Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 21:59
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Listy czytelników

Uwaga, na drogach bardzo ślisko

Uwaga, na drogach bardzo ślisko

Ostrzegamy przed śliską nawierzchnią dróg. Zdjęcia i film, które możecie zobaczyć poniżej podesłał jeden z czytelników portalu. Na drodze między Ciebłowicami a Spałą było bardzo niebezpiecznie. Padający drobny deszcz zamarza i tworzy powłokę przypominająca szklaną taflę 03.12.2018 11:35    1
Weryfikacja stereotypów

Weryfikacja stereotypów

Szkodliwe antypolskie stereotypy utrwalane przez duże redakcje w Polsce mówią, że w takich sytuacjach Polacy rzucają się na sklep jak... na kartofel. Nic takiego nie zaobserowałem podczas dzisiejszego otwarcia niemieckiego marketu ALDI w przy Rondzie Tomaszowskich Olimpijczyków. 28.11.2018 21:13    73    121
Brytyjski numer jeszcze przed wyjazdem

Brytyjski numer jeszcze przed wyjazdem

Istnieje już możliwość zamówienia na adres w Polsce bezpłatnej karty SIM brytyjskiego operatatora telefonii komórkowej. Jest to numer na kartę, czyli bez żadnej umowy. By skorzystać z usługi nie musimy też podpinać żadnej karty płatniczej. Podajemy jedynie polski adres pod którym odbierzemy kartę i to wszystko. Dostajemy jeszcze będąc w Polsce numer na kartę, który przy oszczędnym korzystaniu z komórki, możemy nie doładowywać przez pół roku. 28.11.2018 20:23    6
Kałuże zbyt duże

Kałuże zbyt duże

Prosimy o interwencję radnych wybieranych z tego terenu. Prosimy o uwzględnienie tego miejsca w planowaniu napraw dróg. Pewnie dopiero wiosną, chocież zimy w ostatnich latach bywają ciepłe, a tu inwestycja nie wymagałaby ani zamkniecia Jana Pawła ani dużych nakładów. Sprawę załatwiłby jedynie trzy metrowy pasek nowego asfaltu. Robota na trzy dni. Z góry dziękujemy portalowi NaszTomaszów.pl za pomoc nagłośnienie sprawy. 19.11.2018 18:59    5    4
Hołd czy profannacja

Hołd czy profannacja

Zobaczyłem to dzisiaj, ale flaga "szoruje" po ziemi pewnie od 11 listopada. Autora "kompozycji" proszę o jak najszybsze usunięcie  18.11.2018 11:17    10
Ta ławka straszy

Ta ławka straszy

Przez kilka lat od kiedy ta ławka stoi na przeciwko przystanku św.Antoniego / B.Głowackiego po stronie minibaru i bloków przy Sikorskiego, nigdy nie widziałem by ktoś tu siedział.Teraz pozbawiona kilku klepek, robi fatalne wrażenie. 17.11.2018 10:44    1    10
Nowa usługa socjalna

Nowa usługa socjalna

Nowa ponieważ, mamy już w Polsce bezpłatny internet dostarczany przez sieć Aero2 (firma powiązana kapitałowo z Zygmuntem Solorzem-Żakiem, tym od Polsatu i Plusa ) Od kilku miesięcy działa w Polsce również kolejny operator - Rebtel, który dostarcza kolejną usługę - de facto socjalną - darmowe połączenia głosowe i SMSy. To nie jest tekst reklamowy! Nie zapłciłem złotówki portalowi NaszTomszow.pl za publikacje. Nie zależy mi też na żadnej ze wspomnianych firm, którym również nie zamierzam zapłacić złotówki. Podejrzliwych, serdecznie proszę o doczytanie do końca, albo rozpoczcie lektury od dwóch ostatnich wytłuszczeń. 17.11.2018 10:09    14    46
Przystanek widmo

Przystanek widmo

Przy okazji budowy ronda na ulicy Św. Antoniego i ul. Mazowieckiej wśród rozmów mieszkańców pobliskiego blokowiska powrócił temat przywrócenia przystanku św. Antoniego - Batalionów Chłopskich. 06.11.2018 19:55    1    13
Kto teraz to posprząta?

Kto teraz to posprząta?

Nasi czytelnicy zwracają uwagę na tysiące ulotek kandydatki na Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego z ramienia Platformy Obywatelskiej, Barbary Klatki, które ostatniej nocy rozrzucone zostały wzdłuż wielu miejskich (i nie tylko) ulic. Najwyraźniej ktoś, kto miał zająć się ich dystrybucją nie wywiązał się z powierzonego zadania. "Bibułę" rozrzucał więc wzdłuż uliczek Nowego Portu, Brzustówki, Ludwikowa a nawet w Smardzewicach i na Treście. Już blisko dwa tygodnie po wyborach, czy znajdzie się teraz ktoś kto ten śmietnik posprząta? Opozycyjni kandydaci na radnych często podkreślali konieczność dbania o wizerunek miasta, być może jest to zadanie własnie dla nich. 01.11.2018 11:30
Wielka siła drobnych gestów

Wielka siła drobnych gestów

Bardzo dziękuje w imieniu, szczególnie starszych mieszkańców osiedla Nowy Port korzystających z komunikacji miejskiej Panu Prezydentowi Marcin Witko za wsłuchanie się w potrzeby. W oczekiwaniu na autobus będzie gdzie się schronić przed deszczem. Marzena Chmielewska, Agnieszka Kubryn bardzo dziękuję za pomoc w zebraniu podpisów pod podaniem skierowanym do Prezydenta. W społeczności lokalnej tkwi wielki potencjał. A mojej mamie dziękuję, za pokazanie potrzeb sąsiadów i umiejętność słuchania. Pomysł stworzenia Rad Osiedli zaproponowany przez Mariusza Strzępek uważam zatem za słuszny. 19.10.2018 20:42
Znów o smogu

Znów o smogu

gazeta.pl podała ranking miast w UE najbardziej zanieczyszczonych.... 11.10.2018 12:05
Lampa do naprawy

Lampa do naprawy

Od jakiegoś czasu na placu Kościuszki od strony biblioteki w kamienicy rodziny Knothe, na ziemi leży jedna z lamp. Nie jest wyrwana, bo wieczorem świeci. Prosimy o naprawę, zanim zostanie całkowicie zdewastowana. Troszczmy się wspólnie o niedawno odnowiony plac, pamiętając jak długo trwały pracę nad nim. 08.10.2018 11:22
Wyborca pyta: międzynarodowy przystanek w Tomaszowie?

Wyborca pyta: międzynarodowy przystanek w Tomaszowie?

Przed wyborami chciałbym podrzucić kandydatom wszystkich komitetów konkretny pomysł. 08.10.2018 11:18
Jak reagować

Jak reagować

Niejednokrotnie przechodząc obok osoby śpiącej w miejscu publicznym, czy to na ławce, czy to na trawniku, zadajecie sobie pytanie: czy powinienem jakoś zareagować? Niestety nie wszyscy mają taki dylemat. Z perspektywy pracy ratownika medycznego, pracującego w tym zawodzie, w Tomaszowie Mazowieckim od kilkunastu lat, odpowiem - tak, trzeba zareagować. 24.09.2018 23:50
Nagroda za wskazanie sprawcy

Nagroda za wskazanie sprawcy

Nagroda tysiąca złotych dla osoby, która wskaże sprawcę uszkodzenia czerwonego bmw „1” z dnia 22/09/2018 (zdarzenie miało miejsce na parkingu pod blokiem numer 5 przy ulicy Sikorskiego 2). Osobę posiadającą informację o sprawcy proszę o kontakt pod numerem telefonu 695-304-571. Nagroda będzie wypłacona w gotówce po potwierdzeniu informacji. 23.09.2018 10:14
Prosimy o pomoc w usunięciu zapadliska.

Prosimy o pomoc w usunięciu zapadliska.

Kilka dni temu pod artykułem na temat nowej drogi na ternach dawnego Wistomu wybuchła awntura, której niestety stałem się stroną. Jeden z użytkowników o nicku zbliżonym do popularnych cukierków m&m's (które akurat bardzo lubię, omal nie zagroził mi konsekwencjami prawnymi, gdy naciskałem go by oprócz drwienia z Tomaszowa, w ramach konstruktywnej krytyki chociaż wskazał miejsce które stało się asumptem do jego drwin. 22.09.2018 21:42    1
Odnowili kapliczkę

Odnowili kapliczkę

Już od lat w tomaszowski krajobraz, jak i w praktyki religijne mieszkańców wpisała się kapliczka przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Bema. 20.09.2018 10:50
Mieszkańcy proszą o interwencję

Mieszkańcy proszą o interwencję

Nasi czytelnicy proszą o interwencję w sprawie zaniedbanych chodników na ciągach komunikacyjnych należących do Starostwa Powiatowego. Troski wymagają także tzw. pasy zieleni, które od lat przedstawiają opłakany widok. 30.08.2018 11:44    20
Takie sobie miejsce... parkingowe

Takie sobie miejsce... parkingowe

Czy w spółdzielni mieszkaniowej Przodownik pracują ludzie, czy roboty. Ostatnio namalowano miejsce dla niepełnosprawnych i super. Proszę się przyjrzeć w jakim miejscu. Jeśli zostaną postawione obok auta to ludzie idący chodnikiem nie będą mogli przejść. W roku szkolnym dzieci z 12 chodzą tędy do szkoły muzycznej, na Lechię bądź do kina. Jeśli ktoś będzie przechodził między autami może niechcący uszkodzić lusterko bądź zarysować. Czy pani, która była z pracownikami dobrze obejrzała miejsce czy po porostu jest miejsce to malujcie następny bubel. 14.08.2018 19:50    6
Tomaszowscy Pielgrzymi pozdrawiają z Czętochowy

Tomaszowscy Pielgrzymi pozdrawiają z Czętochowy

Tomaszowianie dotarli już do Jasnej Góry 14.08.2018 12:17    3
Reklama
Reklama
Łóżko rehabilitacyjne  Elbur PB 533DB

Łóżko rehabilitacyjne Elbur PB 533DB

Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż gratisCzy łóżko rehabilitacyjne można otrzymać od nas niemal za darmo? Tak. Pomożemy załatwić wszelkie formalności  Na zdjęciu: Obudowa PB 533 DB w kolorze orzech, z dwoma wkładami PB 521 wraz z okrągłymi podstawami łóżka.Obudowa PB 533 DB wraz z wkładami PB 521, to nasza propozycja rozwiązania umożliwiającego korzystanie z łóżka przez oboje partnerów przy zachowaniu wszystkich jego istotnych funkcji. To jedyne w swoim rodzaju łóżko umożliwia stałe wsparcie i obecność opiekuna/partnera, co stanowi istotny czynnik w rekonwalescencji i opiece nad chorym.Więcej informacji Kolory standardowe: Kolory niestandardowe*:DETALE PRODUKTU:1. Aplikacje z drewna bukowego4. Indywidualne sterowanie leżami2. Możliwość konfiguracji z barierką składaną5. Podwójny system podnoszenia3. Różne wymiary leża 6. Okrągłe podstawy łóżkaOPCJE:zmiana długości i szerokości leża • zmiana kolorystyki • możliwość zastosowania okrągłych podstaw kółPODSTAWOWE DANE TECHNICZNEBezpieczne obciążenie robocze330 kgMaksymalna waga użytkownika2 × 140 kgRegulacja wysokości leża:od 39 do 80 cmRegulacja segmentu oparcia pleców:0 ÷ 70°Regulacja segmentu oparcia podudzi:0 ÷ 20°Wymiary zewnętrzne długość × szerokość:206 × 165 cmPrześwit pod łóżkiem:ok. 16 cmCiężar całkowity:
Reklama

Komentarze

Autor komentarza: Julia Treść komentarza: Zapraszamy do Będkowa, tu się dzieje. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:33 Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Dawno nie zaglądałem do tego portalu. Ale po przeczytaniu tej informacji muszę pochwalić Burmistrza Inowłodza. Dobra robota Szanowny Bogdanie. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:10 Źródło komentarza: Inowłódz z nadwyżką i absolutorium. Radni udzielili burmistrzowi Bogdanowi Kąckiemu wotum zaufania Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Mistrzu: ani wojewoda ani komisarz nie zmieni czerwonej mentalności wyborców. Tak już mają i z tym czerwoniastym poglądem zejdą z tego świata. Ktoś będzie im pluł w oczy, a oni będą mówić, że deszcz pada. Tak ich wychowała komuna. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:02 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Samorządowe szumowiny uratowali ten samorządowy wrzód na d... I tak będzie w Polsce jeszcze długo. Te samorządy, to zwykła spolaczana szmira. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Znacznie poważniejsze jest pytanie czy tzw. fachowcy dobrej zmiany mają kwalifikacje i kompetencje zawodowe do zajmowania stanowisk na których pobierają wynagrodzenia? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:48 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 19:59 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama