Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 22:49
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Na sygnale:

Kronika policyjna

Na wysokiej również ślisko

Na wysokiej również ślisko

Kolejne dzisiaj „dachowanie” miało miejsce około godziny 15:30 na ulicy Wysokiej. Na łuku drogi wpadł w poślizg i dachował samochód marki Renault na łódzkich numerach rejestracyjnych. Jest to wyjątkowo tu do niebezpieczny zakręt. Szczególnie po deszczu dochodzi tu do wielu niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Blisko dwa lata temu zginęła w tym miejscu dwójka nastolatków, którzy jadąc Seicento wpadli wprost pod jadącą z przeciwka ciężarówkę. Przyczyną dzisiejszego zdarzenia była jak zwykle nadmierna prędkość i nie dostosowanie jej do warunków panujących na drodze. Uczestnikom pomocy udzielili ratownicy medyczni z Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. My ze swej strony przestrzegamy, życie to nie gra komputerowa. Nie ma przycisku restart. 03.05.2011 17:08    10
Ślisko na Modrzewskiego

Ślisko na Modrzewskiego

O dużym szczęściu może mówić mieszkanka Tomaszowa, która z nadmierną prędkością pokonywała zakręt na ulicy Modrzewskiego tuż za pętlą autobusową. Prowadzony przez nią Peugeot wypadł z drogi i przedachował po poboczu zatrzymując się tuż obok słupa energetycznego. Zdarzenie miało miejsce około godziny 12. Na szczęście ani kierująca ani przewożone przez nią dziecko nie doznali żadnych obrażeń. Policja przestrzega przed brawurową jazdą. Nawierzchnia jest śliska. Warunki na drodze są zmienne i niebezpieczne. 03.05.2011 13:16    10
Tragiczny wypadek w kopalni Biała Góra

Tragiczny wypadek w kopalni Biała Góra

Do prawdziwej tragedii doszło wczoraj około godziny 10 rano na terenie kopalni piasku kwarcowego Biała Góra. Podczas dokonywania odwiertów obsunął się brzeg zbiornika wodnego w miejscu, w którym znajdował się 34-letnim pracownik kopalni. Mężczyzna wpadł do wody na głębokość około 8 metrów a następnie został przysypany kilkoma tonami piasku. Jego ciała do tej chwili nie odnaleziono. Policję oraz straż pożarną powiadomił brygadzista. W związku z tym, że wypadek zdarzył się w miejscu pracy ofiary sprawą wyjaśnienia jego przyczyn zajęła się tomaszowska prokuratura. 29.04.2011 19:00    82
Śmierć motocyklisty w Maksymilianowie

Śmierć motocyklisty w Maksymilianowie

Wczoraj, około godz. 19.20, w miejscowości Maksymilianów doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący motocyklem marki Suzuki, 22 letni mieszkaniec gminy Rokiciny, na prostym odcinku drogi uderzył w tył jadącego przed nim ciągnika rolniczego z zaczepionym siewnikiem. W wyniku zderzenia motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Kierujący ciągnikiem – 23 letni mężczyzna – był trzeźwy. 22.04.2011 18:38    13
Kolejny wypadek na Ogrodowej

Kolejny wypadek na Ogrodowej

Wczoraj około godziny 19:00 miał miejsce kolejny wypadek na skrzyżowaniu ulic Sterlinga i Ogrodowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji 37 letnia mieszkanka Tomaszowa kierując samochodem marki Peugeot nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zdarzenia z Mercedesem, którym kierował 23 letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. Na skutek zdarzenia pasażerka Mercedesa, 23 letnia mieszkanka Tomaszowa, z obrażeniami ciała została przewieziona do tomaszowskiego szpitala. 21.04.2011 10:43    7
Nocna kontrola - celne trafienie

Nocna kontrola - celne trafienie

6.000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy o szacunkowej wartości 54.360 złotych- taki był wynik wczorajszej (19.04.), nocnej kontroli prowadzonej przez łódzkich „Mobilnych” na drogach w okolicach Tomaszowa i Spały. 20.04.2011 18:56    8
Złomiarze - rozbojarze

Złomiarze - rozbojarze

Wczoraj o godzinie 14:00 dyżurny tomaszowskiej Komendy Policji otrzymał informację, o pobiciu dwóch mężczyzn. Pokrzywdzeni zostali zaatakowani w rejonie ulicy Piaskowej, kiedy prowadzili wózek wypełniony złomem. 20.04.2011 11:09    4
Pijany rowerzysta

Pijany rowerzysta

Poza opisywanym wcześniej wypadkiem, który miał miejsce przy ulicy Ogrodowej doszło wczoraj także do kilku innych zdarzeń drogowych. Dwa z nich miały miejsce na drodze krajowej numer 8, jedno na skrzyżowaniu Legionów i Farbiarskiej. Kolejny spowodował nietrzeźwy rowerzysta na ulicy Starowiejskiej. 20.04.2011 11:06    1
Cztery osoby poszkodowane w wypadku na ulicy Ogrodowej

Cztery osoby poszkodowane w wypadku na ulicy Ogrodowej

O 11:35 na skrzyżowaniu Sterlinga i Ogrodowej, kierująca Daewoo 61 letnia mieszkanka Tomaszowa, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu Skodzie, którą kierował 30 letni mieszkaniec Tomaszowa. Na skutek uderzenia cztery osoby trafiły do szpitala. 19.04.2011 14:03    15
Trzeźwy poranek

Trzeźwy poranek

4 nietrzeźwych kierowców zatrzymali dzisiaj w godzinach porannych tomaszowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w ramach akcji "Trzeźwy Poranek". Na terenie naszego powiatu przebadano w ciągu 4 godzin 250 kierowców. Mundurowi zapowiadają kontynuację podobnych akcji. 18.04.2011 18:57    1
Tym razem się nie udało

Tym razem się nie udało

Kolejny oszust lub oszuści podający się za krewnego próbował wyłudził po kilka tysięcy złotych od dwóch starszych pań. Tym razem mu się nie udało. Apele kierowane przez Policję do mieszkańców naszego miasta zaczynają dawać rezultaty. 13.04.2011 15:07
Kolizje, wypadki

Kolizje, wypadki

Kolejne wypadki i kolizje na drogach powiatu tomaszowskiego. Policjanci apelują o ostrożną i uważną jazdę oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Najpoważniejsze z nich miało miejsce około godziny 15:40 na drodze krajowej numer 8, gdzie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Dwie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala. 12.04.2011 10:34    3
Na Millenijnej będzie mniej światła

Na Millenijnej będzie mniej światła

Nie dalej, jak kilka dni temu, czytałem na łamach portalu o ścięciu słupa oświetleniowego na ulicy Milenijnej przez kierowcę, który jak piszecie, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Sęk w tym, że na tej ulicy to raczej norma. Nie rozumiem, po co wciskać tutaj aż tak mocno pedał gazu. Jedynym wytłumaczeniem jest chyba chęć stania się tematem policyjnego newsa. To zresztą problem kilku innych tomaszowskich ulic, m.in. gen Grota - Roweckiego. Przesyłam zdjęcia, jakie zrobiłem dzisiaj około godziny 12 na Millenijnej. Miasto będzie miało tutaj kolejny słup do wymiany. Pytanie tylko kto za to zapłaci 09.04.2011 16:09    14
Paliło się na Kwiatowej

Paliło się na Kwiatowej

Około godziny 3:00 dyżurny tomaszowskiej Komendy Policji otrzymał informację o pożarze w wielokondygnacyjnym bloku przy ulicy Kwiatowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pożar zaistniał na wysokości VI-VIII pietra, pierwszej klatki schodowej. 09.04.2011 10:24    20
Kolizje, kolizje

Kolizje, kolizje

Pośpiech, utrudnienia w ruchu, nieuwaga, i nadmierna prędkość, to główne przyczyny kolizji i wypadków drogowych, jakie zdarzają się na drogach Powiatu Tomaszowskiego. Ostatnimi czasy Policja odnotowuje ich wyjątkowo dużo a przecież nie wszystkie są zgłaszane i nie we wszystkich interweniują „mundurowi”. 08.04.2011 14:59    3
Zdarzenia - zderzenia

Zdarzenia - zderzenia

Do kilku kolizji i niebezpiecznego wypadku doszło wczoraj na drogach Powiatu Tomaszowskiego. Najgroźniejsze było zdarzenie, jakie miało miejsce o godzinie 10:00 na trasie K8 na wysokości restauracji „Janosik”. 06.04.2011 16:14    1
Wypadek na Placu Kościuszki

Wypadek na Placu Kościuszki

15 minut po godzinie 14 doszło do poważnego wypadku w rejonie placu Kościuszki. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący samochodem terenowym marki Mitsubishi, wyjeżdżając z ulicy Polnej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej z lewej strony Volkswagenem Passatem kobiecie. Żadna z osób, biorących udział w wypadku nie została poszkodowana. Jednak siła uderzenia była tak duża, że samochód sprawcy przejechał przez całe skrzyżowanie i uderzył w betonową ławkę stojąca przy postoju taksówek. Młody chłopak siedzący na niej został zabrany z poważnymi obrażeniami kończyn dolnych do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. 06.04.2011 15:13    41
Nietrzeźwi na drodze

Nietrzeźwi na drodze

Kilku nietrzeźwych kierujących zatrzymali tomaszowscy policjanci w ciagu minionego weekendu. Pijacy mieli od 0,5 do 2,2 promila alkoholu w organizmie. 04.04.2011 14:46
Tragiczny wypadek na ulicy Piłsudskiego

Tragiczny wypadek na ulicy Piłsudskiego

31 marca o 21:05 w Alejach Piłsudskiego, w okolicy jednostki wojskowej miało miejsce potrącenie pieszego. Jak wynika z wstępnych ustaleń pieszy, przechodził w miejscu nieoznaczonym, został potrącony przez jadące w kierunku Piotrkowa Audi, którym kierował 32 letni mieszkaniec Tomaszowa. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe, które nieprzytomnego mężczyznę przewiozło do szpitala. Niestety mężczyzny nie udało się uratować, zmarł w szpitalu. Zmarły był w wieku około 25-30 lat, ubrany w bluzę koloru wiśniowego, spodnie dresowe koloru niebieskiego, miał na sobie polówkę granatową w białe paski. Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku. 01.04.2011 13:26    1
Kolizje

Kolizje

Kilka na szczęście niegroźnych kolizji odnotowała wczoraj tomaszowska Policja. Na szczęście nikt nie został ranny. Uczestnicy nie wymagali pomocy medycznej. Zatrzymano także kolejnego pijanego kierowcę. 31.03.2011 18:27
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Przytulne mieszkanie na Smugowej. 46,5 m², balkon, piwnica i możliwość zakupu miejsca w garażu

Przytulne mieszkanie na Smugowej. 46,5 m², balkon, piwnica i możliwość zakupu miejsca w garażu

Cena: 385000 PLN Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim, położone przy spokojnej ulicy Smugowej. Lokal znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z 2011 roku. To propozycja dla osób, które szukają ciszy, wygody i dobrej komunikacji z miastem, ale nie chcą rezygnować z bliskości sklepów, szkół, przedszkola czy terenów spacerowych.Mieszkanie ma 46,50 m² powierzchni i składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy duża komórka w piwnicy o powierzchni 11,99 m², co jest dużym atutem dla osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do przechowywania. W mieszkaniu znajduje się także balkon, a sam lokal jest dwustronny, dzięki czemu wnętrze jest dobrze doświetlone.Układ pomieszczeń jest praktyczny i wygodny. Pokoje mają powierzchnię 20,98 m² oraz 10,72 m², kuchnia 6,43 m², łazienka 3,90 m², a przedpokój 4,45 m². Na podłogach w pokojach położono deskę barlinecką, natomiast w kuchni, łazience i przedpokoju gres. W korytarzu i łazience zastosowano ogrzewanie podłogowe. Lokal jest w stanie do wprowadzenia i może zostać sprzedany jako w pełni umeblowany oraz wyposażony.Budynek znajduje się na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, zaprojektowanym w sposób estetyczny i przyjazny mieszkańcom. Klatka schodowa jest czysta i dobrze utrzymana. Ogrzewanie pochodzi z sieci miejskiej, okna są PCV, a instalacje określono jako dobre. Czynsz administracyjny wynosi około 728 zł i obejmuje m.in. centralne ogrzewanie, śmieci, fundusz remontowy oraz zaliczki na ciepłą i zimną wodę. Opłaty według liczników dotyczą prądu i wody.Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym za 35 000 zł. To szczególnie ważne w przypadku osób, które cenią wygodę i bezpieczeństwo codziennego parkowania.Lokalizacja przy ul. Smugowej łączy spokój osiedla mieszkaniowego z dostępem do miejskiej infrastruktury. W pobliżu znajdują się markety, szkoły podstawowe, przedszkole, szpital, tereny zielone oraz trasy piesze i rowerowe. To miejsce dobre zarówno dla singla, pary, rodziny z dzieckiem, jak i inwestora szukającego mieszkania pod wynajem długoterminowy.Cena mieszkania wynosi 385 000 zł, czyli 8 279,57 zł/m². Oferta dostępna jest na wyłączność w biurze Nieruchomości Kawaciuk. (nieruchomosci-kawaciuk.pl)
Reklama Twój Sklep MEydczny

Komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:50 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:59 Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:14 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 08:58 Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 05:45 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 20:32 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama