Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 07:34
Reklama
Reklama

Sposób na dzikie wysypiska?

  Na terenie gminy Rokiciny pojawiło się urządzenie rejestrujące bezprawne wyrzucanie śmieci. Urząd Gminy, co pewien czas, zmienia jego lokalizację. Fotopułapka umieszczana jest w miejscach, w których powstają dzikie wysypiska śmieci oraz ustawione są kontenery do zbiórki odpadów dla właścicieli nieruchomości letniskowych.

Urządzenie to, które samoczynnie wykonuje zdjęcia po wykryciu ruchu, ma skutecznie zniechęcić osoby, które pozbywają się odpadów niezgodnie z prawem. Za tego rodzaju proceder grozi pieniężna kara administracyjna. Zdjęcia osób łamiących prawo Urząd Gminy przekazuje Policji w celu podjęcia dalszych czynności prawnych. Dodajmy, że fotografie wykonywane są również nocą. 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pomyślunku 02.09.2019 08:40
Przepraszam to gmina Rokiciny woli mieć śmieci porozrzucane po lasach rowach polach? Z tego co wiem to każdy płaci za wywóz śmieci, nie od ilości tylko od posesji i rodzaju śmieci (sortowanych lub nie sortowanych). Nie widzę nic zdroznego w wyrzucaniu śmieci do kosza. I nie rozumiem myślenia jak ktoś ma zaoszczędzić wyrzucając śmieci z prywatnej posesji do pojemników osiedlowych? Tą drogą myślenia to nie będę wrzucał papierkow po cukierkach do koszy rozstawiony w mieście bo narażam miasto na koszty rzucę obok będzie taniej ???

Przedsiębiorczość po tomaszowsku 02.09.2019 17:55
Ilość legalnie odbieranych śmieci bez dodatkowej opłaty NIE jest nieograniczona, a argument „uuuuuuuuuuuuuu kto zapełni 6 worków" nie przekonuje. Jeśli ktoś tylko mieszka w domu to może tak, chociaż też rodzina rodzinie nie równa. Czasem mieszkają po dwa małżeńśtwa w chałupie. Czasemz dziećmi. Wielopokoleniowe chałupy nie są żadna rzadkością, a wręcz budowane były przez lata w ten sposób. Szczegolnie tam gdzie rodzina utrzymuje się z rolnictwa czy ogrodnictwa. Za śmieci płacisz niezależnie od tego. To właśnie uczciwiej by było gdyby płaciło się od osoby (przynajmniej tych zameldowanych), a nie od posesji. Na jednej mieszka stary wdowiec, na innej 6 dorosłych osob + 2 dzieci. No co? To rzadkie? Już nie mówiąc o tych którzy wynajmują domek i w rzezywistości w chałupie jest po 10 kawalerek. Widziałem coś takiego w Stanisławowie I k.Nieporętu, na drodze nad Zalew Zegrzyński. W piwnicznym pomieszczeniu było kilkunaście pralek. Nieszanowane, w niektórych były pourywane przeszkolne drzwiczki - widać, że wynajmowane przez chwilę. Jakieś szafki zamykane na kłódkę. Ja byłem u gościa ktory mieszkał w kalwalerce przerobionej z garażu. Metraż nawet ok - spory był ten „penhouse” Zamórowali wjazd do garażu, wstawili okna, nie wpatrując się wieczorem to nawet bym nie powiedział że to garaż, bo nie wybetonowany podjazd zarósł trawą. Ale innego dnia, gdy byłem tam wcześniej pokojarzyłem. Za 700 zł gość wynajmował coś takiego, jak 50 metrów z wlasnym kiblem i kabiną prysznicową to w lokalizacji do której można dojechać autobusem miejskim - nienajgorzej. Tak żyje często prekariat. Z pozoru niepozorny dom wieścił w sobie kilkanaście osobnych mieszkań. I on teraz dostaje 6 worków na śmieci... A był na podwórku kompostownik, wrzucali tam wszystko co mogło zgnić, potem nie wiem gdzie, mogę sie tylko domyślać, bo 200 metrów dalej przepływa Kanał Żerański. Ale wracajac do Tomaszowa. Masa domkowców w Tomaszowie to są też przy okazji jacyś cisi stolarze, mechanicy, drobni wytwórcy zniczy, innej mali wytwórcy. Prowadzi sie de facto firme, ale opłat wnosić się nie chce. Nawet za smieci, o wszystkim innym nie wspominajac. Powiedz mu to w oczy, to po ryju dostaniesz, bo tu już chodzi o realne pieniądze. Nie kokosy, ale dodatek do pensji czy świadczenia. Teraz własne doświadczenie. 15 lat temu mój Ojciec prowadził sklep w lokalu takiego cwaniaczka. Przez kilka lat nic nie zwracało naszej uwagi, aż któregoś dnia zaczeliśmy analizować rachunki za prąd. Z naszej strony urządzeń ubywało, a zużycie rosło. Zaczeliśmy jeździć tam nocą i obserwujac z samochodu, którego nie znali. No i koleś jakieś meble wykańczał, piłował itd. Niekomu nie przeszkadzał hałas? No nie. Ze wszystkich stron posjesje przedsiębiorstw w których nocą jest tylko stróż. Mimo, źe sprawa była ewidentna to nie weszliśmy tam w nocy. Ojciec chciał dać mu szanse by się z tego wycofał, organizowal to sobbie jakoś inaczej. Nie wiem, no nie możemy płacic za czyjeś zużycie i to na jakieś wytwórstwo. Po zwróceniu uwagi po kilku dniach i za dnia, na spokojnie i w cztery oczy, by było jak najniej emocji,wyparł się a po tygodniu przyszło dzierażawy :) Podłączał się do naszego licznika, mimo, że miał swój. Formalnie rencista. Rosły, zdrowy chłop z dorosłym synalkiem. Nie pierwszy raz i nie tylko my byliśmy robieni w ten sposób, bo rachunki rosły stopniowo, więc miał wszystko przemyślane. Także to jest ”uuuuu kto ci zapełni 6 worków śmiećmi" Jeśli miasto nie potrafi ogarnąć nielegalnego wylewania ścieków z gó,wnowozów, do rzeki czy do miejskiej studzienki, to czego oczekiwać przy bardziej przemyślanym procederze. Ktoś Ci będzie przeglądał te wory ze śmieciami? Jeśli nie oszukujesz prywaciarza, który jest w stanie to usalić, to okradać społeczność można latami. Tutaj jeszcze do tych, którzy nie widzą problemu „bo jest wrzucane do kosza” No tyle że nie do swojego. Jeśli to jest jakiś publiczny pojemnik to zawsze jest na coś konkrentego przeznaczony. Wywóz śmieci jest drogi, a ich podrzucanie tak stare jak opłaty za wywóz.

sorki 02.09.2019 18:04
zaUrowali

maniek 03.09.2019 00:31
Co ty tutaj piszesz bo nie do końca rozumiem? Że teraz płaci się od posesji?

WuPe 01.09.2019 23:06
Najgorsze jest to że nie można normalnie wyrzucić śmieci do kosza tylko trzeba się w nich babrać. I tak surowców w naszym kraju nikt poważnie nie odzyskuje. Edukacja też zerowa na ten temat. Kto odkręca butelki przed wyrzuceniem? Nie znam ani jednej osoby. W regulaminach pełno wymogów, dziwnych wyjątków... Żeby oddać śmieci po remoncie trzeba zjeździć całe miasto bo w jednym punkcie przyjmą gruz, w drugim płyty karton gips, w trzecim kable. To jest głupie, więc śmieci lądują w krzakach.

00 01.09.2019 15:45
Na Seweryna tez podjerzdzaja i wyzucaja smieci do kosza.Kamera na rondzie i CIACH.

Dlaczego? 01.09.2019 20:41
Panie Redaktorze, to jest zjawisko w Tomaszowie. nie jednostkowa tylko obserwacja. Zachęcam do przyjrzenia się sprawie. A temat intyrgujący: Dlaczego ludzie których stać na legalne wyrzucanie śmieci robią to w lesie lub miejskich koszach?

Cinek 01.09.2019 08:36
Wysypuje do kosza a nie do rowu czy lasu więc nie ma problemu.Brawa dla tego pana.

f 01.09.2019 15:30
kosz gminny na inne odpady przeznaczony. Gdyby to było raz, nikt by nie robił problemu. Ale to styl życia od 40 lat. Wspólne znaczy niczyje. A tak nie jest.

Żyjesz? Daj żyć innym 01.09.2019 15:49
Pudło ci jeszcze przywizie, nawet nie zgniecie, pół kosza zajęte dzień po wywiezieniu smieci. Drobne wydawałoby się sprawy z poziomu jednostki, ale już gdy się kumulują potrafia być poważnym problemem. Tu nie chodzi o pojedeyńczego koleżkę w Rokicinach, ale w ogóle nasze podejsćie do przestrzeni publicznej i własności wspolnej.

Koko 01.09.2019 03:15
U mnie przed blok do pojemnikow notorycznie przyjeżdżają ludzie wyrzucać śmieci. Po kilka worów na raz albo jakieś śmieci z remontu i to nie byle jakimi autami. Jeśli kogoś stać na drogie auto a jeździ wyrzucać śmieci gdzie indziej byle u siebie nie płacić to jest zwykłym dziadem. Najlepszy jest facet który podjeżdża mazda na oko wartą ze 20 tys. w której na siedzeniach ma rozłożone koce i zgadniejcie co robi? Grzebie w śmieciach i zbiera puszki. Jeździ tak po kolei po śmietnikach.

:) 01.09.2019 10:13
Tego drugiego tez wodzialem.

I co? 01.09.2019 12:55
Bardzo dobrze, że wybiera puszki. Czyżby to było zabronione?

Sru do lasu! Tu nowoczesnosc! 31.08.2019 22:54
Do Lidla widac zaraz potem sie wybiera bo juz kartoniki na papryke przyszykowane. Tak, tak, tak - flanela + poliestrowe dresiki + (koniecznie) brązowy sandal. Mlodszy warint to klapek japonek + dresik 4F tudziex UnderArmour. Styl trzeba miec a z koszy publicznych i lasow w celu wyrzucania domowych smieci, korzystac. Wymieniona wyzej kolekcja obowiazuje 4 pory roku, mozna powiedziec ze po kapkach Kubota w latach 90-tych, jest ponadczasowe

? 31.08.2019 22:34
Tylko ze co? Na kazdym drzewie to powiesza? Czyms musi byc zasilane, wiec znajac juz standardy to jesli nie bedzie po kablu, to pol roku podziala i do kosza. Z 5 tysi sztuka, drugie 5 instalacja przez aroganckic fachmenow ktorxy geby maja newyparzone, ale przyczyny slabego Wi-Fi wlasnej instalacji nie potrafia zdiagnozowac. Dlatego tez tak przeciwny bylem tym dronom. Nowinek nie kupowac na hurra, zanim nie przetestuja ich zamozniejsze samorzady. Przez cale zycie robil kasy, teraz gumoleum, bedzie teraz wciskal miastu drony, bo wlasny biznes slabo idzie

Oszczędnisie z dobrych domów na czyjś koszt :( 31.08.2019 21:51
No i co mamy na zdjęciu? Furka nie wyglada na tanią. Potwierdzają się naoczne obserwacje. Plebsik to może syf po sobie zostawić po biwaku - parę butelek i pogorzelisko. Ukradkiem - i regularnie - wyrzcają domowe śmieci do publicznych koszy i po lasach, ludzie którch byśmy o to nie posądzali. Nie najgorzej sytuwani, przyjeżdżajacy całkiem nowymi autami za 30-40 tysięcy. Plebsik jest za bardzo zblazowany życiem by organizować takie akcje. W lesie nie posprząta, bo mu się nie chcę, ale tutaj to trzeba każdorazowo organizować takie akcje. Potem taki baran czy paniusia poucz Cię jak masz się zachowywać czy żyć.

Opinie

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

18 czerwca: od Zieleńców i Waterloo po McCartneya, „Solidarność” i wielką politykę w Brukseli

Są daty, które nie przechodzą przez kalendarz po cichu. 18 czerwca należy właśnie do nich. To dzień bitew, procesów, wyborów, wielkich artystów i politycznych decyzji, które potrafiły zmieniać bieg historii. Od szarży pod Zieleńcami, przez klęskę Napoleona pod Waterloo, po czerwcowe wybory 1989 roku — historia znów zagląda nam przez ramię. A w tle grają Paul McCartney, King Crimson, Wawele, Maanam i Vera Lynn. Data dodania artykułu: 18.06.2026 13:20
18 czerwca: od Zieleńców i Waterloo po McCartneya, „Solidarność” i wielką politykę w Brukseli
Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Seans w ramach Kina KoneseraZapraszamy na pokaz filmu Czytając Lolitę w Teheranie w czerwcowym repertuarze cyklu Kino Konesera. To poruszająca opowieść inspirowana bestsellerową autobiografią Azar Nafisi, ukazująca kobiecą solidarność, odwagę i siłę.Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2026 roku w kinie Helios. To propozycja dla widzów ceniących ambitne kino, ważne tematy społeczne i wyjątkowe filmowe emocje.Po rewolucji islamskiej w Iranie, która miała miejsce w 1979 roku, ulice Teheranu patrolowane są przez obrońców moralności, a fundamentaliści przejmują kontrolę nad uniwersytetami. Kobiety muszą nosić hidżab, ich swobody są ograniczane, a lektura zachodniej literatury staje się aktem buntu. Taki stan rzeczy sprawia, że Azar Nafisi (Golshifteh Farahani), ambitna wykładowczyni literatury, rezygnuje z pracy na Uniwersytecie Teherańskim. Kobieta potajemnie zaczyna zapraszać do swojego domu grupę najbardziej zaangażowanych studentek. Razem czytają zakazane klasyki literatury zachodniej – „Lolitę” Vladimira Nabokova, „Wielkiego Gatsby’ego” F. Scotta Fitzgeralda, powieści Henry’ego Jamesa czy Jane Austen. Początkowo nieśmiałe młode kobiety stopniowo otwierają się – dzielą marzeniami, lękami, historiami miłosnymi oraz upokorzeniami związanymi z życiem w totalitarnym reżimie.Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Data rozpoczęcia wydarzenia: 22.06.2026
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność 21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia Bezpłatne zajęcia o laktacji w Tomaszowie. TCZ zaprasza do Szkoły Rodzenia Przy Szkolnej na sprzedaż idzie nie tylko budynek. To adres z pamięcią Tomaszowa „Wewnętrzne krajobrazy” w MCK. Sztuka, która zatrzymuje na chwilę Żelechlinek ocala pamięć. Stare zdjęcia, listy i rodzinne dokumenty mogą stać się częścią historii gminy Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: ETM Treść komentarza: Antoni do broni Źródło komentarza: Antoni Macierewicz z zarzutami. Chodzi o słowa o „agentach rosyjskich” w SKW Autor komentarza: Zainteresowana Treść komentarza: Co z wykupem mieszkań w TTBS? Źródło komentarza: Tomaszowskie TBS ogłasza przetargi na najem lokali użytkowych. W ofercie adresy przy Piłsudskiego, Warszawskiej i Stolarskiej Autor komentarza: Edek Treść komentarza: Mieszkam na południu Tomaszowa i chce S12 w wariancie południowym. Najlepiej ze zjazdach na ul. Jana Pawła 2 w okolicy grot żeby sie szybko wjeżdżało i wyjeżdżało z miasta do Łodzi. Źródło komentarza: S12. Droga, o którą Tomaszów walczy od lat. Rozwój, protesty i rachunek za planistyczny chaos
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama