Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 22:33
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama
Na sygnale:

Kronika policyjna

Rozbójnik za kratkami

Rozbójnik za kratkami

27 maja o godzinie 11:10, na ulicy Modrzewskiego, w parku „Niebieskie Źródła”, do spacerującej z 2 letnim dzieckiem, 41 letniej kobiety podbiegł 43 letni mężczyzna, który zaczął grozić jej i dziecku. Zmusił ją do wydania telefonu komórkowego, złotego łańcuszka oraz portfela z pieniędzmi, łączna suma strat została oszacowana na kwotę 600 zł. Po dokonanym rozboju sprawca uciekł. 30.05.2011 10:58    9
Kradziony skuter

Kradziony skuter

- Wczoraj około godziny 2:00 policjanci z Rokicin pełniąc służbę na podległym terenie, w Wólce Krzykowskiej zauważyli dwóch mężczyzn jadących na skuterze - poinformowała oficer prasowy KPP Tomaszów, Katarzyna Dutkiewicz Pawlikowska. - Pojazd którym się poruszali nie posiadał tablicy rejestracyjnej. 27.05.2011 15:42    4
Ukradł kuchnię gazową

Ukradł kuchnię gazową

W poniedziałek do Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie zgłosiła się mieszkanka Tomaszowa, która zgłosiła fakt włamania do należącej do niej komórki, z której złodziej ukradł kuchnię gazową, której wartość pokrzywdzona oszacowała na 300 zł. Policjanci ustalili, że zdarzenie mogło mieć miejsce blisko dwa tygodnie wcześniej. Już kilka godzin po zgłoszeniu wytypowano i zatrzymano sprawcę kradzieży. Okazał się nim 49 letni mieszkaniec Tomaszowa, który przyznał się do popełnienia kradzieży. Skradzioną kuchnię sprzedał na pobliskim skupie złomu. 26.05.2011 11:38    5
Pijak na dachu

Pijak na dachu

Pijani kierowcy to prawdziwa zmora polskich dróg. Nie ma praktycznie dnia, by w Tomaszowie nie został zatrzymany kierujący pojazdem nietrzeźwy. Każdy z nich stwarza realne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzkiego. Wielu powoduje groźne wypadki i mniej niebezpieczne kolizje. Kolejny nietrzeźwy kierujący, który tym razem sam został poszkodowany w spowodowanym przez siebie wypadku został zatrzymany wczoraj o godzinie 15:30 w Grotowicach. 26.05.2011 09:48    1
W stresie błąkał się po lesie

W stresie błąkał się po lesie

W poniedziałek około godziny 23:30 doszło do kolejnego wypadku na ulicy Modrzewskiego. Tym razem wypadł z drogi i uderzył w drzewo samochód dostawczy. Mężczyzna, który go prowadził, jak twierdzą świadkowie zdarzenia uciekł do lasu porzucając pojazd. Na miejsce przybyli strażacy oraz kilka patroli policji. Mimo długotrwałych poszukiwań nie udało się odnaleźć zaginionego kierowcy. Zgłosił się do tomaszowskiej Komendy Powiatowej Policji dopiero następnego dnia twierdząc, że porzucił prowadzony przez siebie samochód, ponieważ „był w szoku”. Redakcja portalu NaszTomaszow.pl z całego serca współczuje kierowcy, który przez kilka godzin błąkał się po lesie, nie mogąc odnaleźć drogi do domu. 25.05.2011 14:28    15
Na krajowej ósemce

Na krajowej ósemce

Wczoraj o godzinie 12:00, w Wólce Jagielczyńskiej na prostym odcinku drogi krajowej nr 8 doszło do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego Scania, którym kierował 36 letni mieszkaniec Międzyrzecza Podlaskiego z Citroenem Berlingo, kierowanym przez 39 letniego mieszkańca Chotomowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji kierowca Citroena jadąc od strony Warszawy zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod samochód ciężarowy. Kierowca Berlingo z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Sprawę prowadzą policjanci z Czerniewic. 24.05.2011 17:29    7
Trzech rozbojarzy zatrzymanych

Trzech rozbojarzy zatrzymanych

21 maja około godziny 18:50 w parku przy ulicy Warszawskiej, w okolicy rzeki Wolbórka, trzech mężczyzn zaatakowało 19 letniego mieszkańca Tomaszowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń jeden ze sprawców zapytał pokrzywdzonego czy ma papierosy, kiedy 19 latek odpowiedział twierdząco i chciał poczęstować zaczepiającego, został zaatakowany przez jego wspólników 22 i 44 letnich mieszkańców Tomaszowa. 24.05.2011 11:46    9
Dwa niebezpieczne wypadki

Dwa niebezpieczne wypadki

Kolejne dwa groźne wypadki miały miejsce dzisiaj w godzinach około południowych w naszym mieście. Do pierwszego z nich doszło na ulicy Ujezdzkiej na wysokości Milenijnej. Poszkodowane zostały aż 4 osoby. Brali w nim udział sami motocykliści. 22.05.2011 17:45    13
Prosto na zakręcie

Prosto na zakręcie

Sezon motocyklowy w pełni. Słoneczna pogoda sprzyja dłuższym wypadom i krótszym wycieczkom. Spała, Inowłódz i Zalew Sulejowski to ulubione miejsca zwolenników dwóch kółek. Przyjeżdżają z Łodzi, Piotrkowa ale i z odleglejszych miejsc. Spora grupa pojawi się zapewne jutro na obchodach 500-lecia Spały. Niestety nie wszyscy zachowują ostrożność i wykazują odpowiednią ilość pokory do maszyn, na których jeżdżą. 21.05.2011 21:58    12
Na K8

Na K8

Jak poinformowała nas oficer prasowy KPP Tomaszów, komisarz Katarzyna Dutkiewicz - Pawlikowska dzisiaj około godz.11:50 doszło do wypadku na drodze krajowej numer 8, na wysokości FM „Logistic”. 18.05.2011 14:00    1
74-letnia piesza potrącona na przejściu

74-letnia piesza potrącona na przejściu

Jak poinformowała nas oficer prasowy KPP Tomaszów, komisarz Katarzyna Dutkiewicz - Pawlikowska, dzisiaj o godzinie 10:00, miało miejsce zdarzenie drogowe, w którym potrącony została przechodząca przez ulicę 74 letnia kobieta. Do wypadku, którego sprawcą był 54 letni mieszkaniec Tomaszowa, kierujący samochodem marki Nissan, doszło na przejściu dla pieszych na ulicy Bartosza Głowackiego. Nissan uderzył także w jadące z przeciwka Audi, którym kierował 21 letni mieszkaniec naszego miasta. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia drogowego. 16.05.2011 16:17    8
Tragiczny wypadek w Grabicy

Tragiczny wypadek w Grabicy

27-letni Tomaszowianin, zginął dzisiaj w nocy w wypadku na drodze krajowej numer 12 w okolicach miejscowości Grabica. Do zdarzenia doszło 25 minut po północy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem osobowym marki Fiat Panda, na łuku drogi, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na lewe pobocze gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca pojazdu poniósł śmierć na miejscu. Dalsze czynności wyjaśniające przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z grupy wypadkowej piotrkowskiej Policji. 13.05.2011 14:19    54
Kibol

Kibol

7 maja, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Nowowiejskiej, młody mężczyzna uszkodził maskę i błotnik w samochodzie marki Ford Focus, powodując tym samym straty w wysokości 1.500zł. 13.05.2011 09:35    13
Potrącone dziewczynki w Wilkucicach

Potrącone dziewczynki w Wilkucicach

Wczoraj o godzinie 17:00, w Wilkucicach, doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 26 letni mieszkaniec gminy Koluszki, kierując samochodem marki Volkswagen Transporter, na prostym odcinku drogi potrącił idące po nieprawidłowej stronie dziewczynki w wieku 14 i 15. Nieletnie z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Sprawę prowadzą policjanci z Rokicin. 12.05.2011 07:56
Śmierć rowerzysty

Śmierć rowerzysty

Jak poinformowała nas oficer prasowy tomaszowskiej komendy Policji, kom. Katarzyna Dutkiewicz - Pawlikowska, wczoraj o godzinie 20:00, na drodze W713, w miejscowości Łaznowska Wola, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 50 letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego kierując samochodem marki Volkswagen Passat potrącił 31 letniego rowerzystę, który na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzą policjanci z Rokicin. 11.05.2011 07:36    12
Prokuratura wyjaśni przyczyny wypadku na Białej Górze

Prokuratura wyjaśni przyczyny wypadku na Białej Górze

Jak informowaliśmy naszych czytelników, w minioną sobotę, po ponad tygodniu poszukiwań, odnaleziono w wypełnionym wodą wyrobisku, w kopalni piasku kwarcowego na Białej Górze ciało górnika, 34 letniego Pawła Z., mieszkańca Smardzewic. Mężczyzna osierocił dwoje małych dzieci. Była to 12 ofiara górniczych wypadków przy pracy, do jakich doszło w tym roku. 10.05.2011 22:31
Wypadek w Olszowie

Wypadek w Olszowie

Wczoraj o godzinie 17:50 w Olszowie gmina Ujazd doszło do groźnego zdarzenia drogowego, w wyniku którego poszkodowany został 14 letni chłopiec. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji 27 letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, kierując samochodem marki Fiat Siena, potrącił 14 latka, który motorowerem wyjechał z drogi podporządkowanej. Konieczne okazało się użycie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym motorowerzysta został przetransportowany do szpitala w Łodzi. 10.05.2011 09:52    2
Odnaleziono ciało górnika

Odnaleziono ciało górnika

Dzisiaj tuz po godzinie 13 odnaleziono na terenie kopalni piasku kwarcowego na Białej Górze ciało, poszukiwanego od ponad tygodnia górnika, który uległ wypadkowi przy pracy w czasie dokonywania odwiertów. Potwierdził się niestety najczarniejszy scenariusz. 07.05.2011 16:39    52
Tragiczne zdarzenie na ulicy Mireckiego

Tragiczne zdarzenie na ulicy Mireckiego

Dzisiaj około godziny 12:20, na ulicy Mireckiego, doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Jak poinformowała oficer prasowy KPP Tomaszów, komisarz Katarzyna Dutkiewicz Pawlikowska, kierujący samochodem marki Seat mężczyzna, zasłabł za kierownicą i uderzył w trzy zaparkowane pojazdy. Ofiara zasłabnięcia natychmiast została przewieziona do szpitala. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. 06.05.2011 22:33    5
Z promilami w drzewo

Z promilami w drzewo

Dzisiaj rano około godziny 7:20 na drodze pomiędzy Smardzewicami a Trestą, 34 letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, kierując samochodem marki Volvo uderzył w przydrożne drzewo. Jak ustalono kierujący pojazdem był nietrzeźwy wydmuchał w alkotest 1,7 promila. Kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do tomaszowskiego szpitala. Do groźnego wypadku doszło także wczoraj w nocy ... 06.05.2011 09:11    2
Reklama
Reklama
Przytulne mieszkanie na Smugowej. 46,5 m², balkon, piwnica i możliwość zakupu miejsca w garażu

Przytulne mieszkanie na Smugowej. 46,5 m², balkon, piwnica i możliwość zakupu miejsca w garażu

Cena: 385000 PLN Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim, położone przy spokojnej ulicy Smugowej. Lokal znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z 2011 roku. To propozycja dla osób, które szukają ciszy, wygody i dobrej komunikacji z miastem, ale nie chcą rezygnować z bliskości sklepów, szkół, przedszkola czy terenów spacerowych.Mieszkanie ma 46,50 m² powierzchni i składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy duża komórka w piwnicy o powierzchni 11,99 m², co jest dużym atutem dla osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do przechowywania. W mieszkaniu znajduje się także balkon, a sam lokal jest dwustronny, dzięki czemu wnętrze jest dobrze doświetlone.Układ pomieszczeń jest praktyczny i wygodny. Pokoje mają powierzchnię 20,98 m² oraz 10,72 m², kuchnia 6,43 m², łazienka 3,90 m², a przedpokój 4,45 m². Na podłogach w pokojach położono deskę barlinecką, natomiast w kuchni, łazience i przedpokoju gres. W korytarzu i łazience zastosowano ogrzewanie podłogowe. Lokal jest w stanie do wprowadzenia i może zostać sprzedany jako w pełni umeblowany oraz wyposażony.Budynek znajduje się na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, zaprojektowanym w sposób estetyczny i przyjazny mieszkańcom. Klatka schodowa jest czysta i dobrze utrzymana. Ogrzewanie pochodzi z sieci miejskiej, okna są PCV, a instalacje określono jako dobre. Czynsz administracyjny wynosi około 728 zł i obejmuje m.in. centralne ogrzewanie, śmieci, fundusz remontowy oraz zaliczki na ciepłą i zimną wodę. Opłaty według liczników dotyczą prądu i wody.Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym za 35 000 zł. To szczególnie ważne w przypadku osób, które cenią wygodę i bezpieczeństwo codziennego parkowania.Lokalizacja przy ul. Smugowej łączy spokój osiedla mieszkaniowego z dostępem do miejskiej infrastruktury. W pobliżu znajdują się markety, szkoły podstawowe, przedszkole, szpital, tereny zielone oraz trasy piesze i rowerowe. To miejsce dobre zarówno dla singla, pary, rodziny z dzieckiem, jak i inwestora szukającego mieszkania pod wynajem długoterminowy.Cena mieszkania wynosi 385 000 zł, czyli 8 279,57 zł/m². Oferta dostępna jest na wyłączność w biurze Nieruchomości Kawaciuk. (nieruchomosci-kawaciuk.pl)
Reklama

Komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:50 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:59 Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:14 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 08:58 Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 05:45 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 20:32 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama