Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 21:39
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama
Na sygnale:

Kronika policyjna

Poszkodowani rowerzyści

Poszkodowani rowerzyści

Dwóch rowerzystów, w wieku 72 i 81 lat, zostało poszkodowanych wczoraj i dzisiaj w wypadkach na drogach powiatu tomaszowskiego. 03.08.2011 14:41    2
Potrącenie rowerzysty

Potrącenie rowerzysty

Wczoraj około godziny 16:00 na ulicy Barlickiego, doszło do potrącenia rowerzysty, który w efekcie zdarzenia trafił do tomaszowskiego szpitala. Sprawcą wypadku był kierujący samochodem marki Peugeot 56- letni mieszkaniec Tomaszowa, który nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo rowerem 26 – letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Mazowieckiego. 02.08.2011 15:52    1
Na drodze i na latarni

Na drodze i na latarni

Wczoraj odnotowano dwa inne, niebezpieczne zdarzenia drogowe. W jednym z nich ofiarą był 54 letni pieszy. Tomaszów stał się też uboższy o jedną uliczną latarnię 01.08.2011 20:19    6
Nie tylko dla koni

Nie tylko dla koni

31 lipca o godzinie 15:00, dyżurny tomaszowskiej KPP został powiadomiony, o wybiciu szyby oraz kradzieży dokonanej w domu handlowym przy ulicy Dzieci Polskich. Trzech sprawców skradło… poidła dla koni. 01.08.2011 18:29    2
Płonąca ciężarówka

Płonąca ciężarówka

Na ponad 13 tysięcy złotych oszacowano straty, jakie powstały w wyniku pożaru, jaki miał miejsce wczoraj, w godzinach porannych, na terenie jednego z parkingów dla samochodów ciężarowych przy ulicy Warszawskiej. Całkowitemu spaleniu uległa kabina ciągnika siodłowego marki Renault. Na miejsce wezwano Straż Pożarną, która ugasiła płonący pojazd. 01.08.2011 18:11    2
Czołowo na Milenijnej

Czołowo na Milenijnej

4 osoby trafiły do tomaszowskiego szpitala w wyniku wypadku do jakiego doszło dzisiaj o godzinie 7:00 na ulicy Milenijnej. Sprawcą wypadku był 32 letni mieszkaniec Tomaszowa, który prowadząc samochód osobowy marki Opel Astra nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem Alfa Romeo. 27.07.2011 17:05    13
Chuligańska fantazja

Chuligańska fantazja

Tuż po północy, oficer dyżurny tomaszowskiej Powiatowej Komendy Policji został powiadomiony o grupie wyrostków, którzy na ulicy Bohaterów 14-tej Brygady demolowali zaparkowane przy chodniku auta. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano patrol interwencyjny. Wybijający samochodowe szyby, zauważywszy nadjeżdżający radiowóz zaczęli uciekać. 27.07.2011 17:02    16
Pijany kierowca ściął słup energetyczny

Pijany kierowca ściął słup energetyczny

Kolejny dzień, kolejni pijani kierowcy. Tym razem jeden z nich ściął słup energetyczny przy ulicy Modrzewskiego. Co ciekawe, nietrzeźwi prowadzący pojazdy, to najczęściej osoby dojrzałe, w średnim wieku, od których można wymagać nieco więcej niż od nastolatków. 26.07.2011 13:11    6
Uwaga! Pijak za kierownicą!

Uwaga! Pijak za kierownicą!

Kolejni pijacy zatrzymani na tomaszowskich drogach. Dwóch nietrzeźwych kierowców spowodowało wczoraj kolizje a następnie próbowało zbiec z miejsca zdarzenia. Obaj mieli powyżej dwóch promili alkoholu w organizmie. 25.07.2011 19:17    7
Śmiertelny wypadek  w okolicach Ujazdu

Śmiertelny wypadek w okolicach Ujazdu

Do tragicznego wypadku doszło około godziny 16 na drodze między Ujazdem a Wolborzem. W jego wyniku śmierć na miejscu poniósł 78 letni rowerzysta. Jak poinformował nas pełniący obowiązki rzecznika prasowego KPP Tomaszów asp. sztab. Marek Orzelski, do zdarzenia doszło w trakcie wyprzedzania przez samochód osobowy marki Volkswagen Sharan dwójki rowerzystów. - Jeden z wyprzedzanych rowerzystów, mieszkaniec Ujazdu, nagle skręcił w lewo, wyjeżdżając na środek jezdni. - Kierowca samochodu został przebadany na obecność alkoholu we krwi z wynikiem negatywnym. 21.07.2011 17:28    4
Droga K8 całkowicie zablokowana

Droga K8 całkowicie zablokowana

Wczoraj, w godzinach wieczornych doszło do wypadku, w wyniku którego na drodze krajowej numer osiem w okolicach restauracji "Janosik" wypadła z drogi cysterna. OD kilku godzin ruch na drodze w obu kierunkach jest zablokowany. Służby usiłują ściągnąć ciężki sprzęt, za pomocą którego będą mogły podnieść i usunąć blokujący drogę samochód. Policjanci oraz Straż Miejska kierują ruchem, wyprowadzając ciężarówki z ulic Tomaszowa w kierunku Spały i Opoczna. 21.07.2011 02:03    15
A kierowca pijany... obijał się nie tylko o słupy

A kierowca pijany... obijał się nie tylko o słupy

O godzinie 17.30 w Tomaszowie Maz. na ulicy Jałowcowej funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 34 letniego mieszkańca Tomaszowa, który kierując samochodem osobowym m-ki Fiat 126p w stanie nietrzeźwości – wydmuchał 3 promile alkoholu, spowodował kolizję drogową uderzając w tył stojącego na skrzyżowaniu pojazdu. 15.07.2011 22:01    4
Z promilami we krwi

Z promilami we krwi

Pijacy na tomaszowskich ulicach zatrzymywani są niemal codziennie. Można powiedzieć, że Tomaszów na policyjnej mapie Polski odznacza się wyjątkowo dużą ich liczbą. Rekordziści wsiadają za „kółko” mając w organizmie powyżej 4 promili alkoholu. Wczoraj w „opiekuńcze” ramiona policjantów wpadło dwóch rowerzystów i kierowca samochodu, który spowodował, będąc pijanym, kolizję drogową. 13.07.2011 16:14
Na ulicy Bartłomieja

Na ulicy Bartłomieja

Tuż po godzinie 12 doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych na skrzyżowaniu osiedlowych uliczek w dzielnicy Ludwików. Kierowcy samochodów odnieśli lekkie obrażenia. Ciasne i wąskie ulice, gęsta zabudowa i ogrodzenia nieruchomości ograniczają w zdecydowany sposób widoczność nie tylko w miejscy, w którym doszło do zdarzenia ale na prawie wszystkich podobnych skrzyżowaniach w tej części miasta. Mieszkańcy twierdzą również, że ulice są źle oznakowane a kierujący pojazdami nie zachowują odpowiedniej ostrożności. - Ostatnio jechał tędy smarkacz, który miał chyba ze 100 km na liczniku - mówi jedna z przyglądających się osób. - Pisaliśmy do Urzędu Miasta o zainstalowanie progów zwalniających - dodaje druga. 11.07.2011 22:02    4
Rowerzyści i recydywiści

Rowerzyści i recydywiści

Kolejnych kilku pijanych kierujących pojazdami zatrzymali tomaszowscy policjanci. Jeden z zatrzymanych mieszkańców Tomaszowa miał aż 3,7 promila alkoholu w organizmie. 11.07.2011 18:59    2
Gorzelnik z Oskara Lange

Gorzelnik z Oskara Lange

Nie tylko na ulicy Wodnej handluje się nielegalnym alkoholem. Kolejnego handlarza zatrzymano w sobotę o godzinie 12.30 w jednym z mieszkań przy ulicy Oskara Lange. 11.07.2011 18:57    2
Bandyci za kratkami

Bandyci za kratkami

9 lipca około godziny 19.00 czterech bandytów dokonało na ulicy Warszawskiej napadu i pobicia 57 letniego mieszkańca Tomaszowa Mazowieckiego. Pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń ciała w postaci złamania kości ciemieniowej oraz ogólnych potłuczeń. W wyniku podjętych czynności policjanci z Rewiru Dzielnicowych szybko ustalili i zatrzymali podejrzanych o pobicie dwóch mężczyzn w wieku 30 i 32 lat. Sprawcy w chwili zatrzymania byli pijani, po wytrzeźwieniu zostaną postawienie do dyspozycji Prokuratury. 11.07.2011 17:24    1
Tragiczny wypadek na Spalskiej

Tragiczny wypadek na Spalskiej

Także w sobotę, około godziny 17.00, na terenie jednaj z tomaszowskich firm, mającej siedzibę przy ulicy Spalskiej doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć na miejscu poniósł 20 letni mężczyzna. 11.07.2011 17:11    3
Podrobiona odzież i nielegalny alkohol

Podrobiona odzież i nielegalny alkohol

W minioną sobotę, w godzinach porannych, funkcjonariusze policji z Wydziału ds. walki z przestępczością gospodarczą i korupcją weszli na teren jednej z posesji przy ulicy Wodnej. W toku wykonywanych czynności, w pomieszczeniach gospodarczych, zajmowanych przez 38 letniego tomaszowianina, ujawniono i zabezpieczono znaczną ilość odzieży, obuwia, toreb turystycznych, oraz opakowań z proszkiem do prania z podrobionymi znakami własności przemysłowej znanych firm. 11.07.2011 16:53    4
Pijacy za kierownicą

Pijacy za kierownicą

Kolejnych czterech nietrzeźwych kierujących zatrzymali wczoraj tomaszowscy policjanci. Najbardziej pijany był kierowca Poloneza, który miał w organizmie 3,9 promila alkoholu. 07.07.2011 14:55
Reklama
Reklama
Wózek inwalidzki elektryczny z amortyzowaną ramą

Wózek inwalidzki elektryczny z amortyzowaną ramą

W naszej ofercie dostępny jest wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, zaprojektowany z myślą o wygodzie, bezpieczeństwie i większej samodzielności użytkownika. To sprzęt, który może realnie poprawić komfort codziennego funkcjonowania – w domu, podczas spaceru, wizyty u lekarza czy załatwiania codziennych spraw.Model posiada amortyzowaną ramę z dwoma amortyzatorami kół tylnych, co zwiększa komfort jazdy na nierównym podłożu. Wózek wyposażono w szarą, oddychającą i demontowalną tapicerkę oraz poduszkę siedziska. Dostępne szerokości siedziska to 16” i 18”.Dla wygody użytkownika zastosowano regulowany kąt nachylenia oparcia, regulowane i demontowalne podłokietniki, możliwość odchylenia joysticka oraz uchylne, demontowalne podnóżki z regulacją długości. Bezpieczeństwo podczas jazdy zapewniają hamulce elektromagnetyczne, regulowane tylne kółka przeciwwywrotne oraz pełne oświetlenie drogowe LED.Wózek posiada kontroler VS/PG50A, koła przednie 9”, koła tylne 14”, prześwit 8 cm, a jego waga bez akumulatorów wynosi 49 kg.To urządzenie przeznaczone jest dla osób, które potrzebują wsparcia w mobilności i chcą zachować możliwie największą niezależność. Przeciwwskazaniem do użytkowania są przeciwwskazania do pozycji siedzącej.Z pełną ofertą można zapoznać się w naszym punkcie zaopatrzenia medycznego:Twój Sklep MedycznyTomaszów Mazowiecki, ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Honorujemy Tomaszowską Kartę Seniora. Na terenie miasta zapewniamy transport gratis.
Reklama Twój Sklep Medyczny

Komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:50 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:59 Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:14 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 08:58 Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 05:45 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 20:32 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama