Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 01:17
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Nastolatka z nożem w ręku

Nastolatka groziła przypadkowo napotkanej kobiecie a następnie zamachnęła się trzymanym w ręku nożem kuchennym w kierunku jej głowy i klatki piersiowej. Została zatrzymana przez tomaszowskich policjantów. Usłyszała zarzut, za który grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu, najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło w południe 6 czerwca 2020 roku na terenie jednego z domów handlowych w Tomaszowie Mazowieckim. Wówczas 18-letnia kobieta po wejściu do domu handlowego, podeszła do nieznanej sobie mieszkanki Tomaszowa stojącej przy stoisku gastronomicznym i bez przyczyny zaczęła jej grozić. Bezpośrednio po tym zamachnęła się nożem kuchennym z kilkudziesięciu centymetrowym ostrzem w kierunku twarzy i klatki piersiowej swojej ofiary.

Na szczęście spotkało się to z szybką reakcją mężczyzny, z którym tomaszowianka była na zakupach, który obezwładnił napastniczkę łapiąc ja za rękę w trakcie wyprowadzonego ciosu. Kobieta, w której obronie stanął nie doznała żadnych obrażeń. Gdy tylko napastniczka się oswobodziła, uciekła w nieznanym ofierze kierunku.

Natychmiast po otrzymaniu tej informacji do działań przystąpiły maksymalne policyjne siły z tomaszowskiej komendy. Dzięki współpracy Zespołu ds. Nieletnich i Patologii z Wydziałem Kryminalnym oraz ich bardzo dobrym rozpoznaniu osobowym i terenowym, na podstawie zapisu nagrania z kamer monitoringu wytypowana została 18-letnia kobieta czasowo przebywająca na terenie Tomaszowa Mazowieckiego, która już jako osoba nieletnia miała konflikty z prawem.

Tego samego dnia została zatrzymana na terenie jednego z tomaszowskich osiedli. Jej ubiór dokładnie odpowiadał rysopisowi a w plecaku, który przy sobie posiadała policjanci ujawnili nóż kuchenny, którym usiłowała zranić przypadkowo napotkaną kobietę oraz inne akcesoria codziennego użytku posiadające ostrza. 18-letnia agresorka w chwili zatrzymania była nietrzeźwa.

Badanie alkomatem wykazało, że w jej organizmie 0,5 promila alkoholu. Nie potrafiła wytłumaczyć swojego zachowania. 7 czerwca 2020 roku usłyszała zarzut za który grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec agresywnej nastolatki tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy. Będzie również decydował o jej dalszym losie.   


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ajdejano 10.06.2020 20:16
W związku z wpisem Xddd: ja napiszę inaczej: wy pozostali wpisowicze poniżej, zwyczajnie pier.....jakieś kretyńskie farmazony.

zapytaj rodziców jak było 09.06.2020 15:01
Ktoś powie, że za młoda na szwalnie, no ale moja matką jako 14-latka gdy przyjechała ze wsi do Tomaszowa do szkoły, pracowała już na przędzalni... Praktyki szkolne, coś takiego. To chyba nawet tam jej pani – dziś byśmy powiedzieli – supervisorka, ale to były zupełnie inaczej nastawione osoby. Kompletnie inaczej. To tam pani, ktora kierowala ich pracą, zapytała czy chce tutaj zostać, a na odpowiedź twierdzącą pokierowała ją, by założyła sobie ksiażeczkę mieszkaniową. Od pensji na mieszkanie odciagano jakąś kasę. Po 10 latach... mieszkała w nim już z rodziną. Jestem rozpuszczonym bachorem? Całkiem możliwe, wszak urodziłem się w ogrzewanym m4 za czterysta złotych czynszu miesięcznie, a nie zatęchłej wynajmowanej norze za 2 koła miesięcznie od prywaciarza, czy tam 1000 zł w TTBSie . Nigdy nie latałem z nożem po ulicy. By moje dzieci nie latały, a na nic innego szans teraz by niały, zwyczajnie ich nie spłodziełem. Ale to ogromny koszt. Za co? Za wasze liberalne bzdury? Hej liberały, zbieracie – a włąściwie my – bo wy mieszkacie w domkach z wysokim ogrodzeniem, zbieramy wasze żniwio. Pokolenie wychowane w strachu jak szczury i strach siejące. Zgroza. Jest szansa na korekte fatalnego w skutkach polskiego kapitalizmu. Interesuj się i głosuj w wyborach prezydenckich. Zresztą wszelkich.

ZRJB 28/06 09.06.2020 16:29
Wychowywałem się w m4, urodziłem się na Kaczce. No ale rodzicie już żyli perspektywą lepszej egzystencji bez noszenia węgla, z autobusem do pracy (z Kaczki też była, średnio raz w roku ktoś ginął na Wysokiej idąc na przystanek przy zakładach drobiarskich. Tam jest wzniesienie przez chwile nic nie widać z auta, rozpędzali się już wtedy), w końcu z supersamem w którym – owszem – nie wszystko było, ale podstawy były. No i chleb od Tośka a nie wędrówka przez tory do Starzyc. U Tośka wystarczyło by tylko pilnować godzin – dość wczesnych – zamkniecia. 17? Chyba tak. Ale Piekarz robiący dobry chleb startuje pewnie o 4. Po chleb wysyłało się dzieci, bo Wyzwolenia (św. Antoniego), nie była tak niebezpieczna jak teraz. Kiosk na rogu dzisiejszej Głowackiego. Od wczesnej podstawówki odbierałem stamtad gazety z teczki. To było płatne, co powodowało, że przyniesiona gazeta wymagała przeczytania chociaż najważniejszych stron. 1,2, zerknąć na opinie. Sportu nigdy nie czytałem i denerwowało mnie, że tyle stron jest mu poświęcone. Czasem papierosy Ojcu. Gazetą wyładało się kosz, a nie plastkikową torbą która potem fruwa przez rok na osiedlu, jak teraz. By w końcu zawisnąć na kilka lat na drzewie. Obok totlotek w drewnianej ale stylowej budce. To właściwie nie była budka. To był bardzo ładny przeszkolny (!) punkt. Oczywiście na koniec nieodnawiany, był podniszczony, ale sama konstrukcja byłą bardzo ładna. Wystarczyło odmalować. Nie dbano pod koniec o to, bo ci co zarządzali patrzyli tylko na zyski. A porządne przedsiębiorstwo powinno też budować swoją kulturę, wizerunek itd. Ucziciwe życie doby PRLu. Z przekonaniem, że tyrasz, ale masz gdzie mieszkać, masz dobry chleb pod domem, gazetę, a szkołę z basenem to nawet w Warszawie miała i ma mniejszość. Teraz co? Dziura za blachą. Na rogu Głowackiego pustka z płotem którego dziura zasłonieta jest płytą azebstową. A ja kradnę gazety przez internet... Czy Duda mi to przywróci? Pewnie nie. Ale wrzuci problemy na agendę. Musicie w końcu się dowiedzieć, że wielu (mam wrażenie, że większości – ale to zobaczymy, nie jestem nieczego pewien), żyje się źle za to, że uczciwie poświęca się jak poświęca się zwyczajny człowiek w uczciwym społeczeństwie. Tym bardziej, że w Europie do której aspirujemy we wszystkich innych obszarach systemy socjalne są dużo szersze, możliwości wejścia w życie dużo łatwiejsze. Polski kapitalizm nie oferuje niczego. Od tandetengo żarcia, po 3-4 małżeństwa podczas życia (no bilans jeszcze nie zakończony, dzieci kapitalizmu są na środkowym etapie, zobaczymy z czym skończą), idiotyczne nazwy stanowisk pracy w CV, za którymi zwykle kryje się śmieciówka lub samozatrudnienie. Firmy żadnej nie zamierzam otwierać ani prowadzić. Wymaganie tego od kogoś – szczególnie teraz gdy gospodarka się specjalizuje, wymaga olbrzymich nakładów na start, jest albo lekkomyślne, albo obłudne. Na pewno fatalne w skutkach. Już wolałbym na platformie wiertniczej na Morzu Pólnocnym pracować (jest rekrutacja dla Polaków), nie prowadzić firmę w Tomaszowie. Co robić? Iść na wybory. Nawet tylko nadzieja, że następnym pokoleniom będzie żyło się lepiej jest bardzo ważna. Taką żyli Koplin, Paszkowski, Bohuszewiczówna. W czasach podobnych do naszych.

Xddd 10.06.2020 13:05
Co ty wogule tu dajesz

:( ... zapytaj rodziców jak było 09.06.2020 14:46
Panie Profesorze Leszku Balcerowieczu, dziękujemy :( Za Wistom, za Tomtex, za Pilicę i masę tysiące mniejszych zakładów które funkcjonowały. Gdyby działały dziewczyna do lipca była by na szwalni, a w lipcu przez dwa tygodnie w ośrodku wczasowym w Kołobrzegu. Dziś oczywiście sprywaztyzwoanym i przyjmującym za grube pieniądze, bo tak „niefektywnene” to było. Bardzo przykre.

PLK 10.06.2020 08:59
Oj tak tak kiedyś z komuny to było teraz to niema. Wszystko przez ten kapitalizm.

? 10.06.2020 16:09
No teraz siedzisz zjarany blantem, w PRLu byś pracował w Wistomie, pił jedynie w piątek, sobota na kacu na działce, ale byś tam pewnie jednak coś pielił, w niedziele do kościoła i znowy tydzień pracy. Źle było?

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama