Pożyczka na ślub i wesele. Gdzie możemy ją dostać?

  • 06.09.2017, 17:38
  • Mariusz Strzępek
Pożyczka na ślub i wesele. Gdzie możemy ją dostać?
Zaślubiny to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary. Z drugiej strony to również niemały koszt. Wielu przyszłych nowożeńców otrzymuje pieniądze od swoich rodziców na organizację wydarzenia. Jednak coraz popularniejsze jest też zaciąganie pożyczek na ślub i wesele. Gdzie możemy je otrzymać?

Ślub i wesele mogą kosztować nas zarówno po kilka tysięcy złotych, jak i nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Oczywiście, wszystko zależy już od nas, między innymi od tego, jak wiele gości chcemy zaprosić, czy zależy nam na tym, aby wydarzenie było wystawne, a może skromniejsze, gdzie chcemy je zorganizować.

 

Dzisiaj coraz więcej narzeczonych chce decydować o wszystkim samodzielnie – nie każdemu podoba się, gdy rodzice mówią, jak powinien wyglądać ten jedyny w swoim rodzaju dzień. Właśnie dlatego pożyczki na śluby i wesela cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Pożyczone pieniądze możemy wydać tak, jak tylko chcemy!

 

Ile pieniędzy pożyczyć?

 

Zanim jednak złożymy wniosek o pożyczkę, powinniśmy pamiętać o tym, aby dokładnie przeliczyć, ile będziemy potrzebowali pieniędzy. W przypadku ślubu i wesela lista wydatków jest imponująca. Zaliczają się do nich takie jak opłacenie sali weselnej, uroczystości w kościele, suknia ślubna i strój dla pana młodego, obrączki, fotograf, samochód, oprawa muzyczna, atrakcje dla gości, a to tylko kilka z nich.

 

Najczęściej kwota pożyczki na to wydarzenie wynosi około 30 000 czy 40 000 złotych. Nie jest to mało, niemniej będzie ona wystarczająca do tego, aby urządzić przyjęcie jak z bajki i mieć niezwykłe wspomnienia.

 

Gdzie możemy otrzymać pożyczkę na ślub i wesele?

 

Po pożyczkę możemy zgłosić się zarówno do instytucji pozabankowych, jak i do banków. W firmach pożyczkowych działających pozabankowo środki pożyczymy łatwiej, ale drożej. Gdy jednak nie potrzebujemy sporej sumy, ale wystarczy nam około 3 000 złotych na skromne zaślubiny, możemy sprawdzić oferty chwilówek – taką sumę możemy pożyczyć nawet za darmo!

 

Gdy chodzi o pożyczki na większe sumy, tutaj najczęściej pada na oferty bankowe. W banku musimy jednak najczęściej przedstawić odpowiednie dokumenty i nie możemy mieć także negatywnej historii kredytowania.

 

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dimos
Dimos 06.09.2017, 22:43
Idąc takim tokiem myślenia najtaniej jest iść 2 miesiące przed slubem do banku. Sprawdzian w 2 max 3 bankach co możemy dostać. Braci tyle ile trzeba nawet w 2 bankach. Po podpisaniu umowy zrezygnować 14 dnia. Pieniądze oddać 30 dnia po rezygnacji. Prawo pozwala na taką praktykę. Bank nie ma prawa do opłat karnych. Za 44 dni może odliczyć odsetki. To będzie max 1000zł od 100.000zl przy 37 dniach. Polecam :)
zdzih
zdzih 06.09.2017, 21:49
Jeśli potrzebujemy pożyczki na ślub czy wesele znaczy, że jeszcze nie jesteśmy gotowi do zakładania rodziny. A ogólnie to powinniśmy organizować ślub na jaki nas stać a nie w myśl zasady "postaw się a zastaw się". Byłem na weselu w małej salce na 40 osób gdzie przygrywał DJ i wszyscy świetnie się bawili i byłem też na weselu gdzie oprócz zespołu w przerwach przygrywał kwartet smyczkowy i na scenie tańczyły tancerki, tyle że na parkiecie ze 150 osób gości bawiło się zwykle może 10-15.

Pozostałe