Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 10:28
Reklama
Reklama

Czy w Tomaszowie powinno się wprowadzić nocną prohibicję

W Krakowie od 1 lipca zacznie obowiązywać prohibicja. Sprzedaż alkoholu będzie zabroniona w sklepach na terenie całego miasta od północy do godz. 5:30. Tak zdecydowali radni. Tomaszowie podobne próby ograniczenia sprzedaży alkoholu okazywały się bezskuteczne. Podejmowali je radni miejscy.

 Tymczasem wartość sprzedaży alkoholu co roku rośnie, przy stale zmniejszającej się liczbie mieszkańców. W ubiegłym roku osiągnęła już kwotę 80 milionów złotych i była wyższa o 5 milionów niż rok wcześniej. Psychiatrzy i terapeuci biją na alarm. Piją wszyscy. Odnotowanych jest coraz więcej uzależnionych kobiet. Obniża się też granica wieku, kiedy po raz pierwszy młodzież sięga po alkohol. Problem jest poważny. W Tomaszowie funkcjonuje też duża liczba nielegalnych punktów sprzedaży alkoholu. Działania Policji w tym zakresie są praktycznie niedostrzegalne. Najprościej jest oczywiście nie dostrzegać problemu. 

Ograniczenie, jakie wprowadzono w Krakowie dotyczy wszystkich punktów prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży. Chodzi więc o sklepy, w tym monopolowe, supermarkety, sklepy z produktami specjalistycznymi, np. winiarskie, ale i stacje benzynowe. Kiedy w Tomaszowie próbowano przeforsować nocną prohibicję, podnoszono między innymi argumenty o rentowności stacji benzynowych, które w nocy bez alkoholu zostaną pozamykane. Argument jest o tyle nietrafiony, że samoobsługowa stacja benzynowa w MZK doskonale sobie daje radę o każdej porze dnia i nocy. 

Radni krakowscy wskazywali między innymi na skargi mieszkańców, których spokój jest zakłócany przez pijanych klientów sklepów, w tym turystów. W Tomaszowie jest podobnie. Niedawno wspólnota mieszkaniowa kamienicy przy ulicy Piłsudskiego zdecydowała o tym, że właściciel sklepu będzie mógł swoją działalność prowadzić jedynie do godziny 22. Jak wiemy otaczający nas świat nie znosi próżni. Zapewne sklep z nocnym alkoholem pojawi się gdzieś obok, Może poprowadzi go nawet ten sam właściciel. W efekcie sytuacji mieszkańców niewiele to zmieni. 

Przeciwnicy wprowadzenia nocnych zakazu sprzedaży alkoholu twierdzą, że przyniesie on korzyści jedynie licznym w Tomaszowie melinarzom. Nie zwracają jednak uwagi, że twierdzenie to jest równocześnie niską oceną pracy tomaszowskiej Policji. Faktem jest, że nocnych sklepów z alkoholem już w naszym mieście prawie nie ma. Pozostały co najwyżej dwa punkty oraz stacje benzynowe. Po okresie ich mnożenia przyszedł czas na ich samoistne wygaszanie. 

 

 

Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem nocnej prohibicji w Tomaszowie?

Czy zasadne jest wprowadzenia zakazu sprzedaży alkoholu w sklepach w godz. od 23-6 rano

Tak
47%
Nie
53%

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Babcia Jadzia 31.05.2023 23:13
Komuna już wróciła. Za chwilę jak za PRL napoje wyskokowe będzie można kupić po 13,00. Wszystko to przecież dla naszego dobra. A tak na poważnie to uwielbiam jak ktoś za mnie decyduje kiedy się mogę napić co zjeść lub jak się ubierać. Głupia gawiedź głosuje na Podatki I Socjalizm bo dają pincet +

Mariolka 01.06.2023 09:55
jakie pincet? niebawem bedzie osimset, wtedy można małpki kupowac na zapas aby nie trudzic sie po nocach z lataniem po dostawe

Archanioł G 17.06.2023 10:11
Poco ograniczać, zlikwidujmy ciszę nocną, oraz kodeks karny. Będzie rządził na mieście najsilniejszy okoliczny cham. Precz z socjalistycznymi ograniczeniami wolności.

Ironiczny 26.05.2023 14:10
Po co cos ograniczać, to może otwórzmy swoją lokalną gorzelnię (wreszcie powstałby polski i tutejszy zakład) , mam już nazwę dla produktu lokalnego "DUCH Tomaszowa" (..i Ty podaj jakąś śmieszną nazwę) dla lokalnego produktu ;)

Figo-fago 28.05.2023 20:19
Podaję: 1. WISTOM BIS - SAMO ZDROWIE, 2. ZEMSTA STALINA, 3. ELIKSIR TEŚCIOWEJ.

Archanioł G 25.05.2023 11:57
Ajdejano, Jak dla mnie państwo Polskie wcale nie musi mieć monopolu na upijanie społeczeństwa, więc wlewaj w siebie i wstrzykuj co tylko chcesz i w której melinie chcesz, tylko błagam nie drzyj mordy w nocy pod moim domem. Rób to w lokalu lub w zaciszu swojej nory.

Ajdejano 25.05.2023 16:41
Jesteś niereformowalny. Dziad - swoje, baba - swoje. Czy naprawdę nie potrafisz zrozumieć, że zamykanie sklepów z alkoholem w godzinach nocnych nie będzie miało najmniejszego wpływu na chlanie gorzały cała noc ?! Więc, zdecyduj się i poinformuj nas, o co Tobie właściwie chodzi: o zamykanie sklepów z gorzałą w nocy, czy o picie gorzały w nocy. Czyli: co chcesz, biedaku, wyplenić ....???? Jak świat światem, nikt nie wyplenił: ani jednego ani drugiego. Więc, moja dobra rada: pier.... sobie setę z "meduzą" i pozbędziesz się swoich problemów - biedaczku. Pozdrowienia od starego czekisty-alkoholika.

Ajdejano 24.05.2023 09:01
Mam podejrzenia, że Ty, który mnie kojarzysz z klientami nocnych sklepów, być może jesteś właśnie klientem tych sklepów, a może nawet melin. Dlaczego mam takie skojarzenia ? Ponieważ trzeźwo myślący, z mety zauważy, że to, co napisałem, to nie jest pochwała nocnych sklepów, a odrzucenie debilnego pomysłu nocnej prohibicji. Trzeba mieć dobrze zrujnowane w główce, aby sądzić, że nieczynny nocą sklep, będzie jakąkolwiek przeszkodą w zorganizowaniu nocnej balangi. Od wieków, tak, jak Ty, myślało wielu przygłupów na całym świecie. I co z tego wyszło ? A wielkie jajco. Archaniele G.: nie chlej tyle i ogarnij się trochę oraz czytaj ze zrozumieniem.

Archanioł G 23.05.2023 23:51
Poza tym Nocna prohibicja nie kasuje picia w lokalu, kasuje tylko sklepy nocne, pod którymi imprezują ci najbardziej zacni smakosze soku z gumijagód. Ajdejano, otwórz nocny pod swoim domem i tam zapraszaj swych znamienitych kompanów.

Ajdejano 24.05.2023 21:50
Otóż, owszem, rzeczywiście: mam tak znakomitych i nawet dobrych, znakomitych znajomych, znanych nawet w naszym kochanym kraju, którzy na takiego wsiowego "działaca", jak Ty, nie chcieliby nawet spojrzeć.

Archanioł G 23.05.2023 23:41
Nocna prohibicja ma służyć temu żeby Ajdejano z kolegami lepiej planował imprezy, odpowiednio wcześnie zaopatrzył się w alkohol i nie darł potem mordy, w środku nocy, pod sklepem nocnym, gdy normalni ludzie, którzy mają pecha mieszkać w pobliżu sklepu nocnego, chcą spać.

Pawełek 24.05.2023 10:58
Jak popełniają wykroczenie lub przestępstwo to pierwszy reaguj, zgłaszaj, bądź naocznym świadkiem, zeznawaj... :-) a nie oglądaj się wyłącznie na innych. Jak ci przeszkadza i ci to "nie po nosku" bądź twardy obywatel i działaj skutecznie, nikt za ciebie tego robił przecież nie będzie. Nie zasłaniaj się innymi ludźmi i pechem. A nie wprowadzać tylko jakieś śmieszne, dodatkowe zakazy.

Ajdejano 24.05.2023 17:04
"Pawełek": 200% racji. Chce głąb walczyć z alkoholem, to niech najpierw sam przestanie chlać. Więcej nie napiszę, bo Admin na bieżąco mnie koryguje i wycina to, co jemu nie pasuje. Pozdrowienia dla "Pawełka"

Ajdejano 23.05.2023 22:52
Spytajcie ludzi, którzy trochę rozglądają się po świecie. Oni zawsze i w każdym miejscu opowiedzą Wam, gdzie w najbliższej okolicy świetnie działają meliny z zajzajerem w cenie 1 zł/100 gram i z "normalną" wódą np. 5 zł/100 gram (+ kiszony ogórek). Więc pytam tych różnych, debilnych, święto.j.e.b.l.i.w.y.c.h radnych: ta niby nocna prohibicja, komu ma służyć ??? A może wielu z was, po.j.e.b.u.s.y, takie meliny prowadzi - co??? Czy wy, przypadkiem, to nie ta sama grupa idiotów, która nie chciała przyjąć nazwy ulicy Piwnej w naszym grajdole ?! Polecam wam szybki kontakt z dobrym psychiatrą.

Chorykraj 23.05.2023 15:31
Już lasy zamykali , cmentarze , ludzi e domu nic głupiego i idiotycznego już mnie nie zdziwi

Obyvatel 22.05.2023 21:46
Wystarczy zakaz handlu napojami wysokoprocentowymi o objętości poniżej 0,7l

Archanioł G 23.05.2023 23:43
Żule preferują małpki o mniejszej objętości niż 0,7l. Nie pogardzą też tanim piwem.

Tom 24.05.2023 06:30
Chłopie tzw. małpki są bardzo chętnie kupowane przez smakoszy tego trunku, rocznie kilkaset milionów buteleczek trafia do klienta. Ciekawe kto by się na ten zakaz zgodził ani producent ani miliony polaków.

Ajdejano 24.05.2023 22:01
Do "Toma": ten prymityw nie rozumie, że te małpki i inna gorzała, czyli najprostsza trucizna, to n jeden z lepszych dochodów Państwa Polskiego. I właśnie, m.innymi z tych dochodów państwa, ten barani łeb dostaje swoje dietki radnego i wszelki inny socjal. Żeby taki, lokalny tuman to zrozumiał, należałoby jemu te dietki i ten socjal zabrać i przy okazji podziękować tumanowi za jego "społecno inicjatywe" .

obywatel TM 25.05.2023 16:26
Dodajmy że tzw. ,,małpki" produkuje tylko jeden producent w Lublinie, własność znanego polityka ubiegłych lat. Do polityki głowy pewnie nie miał ale kokosowy biznes zrobił na buteleczkach z mini zawartością.

WuPe 22.05.2023 10:52
Ale przeciwnicy zakazu właśnie zwracają uwagę na niską ocenę pracy tomaszowskiej Policji dlatego są przeciwni;-) Jakiś czas temu głośna była sprawa śmierci tomaszowskiego policjanta pod jedną z melin i to z asortymentem narkotykowym...

Pawełek 22.05.2023 14:24
Nie było wtedy przecież żadnego zakazu sprzedaży alkoholu. Gorzałka dostępna w każdym sklepie spożywczym, osiedlowym. A wskazana lokalizacja raczej służyła do "spotkań towarzyskich", jako miejscówka, a nie do sprzedaży alko. Policja nigdy nie zlikwiduje wszystkich melin. Na miejsce 1 powstaną dwie :-))

degustator 21.05.2023 09:52
Z tego co pamiętam w pierwszym roku prohibicji w Piotrkowie sprzedaż wzrosła gdyż ludzie kupowali na zapas wiec myślę że taki zakaz jest bez sensu.

Pawełek 20.05.2023 15:51
W Krakowie całe noce Angole i inne "rozjuszone nacje" nie mogą się napoić do pełna, dlatego wprowadzili ograniczenia, by jeszcze bardziej nie rozrabiali po wódzie na mieście. W Tomaszowie jest spokój, mety i meliniarze by tylko zarabiali... a po co to komu?

Archanioł G 23.05.2023 23:45
Chyba nie byłeś w centrum Tomaszowa w nocy w weekend.

Pawełek 24.05.2023 10:43
... buahahhaa, no to błysnąłeś gościu -archanioł g- chyba nie byłeś nigdy w centrum Krakowa lub innego większego miasta. Chcesz przyrównać te parę osób przemieszczających się po Naszym malutkim centrum i to w okresie wiosenno-letnim do prawdziwej inwazji ludzików i tubylców z zewnątrz w innych miejscowościach w RP. Może chciałbyś zamknąć tę młodzieżówkę w weekendy w jakiś kontenerach lub obozach pod ścisłą kontrolą. Ciekawe kto cię wyprodukował, w którym roku i to z takim defektem? ;-))

Pawełek 24.05.2023 10:43
... buahahhaa, no to błysnąłeś gościu -archanioł g- chyba nie byłeś nigdy w centrum Krakowa lub innego większego miasta. Chcesz przyrównać te parę osób przemieszczających się po Naszym malutkim centrum i to w okresie wiosenno-letnim do prawdziwej inwazji ludzików i tubylców z zewnątrz w innych miejscowościach w RP. Może chciałbyś zamknąć tę młodzieżówkę w weekendy w jakiś kontenerach lub obozach pod ścisłą kontrolą. Ciekawe kto cię wyprodukował, w którym roku i to z takim defektem? ;-))

Ajdejano 28.05.2023 20:35
Jeżeli ty, barani łbie, byłeś w centrum Tomaszowa w nocy w weekend, to w jakim celu tam bywasz?! Wyrywasz młode dziewuchy, czy może też kupujesz małpki lub inną gorzałę - co?! Jesteś zwykłym, lokalnym gnojem, jeżeli dyskutujesz na tematy, które są codziennością twojego, gnojowatego życia.

Strong 20.05.2023 15:41
Kto chce kupuje, kto nie chce niech nie kupuje. Nie ma co fisiować. Niewiele zmienia to dla całokształtu spożywania alkoholu, więc po co drążyć temat. Ci co chcą się napić zawsze znajdą źródełko.

Tomaszowianka. 20.05.2023 13:55
Powiedziała bym, że nawet od 22 do 6 rano. Do tego nie powinny być wydawane zezwolenia, na sprzedaż alkoholu, kiedy w pobliżu prosperuje już sklep z alkoholem. To mierzenie tych odległości to czysta fikcja.

Ajdejano 24.05.2023 22:22
Pierd.... takie farmazony, że szkoda to komentować. Dlatego masz przygłupie 18 ocen na nie i tylko jedną, twoją własną na tak.

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama