Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 00:10
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Listy czytelników

Listy od .N -  w sprawie tomaszowskiej oświaty

Listy od .N - w sprawie tomaszowskiej oświaty

Tym razem adresatem listu otwartego jest pani wiceprezydent Zofia Szymańska. Ważnym tematem jest oświata 18.05.2017 21:12    34
W odpowiedzi na odpowiedź

W odpowiedzi na odpowiedź

Kolejny list w temacie obchodów Święta 3-go Maja 17.05.2017 09:39    14
Prezydent odpowiada na list w sprawie obchodów Święta 3-go maja

Prezydent odpowiada na list w sprawie obchodów Święta 3-go maja

Kilka dni temu publikowaliśmy list otwarty do Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, jaki przesłali przedstawiciele partii .Nowoczesna. 17.05.2017 08:43    12
Cuda infrastruktury: Parking TTBS

Cuda infrastruktury: Parking TTBS

O tym że standardy TTBS pozostawiają od lat wiele do życzenia wiedzieliśmy od dawna. Wysoki czynsz mieszkań komunalnych nie idzie w parze z infrastrukturą zewnętrzną otaczającą szczególnie stare osiedla. Od pewnego czasu coś zaczęło się jednak zmieniać. Budynki zaczynają być kolorowe, chodniki powoli przypominają drogę dla pieszych. 15.05.2017 17:55    4
Nagrodzeni

Nagrodzeni

Informacja Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. 12.05.2017 22:46
Dziękuję....

Dziękuję....

Ile trzeba mieć w sobie dobra, siły, mocy i miłosierdzia, by pomagać drugiemu człowiekowi. Na tak wspaniały czyn, wspaniałą inicjatywę zdobyła się moja wychowawczyni Pani Ewa Stańczak-Świderska, która postanowiła przebiec DOS Maraton Łódź i w ten nietypowy sposób za każdy przebiegnięty kilometr zebrać środki finansowe na moją rehabilitację. Jestem 12-letnią dziewczynką po przebytej chorobie nowotworowej. Co przeżyłam i wraz ze mną moi rodzice tego nie wyrażą żadne słowa. 10.05.2017 22:10    4
Wiwat Maj

Wiwat Maj

Przez kilka pierwszych dni maja świętowaliśmy. 1 Maja w naszym kraju odbywało się głównie pod znakiem fabera Św. Józefa, patrona robotników, co nadało inny charakter obchodzonemu corocznie od 1890 r. na całym świecie świeckiemu Świętu Pracy. Były więc msze oaz tradycyjna już pielgrzymka ludzi pracy do kolegiaty Św. Józefa w Kaliszu. Jest to jedno z najnowszych świąt wpisanych do kalendarza Kościoła katolickiego.1 Maja przypada także rocznica beatyfikacji Jana Pawła II , tu jak najbardziej uroczystości kościelne były uzasadnione. 07.05.2017 10:33    3
Zaginął psiak

Zaginął psiak

Bardzo proszę o pomoc starszej osobie i jej zaginionemu starszemu psu. W dniu 05.05.2017r. zaginął 13 letni pies wabiący się Bili. zaginął z posesji przy ulicy Szczęśliwej. W dniu 06.05.2017r. najprawdopodobniej był widziany w okolicy ulicy Suchej - nad rzeką Wolbórką przy torach. Psiak jest poważnie chory, niedosłyszy i słabo widzi. Nie przeżyje bez pomocy człowieka. Zrozpaczona starsza osoba nie jest w stanie sama chodzić po okolicy i szukać psiaka. Bardzo proszę o pomoc. Chociaż o udostępnianie. I informacje czy ktoś nie widział psa, a jeśli ktoś go znajdzie proszę o informację na nr telefonu - 609-554-817 lub 44-724-74-11 07.05.2017 09:57
Z niebrowskiego parku

Z niebrowskiego parku

Witam, tym razem przesyłam zdjęcia z parku niebrowskiego, na którym wyrosły grzyby smardze... dodam że są pod częściową ochroną 06.05.2017 18:50    2
TTMiOnZ z wizytą w Szkole Podstawowej w Chorzęcinie

TTMiOnZ z wizytą w Szkole Podstawowej w Chorzęcinie

27 kwietnia pojechaliśmy do Szkoły Podstawowej w Chorzęcinie,aby spotkać się tam z młodymi zwierzolubami. Uczniowie z wielką uwagą wysłuchali prelekcji prezeski naszego stowarzyszenia zadając przy tej okazji mnóstwo pytań. Dotyczyły one sposobu sprawowania właściwej opieki nad zwierzętami domowymi. Dzieci zebrały prawie 80 kg karmy dla naszych podopiecznych. Za przekazane nam dary dziękujemy w imieniu psiaków i kociaków. 05.05.2017 22:40    5
W sprawie obchodów Święta 3-go Maja

W sprawie obchodów Święta 3-go Maja

List otwarty do Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego 05.05.2017 19:36    64
To miłe, że są tacy ludzie

To miłe, że są tacy ludzie

Moja babcia jest teraz w domu opieki przy ulicy Jana Pawła II. Moi rodzice są zachwyceni opieką, podejściem do starszych osób, ale i do nich samych. Babcia ogólnie jest wkurzona, bo nie może uciekać, co notorycznie robiła, kiedy mieszkała w domu, ale jedzenie sobie chwali. Rodzice są tam kilka razy w tygodniu, nawet codziennie moja mama chodzi do teściowej. Nie może sobie tych Pań nachwalić. Okazuje się, że w Polsce, w publicznej instytucji jednak można. To miłe, że są tacy ludzie i pewnie kroci nie zarabiają. 28.04.2017 18:20    8
Wiosena zbiórka darów dla zwierząt

Wiosena zbiórka darów dla zwierząt

Apel Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. 26.04.2017 09:26    6
Kogo obchodzą wstrętne ptaszyska

Kogo obchodzą wstrętne ptaszyska

Inwestycje drogowe są bez wątpienia potrzebne. Nasi czytelnicy zwracają, że należy je jednak prowadzić "z głową". Prezentowane poniżej fotografie przedstawiają realizowaną przez Gminę Tomaszów budowę drogi w Łazisku. Okazuje się, że nikogo nie obchodzą ptaki i ich okres gniazdowania. Liczą się cele nadrzędne 26.04.2017 09:23    27
Właściwie to klient jest zbędny

Właściwie to klient jest zbędny

Tuż przed świętami odwiedziałam z dzieckiem jeden ze sklepów obuwniczych w naszej galerii handlowej. 19.04.2017 18:50    33
Nie tak to miało wyglądać

Nie tak to miało wyglądać

Wracałem do Tomaszowa z Warszawa S8 a że pogoda zachęcała do spacer postanowiłem się na chwilę zatrzymać na krótki spacer w lesie. Między Lubochnią a Tomaszowem jest takie miejsce przy drodze serwisowej. Słonko grzeje , pogoda ok, miło się zaczęło. Jednak już po przejściu paru metrów zaczął się koszmar. Na początek worek z eternitem i parę butelek PET a idąc dalej to już spacer w warunkach ekstremalnych. 17.04.2017 20:25    10
Klub Radnych "Tomaszów - lubię to!" składa wielkanocne życzenia

Klub Radnych "Tomaszów - lubię to!" składa wielkanocne życzenia

Klub Radnych Rady Miejskiej "Tomaszów - lubię to!" życzy wszystkim tomaszowianom i czytelnikom portalu nasztomaszow.pl zdrowych, spokojnych i wolnych od trosk, spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Wielkiej Nocy. 13.04.2017 10:02    3
Życzenia Świąteczne od poseł Elżbiety Radziszewskiej

Życzenia Świąteczne od poseł Elżbiety Radziszewskiej

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy 12.04.2017 12:44
Prosimy o pomoc - uszkodził i uciekł

Prosimy o pomoc - uszkodził i uciekł

Witam poszukuję świadków zdarzenia dziś ok. godz 7:35 na skrzyżowaniu legionów i Słowackiego na przejściu dla pieszych sprawca uszkodził moje auto audi a6 i zbiegł z miejsca zdarzenia ul Słowackiego . Auto koloru ciemnego początkowe nr to ETM J7 lub J17 J11. Dziękuję Kontakt za pośrednictwem portalu NaszTomaszow.pl 07.04.2017 09:37    17
To,  co sprawia, że mamy ciągle ludzkie odruchy, że coś nam się chce

To, co sprawia, że mamy ciągle ludzkie odruchy, że coś nam się chce

Wewnętrznie czuję, że muszę skomentować to, co dzisiaj miało miejsce w Heliosie: OFFy 2017. Genialne filmy, genialne kino, którego na co dzień nie ma w naszym mieście. Niebanalne historie. 12 filmów, począwszy od wojennej historii, gorzkiej komedii, psychologicznej analizy, horroru, gangsterki po społecznie ważne tematy 06.04.2017 10:39    7
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 20:39 Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 20:22 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Data dodania komentarza: 26.06.2026, 20:12 Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:26 Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:19 Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama
Reklama