Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 08:45
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Turystyka i Rekreacja

Rajd Nordic Walking ścieżkami lasów tomaszowskich

Rajd Nordic Walking ścieżkami lasów tomaszowskich

Miejskie Centrum Kultury, filia MOK zaprasza na pierwszy w tym roku rajd nordic walking, który odbędzie się 25 marca (sobota) o godzinie 09.30 (zbiórka przy ul. Bema – sklep ogrodniczy). Koszt uczestnictwa: 15 zł od osoby. Zapisy w sekretariacie MOK-u lub telefonicznie tel.: (44) 724 42 93, (44) 724 53 23. W programie także gry i zabawy integracyjno-ruchowe oraz ognisko z kiełbaskami. 20.03.2017 18:48
Pakistan - Gdzie by tu dalej..... może Karachi?

Pakistan - Gdzie by tu dalej..... może Karachi?

Po przeanalizowaniu mapy Pakistanu w kafejce internetowej, poczułem się trochę jak Szymon Majewski w reklamie któregoś z banków - po prostu, palcem na mapie wybrałem sobie miasto, od którego chcę zacząć podróż przez Pakistan - Quetta leży mniej więcej po środku kraju - zły wybór; ja jadę na północ, więc postanowiłem zacząć....... na południowym krańcu. Mój wybór na pierwszy przystanek padł na Karachi. 16.03.2017 21:32
Pakistan - Quetta

Pakistan - Quetta

Pierwsze dni w Pakistanie. Nowy kraj, nowa rzeczywistość. Jak szybko można do niej przywyknąć, tym bardziej, kiedy ma się wrażenie,że oprócz podróży w przestrzeni odbyło się także podróż w czasie? 15.03.2017 13:22
Kraina broni i narkotyków

Kraina broni i narkotyków

Jak wygląda Pakistan oczyma Michała Przybylskiego, będziecie mogli się przekonać czytając portal NaszTomaszów.pl 14.03.2017 07:05    3
Tomaszów pod żaglami Pogorii 2017-relacja z rejsu

Tomaszów pod żaglami Pogorii 2017-relacja z rejsu

Wszystko co dobre szybko się kończy… tomaszowski rejs Pogorią po Morzu Śródziemnym również przeszedł już do historii. Zdążyliśmy już trochę ochłonąć i wrócić do codziennych obowiązków – do pracy, do szkoły. 12.03.2017 23:11
Irańskie refleksje

Irańskie refleksje

W Iranie spędziłem miesiąc - dokładniej 31 dni (choć moja wiza opiewała na 30 dni). Po tym czasie, mogę spokojnie powiedzieć, że Iran to bardzo ciekawy, bezpieczny i czysty kraj, oferujący odwiedzającym bardzo dużo atrakcji za rozsądną cenę. 12.03.2017 19:49
Zahedan

Zahedan

Ostatnie chwile pobytu w Iranie. Krótki opis Zahedanu, przed przekroczeniem granicy z Pakistanem 11.03.2017 09:55
Jak zarobić w Iranie

Jak zarobić w Iranie

Chcecie się dowiedzieć, w jaki sposób można zrobić biznes w Iranie. Pomoże Wam w tym Michał Przybylski. 08.03.2017 19:42    2
"Morsy w Zalewie" , czyli z niczego coś

"Morsy w Zalewie" , czyli z niczego coś

Już kiedyś pisałem, mówiłem i prezentowałem, że robimy z niczego coś. 07.03.2017 16:17    6
Między piekłem a niebem

Między piekłem a niebem

Od jakiegoś czasu nasz portal ubarwiają opowieści Michała Przybylskiego z jego podróży dookoła świata. Obecnie nasz podróżnik przebywa w Pakistanie a my prezentujemy ciąg dalszy relacji z Iranu 07.03.2017 15:30    2
9 zwyczajów z całego świata, które warto znać. Jak zachować się w innych krajach?

9 zwyczajów z całego świata, które warto znać. Jak zachować się w innych krajach?

Zachowanie, które w jednym kraju jest normą, w innym może zostać uznane za niestosowne, niezrozumiałe, a niekiedy nawet obraźliwe. Przygotowując się do podróży, warto nie tylko pamiętać o biletach, rezerwacjach i odpowiednim spakowaniu walizki, lecz także zgłębić podstawy turystycznego savoir-vivre’u, aby nie popełnić… spektakularnego faux pas. 07.03.2017 13:42
Samotny Nomad z Tomaszowa nad Zatoką Perską

Samotny Nomad z Tomaszowa nad Zatoką Perską

Ostatnie kilka dni postanowiłem spędzić sobie nad morzem. Dokładniej, nad Zatoką Perską..... Arabską...... w każdym razie, nad Zatoką - jakkolwiek by ją nazywano :-). 06.03.2017 18:38
Po co komu Ramadan?

Po co komu Ramadan?

Czym jest Ramadan i czego w czasie jego trwania nie wolno robić 04.03.2017 16:49    2
Podróż antykiem pachnąca

Podróż antykiem pachnąca

Ciąg dalszy opisu podróży Michała Przybylskiego przez Iran. Dowiecie się co można obejrzeć w Shiraz i Persepolis 02.03.2017 19:48    1
Autostopem przez pustynię

Autostopem przez pustynię

Jak można dojechać najprościej dojechać z Teheranu do sławnego miasta Shiraz? Normalny człowiek zjechałby na południe przez Qum i Kashan. 28.02.2017 20:07
Zlot Morsów po raz dziewiąty

Zlot Morsów po raz dziewiąty

Klub Sportowy AMBER zaprasza 5 marca 2017 roku wszystkich morsów, członków klubu, sympatyków i przyjaciół na IX Ogólnopolski Zlot Morsów „Morsy w Zalewie” 28.02.2017 07:43
Teherańskie obrazki

Teherańskie obrazki

O 6 rano do mojego namiotu zapukał jeden z policjantów trzymając w ręku tackę z herbatą i słodkim chlebem. Po wspólnym śniadaniu, wytłumaczył, że czas uciekać bo kończy zmianę i jak jego koledzy mnie zobaczą, może mieć przeze mnie kłopoty, że nie zareagował właściwie. 27.02.2017 11:57
Nadmiar gotówki niesie za sobą psychologiczne niebezpieczeństwo próżności

Nadmiar gotówki niesie za sobą psychologiczne niebezpieczeństwo próżności

Po kilku dniach intensywnego imprezowania i życia jak król w Langerud, przyszła pora opuścić rejon Morza Kaspijskiego i przenieść się trochę na południe. Wybór pierwszego przystanku padł na Teheran, stolicę Iranu - mój pierwszy dłuższy przeskok w Iranie. 24.02.2017 19:11
Na irańskim szlaku - nad morzem Kaspijskim

Na irańskim szlaku - nad morzem Kaspijskim

Kolejne irańskie obrazki 23.02.2017 21:11
Turyści przyjeżdżają tu rzadko

Turyści przyjeżdżają tu rzadko

Ardabil, w porównaniu z Tabriz to małe miasto. Liczy sobie około 500.000 mieszkańców i jest bardzo rzadko odwiedzane przez zachodnich turystów. 22.02.2017 18:14
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 19:59 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Rys Treść komentarza: Nie ma się czym jarać,Walne odwołane! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:53 Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Szczepan Treść komentarza: Wojewoda powinien rozgonić te tuzy, wyznaczyć Komisarza i ogłosić nowe wybory. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jeśli ktoś interesuje się losami swojej SM to nie głosuje przez pełnomocnika tylko osobiście przychodzi na zebranie i świadomie podejmuje decyzję. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:33 Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Marek Treść komentarza: Prezes który nie jest nawet członkiem Spółdzielni wypowiada się jakby był udzielnym księciem ,a SM to jego własność. A to tylko menedżer wynajęty przez członków. I nikt więcej. Kampania na Walne tylko dla swoich ekipy trzymającej władzę to jawne już łamanie wszelkiej przyzwoitości. Ale najlepszy hit to pracownicy Przodownika dzwoniący i pukający po ludziach by przyjść i im robotę ratować, bo im teraz tak dobrze i miło :) . Powariowali niektórzy w tej Spółdzielni :) Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:12 Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Mieszczuch Treść komentarza: Mozna dodać zapytanie. Jaka kwota została wydana na kolorowa kartke, która dostarczona została do mieszkańców spółdzielni z nazwiskami obecnej rady i systemem głosowania? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:08 Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama