Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 15:16
Reklama
Reklama

Listy czytelników

Chichot historii

Chichot historii

Przy skrzyżowaniu ulic Granicznej i Jana Pawła II, na małym skwerku, w bliskim sąsiedztwie Powiatowego Szpitala znajduje się relikt epoki minionej. Napis na nim nieco przytarty i nieśmiało ukryty przy samej podstawie. Z daleka niewidoczny z bliska kłujący w oczy. BOHATEROM, BUDOWNICZNYM SOCJALISTYCZNEJ OJCZYZNY. 12.02.2009 16:53    41
Od tyłu - list do redakcji

Od tyłu - list do redakcji

Tyłem do przodu, czy przodem do tyłu. Możliwe też, że przodem w przód lub tyłem w tył. Całe czy dziurawe? Proste czy krzywe? Czasem dziura pojawia się w całym. Jeżeli macie wątpliwości, piszcie! My postaramy się je rozwiać. 11.02.2009 15:14    14
Bury Miś

Bury Miś

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych INNOWATOR zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w plebiscycie na najbrudniejsze miejsca w naszym mieście. 11.02.2009 12:00    7
O Budowlance raz jeszcze

O Budowlance raz jeszcze

Na ostatniej Sesji Rady Powiatu Tomaszowskiego odpowiedzialny za edukację wicestarosta Karol Staroń (PSL) przyznał, że Zarząd planuje likwidację tomaszowskiej "budowlanki". Równocześnie przewodniczący Rady Andrzej Barański potwierdził, że uchwała intencyjna w tej sprawie przygotowana jest na sesję, która odbędzie w się w lutym. 26.01.2009 09:21    41
Ludzie listy piszą... nawet na przystanku

Ludzie listy piszą... nawet na przystanku

Szanowni Państwo, sprawa z którą się do Was zwracam nie jest być może bardzo ważna czy poważna. Co najwyżej troszeczkę irytująca. Chodzi mianowicie o nowe przystanki autobusowe, które pojawiają się ostatnio na tomaszowskich ulicach. Oczywiście nie budzi moich zastrzeżeń sam fakt ich wymiany, tym bardziej, że stare nie należały do najpiękniejszych. Zastanawia mnie tylko fakt, czy nasze władze miasta zawsze wiedzą co robią. Czy Pan prezydent Zagozdon planuje swoje działania, czy tylko łapie się za to co mu akurat przyjdzie do głowy bez jakiegoś ładu i składu? 05.12.2008 08:43    24
Ruszyła rewitalizacja Centrum Miasta?

Ruszyła rewitalizacja Centrum Miasta?

Prezentujemy kolejny list do redakcji. Tym razem poświęcony wizerunkowi naszego miasta a ściślej mówiąc Placu Tadeusza Kościuszki. 01.08.2008 23:11    56
Ludzie listy piszą

Ludzie listy piszą

Kolejny list jaki otrzymaliśmy drogą mailową. Dotyczy remontu i przebudowy ulicy Majowej. 31.07.2008 15:46    15
Reklama czy pomnik? - list do redakcji

Reklama czy pomnik? - list do redakcji

Czytając na temat reklamy zamieszczonej w The Warsaw Voice przypomniało mi się coś, co od jakiegoś czasu budzi moje zdumienie. Chodzi mi o tablicę widniejącą tuż przy wejściu do budynku Urzędu Miasta. 23.05.2008 14:38    71
A wystarczy trochę farby

A wystarczy trochę farby

Powoli staje się tradycją cotygodniowa publikacja jednego z listów (e-mail), jakie przychodzą na redakcyjną skrzynkę pocztową. Dzisiaj kolejny z nich 19.04.2008 19:44    13
List do redakcji

List do redakcji

Kolejny list do redakcji portalu. Tym razem dotyczący ułatwiania życia osobom niepełnosprawnym. Zamieszczamy go w całości aby zwrócić uwagę odpowiednich służb miejskich 16.03.2008 08:16    7
Skrzyżowania równorzędne

Skrzyżowania równorzędne

Jeden z czytelników portalu zwrócił się do nas z problemem dotyczącym organizacji ruchu drogowego w trójkącie ulic Orzeszkowej, Zawadzkiej i Ostrowskiego 15.03.2008 20:29    6
Profesjonalizm pełną gębą

Profesjonalizm pełną gębą

Pomysłowość niektórych ludzi przekracza wszelkie granice. Szkoda, że tak często nie idzie za tym wyobraźnia. 08.02.2008 13:30    8
Gdzie ta sprawiedliwość?

Gdzie ta sprawiedliwość?

Wśród zgiełku i hałasu dzisiejszego świata, między słowami wykrzykiwanymi i szeptanymi, pośród śmiechu i łez, musimy znaleźć chwilę, żeby zastanowić się nad swoim życiem i otaczającym nas światem. Warto czasem usiąść i przyjrzeć się ludziom, którzy codziennie mijają nas obojętnie na ulicy. Ja znalazłam taką chwilę i doszłam do naprawdę zaskakujących wniosków. 17.01.2007 17:19    4
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Komentarze

Autor komentarza: woody Treść komentarza: ZAMIAST TANCOWANIA INWESTOWAC W HISTORIE KASY NIE ZA BOGATO Data dodania komentarza: 27.06.2026, 09:27 Źródło komentarza: Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Cytat ze wstępniaka grubym drukiem: "...polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał." To jest sedno opisanej sprawy. Ta lokalna, niby "samorządowa" sitwa, To jest antyspołeczne dziadostwo, które nawet uczniom podczas zakończenia ważnego dla uczniów każdego roku szkolnego, potrafi obrzydzić sens takiej ważnej dla tych uczniów uroczystości. I przyłażą takie miernoty , takie totalne zera i obrzydzają życie uczniom, nauczycielom i rodzicom tych uczniów. To jest kompletne, moralne DNO!!! Data dodania komentarza: 27.06.2026, 00:58 Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 20:39 Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 20:22 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Data dodania komentarza: 26.06.2026, 20:12 Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama