Nasi siatkarze zakończyli sezon TAURON 1. Ligi i odwiedzili tomaszowskie szkoły podstawowe. Zawodnicy prowadzili w nich lekcje wychowania fizycznego i promowali sportowe postawy, zdrowy i aktywny tryb życia.
18.05.2024 15:30
.
1/27
2/27
3/27
4/27
5/27
6/27
7/27
8/27
9/27
10/27
11/27
12/27
13/27
14/27
15/27
16/27
17/27
18/27
19/27
20/27
21/27
22/27
23/27
24/27
25/27
26/27
27/27
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze