Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 15:36
Reklama
Reklama
Na sygnale:

Kronika policyjna

Wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia

Wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia

22 listopada o godzinie 19:20, w Łaznowskiej Woli, miał miejsce wypadek drogowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 22-letni mieszkaniec Koluszek, kierując peugeotem 206, wykonując manewr skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z peugeotem 406, którym kierował 26-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego. Kierujący 406 oraz pasażerka peugeota 206 – 19-letnia mieszkanka powiatu Łódź Wschód z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do tomaszowskiego szpitala. 23.11.2012 10:28    2
Kilogram "trawki" w Toyocie

Kilogram "trawki" w Toyocie

17 listopada o godzinie 18:50, tomaszowscy policjanci z Wydziału Przestępstw Kryminalnych zauważyli poruszającą się ulicami naszego miasta Toyotę. W samochodzie znajdowali się znani z wcześniejszych czynów dwaj mieszkańcy Tomaszowa. 21.11.2012 09:48    7
Pili, pokłócili się, więc zabiła

Pili, pokłócili się, więc zabiła

16 listopada o godzinie 20:13, policjanci zostali poinformowani, że na jednej z ulic w dzielnicy Ludwików, leży zakrwawiony mężczyzna. O fakcie informowała kobieta, której sposób wypowiadania się wskazywał, że prawdopodobnie jest nietrzeźwa. 19.11.2012 21:20    32
Zginął na drodze w okolicach Budziszewic

Zginął na drodze w okolicach Budziszewic

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczorajszej nocy w okolicach Budziszewic. Po potrąceniu przez samochód marki Volkswagen, zginął 23 letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Budziszewice. Wszystko wskazuje na to, że był pijany. 18.11.2012 14:35    10
Kradli na stacjach

Kradli na stacjach

14 listopada funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej Komendy Policji zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat, którzy trzy dni wcześniej około godziny 3:00 dokonali kradzieży olejów silnikowych na jednej z tomaszowskich stacji paliw 15.11.2012 10:44    2
Wypadek na Modrzewskiego

Wypadek na Modrzewskiego

Wypadek na Modrzewskiego. Z ogromną prędkością uderzyli w słup wysokiego napięcia . 11.11.2012 18:07    22
Rowerzysta pod Mercedesem

Rowerzysta pod Mercedesem

8 listopada o godzinie 7:40, na ulicy Ogrodowej miał miejsce kolejny wypadek drogowy. Kierujący dostawczym Mercedesem 31-letni mieszkaniec gminy Lubochnia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i potrącił 71-letniego rowerzystę, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. 08.11.2012 13:02
Starsza pani pod kołami

Starsza pani pod kołami

Wczoraj, około godziny 17:20, na ulicy Św. Antoniego miał miejsce wypadek drogowy, w wyniku którego poszkodowana została 80 letnia kobieta. Starszą panią potrącił, jadąc samochodem marki Fiat Siena, 31-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego. Poszkodowana z obrażeniami ciała została przetransportowana do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. 08.11.2012 12:31    7
Pijany uderzył w słup

Pijany uderzył w słup

27 października o godzinie 22:50, na ulicy Wysokiej miał miejsce wypadek drogowy. 21-letni mieszkaniec Łodzi, kierując samochodem marki Mercedes uderzył w słup. Jak się okazało, kierujący pojazdem był kompletnie pijany, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji. 29.10.2012 16:48    11
Hurtownia "ziół" odurzających

Hurtownia "ziół" odurzających

25 października w okolicy ulicy Szerokiej, tomaszowscy policjanci z wydziału przestępstw kryminalnych zatrzymali 23-letniego mieszkańca Tomaszowa, który w użytkowanych przez siebie pomieszczeniach posiadał łącznie 8666,87 gramów narkotyków. 29.10.2012 12:06
Czy warto w Tomaszowie coś robić?

Czy warto w Tomaszowie coś robić?

Narzekamy, że w naszym mieście brak jest inwestycji, które byłyby ukierunkowane na zainteresowanie dzieci i młodzieży. Ale zastanówmy się czy nasza młodzież dorosła do tego, aby inwestować niemałe środki finansowe w takie działania. Bo przyglądając się niektórym miejscom, gdzie lubi przesiadywać młodzież można by mieć olbrzymie wątpliwości. 22.10.2012 17:25    17
Potrójne zderzenie

Potrójne zderzenie

Dzisiaj rano, około o godziny 5:50, na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Dzieci Polskich miał miejsce wypadek drogowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący toyotą 25-letni mieszkaniec Tomaszowa, wyjeżdżając z ulicy Dzieci Polskich nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej ulicą Warszawską 52-letniej kobiecie, kierującej Fordem Fiesta, która na skutek uderzenia zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z Daewoo Lanosem, którym kierował 43-letni mieszkaniec Tomaszowa. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa. 18.10.2012 13:07    1
Poszukwiani świadkowie wypadku

Poszukwiani świadkowie wypadku

2 Października o godzinie 23:25, na drodze K48, na wysokości Inowłodza, miał miejsce wypadek drogowy z udziałem audi (w kolorze czerwonym), którym kierował 59 letni obywatel Ukrainy i renault (w kolorze białym), którym kierował 59-letni mieszkaniec Tomaszowa. Na skutek zderzenia pojazdów, śmierć na miejscu ponieśli kierujący pojazdami, a 2 pasażerki audi, zostały hospitalizowane. Apelujemy do wszystkich osób które posiadają informacje na temat tego zdarzenia o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Czerniewicach, nr telefonu 0 44 710 41 77 lub 997 12.10.2012 14:51
Pożar w Arkadach: może wreszcie krok do przodu

Pożar w Arkadach: może wreszcie krok do przodu

W lutym tego roku Tomaszów Mazowiecki lotem błyskawicy obiegła wiadomość, że w Galerii Arkady, mieszczącej się w budynku dawnych miejskich jatek, wybuchł pożar. Spłonęła część dachu w zabytkowym obiekcie, stanowiącym jedną z wizytówek miasta. Ogień pojawił się w dniu Św. Walentego, w godzinach wczesno porannych. W jego gaszeniu wzięło udział kilka jednostek Straży Pożarnej. Na szczęście straty nie były aż tak duże, jak mogłyby być, gdyby ktoś w porę nie zatelefonował pod telefon alarmowy. Wydawałoby się, że pożar sam w sobie był wystarczającym nieszczęściem okazuje się, że i tym razem chodzą one parami. 11.10.2012 20:46    2
Dwie osoby zginęły w zderzeniu czołowym w Inowłodzu

Dwie osoby zginęły w zderzeniu czołowym w Inowłodzu

W dniu 2 października około godziny 23:30 na łuku drogi krajowej nr 48 przed miejscowością Inowłódz doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów- samochodu marki Audi 100 oraz Renault Kangoo. Na miejscu śmierć poniosły dwie osoby – kierowcy samochodów uczestniczących w zdarzeniu: 58-letni mężczyzna, obywatel Ukrainy kierujący Audi oraz 53 – letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu tomaszowskiego kierujący Renault. Pozostali uczestnicy wypadku – trzy obywatelki Ukrainy w wieku 30, 42 i 50 lat będące pasażerkami Audi, odniosły obrażenia ciała i zostały hospitalizowane. W sprawie prowadzone jest śledztwo mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku. 03.10.2012 10:31    21
Nie ustąpiła pierwszeństwa motorowerzyście. Trafił do szpitala

Nie ustąpiła pierwszeństwa motorowerzyście. Trafił do szpitala

30 września o godzinie 14:00, na ulicy Witosa, doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca osobowym Seatem, 41-letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z kierującym motorowerem 14-letnim mieszkańcem Tomaszowa. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa. 01.10.2012 13:01    13
Dwie ciężarówki, dwóch poszkodowanych

Dwie ciężarówki, dwóch poszkodowanych

Dzisiaj, w godzinach dopołudniowych doszło do dwóch zdarzeń drogowych,w których uczestniczyły samochody ciężarowe. 28.09.2012 16:12
Wylądował na masce

Wylądował na masce

26 września o godzinie 16:45, na ulicy Browarnej miał miejsce wypadek drogowy, wyniku którego poszkodowanym został 24-letni rowerzysta. Jak się okazało był nie tylko nieostrożny ale również pijany. Trafił do szpitala ale odwiedzić będzie musiał także Sąd. 27.09.2012 12:51    4
Niebezpiecznie na Słowackiego

Niebezpiecznie na Słowackiego

Zapewne wiele osób, które miały okazję przejeżdżać wczoraj między godziną 13 a 15 ulicą Słowackiego w okolicach zlokalizowanej tam apteki, zastanawiało się, co złego mogło wydarzyć się w tym niezwykle niebezpiecznym dla pieszych, rowerzystów i kierowców samochodów miejscu. Osoby, które w tej sprawie telefonowały do naszej redakcji zwróciły uwagę na pogotowie ratunkowe, które najwyraźniej zabierało stamtąd osobę poszkodowaną. 25.09.2012 13:31    7
Nielegalny alkohol w garażu

Nielegalny alkohol w garażu

24 września o godzinie 14:40, tomaszowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego, zatrzymali 39-letniego mieszkańca gminy Rokiciny, który w swoim garażu magazynował ponad 10 tysięcy papierosów, 9 kg tytoniu oraz 156 litów spirytusu i 12 butelek wódki różnych marek. Szacuje się, że podejrzany naraził Skarb Państwa na uszczuplenie w podatku akcyzowym i celnym na kwotę nie mniejszą niż 153 tysiące złotych. Mężczyzna był w przeszłości notowany. Usłyszał zarzuty wynikające z przepisów Kodeksu Karno Skarbowego. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. 25.09.2012 12:24    1
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Komentarze

Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:14 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 08:58 Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 05:45 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 20:32 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Data dodania komentarza: 20.06.2026, 09:44 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:22 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama