Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 15:49
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

Kradzież

Okradli sklep w biały dzień
Okradli sklep w biały dzień

Złodzieje okradli sklep komputerowy na placu Kościuszki.

14.11.2007 23:45    3
Dzienniki na śmieci
Dzienniki na śmieci

W gimnazjum w Rokicinach skradziono kilka dzienników lekcyjnych a następnie je zniszczono.

24.10.2007 12:18    7
Kronika Policyjna
Kronika Policyjna

25 lipca w miejscowości Prażki o godzinie 1:50 trzech sprawców, po uprzednim wyważeniu drzwi wejściowych, wdarło się do mieszkania należącego do 60 letniego mężczyzny.

26.07.2007 22:44    3
Kronika Policyjna
Kronika Policyjna

Do nietypowej kradzieży doszło w miejscowości Żelechlin gdzie sprawca z niezamkniętej stodoły skradł przetrząsarkę taśmową do siana o wartości 2,350zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi komisariat w Czerniewicach. Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są kontakt z Komisariatem w Czerniewicach, telefonu: 710 4177 lub 997.

23.07.2007 09:16
Chciał zarobić
Chciał zarobić

12 czerwca funkcjonariusze tutejszej KPP zatrzymali 16 latka, który na ul. Barlickiego kradł ocynkowaną blachę znajdującą się na dachu budynku.

13.06.2007 09:43    1
8-10 czerwca - Kronika Policyjna
8-10 czerwca - Kronika Policyjna

Ostatnie dni obfitowały w interwencje Policji. Przedstawiamy krótki opis wszystkich wydarzeń.

11.06.2007 09:31    6
Kradli drzewka z cmentarza
Kradli drzewka z cmentarza

Dwóch, nietrzeźwych mężczyzn ukradło drzewka z cmentarza.

30.05.2007 06:23
Ujęto naciągaczy
Ujęto naciągaczy

20 maja para młodych ludzi wyniosła z mieszkania swojego fikcyjnego wierzyciela konsolę do gier PlayStation.

29.05.2007 09:27    1
5 lat za kradzież narzędzi
5 lat za kradzież narzędzi

Zatrzymano złodzieja narzędzi budowlanych z posesji przy ul. Farbiarskiej.

19.04.2007 13:13    2
Kradł płyty... chodnikowe
Kradł płyty... chodnikowe

Ludzka zachłanność i pomysłowość nie zna granic. Tym razem łupem złodzieja padły płyty chodnikowe. Nie cieszył się on jednak długo ze swoich zdobyczy.

15.04.2007 19:31    2
Czujny ochroniarz, złodzieje zatrzymani
Czujny ochroniarz, złodzieje zatrzymani

Pomysłowi tomaszowscy złodzieje włamali się do marketu Kaufland przez zsyp odpadów znajdujący się na rampie rozładunkowej.

21.03.2007 21:15    2
Kradzież "elek"
Kradzież "elek"

Właściciel jednej ze szkół nauki jazdy we wtorek zgłosił do Komendy Powiatowej Policji kradzież dwóch samochodów marki opel corsa wraz z kluczykami i dokumentami oraz usiłowanie wymuszenia okupu za ich zwrot. Złodzieje żądali 10 tysięcy złotych za każde skradzione auto.

10.03.2007 22:34    2
zachmurzenie duże

Temperatura: 16°CMiasto: Tomaszów Mazowiecki

Ciśnienie: 1005 hPa
Wiatr: 12 km/h

Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka Wystarczy nie kraść! Tak krzyczała na wiecach była Premier polskiego Rządu Beata Szydło. Równocześnie sprawując swoją funkcję pełnymi garściami czerpała z profitów władzy, bo... jej się to "po prostu należało". Niestety wszystko należy się politykom na każdym szczeblu władzy, od samorządów w małych gminach, po posłów, senatorów i członków tzw. Rady Ministrów. Czasami ma się wrażenie, że ludzie ci są niczym małe dzieci, które dorwawszy się do zabawek, wykorzystują je ponad miarę, a często w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem. Nic dziwnego, że szybko ulegają one zepsuciu, szczególnie, gdy są używane do bicia innych dzieciaków w piaskownicy. W powiecie tomaszowskim jest dokładnie tak samo. Starosta Węgrzynowski przez 3 lata swojego rządzenia napsuł co tylko było możliwe, bo jego misją nie jest zarządzanie a chrystianizacja prostego i ciemnego ludu, który już dawno został ochrzczony i deklaruje na co dzień bardzo konkretne wyznanie, nawet jeśli jego przesłania nie do końca rozumie. Tak zresztą, jak nie pojmuje go sam Mariusz Wegrzynowski. Takie przynajmniej ja odnoszę wrażenie, ale oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać. Wszak ludzie wybrali i ludzie wiedzieli kogo wybierają. Ja mogę się mylić, bo może faktycznie politykom można pozwalać na więcej, przecież nikt nie ma pretensji do clowna w cyrku, kiedy ten ochlapie go bitą śmietanąIlość komentarzy artykułu: 30Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka
Samorządowe getto czy wasalizacja demokracji? Ostatnia sesja Rady Powiatu Tomaszowskiego miała tragikomiczny charakter. Pytanie, jakie stawiam w tytule jest nieco abstrakcyjne i przyznaję, że odpowiedź na nie może wielu osobom może przysporzyć sporo kłopotów. Dlaczego? Otóż w mojej ocenie wasalizacja oparta na korupcji, strachu i cynizmie takie właśnie samorządowe getto tworzy. Trzeba przyznać, że starosta Mariusz Węgrzynowski doskonale radzi sobie na swojej funkcji. O ile do zarządzania samorządem można mieć tysiące zastrzeżeń, to w zjednywaniu sobie radnych okazał się mistrzem. W tle zawsze są pieniądze i to one leżą u podstaw wiernopoddańczych zależności oraz strach przed ich utratą. Samorządowe niewolnictwo nie ma barw partyjnych. Korumpowani są zarówno radni związani z PiS, jak i Platformą Obywatelską. Rekordzista z partii Donalda Tuska w ciągu trzech lat zdołał załatwić sobie aż 4 posady w jednostkach podległych samorządom. W jednej z nich nich urzędnicy właściwie go nigdy nie widzieli i nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie: czym pracownik w ogóle się zajmował. Zapytania kierowane do wójta kończą się zazwyczaj bredzeniem na temat RODO. Nie zawsze są to fuchy samorządowe. Wykorzystując swoje partyjne kontakty starosta jest w stanie załatwić robotę w instytucjach rządowych lub podległych samorządowi wojewódzkiemu. Chyba nie muszę pisać, że kompetencje nie mają tu żadnego znaczenia. Ilość komentarzy artykułu: 24Samorządowe getto czy wasalizacja demokracji?
Komentarze
Autor komentarza: Babcia JadziaTreść komentarza: Ulubiony znak samorządowców to B5 zakaz wiazdu samochodów ciężarowych. Koszt takiego znaku razem ze słupiem pod znak i stertą papierów oraz ekipa która ten znak postawi to lekko 2tyś złotych. Takich znaków w wielu miastach jest nastawiane bez opamiętania. Pieniądze przeznaczyć na lepsze drogi i mosty. Niestety myślenie w kategoriach czubka własnego nosa może się skończyć tym że w pobliskim sklepie zabraknie ulubionych bułeczek lub na stacji paliw zabraknie paliwa. Prawda jest taka że drogi i transport to krwioobieg gospodarki. Bez tego pozostanie nam tylko chrust i furmanki. Jak ci tiry przeszkadzają to wyprowadź się na zadupie tam gdzie jest tabliczka Koniec Świata i zobaczymy wtedy jak będziesz żyć bez tirów.Data dodania komentarza: 26.09.2022, 14:01Źródło komentarza: Nic sobie nie robią z obowiązujących zakazówAutor komentarza: TomaszówTreść komentarza: Kolejny protest tym razem przeciwko Antoniemu,osoby te które na wszystkich protestach tzw totalnej opozycji:)tylko coś was mało :)gnlsData dodania komentarza: 26.09.2022, 13:10Źródło komentarza: Tomaszowianie lubią MacierewiczaAutor komentarza: MarlaTreść komentarza: Brawo !Data dodania komentarza: 26.09.2022, 11:45Źródło komentarza: Dobro i zło w tomaszowskim krajobrazieAutor komentarza: AmsTreść komentarza: Czyli znowu nikt nie zapyta osób, które nie korzystają z komunikacji miejskiej, a które chętnie korzystalyby z niej gdyby rozkład jazdy był inny. Porażka.Data dodania komentarza: 26.09.2022, 09:48Źródło komentarza: Ankieterzy pojawią się w autobusach MZKAutor komentarza: tomTreść komentarza: Nic nie wiedziałem o tym proteście ale go popieram i wstydzę się że taki człowiek jak Macierewicz ma cokolwiek wspólnego z moim miastem FE !Data dodania komentarza: 26.09.2022, 09:37Źródło komentarza: Tomaszowianie lubią MacierewiczaAutor komentarza: Uczeń lat70Treść komentarza: Bo to najlepsza szkoła. II LO zwą się arbuzami, ale te prawdziwe arbuzy to były za czasów dyr. Grabowskiego (lata 70), obecnie to dużo im brakuje. Na starej renomie chcą jechać przez pół wieku - dobre sobie. Z tamtych arbuzów to jeno woda i kolor się ostały. Za Grabola i Wojtka Lubczyńskiego to na studia dostawali się niemalże 100% kto tylko się starał.Data dodania komentarza: 26.09.2022, 09:37Źródło komentarza: I Liceum pęka w szwach. W czterech szkołach wolne miejca
Reklama
a