Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 grudnia 2025 14:15
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

MAZOVIA NA TURNIEJACH 16-17 LISTOPADA 2013

Zawodnicy AP UKS MAZOVIA oprócz wygranych mistrzostw okręgu w kategorii 2003 uczestniczyli w trzech innych turniejach.

 

W sobotę nasza drużyna rocznika 2005 uczestniczyła w turnieju organizowanym przez RTS Widzew Łódź. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony wywalczając drugie miejsce w gronie 6 drużyn, a do zwycięstwa zabrakło dosłownie 10 sekund.


Mazovia z meczu na mecz rozkręcała się, a gdyby nasze celowniki były lepiej nastawione, to mogliśmy pokusić się o strzelenie dużo większej ilości goli.
Cieszy pierwsze podium tego rocznika.



Mazovia - ARPiT Koluszki 2-2 gole: Jakub Chudy, Piotr Żak
Mazovia - CHKS Łódź 1-0 gol: Piotr Żak
Mazovia - ŁKS Łódź 1-0 gol: Jakub Rozwadowski
Mazovia - Widzew II Łódź 0-2
Mazovia - Widzew I Łódź 2-2 gole: Jakub Chudy, Wiktor Trzeciecki - zdecydowanie najlepszy mecz naszej drużyny

Skład: Wiktor Wójcik, Bartosz Żychliński - Mateusz Ceran, Jaś Ibrom, Jakub Rozwadowski, Jakub Chudy, Wiktor Trzeciecki, Jakub Mąkola, Gracjan Garlikowski, Dawid Piwowarski, Piotr Żak, Szymon Wojtakowski, Igor Socha. Trener Marcin Suski

Tabela:
1. Widzew I Łódź 11 8-4
2. AP UKS Mazovia 8 6-6
3. CHKS Łódź 7 3-3
4. Widzew II Łódź 6 4-3
5. ARPiT Koluszki 4 3-4
6. ŁKS Łódź 2 1-5

W niedzielę drużyna rocznika 2004 udała się do Skierniewic na turniej WIDOK CUP. W imprezie rywalizowało osiem drużyn. Nie prowadzono klasyfikacji a grano systemem „każdy z każdym”. Chłopcy przeplatali dobre mecze, troszkę słabszymi występami. Szkoleniowo bardzo pożyteczny wyjazd, który dał możliwości zaprezentowania się wszystkim zawodnikom.
Najlepszym napastnikiem turnieju został KACPER WITKOWSKI

Mazovia - Widok Skierniewice 5 - 1 gole: Kacper Witkowski 2, Marcjan Klimek 2, Marcel Reszka,
Mazovia - ŁKS Łódź 1- 2 gol: Patryk Żak,
Mazovia - ARPiT Koluszki 1 - 2 gol: Nikolas Jagodziński,
Mazovia - Lech Rypin 2 - 3 gole: Kacper Witkowski 2,
Mazovia - AP OSiR Żyrardów 1 - 1 gol: Kacper Witkowski,
Mazovia - Widoczek Skierniewice 1 - 1 gol: Wiktor Widera,
Mazovia - Ceramika Opoczno 2 - 4 gole: Kacper Witkowski, Marcjan Klimek

Skład: Adam Kobalczyk – Marcel Reszka, Patryk Żak, Jonasz Mąkola, Kacper Witkowski, Marcjan Klimek, Wiktor Widera, Adrian Butienko, Paweł Bąk, Nikolas Jagodziński, Wiktor Kozar, Jakub Ćwiek. Opiekunami chłopców podczas turnieju byli: Włodek Klimek i Krzysiek Ćwiek.

Ostatni turniej to wyprawa dwóch drużyn rocznika 2005/06 na turniej do nowej Wsi pod Pruszkowem. Chłopcy rywalizowali w dwóch grupach, w grupie A zabrakło 1 go punktu do półfinałów, a w grupie B ilość zdobytych goli zadecydowała, że to Legia awansowała. Pierwsza drużyna zaprezentowała bardzo fajny poziom piłkarski dzięki bardzo dobrej grze naszych skrzydeł. Wyglądało to bardzo dobrze i zostało docenione przez trenerów z innych drużyn.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano WIKTORA TRZECIECKIEGO.


Nasze wyniki:
Grupa A
Pogoń Grodzisk I - Mazovia II 0:1 gol: Gracjan Garlikowski
Mazovia II - Ożarowianka II 0:1
Piast Piastów - Mazovia II 3:1 gol: Gracjan Garlikowski
Mazovia II - Znicz Pruszków 0:0
Mazovia II - Szkoła Brytyjska 2:1 gole: Gracjan Garlikowski, Szymon Wojtakowski

Grupa B
Mazovia I - Offensywa 1:2 gol: Wiktora Trzeciecki
Mazovia I - Ożarowianka I 1:0 gol: Wiktor Trzeciecki
Mazovia I - Legia Warszawa 1:1 gol: Wiktor Trzeciecki
Mazovia I - Pogoń II Grodzisk 3:0 , gole: Wiktor Trzeciecki 2, Jakub Rozwadowskiego

SKŁADY:
MAZOVIA I - Wiktor Wójcik - Mateusz Ceran, Jaś Ibrom, Jakub Rozwadowski, Jakub Chudy, Wiktor Trzeciecki, Jakub Mąkol, Piotr Żak, Igor Socha.

MAZOVIA II – Bartosz Żychliński, Jakub Sosiński – Bartek Sobczyk, Jakub Sobczyk, Kacper Korczak, Gracjan Garlikowski, Dawid Piwowarski, Norbert Kolecki, Staś Błąkała, Damian Przybylski, Szymon Wojtakowski.
Opiekunami drużyn byli: Piotr Ibrom i Jarek Rozwadowski.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Opinie

Reklama
Reklama
Mistrzostwa Europy w Łyżwiarstwie Szybkim

Mistrzostwa Europy w Łyżwiarstwie Szybkim

Gwiazdy europejskiego łyżwiarstwa szybkiego w Tomaszowie Mazowieckim powalczą o medale mistrzostw EuropyTo będzie jeden z najważniejszych sprawdzianów przed igrzyskami olimpijskimi w Mediolanie! Na początku stycznia, niespełna miesiąc przed rozpoczęciem najważniejszej imprezy sportowej czterolecia, w Tomaszowie Mazowieckim odbędą się Mistrzostwa Europy w Łyżwiarstwie Szybkim.Tomaszów Mazowiecki kolejny raz będzie gościł czołowych panczenistów Europy a Polacy będą startować w najmocniejszym składzie, z wszystkimi gwiazdami polskich panczenów, m.in. Kają Ziomek-Nogal, Andżeliką Wójcik, Damianem Żurkiem, Markiem Kanią, Piotrem Michalskim, czy Władymirem Semirunnijem na czele.Mistrzostwa Europy w tomaszowskiej Arenie Lodowej rozpoczną się w piątek, 9 stycznia, wieczorem. Już pierwszego dnia o medale zawodnicy powalczą w czterech konkurencjach – sprincie drużynowym kobiet, drużynie mężczyzn oraz na 3000 metrów kobiet i 1000 metrów mężczyzn. Dzień później zmagania rozpoczną się o godz. 14, a w programie są sprint drużynowy mężczyzn, 500 metrów kobiet, 5000 metrów mężczyzn i 1500 metrów kobiet. Mistrzostwa zakończą się w niedzielę, 11 stycznia, a tego dnia w Arenie Lodowej zostaną rozdane medale na dystansach 1000 metrów kobiet, 500 i 1500 metrów mężczyzn oraz w rywalizacji drużynowej mężczyzn i w biegach ze startu masowego.Organizatorzy jak zawsze przygotowali dla kibiców jak zawsze dużo dobrej zabawy, emocji a całość uświetni piątkowy pokaz świateł.09-11 stycznia 2026 r.Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim.Data rozpoczęcia wydarzenia: 09.01.2026
Koncert Czesława Mozila „Solo” w Niebowie

Koncert Czesława Mozila „Solo” w Niebowie

Koncert Czesława Mozila „Solo” w Niebowie (Wincentynów) – wyjątkowy wieczór w domowym salonieJuż 18 stycznia 2026 roku (niedziela) o godz. 17:00 Czesław Mozil zaprasza na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie muzyczne — koncert "Czesław Mozil Solo – w mieszkaniu". Miejsce: niewielka wieś Wincentynów (gmina Sławno, powiat opoczyński), blisko Opoczna, w malowniczym zakątku województwa łódzkiego. Prywatna przestrzeń – salon domu – stanie się areną bliskiego spotkania artysty z publicznością.Miejsce pełne folklorystycznego klimatuWincentynów to kameralna miejscowość — według danych z 2021 r. liczy zaledwie 179 mieszkańców W sąsiedztwie znajduje się prywatny miniskansen "Niebowo", prezentujący tradycyjną wiejską architekturę regionu opoczyńskiego: chatę ze strzechą, ziemiankę, stodółkę i autentyczne wnętrza izby białej, kuchni i sieni.  Ta nieoczywista, serdeczna sceneria doskonale komponuje się z domowym klimatem koncertów Mozila.Co czyni ten wieczór wyjątkowymBliskość artysty: Czesław zagra niemal jak "u sąsiada" — w salonie, na kanapie, czasem na podłodze, a może ktoś usłyszy go z kuchni. Ta forma koncertu wyczarowuje atmosferę kameralności i autentycznego kontaktu.Unikalna formuła: To połączenie solowego show muzycznego i błyskotliwego stand-upu — pełne inteligentnych obserwacji, humoru i muzycznych emocji.Repertuar: Poza znanymi piosenkami, usłyszymy utwory z ostatnich albumów oraz premiery nowych nagrań, które trafią na kolejną płytę.Aktualny czas twórczy: Mozil zdobył tegoroczną Festiwalową Nagrodę Opola za piosenkę „Ławeczka”, singiel „Leń” z „Akademii Pana Kleksa 2” stał się hitem, a jego album „Inwazja Nerdów vol. 1” zdobył Fryderyka w 2025 roku.Kilka faktów o artyścieUrodzony w 1979 r. w Zabrzu, wykształcony akordeonista (Król. Duńska Akademia Muzyczna w Kopenhadze) Twórca złożonych dzieł: muzyka, teksty, aktorstwo dubbingowe (np. Olaf z "Krainy Lodu"), osobowość TVLaureat licznych nagród: Fryderyków, nagrody opolskiego festiwalu, platynowych płytStyl znany z połączenia kabaretu, folku, punka i inteligentnego humoru — trudno zamknąć go w jednym słowie Szczegóły wydarzeniaData: 18 stycznia 2026 (niedziela), godz. 17:00Miejsce: dom mieszkalny w Wincentynowie k. Opoczna („Niebowo”)Bilety: tylko 40 sztuk, cena 130 zł — dostępne na stronie: [biletomat.pl]Więcej informacji na: wydarzenie na FacebookuTaki koncert to znakomita okazja, by przeżyć muzykę i humor Mozila w najbardziej osobistej formie. To więcej niż performance — to spotkanie, które zostaje w pamięci na długo.Data rozpoczęcia wydarzenia: 18.01.2026

Polecane

Budżet Tomaszowa Mazowieckiego na 2026 rok został przyjęty

Budżet Tomaszowa Mazowieckiego na 2026 rok został przyjęty

Przebudowa, remonty i utwardzanie kolejnych kilometrów ulic, budowa parkingów i placów zabaw, prace poprawiające stan środowiska na terenach poprzemysłowych dawnego „Wistomu”, wymiana kopciuchów, nowe nasadzenia zieleni, budowa kortów tenisowych, rewitalizacja kinoteatru „Włókniarz”, drugi etap przebudowy Przystani Miejskiej, budowa toru do jazdy na rolkach i deskorolce, kontynuacja rozpoczętych inwestycji (rewitalizacja kamienic przy pl. Kościuszki, budowa schroniska dla zwierząt, rewitalizacja „Hrabskiego Ogrodu” przy Muzeum, hali sportowej, krytej trybuny przy stadionie im. Braci Gadajów, systemu informacji miejskiej) – między innymi takie wydatki inwestycyjne zaplanowano na 2026 rok w Tomaszowie Mazowieckim.Data dodania artykułu: 18.12.2025 21:14 Liczba komentarzy: 2
Alicja w krainie czarów, czyli jak wpaść z deszczu pod rynnę

Alicja w krainie czarów, czyli jak wpaść z deszczu pod rynnę

Na wczorajszej sesji Rady Powiatu Tomaszowskiego po raz kolejny nie udało powołać się nowego Zarządu Powiatu. Co prawda w programie obrad, jaki przesłano radnym takiego punktu nie było, ale w kuluarach mówiono o wniosku o rozszerzenie porządku. Postaram się nieco odsłonić kulisy tego, co dzieje się w powiecie a więc i w mieście, bo samorządy, to jednak system naczyń połączonych, których zadania powinny mieć charakter komplementarny. Taki przynajmniej był zamysł twórców tzw. reformy samorządowej. Nie przewidzieli oni jednak jednego. Otóż tego, że te nasze najmniejsze ojczyzny, zawłaszczą partyjniackie grupy interesów.Data dodania artykułu: 17.12.2025 07:05 Liczba komentarzy: 5 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Dzień Pamięci o Poległych w Misjach: apel w 25. Brygadzie, 124 żołnierzy i 1 cywil upamiętnionychMinimum 10 lat za napaść przy ulicy CzołgistówMost na Pilicy w ciągu ul. Modrzewskiego znów przejezdny. Otwarcie dziś o 16.00Rodzinne kolędowanie z MCK-iemW niedzielę sklepy będą czynneBądź bezpieczny w świętaZapraszamy na Miejskiego Sylwestra!Budżet Tomaszowa Mazowieckiego na 2026 rok został przyjętyEFEKT CHOPINA w PCASDo 25. Brygady Kawalerii Powietrznej trafią dwa kolejne śmigłowce AW149Alibaba i 40 rozbójników, czyli samorządowy Sezamie otwieraj sięAlicja w krainie czarów, czyli jak wpaść z deszczu pod rynnę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: tomaszowiankaTreść komentarza: Korki na moście i na całości Św. Antoniego. Widać że ci zza Pilicy ruszyli na przedświąteczne zakupy. A może by wybudować giga market w Smardzewicach i korków w mieście nie będzie.Źródło komentarza: Most na Pilicy w ciągu ul. Modrzewskiego znów przejezdny. Otwarcie dziś o 16.00Autor komentarza: CzłowiekTreść komentarza: Goska, Telus, Suski, Czarnek itd... Poziom umysłu i kultury poniżej krytyki. Kto ich popiera ???? Ano tacy jak oni. Nie widzę innej możliwości. Nikt z odrobiną rozumu i inteligencji nie zagłosuje na takie chamskie "miernoty". Wniosek? Niestety społeczeńswo cofa się w rozwoju, jeszcze trochę li wrócimy na drzewo.Źródło komentarza: Alibaba i 40 rozbójników, czyli samorządowy Sezamie otwieraj sięAutor komentarza: syfiTreść komentarza: I to jest bardzo ważna informacja dla mieszkańców Tomaszowa !!!!Źródło komentarza: Szukali satanistów... znaleźli całkiem coś innegoAutor komentarza: ETMTreść komentarza: Nie będzie filharmoni ??Źródło komentarza: Budżet Tomaszowa Mazowieckiego na 2026 rok został przyjętyAutor komentarza: Obywatel TomaszowaTreść komentarza: I to jest super info!czekam tylko na komentarz ajdejojo ,że np asfalt za czarny na moście;)Źródło komentarza: Most na Pilicy w ciągu ul. Modrzewskiego znów przejezdny. Otwarcie dziś o 16.00Autor komentarza: Obywatel TomaszowaTreść komentarza: Ajdejojo nakręcony jak zawsze na każdy temat;)żyjący w swoim internetowym napiętym świecie;)mimo swoich 70 lat nadal aktywny internetowy wojownik!do póki nie zejdzie na zawał będzie komentował;)Źródło komentarza: Rada Powiatu Tomaszowskiego odrzuciła budżet 2026
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama