Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 23:37
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama
Na sygnale:

Kronika policyjna

Potrącenie dwóch osób

Potrącenie dwóch osób

W miniona sobotę, 26 lutego, około godziny 22:00, na ulicy Św. Antoniego doszło do zdarzenie, w czasie którego kierujący samochodem marki Opel 20-letni mieszkaniec naszego miasta, nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącym przez jezdnię, na oznakowanym przejściu dla pieszych 13–letniej dziewczynce i 38 letniej kobiecie. Doszło do potrącenia. Ofiary pirata z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do tomaszowskiego szpitala. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. 28.02.2011 15:02    24
Sprzedali nie swoje

Sprzedali nie swoje

Policjanci z Rokicin zatrzymali wczoraj 22 letnią mieszkankę gminy Ujazd, która wspólnie z 35 – letnim wspólnikiem wprowadziła w błąd dwóch mieszkańców gminy Budziszewice, twierdząc, że są oni właścicielami kompleksu leśnego. Mężczyźni zapłacili parze 420 złotych za możliwość wyrębu trzech drzew, których wartość oszacowano na 1,5 tysiąca złotych. Wyrąb trwał od 11 lutego. Tymczasem okazało się, że właścicielem lasu jest całkowicie inna osoba. Do policyjnego aresztu trafił także 35-latek, którego nie udało się przesłuchać ze względu na stan upojenia alkoholowego. Obojgu oszustom postawione zostaną zarzuty z art. 286 KK, za co grozi odpowiedzialność karna do 8 lat pozbawienia wolności. 25.02.2011 14:07    1
"Zakosili" kosiarkę

"Zakosili" kosiarkę

23 lutego kilka minut po północy, w jednej ze wsi w powiecie tomaszowskim policjanci zauważyli samochód marki Daewoo na łódzkich numerach rejestracyjnych, jadące w stronę miejscowości Buków. 24.02.2011 15:24    7
Trefny telefon

Trefny telefon

O tym, z jakimi konsekwencjami może wiązać się nabywanie różnego rodzaju przedmiotów z tzw. niepewnych źródeł przekonał się wczoraj 17- letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego, zatrzymany wraz z dwoma innymi kolegami do rutynowej kontroli przez policjantów. 24.02.2011 15:11    5
Narkotyki: Zatrzymanie dilera

Narkotyki: Zatrzymanie dilera

Ponad 260 gramów różnego rodzaju środków odurzających zabezpieczyli tomaszowscy Policjanci, w wyniku zatrzymania działającego na terenie miasta 24-letnia dilera. Szacuje się, że rynkowa wartość narkotyków to 7,5 tysiąca złotych.Jako pierwszy jednak w ręce funkcjonariuszy wpadł 19-latni mieszkaniec Tomaszowa, który „spacerował” ulicami miasta mając w kieszeni 18 gramów marihuany oraz gram amfetaminy. 21.02.2011 15:16    8
Wypadek: Śmierć w Łaznowskiej Woli

Wypadek: Śmierć w Łaznowskiej Woli

W miniony piątek doszło do kolejnego śmiertelnego wypadku na drogach Powiatu Tomaszowskiego. Tym razem zdarzenie miało miejsce na drodze numer 713 w Łaznowskiej Woli. doszło do niego około godziny 20:00. Jak wstępnie ustalili Policjanci, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Passatem, 30-letni mieszkaniec powiatu łódź-wschód prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu. 21.02.2011 14:21    5
Ciężarowcy w Emilianowie

Ciężarowcy w Emilianowie

Przez kilka godzin zablokowana była trasa K8 w okolicach Emilinowa na nitce prowadzącej w kierunku Katowic. Doszło tu do wypadku, w którym zniszczeniu uległy dwie ciężarówki. Kierowca jednej z nich z obrażeniami trafił do tomaszowskiego szpitala. Do zdarzenia doszło, gdy kierowca Renault Magnum najechał na tył zaparkowanej przy poboczu ciężarówki marki DAF. na drogę rozsypały się przewożone przetwory spożywcze. 16.02.2011 17:10    12
Na rondzie

Na rondzie

Wczoraj o godzinie 11.20 na rondzie przy ulicy Milenijnej doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego uszkodzone zostały 3 samochody. Jak wynika z ustaleń policji, sprawcą zdarzenia był kierujący samochodem marki Mitsubishi 48-letni mieszkaniec Tomaszowa, który jadąc ulicą Zawadzką w kierunku ronda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu znajdującemu się w ruchu okrężnym Mercedesowi, którym jechał 62-letni tomaszowianin. 16.02.2011 14:46    29
Oficjalny komunikat KPP Tomaszów w sprawie niedzielnego wypadku

Oficjalny komunikat KPP Tomaszów w sprawie niedzielnego wypadku

13 lutego o godzinie 18:30 na zbiegu ulicy Farbiarskiej i Legionów w Tomaszowie Mazowieckim doszło do tragicznego zdarzenia drogowego, w którym udział brały dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-letnia mieszkanka Radomska kierując Renault nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zdarzyła się z Volkswagenem Golfem, którym kierował 21-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów oraz uszkodzenia betonowego płotu. 15.02.2011 14:03    5
Uszczuplili ponad miarę

Uszczuplili ponad miarę

W miniony czwartek około godz. 22.00 w miejscowości Tobiasze gm. Ujazd dzielnicowi z Komisariatu Policji w Rokicinach zauważyli podejrzanie zachowujących się mężczyzn, którzy coś przeładowywali między dwoma dostawczymi pojazdami. 14.02.2011 19:02    5
Sześć osób poszkodowanych

Sześć osób poszkodowanych

Około godziny 18:30, na skrzyżowaniu ulic Hallera i Legionów doszło do wypadku, w którym poszkodowanych zostało sześć osób. Do zdarzenia doszło w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu przez samochód marki Renault Megane na radomszczańskich numerach rejestracyjnych, w który uderzył jadący od strony ulicy Piłsudskiego samochód marki Volkswagen Golf. Siłą uderzania była tak ogromna, że Renault postawiony na prawym boku uderzył w betonowe ogrodzenie ogródków działkowych. Pasażerowie obu samochodów oraz kierowca Volkswagena trafili do tomaszowskiego szpitala. Niezbędna była także pomoc strażaków w uwolnieniu zakleszczonych w jednym z samochodów pasażerów. 13.02.2011 19:33    138
Bez akcyzy

Bez akcyzy

4576 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli Tomaszowscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją. Do zdarzenia doszło 8 lutego przy ulicy Dzieci Polskich. Policjanci pełniąc służbę zauważyli samochód marki Mercedes, którym kierował 60 - letni, znany ze swojej wcześniejszej niezgodnej z prawem działalności, tomaszowianin. 09.02.2011 21:43    7
Na "gazie"

Na "gazie"

Tomaszowscy policjanci zatrzymali wczoraj kolejnych nietrzeźwych kierowców. Jednemu z nich już wcześniej odebrano uprawnienia do kierowania pojazdami. 03.02.2011 18:07    8
Dwa razy śmierć

Dwa razy śmierć

Dwóch mieszkańców powiatu tomaszowskiego poniosło śmierć w wyniku wypadku do jakiego doszło wczoraj w okolicach Rawy Mazowieckiej. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że około godziny 10.45 na zjeździe z krajowej „ósemki” na kierunku "od Warszawy" w stronę Rawy Mazowieckiej, kierujący samochodem ciężarowym volvo z naczepą - 44-letni Litwin uderzył w tył samochodu Honda Accord, którym podróżowali mieszkańcy naszego powiatu. 03.02.2011 17:31    5
Wpadli z alkoholem

Wpadli z alkoholem

Kolejny sukces na swoim koncie odnotować mogą tomaszowscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością gospodarczą. Wczoraj naszym funkcjonariuszom działającym wspólnie z pracownikami urzędu Celnego z Piotrkowa udało się zatrzymać dwóch mężczyzn trudniących się sprzedażą nielegalnego alkoholu. Razem z nimi w ręce policjantów wpadło 1255 litrów spirytusu i 90 kg. wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. 02.02.2011 16:00    9
Rozbój w biały dzień

Rozbój w biały dzień

Pijany 16-letni bandyta napadł na 79-letnią kobietę. Został schwytany i osadzony w policyjnej izbie dziecka. Do zdarzenia doszło wczoraj około 10.30 okolicy garaży zlokalizowanych przy ulicy Niskiej. 01.02.2011 17:05    50
W Luboszewach

W Luboszewach

Wczoraj około godziny 10:15 w miejscowości Luboszewy, doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego zderzyły się "czołowo" samochody marki Seat oraz Volkswagen Polo. Pierwszym z aut kierowała 55 letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego. Kobieta skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka pojazdowi, którym kierował 26 letni mieszkaniec Tomaszowa. Obrażeń ciała doznał 25 letni pasażer Polo, który trafił do tomaszowskiego szpitala. Kierująca Seatem została ukarana mandatem. 01.02.2011 15:07    4
13-letni "Graficiarz"

13-letni "Graficiarz"

27 stycznia około 18:20 na ulicy Sikorskiego tomaszowscy policjanci zatrzymali 13-letniego chłopca, który sprayem pomalował zaparkowany tam samochód dostawczy marki Mercedes Sprinter. Dzieciak miał przy sobie pojemnik zawierający farbę w aerozolu, którą zniszczył karoserię auta. Właściciel pojazdu wycenił stratę na co najmniej 1.000 złotych. Tym razem policjanci nie skorzystali z instytucji "pouczenia" i małego wandala czeka sprawa w Sądzie Rodzinnym, gdzie zostaną przekazane zebrane przez policję dowody zbrodni. 29.01.2011 00:08    9
Ewakuacja

Ewakuacja

24 stycznia kilka minut przed godziną 19:00 dyżurny tomaszowskiej Komendy Policji otrzymał informację o tym, że z jednej z komórek wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ulicy Murarskiej wydobywa się dym. Policjanci którzy przybyli na miejsce potwierdzili informację i zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przybycia Państwowej Straży Pożarnej. 26.01.2011 16:44    5
Wandale pod kluczem

Wandale pod kluczem

Wczoraj około godziny 21:30dyżurny tomaszowskiej Komendy Policji otrzymał informację, że na ulicy Ostrowskiego, na parkingu niestrzeżonym, zostały uszkodzone cztery samochody. Policjanci ustalili osobę, która widziała dwóch mężczyzny, którzy kopali zaparkowane auta. Od niej uzyskali rysopisy podejrzanych. 20.01.2011 17:43    3
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Przytulne mieszkanie na Smugowej. 46,5 m², balkon, piwnica i możliwość zakupu miejsca w garażu

Przytulne mieszkanie na Smugowej. 46,5 m², balkon, piwnica i możliwość zakupu miejsca w garażu

Cena: 385000 PLN Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim, położone przy spokojnej ulicy Smugowej. Lokal znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z 2011 roku. To propozycja dla osób, które szukają ciszy, wygody i dobrej komunikacji z miastem, ale nie chcą rezygnować z bliskości sklepów, szkół, przedszkola czy terenów spacerowych.Mieszkanie ma 46,50 m² powierzchni i składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy duża komórka w piwnicy o powierzchni 11,99 m², co jest dużym atutem dla osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do przechowywania. W mieszkaniu znajduje się także balkon, a sam lokal jest dwustronny, dzięki czemu wnętrze jest dobrze doświetlone.Układ pomieszczeń jest praktyczny i wygodny. Pokoje mają powierzchnię 20,98 m² oraz 10,72 m², kuchnia 6,43 m², łazienka 3,90 m², a przedpokój 4,45 m². Na podłogach w pokojach położono deskę barlinecką, natomiast w kuchni, łazience i przedpokoju gres. W korytarzu i łazience zastosowano ogrzewanie podłogowe. Lokal jest w stanie do wprowadzenia i może zostać sprzedany jako w pełni umeblowany oraz wyposażony.Budynek znajduje się na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, zaprojektowanym w sposób estetyczny i przyjazny mieszkańcom. Klatka schodowa jest czysta i dobrze utrzymana. Ogrzewanie pochodzi z sieci miejskiej, okna są PCV, a instalacje określono jako dobre. Czynsz administracyjny wynosi około 728 zł i obejmuje m.in. centralne ogrzewanie, śmieci, fundusz remontowy oraz zaliczki na ciepłą i zimną wodę. Opłaty według liczników dotyczą prądu i wody.Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym za 35 000 zł. To szczególnie ważne w przypadku osób, które cenią wygodę i bezpieczeństwo codziennego parkowania.Lokalizacja przy ul. Smugowej łączy spokój osiedla mieszkaniowego z dostępem do miejskiej infrastruktury. W pobliżu znajdują się markety, szkoły podstawowe, przedszkole, szpital, tereny zielone oraz trasy piesze i rowerowe. To miejsce dobre zarówno dla singla, pary, rodziny z dzieckiem, jak i inwestora szukającego mieszkania pod wynajem długoterminowy.Cena mieszkania wynosi 385 000 zł, czyli 8 279,57 zł/m². Oferta dostępna jest na wyłączność w biurze Nieruchomości Kawaciuk. (nieruchomosci-kawaciuk.pl)
Reklama

Komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:50 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:59 Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:14 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 08:58 Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 05:45 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 20:32 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama