Tomaszów ofiarą lewicowych terrorystów

  • 11.10.2020, 12:06 (aktualizacja 11.10.2020, 12:17)
  • redakcja
Tomaszów ofiarą lewicowych terrorystów
Lewicowy radykalizm nie jest zjawiskiem nowym. Jego początków można doszukiwać się już XIX wieku. Przez niemalże 200 lat ewoluował. Zawsze jednak miał charakter agresywny. Co przejawiało się nie tylko w głoszonych hasłach ale także w czynach. W latach 60,70-tych ubiegłego wieku jego skrajnym przejawem były zamachy bombowe i polityczne mordy. Terroryzm lewicowych organizacji nie różnił się niczym od obecnie najczęściej spotykanego zbrojnego terroryzmu islamskiego.

Trudno się dziwić, bo obie te grupy w latach 70 miały wspólne korzenie i te same źródła finansowania. Nawet szkolenia przechodzili w tych samych ośrodkach, zlokalizowanych między innymi w komunistycznej Polsce. Współczesny lewicowy terroryzm ma inne oblicze. Nic dziwnego wielbiciele Ernesto Che Gueavary i przewodniczącego Mao, założyli garnitury i stali się częścią zwalczanego przez siebie establishmentu. Mają więc możliwość wykorzystywania innych narzędzi, by wdrażać własną wizję totalitarnego świata. Dzisiaj terroryzm nie wymaga podkładania bomb i mordowania polityków za pomocą karabinów i noży. Narzędziem jest Internet oraz legalnie działające organizacje i instytucje. Zaskakującym jest jak łatwo niektóre zagrożenia można przewidzieć i jak łatwo jest je lekceważyć. W latach 30-tych Aldous Huxley napisał „Nowy wspaniały świat”. Przedstawił w nim wizję świata, w której ludzie są pozbawieni własnej indywidualności i podmiotowości, a ich życie jest nieustannie kontrolowane, by nie dochodziło do łamania praworządności ustanowionej przez Republikę Świata. Macie już jakieś skojarzenia?

 

Być może, ludzie myślący inaczej, niż jest im to narzucane, nie są jeszcze zamykani w rezerwatach, ale te rezerwaty już istnieją i co chwilę zwraca nam się uwagę, że możemy jako społeczność do nich trafić. Rzekomo mamy na tym tracić. Co ciekawe, jesteśmy pozbawiani wolności w ramach tejże właśnie wolności. To typowa przewrotność lewicowego idealizowania dążeń do dominacji i podporządkowania. Nad wszystkim czuwa niewidzialny „Wielki Brat”.

Właściwie nie ma dnia, by ktoś nie straszył nas Polexitem, albo nie groził sankcjami, jakie wobec naszego kraju wyciągnie Unia Europejska, za rzekome łamanie praworządności. Co to oznacza? Nikt do końca nie wie. Ale ciągle słyszymy powtarzane do znudzenia słowo Konstytucja. Czasem ręce po prostu opadają. Przez ostatnie ćwierć wieku kolejne polskie rządy kpiły z ustawy zasadniczej, uchwalając kolejne, niezgodne z nią ustawy.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Nikomu nie przychodziło do głowy, by kogoś tym straszyć, cenę płacili jak zawsze obywatele w swoich indywidualnych sprawach. Żeby było to bardziej jasne zadam pytanie pomocnicze: czy ktoś z Was próbował od decyzji polskich sądów odwoływać się do trybunałów unijnych? Zapewne niewiele jest takich osób. Jeśli jednak macie je wśród swoich znajomych zapytajcie z jakim skutkiem. Możecie się naprawdę zdziwić. Dlaczego? Bo może się okazać, że mamy do czynienia z instytucjami, których zadaniem nie jest ochrona obywatela, ale stworzonego przez siebie systemu, opartego na lewicowym i odhumanizowanym postrzeganiu świata. Dlaczego odhumanizowanym? Ponieważ opartym na fanatycznej ideologii. Tak właśnie rodzą się totalitaryzmy. Znamy je z historii? Jak najbardziej. W imię dobra ludzkości pochłaniają miliony ofiar.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Wiele osób zapyta teraz: A co to ma wspólnego z Tomaszowem? To moje ulubione pytanie, jakie często pojawia się w komentarzach portalowych. Otóż z przykrością stwierdzam, że ma i to wcale niemało. Od jakiegoś czasu funkcjonuje w Internecie tzw. atlas nienawiści. Tworzą go od 2019 roku cztery osoby: Jakub Gawron, Paulina Pająk, Paweł Preneta i Kamil Maczuga, związani z lewicowymi środowiskami LGBT. Ze zdziwieniem znalazłem na nim Tomaszów Mazowiecki oraz Powiat Tomaszowski. Powodem umieszczenia było przyjęcie przez oba samorządy uchwał wspierających polskie rodziny. Być może można byłoby przejść obojętnie obok grupy rzeszowskich hejterów. Tyle, że ta działalność jest chyba poważnie traktowana przez instytucje Unii Europejskiej. Politycy unijni domagają się, aby ograniczyć finansowanie samorządów, które na mapie atlasu się znalazły. A to już jest sprawa dosyć poważna, ponieważ szkodzi mieszkańcom miasta i powiatu i to nie tylko przez naruszenie dobrego imienia obu samorządów (ci sami ludzie mówią przecież o praworządności).

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

To jest właśnie przykład współczesnego terroryzmu, działania poprzez pomówienia i zastraszanie. Publiczne lincze całych społeczności lokalnych, które nawet nie mają pojęcia o tym, że jakaś grupka osób z dalekiego Rzeszowa dokonuje ich autorytarnej oceny, która w bliskiej przyszłości może mieć negatywny wpływ na jakość ich życia.

Osobiście jestem przeciwnikiem reagowania na nienawistne „zaczepki”, jednak w mojej ocenie zarówno miasto, jak i powiat zobowiązane są do obrony swojego dobrego imienia, ponieważ „atlas nienawiści” odbiega od standardów oceny, której podlegają władze publiczne, co do zasady. W dodatku tutaj dokonywana jest projekcja na całą lokalną społeczność, która nie wykazuje w swojej zbiorowości żadnych zachowań odbiegających od standardów cywilizowanego, współczesnego, świata.  Władze publiczne powinny więc swoich mieszkańców ochraniać także przed nienawistnym terroryzmem internetowym.

Dziennik Łódzki sugeruje ponadto, że Tomaszów może utracić środki z tzw. Funduszy Norweskich, o które się ubiega na realizację projektu pn. "Tomaszów Mazowiecki- Źródło Pozytywnej Energii: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim". Jeśli powodem byłoby umieszczenie miasta na wskazanej mapie, będziemy mieć do czynienia z wymierną stratą finansową, a więc roszczeniem odszkodowawczym. Do wystąpienia z pozwami wobec autorom mapy będę namawiał zarówno Zarząd Powiatu, jak i Prezydenta Miasta.

PS

Swoją drogą przypadki posługiwania się fałszem przez lewicowo „elgiebetowskie” środowiska nie są pojedyncze ani odosobnione. Wypaczanie rzeczywistości, to raczej norma. Niedawno ktoś pokazał mi artykuł w periodyku LGBT na temat Agnieszki Łuczak. Nie warto się nad nim szerzej rozpisywać, bo dotyczy osoby posługującej się mową nienawiści rodem z faszystowskiego Der Sturmer i zawiera szereg kompletnych bzdur. Zwrócił natomiast moją uwagę fragment mówiący o coming oucie, jakiego miał dokonać wobec bohaterki artykułu kilka lat temu radny PiS z Tomaszowa Mazowieckiego. Jest to samo w sobie kłamliwe stwierdzenie. Zrobił to bowiem radny Platformy Obywatelskiej a nie PiS-u. Za co zresztą został „zaszczuty” przez ogólnopolskie lewicowe media oraz partyjnych kolegów, co według mnie doprowadziło w ostateczności do jego śmierci. Przypadkowa omyłka? Nie sądzę

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (116)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jaro
Jaro 2 dni temu, 11:35
Całą tą antifę, lewactwo i lgbt rozpędzić na 4 strony świata i dodatkowo wypalić rozżarzonym żelazem.
Raz na zawsze skończyć z tą ich agresją i działaniami przeciwko RP.
emeryt
emeryt 23.10.2020, 15:11
Współczuję autorowi artykułu . Tylko dzięki lewakom autor posiada umiejętność pisania i czytania. Pluć każdy głupi potrafi .
Strong
Strong 23.10.2020, 21:21
No tak... widać @emeryt całkiem niedawno nauczyłeś się składać literki w całość buahhaahha. To pewnie dzięki tym super lewakom, bo wcześniej przecież nie istniały dobre szkoły, nie było wybitnych nauczycieli. Dopiero oni wybudowali ci I w RP szkołę z klocków lego, i zaciągnęli cię tam siłą za rączkę. Wcześniej nie miałeś odpowiednich warunków do tego, co cieniu?
No a pluć się jakoś sam nauczyłeś, nieuku :-)))
Q
Q 23.10.2020, 17:47
Dokadnie... Zapierdzielałby u dziedzica w polu do 30tki kiedy to by zczezł pod płotem
Strong
Strong 23.10.2020, 21:48
Czyżby pojawił się nam tutaj jakiś mocno zarobiony po same łokcie, lewacki "mega specjalista" 'Q', od pola i płota, antykoncepcji, i jeszcze dodatkowo od aborcji :-)))
Ten to dopiero musiał ukończyć wiele mądrych fakultetów. Prawdziwy znawca tematu nam się widać trafił. Czego się nie dotknie, wszystko sobie wytłumaczy.

... a nas faktycznie będzie coraz więcej, czy ci się to podoba, czy też nie.
AK-47
AK-47 23.10.2020, 21:18
Dziedzic za to zapierdzielanie płacił. Znam to z opowieści babć i ciotek.
AK-47
AK-47 23.10.2020, 17:03
Tak myślę, że autor artykułu posiada umiejętność pisania i czytania wbrew lewakom....
M
M 2 dni temu, 02:40
i nawet wbrew zdrowemu rozsądkowi.
AK-47
AK-47 2 dni temu, 10:21
Lewactwu zależało tylko na nauczaniu liczenia w zakresie tabliczki mnożenia i umiejętności podpisania się. Tak, że faktycznie dla nich ludzie kształcili się wbrew zdrowemu rozsądkowi.
Q
Q 23.10.2020, 14:26
Brawo! Brawo! Jeszcze całkowicie zdelegalizujmy tą lewacką aborcję i będą mogli sobie państwo prawicowcy pogratulować wypełnionej misji cywilizacyjnej - bramy do narodowo-katolickiego nieba staną otworem dla bohaterów! Szacuneczek i czapki z głów!
M
M 23.10.2020, 14:45
Słyszałem, że kościół już planuje akcje promocyjną: przy zakupie pakietu chrzest + pogrzeb trumienka gratis.
AK-47
AK-47 23.10.2020, 17:06
Niestety nie ma Pan szans się na ten pakiet załapać....Tak jak na promocje w Media Markt.
M
M 2 dni temu, 02:33
Dlaczego? Każdemu może urodzić się dziecko z wadą letalną. A skoro teraz nawet płód bez mózgu ma przyrodzona godność człowieka to chyba oczywiste, że chrzest i pogrzeb w poświęconej ziemi się należy.
AK-47
AK-47 2 dni temu, 10:46
Jednak promocje w Media Markt nie dla Pana....
AK-47
AK-47 2 dni temu, 10:31
Z tego samego powodu dla którego Nie jest dla Pana Media Markt....
Q
Q 23.10.2020, 14:42
I jeszcze lewacka antykoncepcja rzecz jasna - niech nas będzie co raz więcej bo przecież jest Lwów Grodno i Wilno do odzyskania nie wspominając o staropiastowskim Kijowie
AK-47
AK-47 23.10.2020, 17:08
Lewacka antykoncepcja?....A co to takiego?
M
M 2 dni temu, 02:28
To taka, która jest skuteczna, bo prawicowy kalendarzyk jest mało skuteczny.
SA.
SA. 2 dni temu, 12:09
Czyli z matmy też u was nie najlepiej. Tylko drzeć głośno japy bez powodu i dwie lewe ręce do roboty, miernoty.
AK-47
AK-47 2 dni temu, 10:23
Czyli konkretnie jaka?
M
M Wczoraj, 02:20
Nie miałeś wychowania do życia w rodzinie że głupio pytasz ? Jak dla ciebie najlepsza będzie wstrzemięźliwość.
AK-47
AK-47 Wczoraj, 14:16
I to ma być ta lewacka antykoncepcja?...
m&m
m&m 20.10.2020, 22:16
Brawo za artykuł!!! Należy popierać odwagę w mówieniu prawdy!!!Stop bzdurom ! ( Huehue)
Serducho
Serducho 19.10.2020, 22:47
Panie Redaktorze (naczelny?). Co Pan najlepszego uczynił tym artykułem... Mam nadzieję, że przemyśli Pan to, co Pan zrobił... Życzę tego Panu z całego mojego serca...
Michał
Michał 16.10.2020, 17:00
Gdyby nie ci znienawidzeni lewacy terroryści to w większości pracowali byśmy i nasze nieletnie dzieci w fabrykach bez zwolnień lekarskich, bez rent, bez emerytur, bez płatnych urlopów, bez minimalnej płacy bez BHP... Lewakom zawdzięczamy więcej niż chcieli byście przyznać. Zaraz się pewnie odezwie jakiś prawicowy przeinaczacz faktów co powie, że tak naprawdę to najlepsze lewicowe pomysły wymyślili prawicowcy.
Strong
Strong 16.10.2020, 18:54
Buahhaahha, prawdziwy 'mega komik'...
-okazuje się-, że bez tej lewackiej padaki, lgbt i antify nikt by normalnie teraz nie funkcjonował, a obecny świat by się niedługo rozleciał na malutkie kawałeczki, cieniu... :-)))
Michał
Michał 17.10.2020, 00:32
Zgaduje że jesteś pracodawcą preferującym zatrudniać na czarno i gardzącym zdobyczami cywilizacyjnymi które wymieniłem albo niewolnikiem lubiącym gdy ktoś dociska go butem do ziemi i daje kaskę pod stołem. Albo jesteś jeszcze w szkole średniej i myślisz że świat jest czarno-biały, lawacko-prawacki
Strong
Strong 17.10.2020, 18:54
No to się wysiliłeś... ale wytrwale próbuj dalej tej lewackiej, b.cienkiej propagandy.
Informuję, że nic się w RP nie rozleci bez tego waszego "pieprznika i syfu", który rozpowszechniacie. Nikt nie będzie chodził na waszym pasku, bo tak się wam zachciało i macie taką wizję. Wybij to sobie z głowy. Bez tych dyrdymałów świetnie sobie inni poradzą. Nie wiem kto, kiedy i jak cię zniewolił (flamastrem, butem, fiutem) oraz pozbawił "zdobyczy cywilizacji", ale to jest twój problem, i nie interesuje nas to, nic a nic.
Michał
Michał 21.10.2020, 03:27
STRONG jesteś taki twardy, prawicowy i męski jak by cię dwóch facetów robiło. Często okazywało się, że ci najbardziej zawzięci prawicowcy sami nie byli do końca pewni swojej orientacji seksualnej. Ludzie pewni swojej seksualności nie muszą ciągle udowadniać jacy z nic prawdziwi prawicowi mężczyźni. nie muszą bać się różnorodności w społeczeństwie.
Strong
Strong 21.10.2020, 12:43
Co za "bystrość umysłu", kolejny już lewacko-pedalski, mega wywód "pana" Michała... prosimy o więcej... nie krępuj się, jak braknie ci pomysłów zaczerpnij ciut od swojego topowego wzorca "Margot", buahhaahha.
Michał
Michał 21.10.2020, 18:24
Zdradzę ci sekret, w który nie uwierzysz, ale to prawda. Większość ludzi przejawiających poglądy lewicowe, światopoglądowo liberalne, to heteroseksualiści. Wiem że to trudne do pojęcia, dla prawicowca, że można być tolerancyjnym i nie "pedałem" ale chociaż spróbuj. To nie jest takie straszne, a wy prawicowcy jesteście tacy strachliwi i bojący się przemian społecznych, które zawsze były i będą. To co teraz ci się wydaje normalne, kiedyś było lewackie i nie do przyjęcia. Granice ciągle się przesuwają.
Strong
Strong 22.10.2020, 12:51
To dopiero ci sekrecik miałeś, buahaahaa:-))
Nie jest dziwne, że może nie jesteś pedałem, tylko to, że masz i tobie podobni delikwenci więcej rzekomej, tzw. "tolerancji", zrozumienia dla cepów i wywrotowców ułożonych pod dyktando światopoglądowo liberalnie lewackich miernot, typu 'Margot' itp., niż do zwykłych, normalnych ludzi o tradycyjnych od lat wartościach, poglądach i życiu (a to nigdy nie było i nie będzie lewackie).
Mało tego, preferujesz zachowania i poglądy tego pedalskiego 'gamonia', i stwierdzasz, że to ja jestem mało tolerancyjny. Nie ma zgody na tego rodzaju poczynania i życie w stylu 'tego syfu'.
Nikt nie jest strachliwy, dlatego b.ciężko będzie się wam tu zaaklimatyzować z takimi jawnymi poglądami, i bez zdziwienia... Nikt nie będzie dostosowywał się do was, bo raptem coś wam nie pasi. To wy macie problem, a granice to nie guma w majtkach, by się rozciągały w nieskończoność.
Także musisz być czujny... bo 'cóś' może nagle trzasnąć z wielkim hukiem i wielokolorowe flamastry rozsypią ci się z tornistra, prosto na wysypisko śmieci :-))))
Michał
Michał 2 dni temu, 03:02
Nie będziesz decydował jakie poglądy są normalne, a jakie nie. Które to te twoje tradycyjne wartości? Chrześcijańska etyka i moralność może ? Pierwszy byś Jezusowi gwóźdź wbił za wywrotowe poglądy, gdyby żył w twoich czasach. Ty i twój kolega AK-47 jesteście zacofanymi konserwami nietolerancyjnymi i hejterami.
Strong
Strong 2 dni temu, 13:20
... każdy już dogłębnie poznał te wasze normalne, tradycyjne poglądy i wartości, zbieżne z życiem i poczynaniami lewacko, wywrotowo-pedalskimi "Margot".
Widać to było dokładnie na żywo i w TV, więc się nie wysilaj.
Strong
Strong 2 dni temu, 13:06
Ojjojjojjjj... No jakże mogło być inaczej, z pewnością to ty "jaśnie nam oświecony" nie [email protected]ł jesteś tym, który zdecyduje za wszystkich, jakie poglądy są normalne...
i pewnie na dodatek twoje :-)))
Na szczęście ty nie jesteś nawet marginesem, drobnym pyłkiem w tej kwestii, a co tu mówić dopiero o jakimkolwiek decydowaniu przez ciebie o tradycyjnych wartościach itd., więc odpuść sobie ten żałosny, lewacki, skowyt na puszczy.
A na marginesie taki prawdziwy, calowy gwóźdź powinieneś już dawno zarezerwować dla siebie, czas najwyższy. Może ktoś pomoże ci umieścić go w odpowiednim miejscu twojego ciała, gdzie jest jego miejsce, co?
...a i nie produkuj już kolejnych swoich, poronionych d.u.p.e.r.e.l.i, bo żal tego czytać.
Michał
Michał Wczoraj, 02:32
A jednak czytasz i odpisujesz i marnujesz swój cenny czas. Śmieszny jesteś, że tak cię *** boli z powodu marginalnych poglądów. Ciekawy jestem gdzie pracujesz. Mam nadzieję, że nie jesteś radnym ani nauczycielem w szkole, bo bez przesady. Obstawiam wykształcenie maksymalnie zawodowe z takimi horyzontami szerokimi.
Strong
Strong Wczoraj, 13:19
Słabiuuuutko po nocach jednak pełzasz w temacie...
To, że ty jesteś jednokomorową amebą bez wykształcenia, to nie mierz innych swoją malutką miarką, cieniu, buahhaahha.

Żyj sobie dalej w tym przekonaniu rzekomo swoich 'b.szerokich horyzontów' :-)))
Ja nic nie marnuje, odpisywałem na twoje wyssane z palca marginalne poglądy oraz dyrdymały oszołoma. Zasugerowałem jedynie, byś już odpuścił, ale to dla ciebie za skomplikowane widać.
Bujaj się jednak dalej ze swoimi mega lewackimi fanaberiami.
Pa :-)))
AK-47
AK-47 2 dni temu, 10:39
Normą jest ogół. Nie margines. Chłopczyku.
Michal
Michal Wczoraj, 02:37
Następny megaloman, oprócz ciebie i Stronga, chociaż nie wykluczone, że jesteście tą samą osobą, to niewiele tu osób o podobnych do was poglądach się wypowiada. Wy dwaj jesteście narodem ? A jeśli większość zagłosuje, że można cię wykastrować to będą mieli prawo bo ogół decyduje a nie margines ?
AK-47
AK-47 Wczoraj, 14:18
Kastracja nie podlega głosowaniu. No chyba, że za karę.
AK-47
AK-47 21.10.2020, 19:13
Chyba to prawda....

Hitler i Stalin byli heteroseksualistami.
Michał
Michał 22.10.2020, 00:30
A skąd wiesz ? Może łączył ich bardziej zażyły związek ?
AK-47
AK-47 22.10.2020, 18:42
Taki jak Ciebie z rozumem. Okazyjny. .
Michał
Michał 23.10.2020, 11:52
Idź lepiej zacznij organizować urodziny swojemu idolowi adolfowi h. Twój idol ma opracowane metody eliminacji niechcianych przez ciebie środowisk. Na pewno byłby dumny z twojej i Stronga postawy moralnej.
AK-47
AK-47 23.10.2020, 16:59
Adolf Hitler moim idolem?...Adolf był socjalistą. Narodowym socjalistą. Lewicowcem. Lenin i Stalin mieli równie niezawodne metody eliminacji niechcianych przez siebie środowisk jak Adolf. Z polskojęzycznych specjalistów w tej kwestii można wymienić Bieruta, Gomułkę, Gierka, Jaruzelskiego, Millera, Kwaśniewskiego, Czarzastego etc.....To taka ciągłość historii...ciągłość zbrodni.
Michał
Michał 2 dni temu, 02:47
Siebie zapomniałeś wymienić, też chcesz eliminować ze społeczeństwa homoseksualistów, więc widocznie też jesteś lewakiem według twojego pojmowania lewactwa.
AK-47
AK-47 2 dni temu, 10:25
Gdzie napisałem, że chcę to robić?
Michał
Michał Wczoraj, 02:45
No dobra, może w ferworze walki pomyliłem cię ze Strongiem lub Jaro, jeśli to nie ty pisałeś o "wypier.. tego lewactwa z miasta" to przepraszam.
AK-47
AK-47 15.10.2020, 08:46
A gdzie poprzednie komentarze?....
Jaro
Jaro 14.10.2020, 15:00
Całą tą antifę, lewactwo i lgbt rozpędzić na 4 strony świata i dodatkowo wypalić rozżarzonym żelazem.
Karo
Karo 20.10.2020, 14:46
I właśnie dlatego Tomaszow jest w tym atlasie nienawiści.... hipokryci
Strong
Strong 20.10.2020, 23:09
Chyba ci się coś w tej całej obłudzie pomerdało @Karo...
Tomaszowa Maz. nie ma w żadnym atlasie nienawiści. Chyba, że ta nienawiść płynie prosto i bezpośrednio od lewaków i lgbt. Widziałeś te pedalskie zajawki zachowań typa M.Szutowicz "Margot"... to jest hipokryzja, cieniu :-)))
Michał
Michał 17.10.2020, 03:18
I to jest właśnie ten znany na cały świat obraz polskiej tolerancji.
Michał
Michał 14.10.2020, 13:31
W ogóle to najlepiej zostańmy Kraśnikiem województwa Łódzkiego, będą wszyscy z nas darli łacha i będzie git. Ale będzie śmiesznie.
Myślący
Myślący 14.10.2020, 10:06
Terroryzmem jest wzbudzanie sztucznego poczucia zagrożenia po jednej jak i drugiej stronie. Mijając nieznajomego na ulicy guzik mnie obchodzi jakie ma poglądy, orientacje itd. Wmawianie ludziom, że są zaszczuci jest pierwszym krokiem do totalitaryzmu, a wywołanie chaosu społecznego odwraca uwagę od tych na których oczy powinny być skierowane czyli rządzących. Proszę zauważyć że ważne ustawy mające wpływ na poziom władzy dziwnym trafem pojawiają się wtedy kiedy w mediach jest burza i społeczeństwo jest skłócone.
Q
Q 13.10.2020, 08:53
"nie są jeszcze zamykani w rezerwatach, ale te rezerwaty już istnieją" - tak, sami się zamykacie w tych rezerwatach debilnymi uchwałami. Gratulacje Wielki Narodzie którego tolerancji nikt uczyń nie musi
Michał
Michał 13.10.2020, 01:43
To co tu napiszę jest terroryzmem według autora, porównywalnym z nazizmem i ludobójstwem. A mianowicie: Karta praw rodziny nie chroni rodziny, tylko służy do dyskryminacji nie rodzin. Karta nie daje rodzinom żadnych nowych praw, których nie miały by wcześniej, odbiera za to prawa ludziom popierającym wprowadzenie związków partnerskich. Utrudnia także prowadzenie edukacji seksualnej. W końcu największym zagrożeniem rodziny jest wiedza dzieci o tym z skąd się biorą dzieci. Utrudnia ochronę rodzin przed ekscesami alkoholików. No chyba że jest zagrożone ich życie lub zdrowie, bo wyzywać i upokarzać już pewnie mogą, wszak przemoc werbalna nie zagraża życiu ani zdrowiu.
AK-47
AK-47 13.10.2020, 16:30
Jakie prawa są odbierane ludziom popierającym związki partnerskie? O tym jaka ma być edukacja seksualna decydują rodzice.
m&m
m&m 13.10.2020, 09:02
Na szczęście mamy internet, w którym od czasu do czasu można zobaczyć jak daleko może się posunąć postępowa "edukacja" seksualna dzieci. Np ostatnio widziałem program tv z Danii, w którym dzieci oceniały wygląd nagich dorosłych ludzi. W jakim celu? Chyba zaspokojenia chorych potrzeb twórców i obnażających się uczestników. Obrzydliwe zjawisko wcale nie odosobnione. Brak wiedzy skąd się biorą dzieci? Bzdura. Kolejny przykład skrajnego idiotyzmu pod dyktat agresywnej grupy, to zaprzestanie używania formy męskiej i żeńskiej zastępując ją nijaką? Popularna sprawa w krajach, gdzie ludzie dali się otumanić głupocie. Wszystkie te małe kroczki, to rozbijanie struktury społecznej i wszystkiego, co dotychczas było stałe. Po prostu rewolucja komunistyczna czyli zło w czystej postaci. Przecież to oczywiste i dzieje się na naszych oczach. Godzi w podstawową funkcję każdego gatunku czyli rozmnażanie się i utrzymanie potomstwa. Pisząc o nazizmie i ludobójstwie zapomniałeś wymienić komunizmu, który był najgorszym złem, jakie widziała ziemia, a podobni tobie osobniki nie wstydzą się łazić w koszulkach che albo z sierpem i młotem. Nieświadomość? Na pewno nie. Po prostu bezczelne poparcie zbrodniczego systemu.
Michał
Michał 13.10.2020, 11:27
Rzeczywiście, bycie tolerancyjnym i nie ograniczanie praw innym to istny komunizm. Wspaniale to zdefiniowałeś bo przecież jasne jest, że w stalinowskiej Rosi największym problemem były końcówki męskie i żeńskie oraz edukacja seksualna i LGBT
AK-47
AK-47 13.10.2020, 16:27
Słownik języka polskiego PWN: Tolerować
1. «odnosić się z pobłażaniem do nagannych zachowań lub zjawisk»
2. «godzić się na obecność jakiejś osoby mimo braku aprobaty dla niej»
3. «o organizmie: nie ponosić szkody w wyniku działania określonych bodźców»
Pan żąda akceptacji.
Michał
Michał 13.10.2020, 17:46
To jeszcze sprawdź w słowniku słowo "tolerancja" i "tolerancyjny" niby brzmi podobnie, do słowa "tolerować" ale jednak znaczenie jest nieco inne. Trochę jak Austria i Australia też brzmi podobnie dla laika ;)
AK-47
AK-47 13.10.2020, 20:02
Tolerancja (od łac. tolerare = znosić, wytrzymywać). I to nie jest to samo co akceptacja. Bo akceptacji się Pan domaga
m&m
m&m 13.10.2020, 15:12
Michał tolerowanie czegoś nie oznacza, że się to mi podoba i nie mogę tego krytykować. Jakie prawa są ograniczane wg Ciebie? Stalinowski Związek Radziecki, to już był po rewolucji, którą się wywołuje w określonym celu i pod określonym pretekstem. Poczytaj sobie skąd się w ogóle wzięła rewolucja w Rosji i kto ją wywołał. Podpowiadam - I wojna i skąd przyjechał Lenin . A jak to się rozwinęło, to nawet pomysłodawcy się pewnie nie spodziewali, że im się czkawka tak odbije. Kiedyś były masy robotnicze, ale teraz mamy LGBT itp . Jak nie rozumiesz, to się dokrztałć. Jak zrozumiesz, to wytlumacz znajomym. Trzeba edukować siebie i innych w imię dobroci naszych potomków.
Michał
Michał 13.10.2020, 17:59
A ty poczytaj o zacofaniu, zaściankowości, warcholstwie polskiej szlachty przedrozbiorowej, amerykańskiej segregacji rasowej, polskich gettach ławkowych. Ale też nazistowskich mordach własnych obywateli niepełnosprawnych, Romów, Żydów, homoseksualistów. A LGBT masz na bank we własnej rodzinie i pewnie nawet o tym nie wiesz. Nie wiadomo jak trafisz może to być syn, córka, siostrzeniec, urodzi się taki i nic z tym nie zrobisz, będziesz musiał się z tym pogodzić i żyć dalej, albo niszczyć życie innym w obronie własnych wartości.
m&m
m&m 13.10.2020, 19:50
Sorry ale bełkoczesz. I to mocno . Jesteś głupi po prostu. Ale nie dziwi mnie to, bo to normalne u osób z lewackim wychyleniem. Kompletne niezrozumienie rzeczywistości. Mógłbym każde twoje zdanie rozjeżdżać jak czolgiem argumentami, ale to nic nie da, bo z amebami nie da się dyskutować rzeczowo. Znam kilka osób, które czują się obco w swoim ciele i uwierz mi, że nie mam problemu z akceptacją ich obecności. I to jest jedno. A drugie, to zmuszanie mnie do akceptacji chorych neomarksistowskich idei o istnieniu dziesiątek płci i dodatkowych toaletach oraz masie innych bzdur, których nie da się słuchać.
Michał
Michał 14.10.2020, 13:25
Ale ciężki argument wytoczyłeś "jesteś głupi po prostu" Jak dziecko, które czegoś nie rozumie więc mówi, że: "to jest głupie!!!" Pewnie tej uchwały też nie przeczytałeś.
AK-47
AK-47 14.10.2020, 20:24
To nie argument tylko stwierdzenie faktu....
Michał
Michał 16.10.2020, 16:34
Jak się nie ma argumentów to wytacza się działa w postaci ataków personalnych i obrażania.
MS
MS 13.10.2020, 09:45
Porównanie do radykalnych grup komunistycznych z lat 70-tych jest nieprzypadkowe. Cel jest dokładnie ten sam, czyli destabilizacja.
Q
Q 13.10.2020, 20:03
Czego niby destabilizacja? Kurde...
Strong
Strong 13.10.2020, 08:27
To nie terroryzuj...
Chroni właśnie tych których ma chronić, przed tymi którzy mają jakiś 'problem ze sobą', a nie odwrotnie, jak ty byś chciał.
Ekscesy alkoholików są unormowane dokładnie w naszym prawie karnym, więc niech cię główka o to nie boli. A info skąd się biorą dzieci nie jest żadnym zagrożeniem dla rodziny, chyba że dla twojej.
Idealnie ci odpowiedział również MS poniżej :-))
MS
MS 13.10.2020, 07:50
Ot logika. Pomogłem sąsiadowi w ogrodzie. Zrobiłem źle, bo w ten sposób dyskryminuję innych sąsiadów, nie pomagając im. Nie tylko dyskryminuję, ale wręcz im szkodzę, bo przecież oni liczyli, że pomogę, a tu trawnik chwastem zarasta, rośliny nie przycięte dziczeją. Część osiedla więc nazwie mnie nienawistnym bandytą i faszystą, zacofanym katolem, pozbawionym uczuć i sumienia. Oczywiście.... przecież swoją "niechęcią" do pracy u nich ich terroryzuję. No ale ja przecież właśnie tego sąsiada lubię, bo jest życzliwy, zawsze gotów do pomocy a ostatnio zawiózł w środku nocy moje dziecko do szpitala. I zaczynam rozumieć, ja pomagając temu człowiekowi narażam go na prześladowania i ostracyzm, Przecież on przyjaźnni się ze mną, a ja dyskryminuję.
Michał
Michał 14.10.2020, 02:51
Jeśli jesteś państwem Polskim lub gminą i pieniądze na to pomaganie masz z podatków obywateli to pomaganie tylko jednej grupie, np. katolickiej rzeczywiście jest dyskryminacją pozostałych grup. Jeśli natomiast osoba prywatną to możesz grzebać w którym ogródku masz ochotę i ci pozwolą.
Michał
Michał 12.10.2020, 23:26
Autor jest za to prawicowym terrorystą, który pomawia ludzi o poglądach lewicowych i podburza mieszkańców Tomaszowa przeciwko innym Tomaszowianom o nie heteroseksualnej orientacji. Tomaszowianie podobnie jak autor tego "artykułu" w większości nie są zbyt tolerancyjni.
Strong
Strong 13.10.2020, 19:23
Zwichrowane lgbt-owkie łby... do wymiany całość.
AK-47
AK-47 13.10.2020, 16:32
Co to znaczy "w większości nie są zbyt tolerancyjni"?
Strong
Strong 13.10.2020, 08:15
Nie kłam...
m&m
m&m 13.10.2020, 07:20
Tolerancja lewaków kończy się tam, gdzie ich poglądy. Tomaszowianie , podobnie jak reszta Polaków, są dosyć tolerancyjni. Ale przecież nie po to dostaje się kasę od sorosa, żeby nie móc zrobić jakiejś prowokacji. Czekać na reakcję po kolejnym ordynarnym zachowaniu i potem krzyczeć o prześladowaniach. Pomawia? Nie da się dyskutować z grupą, którą nie ma zamiaru opierać się na faktach i prawdzie.
Q
Q 13.10.2020, 20:06
Tolerancja prawaków kończy się tam, gdzie ich poglądy. Tomaszowianie , podobnie jak reszta Polaków, są dosyć tolerancyjni. Ale przecież nie po to dostaje się kasę od Putina, żeby nie móc zrobić jakiejś prowokacji. Czekać na reakcję po kolejnym ordynarnym zachowaniu i potem krzyczeć o prześladowaniach. Pomawia? Nie da się dyskutować z grupą, którą nie ma zamiaru opierać się na faktach i prawdzie.
WuPe
WuPe 12.10.2020, 21:55
Amen.
Jaro
Jaro 12.10.2020, 20:17
antifę, lewactwo i lgbt rozpędzić na 4 strony świata i wypalić rozżarzonymi żelazem.
Gjr
Gjr 12.10.2020, 13:06
Dawaj numer do dilera
m&m
m&m 12.10.2020, 15:30
Nie bierz każdego swoją miarą
m&m
m&m 12.10.2020, 09:35
Nie lewicowy. Tylko lewacki. Nowi rewolucjoniści nie mają nic wspólnego z chęcią budowania socjalu dla robotnikow, bo Ci już wyleczyli się z myśli, że komuna jest dobra dla proletariatu. Teraz więc wykorzystuje się innych "wykluczonych" w postaci LGBT czy feministek. To nie ma nic wspólnego z rzeczowymi argumentami czy czyimś dobrem. To zwykły terroryzm skierowany przeciwko 99% społeczeństwa. Kto ma wątpliwości, co się kryje za płaszczykiem tolerancji i obrony wartości polecam znaleźć w necie info na temat synka p. Nowickiej. Jak to jest możliwe, że pani, która wychowała synusia gloryfikujące go NKWD i nienawidzącego ludzi żyjących nad Wisłą jest reprezentantem spoleczestwa??? To jest właśnie nowa lewica- antyludzka organizacja terrorystyczna.
olrajt
olrajt 12.10.2020, 16:30
to jest oczywiście temat najważniejszy. Temat o siłach, które atakują zdrowe społeczeństwo. Dobrze, że nie mówimy, że w TM nie ma już wolnych respiratorów, że nie ma anestezjologów, który wie jak fachowo zaintubować, no i takie różne...
m&m
m&m 12.10.2020, 17:55
No to mów tylko o tym. A inny Ci powie, że szkolnictwo ważniejsze. A jeszcze inny, że dla niego zdechniety ZUS, to priorytet. Tylko, że to wszystko jest od czegoś zależne. Żeby te rzeczy jakoś funkcjonowały, to potrzebna jest jakaś struktura społeczna, która to zorganizuje. Taka struktura opiera się na rodzinie, której rozbicie jest dla tych obrzydliwych lewaków podstawowym celem. Bo rewolucję robi się przez totalny roz***l tego, co było dotychczas. To, że wielu nie zwraca na to uwagi nie wróży nic dobrego. Poczytaj jak to się działo np. w Chinach. I ci wszyscy anifiarze , to potencjalni ludobojcy
olrajt
olrajt 12.10.2020, 21:16
dajmy spokój z rodziną, jedna jest taka inna owaka. Nikt nie chce niszczyć rodziny. To "niszczenie" to jest wymysł ludzi walczących o władzę, lub tych, którzy powinni żyć w celibacie. Po co się wpuszczać w taką narrację. Przecież główny zawiadowca kraju rodziny nie założył. A poza tym nikt nie kastruje ludzi LGBT, mogą mieć dzieci gdy chcą, a niektórzy nawet mają. Najważniejsze aby dzieci były kochane i tyle.
ks. Marian
ks. Marian 12.10.2020, 09:23
Tomaszów padł przede wszystkim ofiarą 30 lat gospodarczej transformacji w kierunku pogoni za zyskiem i nieliczenia się z potrzebami ludzi. Aby ukryć ten fakt, dzisiejsi politycy rozpętują nagonkę na Bogu ducha winnych ludzi
janko
janko 12.10.2020, 03:14
Tomaszowem rządzi PiS. Na ulicach widzimy starych ludzi i patologie. Lewicowi terroryści nie są problemem tego miasta.
m&m
m&m 12.10.2020, 15:58
Są problemem nie tylko tego miasta, ale i całego kraju. Wyobraź sobie dysputę w parlamencie europejskim na temat budżetu i przyznawanych poszczególnym krajom środków. I wyobraź sobie Polskę naznaczoną jako kraj nieprzyjazny dla...tu wpisz dowolnie... i niedemokratyczny (to znaczy, że demokratyczny wybór się nie liczy, jak nie jest postępowy). I teraz uświadom to sobie jakie środowiska i za czyje pieniądze dorabiają nam gębę i jakie mogą być efekty tych prowokacji. Ale żeby dostrzec takie sprawy trzeba mieć nieco szerszy horyzont...
Strong