Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 10:59
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Turystyka i Rekreacja

Majówka nad Pilicą !!

Majówka nad Pilicą !!

Witamy i zapraszamy do odwiedzenia RODZINNEGO PARKU PRZYGODY NAD PILICĄ . Przypominamy obiekt usytuowany jest przy ulicy PCK 10 w pobliżu rzeki Pilicy w Tomaszowie Maz. W śród sosnowego drzewostanu znajdują się cztery trasy linowe oraz trasa z siatkami i inne atrakcje dla najmłodszych . 30.04.2016 r i podczas Wielkiej Majówki 1.05 ,2.05 ,3.05 ZAPRASZAMY od 11.00 do 19.00 25.04.2016 23:49    1
Wiosenny Rajd Nordic Walking 23.04.2016

Wiosenny Rajd Nordic Walking 23.04.2016

W minioną sobotę 50-cio osobowa grupa miłośników nordic walking z naszego miasta udała się do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, gdzie w okolicach Strykowa podziwiała walory przyrodniczo-krajobrazowe rezerwatu "Parowy Janinowskie". Niezmiernie zajmujące spotkanie z pszczelarzem Dariuszem Serafińskim odkryło przed uczestnikami nieznane dotąd fakty z życia pszczół. Po degustacji miodów, kiełbasek z ogniska w świetnych humorach wszyscy uczestniczyli w zabawach integracyjnych. W przyszłym miesiącu czeka nas kolejne spotkanie, na które już góry zapraszamy... 25.04.2016 13:12    2
Raz jeszcze posprzątają Pilicę

Raz jeszcze posprzątają Pilicę

Klub Sportowy ”AMBER” oraz Ośrodek Wypoczynkowy „PRZYSTAŃ” zapraszają do udziału 22 kwietnia 2016r. na terenie miasta i gminy Tomaszów Mazowiecki oraz gminy Inowłódz w I X edycji akcji "Czysta i Bezpieczna Pilica od Żródeł do Ujścia" 19.04.2016 11:40    2
Wiosenny Rajd Nordic Walking

Wiosenny Rajd Nordic Walking

Miejski Ośrodek Kultury filia Miejskiego Centrum Kultury zaprasza na wiosenny Rajd Nordic Walking. 15.04.2016 16:24
Wracają spalskie Jarmarki

Wracają spalskie Jarmarki

Od najbliższego weekendu do Spały wracają letnie Jarmarki 14.04.2016 22:52
Znika kultowa restauracja

Znika kultowa restauracja

Lokalna Organizacja Turystyczna w Spale na swoim profilu Facebookowym opublikowała zdjęcia przedstawiające wyburzenia kultowej niegdyś restauracji "Pod Krasnalami". Obiekt od wielu lat nieczynny i zaniedbywany, dotknięty również pożarem, teraz zniknie zupełnie ze spalskiego krajobrazu. 07.04.2016 13:53    20
Morsy po sezonie, czekają już na kolejny

Morsy po sezonie, czekają już na kolejny

3 kwietnia zakończyliśmy oficjalnie sezon morsowań 2015/2016 na Przystani w Tomaszowie Maz. Jak co roku lista morsów Tomaszowskich działających przy KS AMBER się powiększyła. 06.04.2016 10:14    2
Wielka Siła na Pilicy

Wielka Siła na Pilicy

W dniach 1-3 kwietnia odbywał się III Cross Maraton na Pilicy ,,Wielka Siła’’ poświęcony dzieciom z autyzmem. 05.04.2016 13:27
"Wielka Siła" na Piilicy

"Wielka Siła" na Piilicy

Ośrodek Wypoczynkowy Przystań i Klub Sportowy AMBER zaprasza w dniu 2 kwietnia 2016 r. na III Cross - Maraton na Pilicy "Wielka Siła" na trasie Przedbórz - Sulejów - Tomaszów - Domaniewice. 01.04.2016 08:38
Morsy w Zalewie po raz ósmy

Morsy w Zalewie po raz ósmy

VIII Ogólnopolski Zlot „Morsy w Zalewie” to impreza o charakterze sportowo-rozrywkowym. Pierwsze cztery edycje, wtedy tzw. Tresta Mors Piknik odbywały się na otwartej części Zalewu, gdzie główną atrakcją było przede wszystkim wcześniejsze kilkugodzinne wykuwanie, cięcie i rżnięcie przerębla. 09.03.2016 10:18
Relaks i odnowa biologiczna w sercu spalskich lasów

Relaks i odnowa biologiczna w sercu spalskich lasów

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług odnowy biologicznej i rehabilitacji Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale. Dysponujemy szerokim wachlarzem zabiegów z zakresu fizykoterapii, krioterapii i hydroterapii w ramach Olimpijskiego Centrum Zdrowia. 23.02.2016 09:46
Morsowanie w zalewie

Morsowanie w zalewie

Klub Sportowy AMBER zaprasza 6 marca 2016 r. wszystkich morsów, sympatyków i przyjaciół na VIII Ogólnopolski Zlot Morsów „Morsy w Zalewie” 22.02.2016 19:59
Tomaszowianie w Mielnie najliczniejszą reprezentacją

Tomaszowianie w Mielnie najliczniejszą reprezentacją

Liczba tomaszowskich Morsów wzrasta każdego roku. W okresie minionych kilku lat zimowe kąpiele gromadzą coraz większą grupę uczestników. Tradycyjnym miejscem spotkań jest Przystań nad Pilicą, gdzie regularnie stawia się ponad setka kobiet i mężczyzn w różnym wieku. 16.02.2016 20:23
Zapraszamy na otwarcie wystawy pt. „Tomaszów pod żaglami Pogorii 2015

Zapraszamy na otwarcie wystawy pt. „Tomaszów pod żaglami Pogorii 2015

To już, coroczne wydarzenie żeglarskie, które wpisuje się na stałe w kalendarz imprez Tomaszowa. "TOMASZÓW POD ŻAGLAMI POGORII"- taki napis widniał na koszulkach uczestników rejsu po Morzu Śródziemnym, w którym w dniach 4-13.12.2015r. wzięli udział uczniowie tomaszowskich szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby związane z tomaszowskim środowiskiem żeglarskim. 11.02.2016 09:54
Nowy Rok z wiosłami w rękach

Nowy Rok z wiosłami w rękach

VIII Królewska Pilica, która przeszła już do historii otwierała kalendarz imprez, firmowanych przez Klub Sportowy AMBER, PZKaj, PTTK i SITK. 05.01.2016 15:57    1
Ścieżka potrzebna od zaraz

Ścieżka potrzebna od zaraz

Jacek Kowalewski uważa, że powinna powstać bezpieczna droga dla rowerów między Tomaszowem a Smardzewicami. W sezonie letnim wąską drogą poruszają się setki rowerzystów każdego dnia. Jest niebezpiecznie, bo drogę tę upodobali sobie również amatorzy szybkiej jazdy na czterech kółkach. 30.12.2015 23:59    37
El Hierro – zielone płuca Wysp Kanaryjskich

El Hierro – zielone płuca Wysp Kanaryjskich

El Hierro to oaza spokoju, przyciągająca bajkowymi krajobrazami, bujną roślinnością i niezwykle malowniczą linią brzegową. Wysepka nie posiada ogromnych luksusowych hoteli, turyści mogą zaś wypocząć w kameralnych apartamentach oraz domkach, położonych nad oceanem lub wśród egzotycznej flory. Jest to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i relaksu na łonie natury. 22.12.2015 16:09    1
"Jejku, jejku, mówię Wam, jaki rejs za sobą mam..."

"Jejku, jejku, mówię Wam, jaki rejs za sobą mam..."

W dniach 4 – 13.12.2015 r. kilkudziesięciu miłośników żeglarstwa morskiego z Tomaszowa Mazowieckiego, w tym 14 uczniów tomaszowskich szkół, wzięło udział w przedsięwzięciu „Tomaszowianie w rejsie na Pogorii 2015”, którym był rejs po Morzu Śródziemnym na trójmasztowej, stalowej barkentynie – STS Pogoria. 18.12.2015 18:06
Zagroda wciąż zamknięta dla turystów

Zagroda wciąż zamknięta dla turystów

Minął rok, odkąd ośrodek hodowli żubrów w Smardzewicach został zamknięty dla odwiedzających go turystów i gości. Wszystko za sprawą gruźlicy, jaką wykryto u rezydujących tu zwierząt. Jak zapewniają pracownicy Ośrodka wciąż nie wiadomo, kiedy nastąpi ponowne otwarcie zagrody pokazowej. 13.12.2015 17:41
Gdzie lubimy wypoczywać, czyli wojaże nie tylko tomaszowian

Gdzie lubimy wypoczywać, czyli wojaże nie tylko tomaszowian

Do Sylwestra coraz bliżej, a więc to dobra okazja, żeby sprawdzić, gdzie lubią witać Nowy Rok tomaszowianie, mieszkańcy województwa łódzkiego i w końcu większość Polaków. Przy okazji warto przekonać się, czy takie same kierunki wybieramy na letnie wojaże. 10.12.2015 12:30
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 19:59 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Rys Treść komentarza: Nie ma się czym jarać,Walne odwołane! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:53 Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Szczepan Treść komentarza: Wojewoda powinien rozgonić te tuzy, wyznaczyć Komisarza i ogłosić nowe wybory. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jeśli ktoś interesuje się losami swojej SM to nie głosuje przez pełnomocnika tylko osobiście przychodzi na zebranie i świadomie podejmuje decyzję. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:33 Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Marek Treść komentarza: Prezes który nie jest nawet członkiem Spółdzielni wypowiada się jakby był udzielnym księciem ,a SM to jego własność. A to tylko menedżer wynajęty przez członków. I nikt więcej. Kampania na Walne tylko dla swoich ekipy trzymającej władzę to jawne już łamanie wszelkiej przyzwoitości. Ale najlepszy hit to pracownicy Przodownika dzwoniący i pukający po ludziach by przyjść i im robotę ratować, bo im teraz tak dobrze i miło :) . Powariowali niektórzy w tej Spółdzielni :) Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:12 Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Mieszczuch Treść komentarza: Mozna dodać zapytanie. Jaka kwota została wydana na kolorowa kartke, która dostarczona została do mieszkańców spółdzielni z nazwiskami obecnej rady i systemem głosowania? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:08 Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama