Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 lipca 2026 20:11
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Marcin Witko, jednym z uhonorowanych statuetką "Przyjaciel Powiatu Tomaszowskiego"

W sobotę, 8 lutego 2020 roku, w Hotelu "Arboretum" w Studziankach odbyło się XVI Powiatowe Spotkanie Noworoczne. W uroczystości udział wzięli: parlamentarzyści, samorządowcy z województwa, powiatu i gmin.

Już tradycją jest przyznanie tytułu "Przyjaciel Powiatu Tomaszowskiego" osobom, które w wyjątkowy sposób przyczyniły się do rozwoju i promocji Ziemi Tomaszowskiej. Do tej pory tytuł ten został nadany 76 osobom. Wyróżnienia te są symbolem wdzięczności i podziękowań za wspieranie powiatu tomaszowskiego w codziennej działalności. 
W czasie imprezy statuetkami "Przyjaciele Powiatu Tomaszowskiego" uhonorowanych zostało kolejnych siedem osób. Tegorocznych laureatów nominował Zarząd Powiatu Tomaszowskiego. 

 

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.


Statuetki wręczali: Wacława Bąk - przewodnicząca Rady Powiatu Tomaszowskiego i Mariusz Węgrzynowski - Starosta Powiatu Tomaszowskiego. 

Przyjaciółmi naszego powiatu są od dziś: 
 - Ireneusz Józef Pękalski (ur. 9 marca 1950 w Tomaszowie Mazowieckim) – polski duchowny rzymskokatolicki, doktor prawa kanonicznego, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi w latach 1993–2000, biskup pomocniczy łódzki od 2000 roku


 - Anna Maria Milczanowska z domu Chutkiewicz (ur. 18 lipca 1958 w Radomsku) – polska polityk, nauczycielka i samorządowiec, w latach 2006–2015 prezydent Radomska, posłanka na Sejm VIII i IX kadencji


 - Robert Telus (ur. 18 kwietnia 1969 w Opocznie) – polski polityk, inżynier, samorządowiec, poseł na Sejm VI, VII, VIII i IX kadencji


 - Marcin Witko (ur. 23 lipca 1971 w Głownie) – polski polityk, nauczyciel i samorządowiec. Poseł na Sejm VII kadencji, od 2014 prezydent Tomaszowa Mazowieckiego


- nadbrygadier Jarosław Wlazłowski - Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi


 - Zespół Pieśni i Tańca "Smardzewianie" ze Smardzewic gmina Tomaszów Mazowiecki. Zespół działa od 1964 roku, obecnie kierownikiem zespołu jest Halina Wojtaszek, a przygrywa trzyosobowa kapela pod kierunkiem Krzysztofa Turały. Choreografem zespołu jest Aleksandra Grad


 - Małgorzata Tyce - pomysłodawczyni reaktywowania zespołu "Lubochnianie" - instruktor i opiekun zespołu. W 2011 roku utworzyła dziecięcą grupę zespołu pod nazwą "Mali Lubochnianie". 
 

Galeria: https://www.facebook.com/pg/nasztomaszow/photos/?tab=album&album_id=2790637587661594

 

Polecamy także

Krasnal na niedźwiedziu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkaniec 16.02.2020 05:33
A czemu powiatowa celebrytka nie została przyjacielem powiatu, za słabo pozdrawia Pana Starostę? Ta jej promocja Pana Starosty na każdej imprezie to dopiero oznaka przyjaźni

Dlaczego? 16.02.2020 05:45
Jest w Twoim wpisie dużo negatywnych emocji. Potrafisz to jakoś racjonalnie wytłumaczyć?

Bart Łomiej 10.02.2020 15:38
Ciekawe, czy pan Antoni nie był urażony, że w tym roku nie dostał?

Karol Niezgoda 10.02.2020 20:24
Antoni dostał w ubiegłym roku i to zdecydowanie większą niż rozdawali teraz.

Edmund 10.02.2020 22:40
No, to miałby do kompletu. Aby tylko z folią i czerwoną, plastikową kokardą.

Gruba łapa 10.02.2020 15:24
Znowu kasowane są komentarze ! Czy były obraźliwe ? Nie ! Były niewygodne !

Ola 10.02.2020 14:59
Przedstawiciele PO też byli na tej imprezie. Pytam dlaczego? Mogli zaproszenia nie przyjąść. Tak się bawi w drogiej restauracji towarzystwo PIS i PO.

@ 10.02.2020 16:40
Ola naucz się poprawnej pisowni i może też się będziesz bawić

Ola masz racje, nie zrazaj sie! 10.02.2020 19:21
Widac, ze pomylka Oli wynika z wadliwego dzialania pseudoslownika, jaki uaktywnia sie w wiekszosci urzadzen mobilnych z ktorych piszemy. Mi wstawilo ostatnio PilsuDZkiego, mimo ze sam wpisalem poprawnie i mam to nawet nagrane innym telefonem. Latwo wylaczyc? No w Swift Key nie bardzo. Na jednych portalach dziala ok, na innych nie. E-maile w gmailu pisze sie z tego wygodnie. Nie mowie, ze nie robie sam bledow, ale na pewno nie tyle ile tu wchodzi. Przygladam sie sprawie od dluzszego czasu. Niedopracowana technologia. Tam oczywiscie jesli komus sie bedzie chcialo na ten wpis odpowiedziec, padnie, z roznych nickow, ze "mi dziala ok" ale kto uczciwszy ten sam widzi jak jest. Takze "piszta se ile chceta" mnie nie rusza, juz mase takich nagonek na siebie mam na koncie. Tylko dlatego, ze na serio mysli sie imaczej i nie udaje kogos kim sie nie jest. Ty pewnie piszesz ze sluzbowego komputera na biurku w pracy w Lodzi bynajmniej nie w prywatnej firmie. Stad bez bledow, co nie znaczy ze z sensem, a co gorsza zawsze ze zlymi intencjami. Znamy to juz bardzo dobrze, medrkowaliscie nam juz przez 8 lat. Wy lub Wasi rodzice.

! 10.02.2020 13:03
Oj wszystko w oczka szczypie. Dla co bardziej oszołomionych polecam kropelki Starazolin lub Blink. Wzrok ułagodzi, mózg wyciszy i uspokoi. Dla pieniaczy info, że jeszcze kilkadziesiąt miesięcy będą rządzić. Trzeba było wybierać swoich super fachowców, lecz nie starczyło siły? Teraz lament i płacz. Sprawdzajcie może, czy aby wszystkie guziczki mają jeszcze pozapiane wg savoir-vivre'u. Ale obciach.

Obywatel 10.02.2020 12:15
Jak dla minie to szczyt porażki Witki i jego świty !!!! Kochani mieszkańcy zobaczcie co oni robią poczuli się pewnie w swoich fotelach nagrody wzajemnie adoracji i jeszcze kler w tym uczestniczy gdzie te zapowiedzi innego miasta jak na razie to kupę kolesiostwa i układy. Widać ostatnimi czasy zdjęcia z Radiem Maryja gdzie starostwa i radni dobrze się bawią mam nadzieje że dzisiejszy wiatr wywieje te nabytki z tego miasta. Bo miasto biedne a koszty życia za prezydentury Witki jak w Londynie

średniowieczny zbuj 10.02.2020 12:06
Brawo PiS. Nie żadne Zenki czy Sławomiry oraz "Majteczki w kropeczki" czy "Mydełko Fa". Mamy Swoje patriotyczne "Pasiaki" i niech nam umilają uroczystości. Szkoda tylko, że goście nie przyjechali na wozach drabiniastych i w workach jutowych tylko Ałdi i garnitury od prady.

Posłanka 10.02.2020 12:42
Noooo te garnitury "od parady" naprawdę od parady ale na przebierańce. Uniformy niektórych wybranych pozostawiają dużo do życzenia- świecące satyny, kwadratowe plastikowe buty i koszula w paski z krótkim rękawem. Elyta

varan 10.02.2020 00:48
A na specjalistycznego drona do walki ze smogiem "piniędzy" nie ma ! Zamiast organizować imprezę dla towarzystwa wzajemnej adoracji, mógł powiat wraz z miastem zakupić taki sprzęt. Ale najwyrażniej władza wierzy, że to patron regionu upora się z problemem fatalnego powietrza. Na razie idzie mu kiepsko. Wczoraj ilość pyłu pm 2.5 przekroczyła 1400 % normy ! Chyba najwyższy czas pomyśleć o pozwie zbiorowym przeciw miastu o odszkodowanie za brak możliwości oddychania.

Ja 10.02.2020 02:22
W innych miastach rezygnują z tego bo drogie i nieefektywne - ale u nas trzeba wrzeczesc o to...

varan 10.02.2020 12:48
Straż Miejska z jedną (i chyba niewielkim ułamkiem) kontrolą paleniska dziennie jest za to "mega efektywna". Że o braku ze strony władz jakichkolwiek działań na rzecz poprawy powietrza nie wspomnę. Przypominam że rządy tej ekipy trwają już 6 rok i dopiero po takim czasie zdołali się doliczyć ile jest w mieście przestarzałych palenisk. W takim tempie to i za 200 lat sytuacja nie ulegnie zdecydowanej poprawie.

Kto tu komu coś powinien wyliczać? 10.02.2020 20:01
No tak, tylko że smog mamy w Tomaszowie od zawsze, Wy (PZPR>SLD+UW+PO), rządzliście i w tym czasie nie doliczyliscie się nawet palenisk. Autka zmieniacie na coraz większe, często te zza oceanu które zaprojektowane były do objeżdżania rancza. Kto komu co wylicza? Witko zaproponował 40% dopłat do wymiany pieców i to jest pierwsza propozycja REALNIE wpływająca na stan powietrza, którą w całej historii miasta ktoś tomaszowianom zaproponował.

Najlepszy byznes to ten z urzedami :) Taki kapitalizm=lyberalizm 10.02.2020 19:43
Na drona nie ma nie dlatego, ze za drogi tylko bez sensu, a przede wszystkim wspiera platformerski nieformalny program "(niektore) rodziny i przyjaciele". Ze sprzedaz komus nie idzie, nie znaczy, ze masto ma zamawiac gadzet, ktory nie pomoze w niczym, bo nawet jesli by dzialal, to smogu nie eliminuje, a pietnuje ludzi. A najpewniej byloby tak, ze 10-20 tysi to tylko poczatek, a potem sama optymalizacja ustawien - czyli klik, klik co miesiac rzecz jasna nie z darmo. A jesli nie, to postomunistyczny ryk, ze Witko/Wegrzynowski nas truje bo nie chce rzucic 2000-5000 na klik, klik.

"(niektore) rodziny i przyjaciele" 10.02.2020 19:48
Podlaczac do sieci cieplowniczej, chociaz jedna kamienice rocznie. Na Warszawskiej najbardziej smrodzacych jest z 5. Nie zawracac sobie glowy gadzetami. To jest tylko mydlenie oczu. Rownie dobrze Straz Miejska moze robic codziennie naloty na te kamienice. A profilaktycznie. Skutecznosc 100% woeksza od drona.

PO datnicy 09.02.2020 22:46
Kilkaset osób x kilkaset zł od tależa to trochę kosztuje. A przecież już było takie spotkanie w szkole obok starostfa. Kto za to płaci???

@ 10.02.2020 10:56
Do POdatnicy TALERZ

Z rozporkiem 09.02.2020 22:39
"Bląd celebrytka" wystąpiła w sukience użytej na kilku studniówkach ....

Ajdejano 09.02.2020 21:52
Do "xxx" na różowo dzisiaj 21:20. Po pierwsze: w zdaniu pytającym nie piszemy: "dla czego", ale: dlaczego. Po drugie: nie napisałem, że tylko w Spale, ale: "np. w COS Spała", a więc wymieniłem ten obiekt jako jeden z wielu innych. Tak więc: ucz się poprawnie pisać po polsku i uważnie czytać teksty.

Karol Niezgoda 09.02.2020 20:30
Jaka władza w powiecie tacy laureaci. Nie wiem czemu przy rozdawaniu wczoraj statuetek zapomniano o jeszcze jednym pośle z PIS-u który siedział na widowni. Ze wszystkich wczorajszych wyróżnień dwa dla zespołu Smardzewianie oraz dla Pani Tyce były słuszne i zasadne. Pozostałe to czyste kolesiostwo i partyjniactwo.

Ajdejano 09.02.2020 19:58
Też byłem zdziwiony: Studzianki to powiat piotrkowski, a tu nagrody za powiat tomaszowski. Czyżby nie było możliwości zorganizowania tej imprezy np. w COS Spała (kierowanym przez kolegę starosty, tzn. przez p. Wędrowskiego) lub w wielu innych, atrakcyjnych miejscach w naszym powiecie ?! To tak, jakby Marszałek Województwa Łódzkiego organizował imprezę np. w Kielcach. Na temat całej listy Laureatów nie wypowiadam się, bo nie wszystkich znam, ale być może, wszyscy w jakiś-tam sposób mogą być uznawani za przyjaciół powiatu. Jeżeli starostwo uznało, że o uroczystości należało napisać w mediach, to aż prosiło się chociażby krótkie wyjaśnienie zasad przyznawania tego wyróżnienia - Szanowna Pani Sztymelska. Nie czuje Pani tego dziennikarskiego bluesa.

xxx 09.02.2020 21:20
A dla czego w Spale? przecież starostwo oddało "pięknie " zrewitalizowany za ponad 20 milionów obiekt przy Farbiarskiej?

Gość 09.02.2020 19:24
Przyjaciele powiatu tomaszowskiego a spotkanie w powiecie piotrkowdkim....

SA. 09.02.2020 21:13
Impreza odbywa się tam, gdzie są dogodne warunki dla niej i opłaca się to finansowo - jest przecież konkurencja (lub zaproszenie). Zacznijcie sprawdzać jeszcze co mieli na talerzu, gramatura czy się zgadzała, jaką wodę mineralną spijali i z której hurtowni wzięto. Czy, aby ośmiorniczki w akwarium nie pływały i nie spoglądały na to wszystko z przymrużeniem... Śmiechu warte.

m 09.02.2020 18:32
Tylko w 2 przypadkach można uznać (wg informacji), że jedynie mogli otrzymać statuetkę "Przyjaciel Powiatu Tomaszowskiego". W pozostałych 5 brak jest uzasadnienia zasłóg jako przyjaciela powiatu.

Opinie

1 lipca w historii: Warszawa odbita Szwedom, koniec Układu Warszawskiego i pół wieku „Lata z radiem”

Pierwszy dzień lipca otwiera miesiąc wakacji, ale w kalendarzu historii nie ma tu miejsca na leniwe rozłożenie leżaka. To data, w której pobrzmiewa huk potopu szwedzkiego, emancypacyjny oddech kobiet sprzed ponad wieku, fortepian Chopinowski, blues Williego Dixona, new wave Blondie i radiowy sygnał, bez którego dla wielu Polaków lato przez dekady po prostu się nie zaczynało. Data dodania artykułu: 01.07.2026 06:53
1 lipca w historii: Warszawa odbita Szwedom, koniec Układu Warszawskiego i pół wieku „Lata z radiem”

Miłość, Tinder i wojna hybrydowa. Ekspert ostrzega: portale randkowe mogą być wykorzystywane także w Polsce

To brzmi jak scenariusz szpiegowskiego thrillera, gdzieś pomiędzy „Mostem szpiegów” a czarnym odcinkiem „Black Mirror”. Tyle że nie chodzi o kino, lecz o codzienność: aplikacje randkowe, prywatne rozmowy, zdjęcia, lokalizacje, samotność, emocje i dane. Eksperci ostrzegają, że portale randkowe mogą być wykorzystywane do operacji wpływu, werbunku, szantażu, a nawet działań sabotażowych. Także w Polsce. Data dodania artykułu: 30.06.2026 22:02
Miłość, Tinder i wojna hybrydowa. Ekspert ostrzega: portale randkowe mogą być wykorzystywane także w Polsce

Polacy źle oceniają kierunek, w którym idzie kraj. Ale własny portfel widzą znacznie lepiej

31 procent badanych uważa, że sytuacja w Polsce zmierza w dobrym kierunku, 48 procent jest przeciwnego zdania, a 21 procent nie ma w tej sprawie wyrobionej opinii — wynika z czerwcowego badania CBOS. To sondaż, który pokazuje ciekawy paradoks: Polacy coraz gorzej patrzą na politykę i ogólną sytuację w kraju, ale jednocześnie bardzo dobrze oceniają własne warunki materialne. Data dodania artykułu: 30.06.2026 19:13
Polacy źle oceniają kierunek, w którym idzie kraj. Ale własny portfel widzą znacznie lepiej

30 czerwca w kraju i na świecie. Beresteczko, Miłosz, sfałszowane referendum i dzień pełen ważnych zapowiedzi

Wtorek, 30 czerwca, to sto osiemdziesiąty pierwszy dzień roku. Słońce wzeszło o godz. 4:17, zajdzie o godz. 21:01. Imieniny obchodzą dziś Emilia, Jan, Leon, Lucyna, Milena i Władysław. W kalendarium dnia splatają się wielka historia Rzeczypospolitej, dramaty XX wieku, literatura Czesława Miłosza, narodziny spółdzielczości oraz muzyczne tropy prowadzące od Dead Can Dance po pierwszy polski „Idol”. Data dodania artykułu: 30.06.2026 11:28
30 czerwca w kraju i na świecie. Beresteczko, Miłosz, sfałszowane referendum i dzień pełen ważnych zapowiedzi

KO prowadzi, PiS goni, prawica rośnie. Najnowszy sondaż IBRiS pokazuje polityczną temperaturę przed wakacjami

Koalicja Obywatelska pozostaje na pierwszym miejscu, ale najnowszy sondaż IBRiS dla Polsat News nie jest dla obozu rządzącego polityczną kołysanką. To raczej dźwięk alarmu słyszalny gdzieś zza sejmowych drzwi: KO ma 28 proc., PiS 24,1 proc., Konfederacja 13,7 proc., a Konfederacja Korony Polskiej aż 9 proc. Do tego 8,9 proc. wyborców nadal nie wie, na kogo oddałoby głos. W polskiej polityce to nie margines. To rezerwa prochu. Data dodania artykułu: 29.06.2026 19:20
KO prowadzi, PiS goni, prawica rośnie. Najnowszy sondaż IBRiS pokazuje polityczną temperaturę przed wakacjami

Dziś w kraju i na świecie. 29 czerwca: od Paderewskiego i Mrożka po Wimbledonu trawę, okręty podwodne i paliusze z Watykanu

Dziś jest poniedziałek, 29 czerwca, sto osiemdziesiąty dzień roku. Słońce wzeszło o godz. 4.16, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Benedykta, Beata, Piotr, Paweł, Maria, Kasja i Kasjusz. Data dodania artykułu: 29.06.2026 07:40
Dziś w kraju i na świecie. 29 czerwca: od Paderewskiego i Mrożka po Wimbledonu trawę, okręty podwodne i paliusze z Watykanu

Dziś w kraju i na świecie. 28 czerwca – od Unii Lubelskiej po Poznański Czerwiec, od Wersalu po „OK Computer”

Dziś jest niedziela, 28 czerwca, sto siedemdziesiąty dziewiąty dzień roku. Słońce wzeszło o godz. 4.16, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Ireneusz, Józef, Leon, Lubomir i Paweł. Data dodania artykułu: 28.06.2026 08:47
Dziś w kraju i na świecie. 28 czerwca – od Unii Lubelskiej po Poznański Czerwiec, od Wersalu po „OK Computer”

Kilometrowa planetoida przeleci dziś obok Ziemi. Blisko? Tak. Groźnie? Nie

W sobotę, 27 czerwca, w pobliżu Ziemi przeleci duża planetoida 152637, znana także jako 1997 NC1. Obiekt ma według szacunków od 750 metrów do ponad 1,6 kilometra średnicy. Brzmi jak początek filmu katastroficznego, ale tym razem Bruce Willis może spokojnie zostać w domu. Europejska Agencja Kosmiczna potwierdza: przelot będzie bezpieczny. Data dodania artykułu: 27.06.2026 10:42
Kilometrowa planetoida przeleci dziś obok Ziemi. Blisko? Tak. Groźnie? Nie
Zawody Ogólnopolskie, Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody – Eliminacje do Polskiej Ligi Jeździeckiej

Zawody Ogólnopolskie, Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody – Eliminacje do Polskiej Ligi Jeździeckiej

Jeździeckie emocje w BogusławicachW dniach 17–19 lipca 2026 roku w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się Zawody Ogólnopolskie, Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody, będące jednocześnie eliminacjami do Polskiej Ligi Jeździeckiej. To wydarzenie skierowane jest zarówno do zawodników, jak i do publiczności, która chce z bliska zobaczyć sportową rywalizację na wysokim poziomie.Atrakcje dla całych rodzinOrganizatorzy przygotowali także bogatą ofertę dodatkowych atrakcji. W sobotę i niedzielę dostępna będzie Zagroda Zabaw dla dzieci, w której znajdą się między innymi plac zabaw, trening hobby horse, zwiedzanie obiektu z przewodnikiem, przejazdy bryczką, mini zoo z karmieniem kucyków, spotkania z alpakami, dmuchańce, minigolf oraz animacje i oprowadzanie na kucyku dla najmłodszych.Zagroda Zabaw czynna będzie w godzinach 11:00–17:00. Dodatkowo w sobotę i niedzielę w godzinach 13:00–17:00 goście będą mogli skorzystać z oferty Restauracji w Pałacu, serwującej wyjątkowe dania i desery.Strefa gastronomicznaPrzez cały czas trwania zawodów dostępny będzie duży, dobrze zaopatrzony bar oferujący domowe posiłki, pizzę, zapiekanki, przekąski, napoje i desery lodowe. Otwarta będzie również strefa Grill Bar oraz food truck z lodami świderkami, watą cukrową, popcornem i goframi.ZaproszenieWydarzenie będzie świetną okazją do spędzenia czasu w sportowej atmosferze, kibicowania zawodnikom i rodzinnego wypoczynku na terenie wyjątkowego obiektu jeździeckiego. Organizatorzy zapraszają zawodników do zgłoszeń oraz wszystkich miłośników koni do udziału w tym letnim wydarzeniu. Data rozpoczęcia wydarzenia: 17.07.2026

Polecane

Źle się dzieje w powiecie tomaszowskim. Hamlet na sesji, szpital bez prezesa Spółdzielnia w TTBS? Plotka, która nie przeszła nawet przez drzwi kancelarii 1 lipca w historii: Warszawa odbita Szwedom, koniec Układu Warszawskiego i pół wieku „Lata z radiem” W Tomaszowie rusza nowy oddział dziennej terapii uzależnienia od alkoholu Prokurenci z kapelusza, kamera zamiast argumentu. Radny Kucharski i samorządowy teatr sensacji Dni Tomaszowskiej Rodziny na Błoniach. Dwudniowy piknik dla mieszkańców Tomaszów Mazowiecki z nowym logo. Miasto stawia na świeży i rozpoznawalny wizerunek Ponad 8 milionów złotych na cieplejsze szkoły w Tomaszowie. Termomodernizacja i fotowoltaika w SP nr 8 oraz Przedszkolu nr 14 Sześć mieszkań, które urosły do legendy Słodkie napoje w dzieciństwie mogą wrócić po latach. Nowe badanie ostrzega przed ryzykiem nadciśnienia 30 czerwca w kraju i na świecie. Beresteczko, Miłosz, sfałszowane referendum i dzień pełen ważnych zapowiedzi STANOWISKO ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „PRZODOWNIK” W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Figo-fago Treść komentarza: Znalazł się "yntelygent" za dychę ze wsi Unewel, którego, kur.a, razi "porażający" język niektórych wypowiedzi. I bardzo dobrze, że ciebie (zafajdany , lokalny cwaniaczku) rażą takie wypowiedzi. Dzięki takim ludziom bez jaj i jednocześnie mającym Polskę w odbycie, rządzi moim ukochanym krajem ryzy donek - wróg Polski i sługus niemiec. Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Magda Treść komentarza: Pan Kucharski pierwszy Wróżbita w Tomaszowie!🤣 Źródło komentarza: Prokurenci z kapelusza, kamera zamiast argumentu. Radny Kucharski i samorządowy teatr sensacji Autor komentarza: Figo-fago Treść komentarza: Boli? Bardzo boli?! No i bardzo dobrze, że bardzo boli!!! Źródło komentarza: STANOWISKO ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „PRZODOWNIK” W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM Autor komentarza: ...) Treść komentarza: żeby głupota miała skrzydła to byś figo latał jak jeżyk Źródło komentarza: STANOWISKO ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „PRZODOWNIK” W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM Autor komentarza: sb Treść komentarza: Język wypowiedzi niektórych osób jest porażający. To czytają również osoby nieletnie. Czy nie można tego samego napisać w miarę czystą polszczyzną. Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: tomaszowianin Treść komentarza: Abstrahując od oceny pracy władz spółdzielni "Przodownik", należy zapytać radnego miejskiego jakie podjął działania w celu sprawiedliwego, zgodnego ze stanem faktycznym, rozliczenia opłat za wywóz i gospodarkę odpadami. To, co uchwaliła Rada Miasta jest skandalem, który powinien skutkować odwołaniem tego gremium wraz prezydentem miasta. Ponadto, pan radny ma prawo, a nawet obowiązek nadzoru i kontroli spółek miejskich. Natomiast opłaty wynikają z dostarczania wody i odbiór ścieków są bardzo zawyżone w stosunku do zużycia wody. Największy wzrost opłat w tym roku, nie był zależny od władz spółdzielni, a był wynikiem działań lub jego brakiem radnych miejskich Źródło komentarza: Demokracja odwołana z powodu upału. Co naprawdę dzieje się w SM „Przodownik”?
Reklama
Reklama
Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Cena: Do negocjacji Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientówWygodna pozycja siedzącaOchrona przed napięciami mięśniowymiOdciążenie kręgosłupaSeat Comfort to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu i prawidłowego ułożenia ciała podczas siedzenia. Dostosowująca się do ciężaru użytkownika pianka z pamięcią kształtu umożliwia właściwą pozycję i równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Dzięki temu odciążony jest kręgosłup, co niweluje odczucie zmęczenia podczas czynności wykonywanych na siedząco. W zajęciu prawidłowej pozycji pomagają dodatkowe wyprofilowania pod uda.Poduszka uniwersalna ze względu na swoją elastyczność i możliwość dopasowania do miejsca, w którym jest stosowana. Idealna do wykorzystania w domu, pracy, samochodzie lub na wózku inwalidzkim. Spód wykonany jest z materiału antypoślizgowego, dzięki czemu poduszka nie przesuwa się i w przeciwieństwie do innych tego typu wyrobów, doskonale działa ze śliskimi powierzchniami (np. metal, tworzywo sztuczne).Wskazania: Profilaktyka w powstawaniu odleżyn, przeciążenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, wymuszona długotrwała pozycja siedząca.Przeciwwskazania: Nie stwierdzonoKonserwacja: Pianka z pamięcią kształtu nie nadaje się do prania. Pokrowiec zewnętrzny jest zdejmowalny i może być prany w temperaturze do 30°C/ 86°F. Ze względu na sposób transportu, poduszka po wyjęciu z opakowania może mieć "zapach fabryczny". Aby zniknął, przed pierwszym użyciem, wystarczy przewietrzyć poduszkę.Skład:Poduszka: 100% PUPoszewka (góra i boki): 93% poliester, 7% spandex, z uchwytem z bokuPoszewka (spód): 100% poliester z kropkami antypoślizgowymiWymiary: 45X 37X9cmGęstość: 45kg/m3

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama