Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 14:31
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Na sygnale:

Kronika policyjna

Nietrzeźwy prowadził autobus

Nietrzeźwy prowadził autobus

5 sierpnia 2013 roku o godzinie 7:40 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego tomaszowskiej komendy na ul. Modrzewskiego zatrzymali do kontroli autobus PKS relacji Opoczno – Łódź. Okazało się, że 43-letni kierujący był nietrzeźwy. 05.08.2013 12:25    11
Stary a głupi

Stary a głupi

31 lipca o godzinie 19:20, jeden z tomaszowskich policjantów, w czasie wolnym od służby, był świadkiem kolizji drogowej, której sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało miał poważne powody, by nie dać się złapać. 01.08.2013 11:11    2
Zatrzymał się... na dachu

Zatrzymał się... na dachu

31 lipca o godzinie 5:25, na ulicy Strzeleckiej, na wysokości toru łyżwiarskiego, tomaszowscy policjanci zauważyli leżący na dachu w pasie zieleni samochód marki fiata marea. 01.08.2013 10:54    9
Zbrodnia to niesłychana (3)

Zbrodnia to niesłychana (3)

Ciąg dalszy opowieści Edwarda Wójciaka poświęconej miłości, zazdrości i zbrodni 30.07.2013 11:12
W samochodach, na rowerach, w parkach, lasach i na skwerach

W samochodach, na rowerach, w parkach, lasach i na skwerach

Niedawno jeden z komentatorów skarżył się pod jednym z moich tekstów na to, że pijanych zabójców nazywam w sposób ostry ale na jaki bez wątpienia w mojej ocenie zasługują. Pan Dariusz rozczulał się nad "biedakami" mającymi słabość do alkoholu. Przyznam, że większych idiotyzmów w życiu nie czytałem. Każdy dzień pracy tomaszowskich policjantów udowadnia, że to ja mam rację i że draństwo należy piętnować nie przebierając w słowach. 23 lipca nasi funkcjonariusze zatrzymali również kilku nietrzeźwych kierujących. Tym razem byli to rowerzyści ale pamiętać należy, że stanowią oni takie samo zagrożenie jak pijanice w samochodach. Trzeba mieć wyjątkowo mało wyobraźni, by twierdzić, że nietrzeźwy rowerzysta nie jest groźny 24.07.2013 11:53    11
Bo mają słabość do alkoholu?

Bo mają słabość do alkoholu?

Pijani kierowcy na naszych drogach to prawdziwa plaga. Nie odstraszają ich kary pieniężne, ani też możliwość trafienia do więzienia. Wciąż też akceptuje się u nas pijanych bydlaków szarżujących po miejskich i podmiejskich ulicach. W minioną sobotę tomaszowscy policjanci zorganizowali akcję kontroli trzeźwości w zatoczce autobusowej na wysokości Niebieskich Źródeł. Co z tego, skoro co drugi samochód jadący w kierunku Smardzewic światłami ostrzegał jadących z przeciwka kierowców. Może warto zdać sobie sprawę, że to nie jest zabawa, a ostrzeżony pijak może co prawda zawrócić i na najbliższym skrzyżowaniu rozjechać przechodzące przez przejście dla pieszych dziecko albo starszą panią. Na szczęście nie wszyscy u nas całkowicie zatracili poczucie przyzwoitości. Sięgnąć po telefon, by zawiadomić policję o zagrażającym bezpieczeństwu pijaku nie jest niczym wstydliwym. Zasługuje raczej na pochwałę niż na słowa krytyki. W miniony weekend policja zatrzyma kolejnych kilku pijanych kierowców. 22.07.2013 13:18    7
Tomaszowianie, zachowujcie ostrożność

Tomaszowianie, zachowujcie ostrożność

4 osoby trafiły do szpitala w Kępnie, 2 do Wielunia a jeden poszkodowany śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Sieradzu. To bilans bardzo groźnego wypadku jaki wydarzył się na okrytym złą sławą skrzyżowaniu w Parcicach. 20.07.2013 15:15    6
Udawał policjanta

Udawał policjanta

15 lipca po godzinie 12:00, na telefon stacjonarny 69-letniej kobiety zadzwonił mężczyzna, który przedstawił się jako policjant i oznajmił, że jej syn miał wypadek drogowy, w którym są trzy osoby ranne. Telefonujący mężczyzna informował dalej, aby pokrzywdzona nikomu nie mówiła o telefonie, bo sprawę jak określił „da się odkręcić, po wpłaceniu 37 tysięcy złotych”. 16.07.2013 13:30
Burzy się krew

Burzy się krew

Pijani kierowcy mordują niewinnych ludzi na ulicach polskich miast. W swoim absolutnym poczuciu bezkarności wsiadają do samochodów w stanie totalnego upojenia alkoholowego, nie zważając na możliwe konsekwencje swojego czynu. Tydzień temu zapijaczone bydle bez uprawnień do kierowania pojazdami, za to z potężną dawką promili w organizmie omal nie pozbawiło życia dwóch młodych mężczyzn, mężów o ojców małych dzieci. Minęło zaledwie siedem dni i kolejny zapijaczony morderca doprowadził do śmierci matki czwórki dzieci. Jej mąż i 5 letnie dziecko walczą o życie w łódzkich szpitalach. 15.07.2013 23:59    35
w Roszkowej Woli miał miejsce wypadek drogow

Uderzył w słup i ogrodzenie

9 lipca o godzinie 22:25, w Roszkowej Woli miał miejsce wypadek drogowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący hondą civic, 21-letni mieszkaniec Łodzi z nieustalonych do chwili obecnej przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w słup oraz ogrodzenie. Kierujący pojazdem oraz 21 letnia pasażerka i 13 letni chłopiec trafili do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawę prowadzą policjanci z Czerniewic. 11.07.2013 16:54
Niebezpieczny wypadek na Spalskiej - video

Niebezpieczny wypadek na Spalskiej - video

6 lipca o godzinie 12:50, na drodze do Spały miał miejsce wypadek drogowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 33-letni mieszkaniec gminy Inowłódz, kierując vw golfem, w czasie wykonywania manewru skrętu w lewo zajechał drogę jadącemu z przeciwka audi A4, którym kierował 29-letni mieszkaniec gminy Lubochnia. Kierujący audi był trzeźwy, od kierującego golfem, został pobrana krew, z badanej próbki wynika, że kierujący był pijany miał prawie 4 promile. Ponadto sprawca wypadku miał już wcześniej odebrane prawo jazdy Obydwaj kierujący zostali hospitalizowani, uszkodzenia ciała doznał również 36-letni pasażer audi. Policjanci z Czerniewic wyjaśniają okoliczności tego wypadku drogowego. 08.07.2013 14:31    11
Złodziejskie typki

Złodziejskie typki

5 lipca policjanci z Komisariatu Policji w Czerniewicach zostali powiadomieni o kradzieży z terenu jednej z firm w Inowłodzu dwóch akumulatorów. 08.07.2013 13:59    8
Ukradł pieniądze, został zatrzymany

Ukradł pieniądze, został zatrzymany

1 lipca o godzinie 23:30, do jednego z domów w Stanisławowie Lipskim dokonano włamania. Sprawca okradł mieszkającego samotnie 54 letniego mężczyznę. 03.07.2013 12:54
Uderzył w rowerzystę

Uderzył w rowerzystę

2 lipca o godzinie 20:00, na skrzyżowaniu ulic Tkackiej z Grunwaldzką miał miejsce wypadek drogowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący Toyotą, wykonując manewr skrętu w lewo, zderzył się z 12-letnim rowerzystą. Uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi. Nieletni z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łodzi. Policjanci z Tomaszowa wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. 03.07.2013 12:38    7
Morderstwo i samobójstwo? - podwójna tragedia w Chociwiu

Morderstwo i samobójstwo? - podwójna tragedia w Chociwiu

Do podwójnie tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych. 02.07.2013 13:00    11
Rowerowi rozbójnicy

Rowerowi rozbójnicy

1 lipca do Komendy Policji zgłosił się 26 – letni pokrzywdzony, który poinformował, że 26 maja w godzinach wieczornych w Ciebłowicach Małych, kiedy wracał rowerem do Tomaszowa, został pobity, a sprawca pobicia ukradł mu rower. 02.07.2013 12:46    5
Nie zawahał się ponownie

Nie zawahał się ponownie

26 czerwca o godzinie 21:30, tomaszowscy policjanci zauważyli 'dziwnie' jadącego Renault. 27.06.2013 15:34    1
Bo są fanami motoryzacji

Bo są fanami motoryzacji

17 czerwca o godzinie 1:25, policjanci patrolujący ulicę Konstytucji 3-go Maja zauważyli dwóch podejrzanie zachowujących się młodych mężczyzn. Wylegitymowali 19 i 21-latka. Młodzi ludzie nadal zachowywali się bardzo nerwowo, policjanci sprawdzili, iż w kieszeniach bluzy u legitymowanych znajduje się 7 znaczków z logo różnych marek samochodów. 18.06.2013 13:13    11
Nielegalna fabryka zlikwidowana

Nielegalna fabryka zlikwidowana

Prokurator Rejonowy w Tomaszowie Maz. zastosował Dozór Policji i poręczenie majątkowe wobec 4 sprawców paserstwa akcyzowego. 14.06.2013 09:48    8
Tragiczny wypadek w gminie Ujazd

Tragiczny wypadek w gminie Ujazd

Policjanci z komisariatu w Rokicinach wyjaśniają okoliczności śmierci 54-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło 11 czerwca około godziny 23:20 w miejscowości Lipianki - Ciosny w gminie Ujazd. Wstępnie ustalono, że kierujący samochodem marki DAF wraz z naczepą, 34-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego, wykonywał manewr zawracania na terenie nieoświetlonej prywatnej posesji. Podczas tego manewru samochód najechał na 54-letniego mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu. Kierujący ciężarówką był trzeźwy. 12.06.2013 15:45    1
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny

Komentarze

Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:14 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 08:58 Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 05:45 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 20:32 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Data dodania komentarza: 20.06.2026, 09:44 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:22 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama