Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 00:10
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Listy czytelników

Warszawska - Antoniego - Mościckiego

Warszawska - Antoniego - Mościckiego

W połowie lipca napisano na łamach tych ston, że lada dzień odcinek Warszawska-Antoniego-Mościcki ego zostaje oddany do użytku. Fakt, można już nim jeździć gdzieś od +/- miesiąca. Tylko o co chodzi ze znakami drogowymi? 24.08.2017 14:44    9
I kto za to zapłaci

I kto za to zapłaci

Wszyscy się cieszymy że będą chodniki nowa droga. Ale gdzie do cholery jest jakikolwiek nadzór nad tym co się tu dzieje. Hydranty w środku rowu. Rów wykopany po części i niedrożny. Ekipa codziennie w innym miejscu, zamiast robić po kolei to rozkopane wszystko i nic nie skończone. Dzisiejsza ulewa zmyła wiele miejsc i odsłoniła to, co przez tydzień było układane. I kto za to zapłaci. Po raz kolejny z ulicy Pilicznej na Łąkową /Smardzzewice/ spłynęło mnóstwo materiału budowlanego. To jest marnotrawienie naszych pieniędzy. I brak oznakowania że to teren budowy 20.08.2017 15:44    16
Listy od .N - w sprawie bezdomnych psiaków

Listy od .N - w sprawie bezdomnych psiaków

Tym razem wniosek o udostępnienie informacji publicznej w sprawie schroniska dla bezdomhych zwierząt. 14.08.2017 10:51    28
Listy do .N - regulmin reguluje zastępstwa

Listy do .N - regulmin reguluje zastępstwa

OD jakiegoś czasu regularnie korespondują ze sobą władze Tomaszowa Mazowieckiego oraz .Nowoczesna Ryszarda Petru. Jedno z ostatnich pytań dotyczyło nieobecności w pracy Zofii Szymańskiej, wiceprezydent miasta. Poniżej odpowiedź 11.08.2017 11:22    15
Niewesoło na placu zabaw

Niewesoło na placu zabaw

Chciałbym się dzisiaj pochwalić nowym placem zabaw dzieci jakie nasze dzieci otrzymały przy blokach na ulicy Stolarskiej. Myślę, że fotografie zastąpią komentarz 10.08.2017 18:10    17
Mieszkańcy proszą o zrobienie porządku

Mieszkańcy proszą o zrobienie porządku

Nasi czytelnicy proszą o interwencję w sprawie nieporządków wokół bloków na ulicy Polnej i Stolarskiej zarządzanych przez TTBS 08.08.2017 10:10    5
Listy od .N - tym razem do szpitala

Listy od .N - tym razem do szpitala

.Nowoczesna wysyła zapytania do kolejnej samorządowej instystucji. Tym razem jest to Tomaszowskie Centrum Zdrowia sp. Czego dotyczą pytania? Przede wszystkim pracowniików obsługi administracyjnej. 07.08.2017 08:43    2
Pytają o wiceprezydent Szymańską

Pytają o wiceprezydent Szymańską

Tym razem tomaszowska .Nowoczesna zaniepokoiła się losem wiceprezydent Zofii Szymańskiej 03.08.2017 21:27    52
Po co to tam stoi

Po co to tam stoi

Wczoraj (2.08.) w Teleexpressie extra w TVP1 po 17:15 (www.tvp.info) pokazano w pewnej miejscowości w woj. świętokrzyskim drzewo obcięte i skaleczone dokładnie tak samo, jak nasze n. Pilicą na Przystani (o tym NT sygnalizował kilka razy). 03.08.2017 21:11    3
Wezwanie do stworzenia Frontu Demokratycznego

Wezwanie do stworzenia Frontu Demokratycznego

Stanowisko Zarządu Nowoczesnej 14.07.2017 21:31    41
Odwołana blokada w Tomaszowie Mazowieckim

Odwołana blokada w Tomaszowie Mazowieckim

Informacja Rady Osiedla Gustek w Tomaszowie Mazowieckim. 11.07.2017 18:13    16
Listy od .N - oświatowych pytań ciąg dalszy

Listy od .N - oświatowych pytań ciąg dalszy

W sprawie wdrażania reformy edukacji 08.07.2017 16:19    10
Zabiorą dzieciom piaskownicę

Zabiorą dzieciom piaskownicę

Znaleźć piaskownicę na osiedlach TTBS graniczy niemal z cudem, szczególnie jeżeli chodzi o stare bloki. Mieszkańcy ulicy Topolowej 4 zaalarmowali nas, iż ostatnia z nich która znajduje się pod wspomnianym adresem – zostanie zlikwidowana. 01.07.2017 01:10    18
Uwaga na drony

Uwaga na drony

W sklepach internetowych jak i w marketach pojawiły się promocje na drony, czyli bezzałogowe, zdalnie sterowane maszyny latające, posiadające kamerę do nagrywania i robienia zdjęć. Taką „zabawkę” możemy nabyć już w cenie około 200 złotych. Wybór dronów jest naprawdę bardzo duży. Począwszy od zabawek, poprzez rekreacyjne i sportowe, aż po technicznie zaawansowane, profesjonalne służące do celów komercyjnych. 29.06.2017 22:12    9
Zbiór obrazków obyczajowych...

Zbiór obrazków obyczajowych...

Tomaszów Mazowiecki niemal z każdej strony otoczony jest lasami. Żyjemy więc w dosyć przyjaznym środowisku. Świadczy o tym chociażby duża liczba dzikich zwierząt. W dowolnej chwili możemy wybrać się na spacer, właciwie niezależnie od tego, którą część miasta zamieszkujemy. Takiego położenia wiele miast może nam tylko pozazdrościć. Szkoda tylko, że sami nie potrafimy o własne otoczenie odpowiednio się zatroszczyć. Podobne, jak poniżej, obrazki pokazujemy na naszym portalu dosyć regularnie. Krytykujemy, piętnujemy, piszemy o akcjach sprzątania świata i co? I nic. Brudasów wciąż nie brakuje. Trudno nam pojąć na przykład, że ktoś zadaje sobie trud, by wywieźć do lasy skoszoną trawę, a nie starcza mu sił, by wysypać ją z foliowych worków, do których ją spakował. 27.06.2017 08:56    2
Listy do .N - w sprawie tomaszowskiej oświaty

Listy do .N - w sprawie tomaszowskiej oświaty

Wczoraj publikowaliśmy list Sylwi Koszarnej z partii .Nowoczesna w sprawie organizacji sieci szkół w Tomaszowie Mazowieckim, skierowany do wiceprezydent Zofii Szymańskiej. na odpowiedź nie tezeba było długo czekać. 22.06.2017 23:19    10
Listy od .N - raz jeszcze o systemie szkół w Tomaszowie Mazowieckim

Listy od .N - raz jeszcze o systemie szkół w Tomaszowie Mazowieckim

Kolejny etap wymiany listów między partią .Nowoczesna a władzami Tomaszowa Mazowieckiego. 21.06.2017 10:43    12
Na Tkackiej w dwie strony. Sypią się mandaty

Na Tkackiej w dwie strony. Sypią się mandaty

Nasi czytelnicy ostrzegają przed parkowaniem na ulicy Tkackiej - Może warto ostrzec kierowców, że na ulicy Tkackiej Straż Miejska wypsuje mandaty, bo droga jet obecnie dwukierunkowa a parkują wszyscy na strefie płatnej, mimo ż parkomaty są zafoliowane. Przez stojące auta przejechać się w dwie strony nie daje. Mi strażnicy darowali i nie wlepili ale opierniczyli, że na znaki nie patrzę. Może warto na NT uświadomić mieszakńców, bo większość myśli że po otwarciu Warszawskiej na Tkackiej wróciła stara organizacja ruchu - pisze do nas Daria 13.06.2017 20:46    11
Milowy krok i wielka szansa dla ulic Kombatantów i Ks. Skorupki

Milowy krok i wielka szansa dla ulic Kombatantów i Ks. Skorupki

Nie ma chyba wątpliwości, że ulice Kombatantów i Ks. Ignacego Jana Skorupki znajdują się w najgorszym stanie technicznym ze wszystkich na terenie "Niebrowa", czyli "Osiedla Obrońców Tomaszowa Maz. z 1939 r.". Był to jeden z kluczowych problemów, dotyczących osiedla, który mnie trapił od momentu, gdy zostałem radnymj. Kwestia ta dotychczas nikogo nie interesowała, gdyż opisywana droga znajduje się, a właściwie już mogę z radością powiedzieć znajdowała się w wieczystym użytkowaniu, SM "Przodownik. 09.06.2017 12:10    17
Trudno pojąć o co chodzi

Trudno pojąć o co chodzi

Informacja Rady Osiedla Gustek w Tomaszowie Mazowieckim. 26.05.2017 21:21    22
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 20:39 Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 20:22 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Data dodania komentarza: 26.06.2026, 20:12 Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:26 Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:19 Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama