prawica, będzie jeszcze ........ gorzej - dla Ciebie.

grzesiek 31.01.2023 21:06
KONFEDERACJA masz racje wygra prawdziwa prawica!!!

Ajdejano 28.01.2023 19:14
Co się stało, że w pierwszym rzędzie nie widać słynnego katechety....?! Dlaczego wysłał zastępcę, wicekatechetę.... Wszyscy malkontenci i wrogowie pisiorów: tak! Wybory należy brać pod uwagę. Jednak, trzeba pamiętać, że pisiory i ich koledzy (Prezydent Witko), mają jakieś propozycje przed wyborami, a jaki propozycje (programy do Polski) ma ryżowaty wnuczek dziadka z wehrmachtu ? Jego program brzmi: robić wszystko (Polska się nie liczy), aby dokopać pisiorom i odrzucić ich od władzy!!! Jak pytam zawziętych wrogów PiS-u, dlaczego, plując na PIS, biorą 500+, trzynastkę, czternastkę, rewaloryzację emerytur, to wielu mówi: woleliby tych pieniędzy nie brać, aby tylko PiS nie rządził, Ale te czerwoniaki, ten dziadowski proletariat, wychowany i wyhodowany w komunie, jednak nie chce być porządny i bierze, co te pisiory dają, bo to jest towarzystwo (raczej: towarzysze i towarzyszki) bardzo szemrane.

Roman 30.01.2023 11:10
katecheta jest porządny gość !!!

TM 30.01.2023 21:56
Za to jest pan burmistrz który podczas ostatnich wyborów wspierał całymi siłami kandydatów platformy obywatelskiej a dzisiaj przytulił się do PiSu i ty zagorzały pisior nie widzisz problemu,więc jaki z ciebie pisior?który wytyka pisiorom a toleruje przycisków?

Zawadziok 28.01.2023 18:02
Nie przez moje podwórko!!!!

ewft 31.01.2023 20:39
typowy gumiak!! obwodnica ma być ale nie tędy ja nie pozwolę !! gumiak

Zawadziok 01.02.2023 21:09
Tu mi się podoba,a oni ciekawe ile zapłacą za tą przeprowadzke,przy tych cenach raczej ciężko kupić fajna działkę i postawić domek.Zreszta budowa domu to sporo kłopotów na głowie,po co mi to.

Zawada 28.01.2023 18:00
I tak nie sprzedam ziemi

Wagon 30.01.2023 16:22
Za co te minusy?

paskud 02.02.2023 19:06
typowy polczaek cwaniaczek. Obwodnica mm byc ale nie na moim!!!!!!!!!!!!

Mieszkaniec 28.01.2023 15:07
Z tego co było wcześniej pisane to droga miała przebiegać przez węzeł Tomaszów Południe i stanowić południową obwodnicę, a z mapy wynika, że Tomaszów Północ od strony Roldrobu. Oby w ogóle doszła do skutku. Jeżeli dojdzie to jednak ok 2030 roku....

Tm33 29.01.2023 18:49
No właśnie też jestem ciekaw przebiegu... czy od Zawady przez Wiaderno czy obok Spały, czyli od węzła północnego...

Benek 29.01.2023 20:21
Raczej przejdzie opcja węzła północnego, łatwiej wtedy zgrać dojazd do Miasta Ujazd. Droga pobiegnie do Będkowa który już dawno marzy o takim połączeniu i dalej na węzeł Tuszyn.

Tm33 29.01.2023 21:23
@Benek a wiadomo może gdzie ewentualnie dowiedzieć się na temat ewentualnych opcji? Bo nie wiadomo czy się budować tu czy sprzedawać...

ludwikowianin 04.02.2023 15:40
Buduj się na Ludwikowie, nieopodal przebiegnie ekspresówka i masz super połączenie we wszystkich kierunkach.

Tom 05.02.2023 10:59
Benek a może coś wiesz o poczynaniach z odzyskaniem praw miejskich Będkowa. To było kiedyś prężne miasteczko. Wiadomo że niebawem odzyska prawa miejskie Inowłódz a co z Wami?

Bareja 28.01.2023 14:09
Tu kiedyś powstanie piękna długa prosta szeroka jak Wisła trasa S12.... ps. jesienią odbędą się wybory do Sejmu i Senatu - kampania czas, start (jakby ktoś nie wiedział o co chodzi).

młody 28.01.2023 15:53
No właśnie wybory wybory ale nic nie słychać o stworzeniu nowych miejsc pracy dla tomaszowian. Jakby drogi były najważniejsze.

Ajdejano 28.01.2023 18:58
Młody i głupi. Przejedź się po mieście i poczytaj lokalną prasę z ogłoszeniami firm, które poszukują pracowników. Jednak, małe wyjaśnienie: wszyscy poszukują młodych i mądrych pracowników, a nie młodych głupków i nierobów. Ja też potrzebuję dwóch ludzi, ale ciebie za żadne skarby bym nie przyjął.

Dejv 30.01.2023 05:37
Poszujesz bo takim jesteś cwaniakiem i człowiekiem że takie masz wzięcie jak to opisujesz :D

Cwaniak i człowiek 31.01.2023 18:35
Jak zwykle, nie zastanawiasz się, co czytasz i co piszesz. Ja, dosyć wyraźnie napisałem w dwóch moich wpisach, z których wyraźnie wynika, że - owszem, potrzebuję dwóch ludzi, ale ci, co się do mnie zgłaszają, to przygłupiaste nieroby, którym trzeba byłoby dać przynajmniej 10 brutto. I nie pokazują, gdzie oni w życiu pracowali. Tak więc, nie bądź bezmózgim i złośliwym trollem.

Włodek 01.02.2023 10:52
To chyba ty pracodawco płacisz po 5 zł/h? znam ludzi co przeklinają takich chytrusów ale to tylko w Tomaszowie takie jaja. Nawet w Rawie płacą już od 25 zł w górę.

Darek 27.01.2023 21:57
Znowu cukierek wyborczy dla naiwnych, oj chyba niewielu da się na to nabrać.

Marian 28.01.2023 08:34
Głupota piszącego.Jeśli się niema pojęcia to lepiej nie pisać i nie być pośmiechowiskiem.Przy takim myśleniu przez osoby projektujące drogi nic by nie powstało.Myślenie kosztuje.pozdrawiam

loi 02.02.2023 19:05
darek tragedia z tobą widać siedząc za kompem nic nie masz od życia no może 500 plus. Droga będzie !!!!

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama