Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 czerwca 2026 23:22
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Dożynki Prezydenckie Spała 2010

Jak poinformowało Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim w minioną środę w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale, odbyło się pierwsze spotkanie Komitetu Organizacyjnego Dożynek Prezydenckich, które odbędą się 19 września 2010 roku. W czasie spotkania omówiono punkt po punkcie, scenariusz uroczystości oraz wskazano osoby odpowiedzialne za organizację poszczególnych etapów. Warto w tym miejscu przypomnieć, że dożynki wróciły do Spały po kilku latach nieobecności w ubiegłym roku.

Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
 

Część I Uroczystości


10.00 - Powitanie Pary Prezydenckiej

 

10.15 - Złożenie kwiatów przez Prezydenta RP pod kamieniem Prezydenta Mościckiego - Krótkie spotkanie z Klubem Miłośników Spały

 

10.30 - Przejście Pary Prezydenckiej do Kaplicy Prezydentów RP

 

10.35 - Spotkanie Pary Prezydenckiej z JE Biskupem Diecezji Łowickiej księdzem Biskupem Ordynariuszem Andrzejem F. Dziubą i Proboszczem Parafii p.w. Matki Bożej Królowej Korony Polskiej, księdzem Dariuszem Łosiakiem

 

10.45 - Msza święta w Kaplicy Polowej AK z poświęceniem wieńców dożynkowych

 

12.10 - Przejazd Pary Prezydenckiej oraz zaproszonych gości powozami na miejsce Ceremoniału Dożynkowego (Centralny Ośrodek Sportu w Spale)

 

12.15 - Przemarsz korowodu dożynkowego na miejsce Ceremoniału Dożynkowego (Centralny Ośrodek Sportu w Spale)
 

Część II Uroczystości / na terenie Ośrodka COS/


ok.13.00 - Krótka rozmowa z Pary Prezydenckiej dla TVP1

 

ok.13.10 wszyscy goście oraz widzowie siedzą na miejscach

 

13.15 - Para Prezydencka prowadzona przez Starostów Dożynek wchodzi na teren stadionu zespoły na scenie śpiewają „Witamy…”

 

13.20 - Hymn państwowy – gra orkiestra dęta stojąca obok sceny

 

13.25 - Powitanie gości Dożynek Prezydenckich przez Marszałka Województwa Łódzkiego, Włodzimierza Fisiaka

 

13.30 - Powitanie Honorowego Gospodarza dożynek przez Starostów PP w towarzystwie dzieci w strojach ludowych wchodzi na scenę Zespoły ze sceny śpiewają „Przynosimy plon…” Starostowie podchodzą z chlebem

 

13.35 - Wręczenie chleba Prezydentowi RP Podziękowanie i okolicznościowe wystąpienie Prezydenta RP

 

13.45 - Ogłoszenie wyników konkursu na najładniejszy wieniec dożynkow Ze sceny śpiew „Otwierajcie…”

 

13.50 - Wręczenie nagrodzonego wieńca Prezydentowi RP z ‘ośpiewaniem’

 

14.00  - Para Prezydencka schodzi ze sceny ze starostami i  zajmuje miejsce na widowni

 

14.05  - Wręczenie wieńca Ministrowi Rolnictwa - Podziękowanie i wystąpienie Ministra Rolnictwa

 

14.15  - Wręczenie wieńca Prezesowi KRIR - Podziękowanie i wystąpienie Prezesa KRIR

 

14.25  - Wręczenie wieńca Marszałkowi Województwa Łódzkiego - Wręczenie wieńca Staroście Powiatu Tomaszowskiego - Wręczenie wieńca Wójtowi Gminy Inowłódz - Zespoły ze sceny śpiewają „Zawołanie żniwne”

 

Ok. 14.40  - Zakończenie części oficjalnej

 

PP w towarzystwie Starostów opuszcza stadion i przechodzi do ‘Domku Seniora.’ na krotki odpoczynek

 

od 14.40  - Występy zespołu (do ustalenia)

 

Zaproszeni goście przechodzą w kierunku stadionu żużlowego na „Gościniec”

 

Goście nie wchodzą do namiotu cateringowego. W oczekiwaniu na przybycie Prezydenta RP z Małżonką gromadzą się w pobliżu wejścia.

 

15.00  - Prezydent RP z Małżonką zaprasza gości na „Gościniec Dożynkowy”

 

Prezydent RP z Małżonką i osobami towarzyszącymi jako pierwsi wchodzą do namiotu cateringowego, przechodząc do kolejnych stoisk degustacyjnych.

 

Część III Uroczystości   /w parku nad stawem w Spale - bez udziału Pary Prezydenckiej/
 

15.00  - powitanie uczestników imprezy

 

15.05-18.00 - występy zespołów ludowych

 

18.05-19.10 - występ Kabaretu AFERA

 

19.15-20.00 - próba i montaż Zespołu VIDEO

 

20.05-21.30 - występ Zespołu VIDEO

 

[reklama2]


Podziel się
Oceń

Komentarze

kiki 31.08.2010 10:04
azet...ty kundlu zdziczały z nienawiści do polskości. No....niech no ja cię w Spale dorwę.....
azet 31.08.2010 09:19
Spała. Centralne dożynki. Rok 2009. Uczestniczy prezydent Polski Lech Kaczyński. Po głównych uroczystościach podchodzi do niego prowadzący imprezę i zaprasza za kulisy gdzie czeka mały chłopczyk z bukietem biało-czerwonych tulipanów. LK odwraca się mówiąc: kwiatki to możesz mi zanieść na grób. 10 kwietnia chłopczyk przyjechał na Krakowskie Przedmieście i położył bukiet tulipanów. Zapewne i w tym roku 18 września będzie w Spale...
@12 24.08.2010 09:53
A nie przyszło ci do głowy że jest to zrobione specjalnie? ten sam "program" wisi na stronie starostwa
jadzi 24.08.2010 02:31
@11 - masz rację, ale przy okazji pogratuluj autorowi, któremu nie chciało się opracować materiału, tylko wklepał jak leci wszystko... @3 - nieprawda @7 - też tęsknię za tą atrakcją, ale szanse są raczej niewielkie. Poza tym, że taki pociąg mógłby sobie w ogóle w sezonie kursować. Spójrz jednak w jakim stanie są tory...
na marginesie 22.08.2010 17:10
Uważnie wczytując się w ten Plan Wizyty, mozna zauważyć bardzo ciekawe rzeczy, a mianowicie: Jest to konspekt roboczy bardziej dla prowadzących i planujących impreze i tylko dla nich powinien być wiadomy." Urzędnicy" ze starostwa znowu się popisali.Tak na zdrowy rozsądek, co widza obchodzi dla kogo Para Prezydencka bedzie udzielała wywiadu oraz o której godzinie wszyscy widzowie zajmują miejsca siedzące. Hitem tego "programu" dożynkowego jest informacja " Ok. 14.40 - Zakończenie części oficjalnej PP w towarzystwie Starostów opuszcza stadion i przechodzi do ‘Domku Seniora.’ na krotki odpoczynek od 14.40 - Występy zespołu (do ustalenia)" Krok po kroku opisana wizyta najważniejszej osoby w państwie podana jak na dłoni. Wysilmy wreszcie mózgownice.
DARO 22.08.2010 14:03
Moj Boze KIKI bo sie zaraz poplacze jaki z ciebie romantyk....no normalnie lezec krzyzem i nie robic nic tylko oplakiwac.....a tak a propo kiki gdzie ty sie ortografii uczyles?!
kiki 22.08.2010 07:22
Gdyby....gdyby nie ta tragedia w drodze do Katynia.Widzieli byśmy opłakiwaną parę prezydencką ponownie w Spale tego roku.Prezydenta wielkiego kochanego przez Polaków. Po jakiego czorta ruskie naprawiali samolot w Warszawie na dwa dni przed katastrofą ???.....może Pan Bóg tylko wie. Być może wiedzą zdrajcy i popaprańcy Ojczyzny i narodu. Żal wielki,że nie zobaczymy i spotkamy się z tak uwielbianą przez nas parą.
Alex 21.08.2010 22:31
#1 Niestety, ale tak łatwo się nie da zapomnieć.... :) Mimo, że wiele osób robi wszystko by zamazać pamięć o ofiarach. #5 Co z tego Ze teoretycznie nie należy do PO? Poglądów nie zmienił
R 21.08.2010 18:36
Pociąg Retro puścić do Spały to była atrakcja
SgH 21.08.2010 17:01
#2 Prezydent Bronisław Komorowski chce być otwarty na partie polityczne a nie tylko PO, nasz starosta Kagankiewicz...może jest w PO ale wygląda, że tylko na papierze...
KCh 21.08.2010 16:10
@2 Nie wiem czy wiesz... ale akurat prezydent nie jest (już) z PO. Nie jestem pewien czy to jest jakaś zasada czy też dobry obyczaj... ale podobnie postępowali także jego poprzednicy.
ko 21.08.2010 14:08
lepsza gwiazda wieczoru niz na dniach tomaszowa lol te dni juz upadny na samo dno jak pilkarska reprezentacja Polski
Q KLUX KLAN 21.08.2010 12:01
Po środku za panią kaczorową jest PAWEŁ KUKIZ, prawda?
impreza PO 21.08.2010 09:40
Wójt Cezary Krawczyk z Platformy Obywatelskiej, Starosta Piotr Kagankiewicz z PO, marszałek województwa Fisiak z PO i do tego Prezydent Polski Bronisław Komorowski z PO. Ciekawie się to ułożyło, ale takie są fakty.
Domi100 21.08.2010 08:11
czemu zdjecie główne przedstawia byla ŚP.pare prezydencka?! przwciez ich juz nie ma i nie bedzie...juz mi sie nie chce patrzec na ten klan Kaczorow!!!! dawac BRONKA

Opinie

Igor Matuszewski Igor Matuszewski

Nie piszę tego tekstu przeciwko komukolwiek. Nie przeciwko kibicom, którzy przestali przychodzić. Nie przeciwko działaczom, którzy próbują spinać budżety cienkie jak jesienna murawa po ciężkim meczu. Nie przeciwko piłkarzom, którzy wychodzą na boisko często bez wielkich świateł, kamer i fanfar. Piszę go raczej z niepokoju — tego samego, który pojawia się, gdy w miejscu dawniej pełnym gwaru zaczyna słychać echo.Tomaszowska piłka nożna ma za sobą historię dłuższą niż niejedna miejska instytucja. Ma swoje nazwiska, swoje derby, swoje trybuny, swoje rodzinne opowieści. Ma Lechię, ma Pilicę, ma pamięć boisk, na których spotykało się miasto — czasem po to, by kibicować, czasem by się spierać, ale przede wszystkim po to, by być razem.Dlatego dzisiejsze puste miejsca na trybunach bolą bardziej niż słabszy wynik w tabeli. Bo wynik można poprawić w następnym meczu. Utraconą więź odbudowuje się znacznie trudniej.Ten felieton jest więc pytaniem zadanym Tomaszowowi: czy lokalny klub ma być tylko kosztem, herbem, wspomnieniem i punktem w budżecie? Czy może nadal może być czymś, co łączy ludzi — tak zwyczajnie, po tomaszowsku, bez wielkich słów, za to z obecnością tam, gdzie naprawdę jest potrzebna: przy boisku.

Jeszcze nie tak dawno lokalny mecz piłkarski był czymś więcej niż dziewięćdziesięcioma minutami biegania za piłką. Był pretekstem, żeby wyjść z domu, spotkać znajomych, pokłócić się o skład, ponarzekać na sędziego, pochwalić bramkarza i przez chwilę poczuć, że miasto oddycha jednym rytmem. Dziś na trybunach coraz częściej słychać nie gwar kilku tysięcy gardeł, ale echo pustych krzesełek. W Tomaszowie Mazowieckim — mieście z mocną, robotniczą i sportową pamięcią — frekwencja na poziomie maksymalnie około 300 osób nie jest tylko statystyką. Jest pytaniem. I to pytaniem niewygodnym.
Igor Matuszewski Igor Matuszewski

W tej sprawie najważniejsze nie jest dziś pytanie, czy mandat radnej Pauliny Sochy powinien zostać wygaszony. To byłby wniosek przedwczesny, wymagający pełnej analizy dokumentów, zakresu obowiązków, ewentualnych pełnomocnictw i nagrań z sesji. Najważniejsze jest coś innego: czy w powiecie tomaszowskim potrafimy jeszcze wyraźnie oddzielać funkcję kontrolną radnego od lojalności wobec instytucji, w której ten radny pracuje.Bo nawet jeśli prawo ostatecznie nie dopatrzy się naruszenia art. 25b ustawy o samorządzie powiatowym, pozostaje problem standardu. Radny nie jest zwykłym komentatorem życia publicznego. Radny ma kontrolować, pytać, sprawdzać, domagać się dokumentów i patrzeć władzy oraz spółkom zależnym od samorządu na ręce. Jeżeli jednocześnie pełni funkcję kierowniczą w jednej z takich spółek, powstaje cień wątpliwości. A w sprawach publicznych cień bywa czasem wystarczająco ciemny, by mieszkańcy zaczęli tracić zaufanie.

Sprawa ewentualnego wygaszenia mandatu radnej Pauliny Sochy nie została zakończona. Łódzki Urząd Wojewódzki zażądał od Rady Powiatu w Tomaszowie Mazowieckim kolejnych dokumentów dotyczących jej aktywności na sesjach, zwłaszcza tych, na których wypowiadała się w sprawach Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. W tle jest art. 25b ustawy o samorządzie powiatowym — jeden z przepisów antykorupcyjnych, który ma pilnować granicy między mandatem radnego, interesem publicznym i działalnością podmiotów korzystających z mienia powiatu.

Porodówki znikają z mapy Polski. Ministerstwo Zdrowia ma dwa pomysły, ale kobietom potrzeba przede wszystkim bezpieczeństwa

Porodówki w Polsce znikają jedna po drugiej. Od początku roku osiem oddziałów zostało zamkniętych, a działalność kolejnych ośmiu zawieszono. Ministerstwo Zdrowia zapowiada nowe rozwiązania: ryczałtowe finansowanie małych porodówek w szczególnych regionach, a także wprowadzenie do systemu publicznego porodów domowych i Domów Narodzin. Problem w tym, że dla kobiet w ciąży mapa nie jest tabelą Excela. To droga, czas, stres, nocny telefon, skurcze i pytanie: czy zdążymy? Data dodania artykułu: 12.06.2026 10:46
Porodówki znikają z mapy Polski. Ministerstwo Zdrowia ma dwa pomysły, ale kobietom potrzeba przede wszystkim bezpieczeństwa

Kraków po referendum. Prof. Piasecki: Monika Piątkowska może nawet nie wejść do drugiej tury

Kraków znów staje przed politycznym rozdrożem. Miasto, które przez lata kojarzyło się z długim panowaniem Jacka Majchrowskiego, a później z trudnym zwycięstwem Aleksandra Miszalskiego, musi wybrać nowego prezydenta po skutecznym referendum odwoławczym. Politolog prof. Andrzej Piasecki z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ocenia, że na razie wśród kandydatów brakuje postaci, która wyszłaby poza partyjne szyldy i wzbudziła zaufanie mieszkańców jako samorządowy profesjonalista. Data dodania artykułu: 12.06.2026 10:04
Kraków po referendum. Prof. Piasecki: Monika Piątkowska może nawet nie wejść do drugiej tury

12 czerwca: pamięć Brzeżan, tajne misje Retingera, F-35 nad Polską i muzyka, która nie zna granic

Są takie daty, które nie układają się w spokojny szereg rocznic, lecz przypominają rozrzucone kadry z wielkiego, niespokojnego filmu. 12 czerwca prowadzi nas od tragicznej ciszy Brzeżan, gdzie niemiecki okupant mordował Żydów podczas likwidacji getta, przez polityczne salony i konspiracyjne misje Józefa Retingera, po dzisiejsze niebo nad Polską, na którym symbolicznie pojawiają się myśliwce F-35 „Husarz”. Data dodania artykułu: 12.06.2026 09:11
12 czerwca: pamięć Brzeżan, tajne misje Retingera, F-35 nad Polską i muzyka, która nie zna granic

Sejm uchwalił ustawę o zakazie patostreamingu. Koniec internetowych widowisk z przemocy?

Sejm uchwalił ustawę o zakazie patostreamingu. Za nowymi przepisami głosowało 419 posłów, 19 było przeciw, a jeden wstrzymał się od głosu. Ustawa trafi teraz do Senatu. Jeżeli wejdzie w życie, internetowe transmitowanie przemocy, poniżania, znęcania się nad zwierzętami czy pozorowania przestępstw dla zysku może oznaczać odpowiedzialność karną. Data dodania artykułu: 11.06.2026 20:40
Sejm uchwalił ustawę o zakazie patostreamingu. Koniec internetowych widowisk z przemocy?

11 czerwca: od polskich Termopil po mundial, od Gęsiówki po „Dark Side of the Moon”

Historia potrafi mówić szeptem i krzykiem. Dziś, 11 czerwca, przypomina o odwadze pod Hodowem, patriotycznej manifestacji w Warszawie, zbrodniach okupanta, wielkiej polityce, muzyce, która nie starzeje się nigdy, i świecie, który znów patrzy na piłkarski stadion jak na współczesną arenę narodów. Data dodania artykułu: 11.06.2026 02:05
11 czerwca: od polskich Termopil po mundial, od Gęsiówki po „Dark Side of the Moon”

10 czerwca: od regat na Tamizie po Annę Jantar, Violettę Villas i polityczny dzień w Sejmie

Dziś jest środa, 10 czerwca, sto sześćdziesiąty pierwszy dzień roku. Słońce wzeszło o godz. 4.15, zajdzie o godz. 20.54. Imieniny obchodzą m.in. Bogumił, Bogumiła, Cecylia, Diana, Edgar, Henryk, Jan, Maksym, Małgorzata i Tymoteusz. Data dodania artykułu: 10.06.2026 07:28
10 czerwca: od regat na Tamizie po Annę Jantar, Violettę Villas i polityczny dzień w Sejmie

9 czerwca: królewski cień Wazy, ogień we Wrocławiu, śmiech Smolenia i rockowy Hammond Jona Lorda

Wtorek, 9 czerwca 2026 roku. Sto sześćdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o 4.16, zajdzie o 20.53. Imieniny obchodzą dziś Anna, Felicjan, Józef, Maksymilian, Ryszard i Sylwester. W kalendarzu – jak w dobrze skomponowanej płycie winylowej – obok wielkiej historii państwa pojawia się kabaretowy błysk, muzyczna legenda, polityka, pamięć o ofiarach i zwykłe pytanie o to, jak państwo ma działać dla obywatela. Data dodania artykułu: 09.06.2026 08:13
9 czerwca: królewski cień Wazy, ogień we Wrocławiu, śmiech Smolenia i rockowy Hammond Jona Lorda

Płaca minimalna, emerytury i autobusy. We wtorek rząd zajmie się sprawami, które odczują także mieszkańcy Tomaszowa i powiatu

We wtorek, 9 czerwca 2026 roku, Rada Ministrów ma zająć się pakietem decyzji ważnych dla domowych budżetów i codziennego funkcjonowania mieszkańców. W porządku obrad znalazły się m.in. propozycje dotyczące płacy minimalnej w 2027 roku, minimalnej stawki godzinowej, waloryzacji emerytur i rent oraz zmian w publicznym transporcie zbiorowym. Ta ostatnia sprawa może być szczególnie istotna dla mieszkańców mniejszych miejscowości, gdzie autobus bywa nie luksusem, lecz ostatnią nicią łączącą z pracą, szkołą, lekarzem i urzędem. Data dodania artykułu: 08.06.2026 23:18
Płaca minimalna, emerytury i autobusy. We wtorek rząd zajmie się sprawami, które odczują także mieszkańcy Tomaszowa i powiatu
Dni Antoniańskie 2026 – wspólne świętowanie Jubileuszu 200-lecia parafii św. Antoniego

Dni Antoniańskie 2026 – wspólne świętowanie Jubileuszu 200-lecia parafii św. Antoniego

Święto wspólnoty, tradycji i jubileuszuDni Antoniańskie 2026 to wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie organizowane z okazji Jubileuszu 200-lecia parafii św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim. W programie znalazły się inicjatywy sportowe, edukacyjne, kulturalne i religijne, które połączą mieszkańców oraz gości we wspólnym świętowaniu historii i tożsamości lokalnej wspólnoty.Program wydarzeniaObchody rozpoczną się 11 czerwca Dniem Wspólnoty i Aktywności. Tego dnia zaplanowano finały Antoniańskiego Turnieju Piłki Nożnej, VIII Rekreacyjny Bieg Antoniański, rozstrzygnięcie konkursów dotyczących Sanktuarium św. Antoniego oraz spotkanie autorskie z ks. Mieczysławem Różańskim poświęcone dziejom parafii.12 czerwca odbędzie się muzyczne spotkanie mieszkańców. Po mszy świętej w Sanktuarium św. Antoniego zaplanowano uroczyste odsłonięcie pomnika „Panna na Niedźwiedziu”, a wieczór zakończy koncert TM Orchestra i Olgi Szomańskiej na Placu Tadeusza Kościuszki.13 czerwca, podczas Dnia Rodziny, na Placu Tadeusza Kościuszki odbędzie się Jarmark Antoniański z rękodziełem, produktami regionalnymi i atrakcjami dla dzieci. W programie przewidziano również konkursy, gry, zabawy, występy młodzieży, składanie kwiatów pod pomnikiem św. Antoniego, uroczystą mszę świętą oraz Apel Jasnogórski.Dla kogo?Wydarzenie skierowane jest do rodzin, mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego, pielgrzymów oraz wszystkich osób zainteresowanych lokalną historią, kulturą i wspólnym przeżywaniem jubileuszu. To doskonała okazja, by wziąć udział w obchodach o wyjątkowym znaczeniu dla miasta. Data rozpoczęcia wydarzenia: 11.06.2026
Helios RePlay: Pianista

Helios RePlay: Pianista

Wyjątkowy seans filmowyHelios zaprasza na pokaz filmu Pianista w ramach cyklu Helios RePlay. To okazja, by ponownie zobaczyć cenione dzieło Romana Polańskiego na dużym ekranie.Co warto wiedzieć?Na plakacie podano datę seansu: 14 czerwca. Wydarzenie odbywa się w kinie sieci Helios. Szczegóły dotyczące dokładnej godziny i konkretnego adresu nie zostały wskazane na grafice.W 1939 roku Szpilman jest cenionym pianistą i kompozytorem, który mieszka wraz z rodziną w Warszawie. Kiedy do stolicy wkraczają naziści, życie żydowskiego muzyka zamienia się w koszmar: traci kolejne prawa, trafia do getta, obserwuje dwa powstania i próbuje przetrwać w zniszczonym mieście. Pomaga mu przypadek, łut szczęścia oraz miłość do muzyki.W ramach Helios RePlay zabierzemy Was w podróż do świata kina, które na stałe zapisało się w historii. Zaprezentujemy filmy, które zdobyły status kultowych – tytuły, do których chętnie wracamy, ponieważ wciąż potrafią poruszać, bawić i inspirować. Projekt uwzględni ponadczasowe klasyki, jak również produkcje ważne dla młodszych pokoleń kinomanów. Chcemy przypominać te wyjątkowe tytuły tam, gdzie wybrzmiewają najlepiej – na wielkim ekranie, z najwyższej jakości dźwiękiem. Helios RePlay to okazja, by ponownie spotkać się z filmami, które stały się częścią naszej kultury i które najlepiej ogląda się właśnie tutaj – w kinie Helios. Data rozpoczęcia wydarzenia: 14.06.2026

Polecane

Tomaszowskie Centrum Zdrowia z dofinansowaniem na szkolenia pracowników ZSP 3 wygrał Antoniański Turniej Piłki Nożnej szkół ponadpodstawowych Bieg Antoniański po raz ósmy. Ponad 300 uczestników na starcie w Tomaszowie Spotkanie z ks. prof. Mieczysławem Różańskim w Tomaszowie Mazowieckim Archeologiczny piknik w Tumie. Średniowieczne grodzisko znów ożyje Rozstrzygnięto konkurs na 200-lecie parafii św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim Od cięcia żywopłotu po mycie rynien. Dlaczego drabina przegubowa to najlepszy przyjaciel ogrodnika? Pogoda na 12 i 13 czerwca. Czerwiec pokazuje chłodniejsze oblicze 12 czerwca: pamięć Brzeżan, tajne misje Retingera, F-35 nad Polską i muzyka, która nie zna granic Zakończenie Roku Tanecznego w Tomaszowie. MCK zaprasza na dwa pokazy BAILA Dance Studio TM „Popołudnie z Teatrem” w Tomaszowie. Dwa spektakle i bezpłatny wstęp w MCK Tkacz Nowe otwarcia i zmiany w Galerii Tomaszów. Tatuum, Worldbox i odświeżone KFC już dla klientów
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Zgadzam się, właściwy obieg dokumentów i bezpieczeństwo danych powinny iść w parze. W dobie cyfryzacji każda firma przetwarza ogromne ilości informacji, dlatego zgodność z RODO jest równie ważna jak sprawne zarządzanie dokumentacją. To samo dotyczy serwisów finansowych, takich jak Kantor. live, gdzie bezpieczeństwo danych użytkowników ma kluczowe znaczenie. Źródło komentarza: Jak zadbać o bezpieczeństwo dokumentów finansowych i podatkowych w przedsiębiorstwie? Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Brawo dla firmy KNAPTRANS. Po pierwsze - dobrze się reklamuje, po drugie - robi dobrą robotę w zakresie tych "gównianych" tematów, po trzecie - pomaga temu portalowi. Tak trzymać - chłopaki (i dziewczyny - też). Źródło komentarza: Nowoczesna obsługa szamb – jak technologia zmienia branżę asenizacyjną Autor komentarza: Antolin Treść komentarza: Już za poprzedniego starosty był chęci do zrobienie kilku dróg niestety wtedy pan Pawlak wolał politykować kosztem mieszkańców gminy! Źródło komentarza: Powiat i gmina Ujazd o inwestycjach. W planach ciąg pieszo-rowerowy do Skrzynek Autor komentarza: Człowiek Treść komentarza: Szpital to niestety JEST arena polityczna. Od dawien dawna do teraz. Nie wierzę w uczciwe konkursy i nominacje. Zawsze wygrywa kolesiostwo i chęć łatwego zysku. Nadal są osoby które są w szpitalu po to żeby się " nachapać", mają nieracjonelnie wysokie pensje, wręcz nieprzyzwoicie wysokie - na które absolutnie nie zasługują. Doją szpital. Doją nas. Tyle w temacie. Źródło komentarza: „Szpital to nie arena politycznej wojny”. Mocna odpowiedź na zarzuty wokół TCZ Autor komentarza: 😂🤣😂🤣😂🤣 Treść komentarza: co to jest "susz z THC"? 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣 Źródło komentarza: 42-latek zatrzymany z marihuaną. Narkotyki w samochodzie, zarzut i groźba więzienia Autor komentarza: Tomaszów Treść komentarza: Porodówka w Brzezinach teraz Tuszyn a być może Tomaszów następny,ale pani minister wychodzin przed kamery i mówi że jeździ po Polsce i się wszyscy cieszą że jest lepiej!rząd popsl rządem nieudaczników! Źródło komentarza: Pulmonologia w Tuszynie: personel alarmuje o przyszłość oddziału
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama